ورزش و تندرستی (بازدید: 5433)
سه شنبه 20/4/1391 - 8:21 -0 تشکر 470794
استقلال 91سه شنبه 20/4/1391 - 8:50 - 0 تشکر 470798

به گزراش سایت رسمی باشگاه استقلال و به نقل از فارس،‌ امیر قلعه‌نویی‌، سرمربی استقلال درخصوص آخرین شرایط این تیم اظهار داشت: همه چیز عالی است و تمرینات بسیار خوبی را پشت سر می‌گذاریم. دو بازی خوب در ترکیه انجام دادیم و جا دارد به عبدا... ویسی تبریک بگویم که تیم خوبی را جمع و جور کرده و مقابل ما بازی قابل قبولی را به نمایش گذاشت. قرار است فردا با یک تیم لیگ برتری کشور ترکیه بازی دوستانه‌ای انجام دهیم و رفته رفته به شرایط ایده‌آل نزدیک شویم.


*روند اردو چگونه است؟


طبیعتا پیش از فصل تمرینات پرفشاری انجام داده‌ایم. بازیکنان ما به این باور رسیده‌اند که اگر خوب تمرین کنند و اگر محکم باشند جایشان در ترکیب اصلی است. همه می‌دانند بازی هجومی، جنگنده و فیزیکی را از بازیکنانم می‌خواهم و همیشه این مسئله را سرلوحه کارم قرار داده‌ام.


*این روزها بحث کاپیتانی استقلال سر و صدای زیادی به پا کرده و همه منتظر اظهار نظر شما هستند؟


وقتی این مسائل را می‌شنوم خنده‌ام می‌گیرد. ما در یک جو کاملاً صمیمی و خوب هستیم و فضای تیم استقلال بسیار عالی است. تنها بحثی که در اردوی استقلال اتفاق نیفتاده، ‌کاپیتانی است که خیلی ساده بزرگترهای تیم جلسه گذاشتند. برایم با ارزش است که پژمان منتظری با توجه به اینکه مهدی رحمتی گلر اول تیم‌ملی است و نیاز به روحیه دارد، خواست که بازوبند کاپیتانی را به او بدهیم.از شما می‌خواهم این مسئله را حتماً بنویسید که منتظری امسال دو کار بسیار مردانه انجام داد. اول اینکه از یک قرارداد آنچنانی از یک تیم قطری گذشت در حالی که شما می‌دانید خیلی‌ها به خاطر پول از استقلال جدا شدند. دوم اینکه منتظری خودش کاپیتانی را به مهدی رحمتی داد. به جمع‌بندی رسیدیم که این اتفاق افتاده و با فتح‌اله‌زاده تماس گرفتیم و گفتیم نظر بازیکنان این است و منتظری هم معرفت به خرج داد. ما یک تیم هستیم و از همین جا از طریق شما از پژمان منتظری تشکر می‌کنم که مردانگی را ثابت کرد.


*اما در این یکی، دو روز همه می‌گفتند اتفاقات زیادی در اردوی استقلال به خاطر کاپیتانی رخ داده است.


وقتی می‌بینند که با این همه مشکلات تیم ما روی پای خود ایستاده معلوم است که راهکار دیگری جز بر هم زدن نظم استقلال ندارند. از همین جا از فتح‌اله‌زاده تشکر می‌کنم که بازیکنان مد نظر ما را گرفت و اکثر بازیکنان فصل گذشته را حفظ کرد و این وظیفه من است که به عنوان مسئول فنی از ایشان تشکر کنم.


همه کارهایمان را با هماهنگی مدیرعامل انجام می‌دهیم. خیلی‌ها دوست ندارند هماهنگی ما را ببینند و نمی‌دانم چرا برایشان مهم است که استقلال نتیجه نگیرد. الحمدا... با گذشتی که بازیکنان داشتند یک برد بزرگ به دست آوردیم و منتظری به خاطر این تیم هم از پول گذشت، هم از کاپیتانی استقلال.


*بازی تدارکاتی فردا را بر چه مبنایی برنامه‌ریزی کردید؟


دستاورد ما این است که نقاط ضعف و قوت را بررسی کنیم و بر اساس بازی اول با آلومینیوم هرمزگان در لیگ برتر شرایط تیم را بسنجیم.


*این روزها شایعه بازگشت جباری به استقلال دوباره مطرح شده و ظاهراً فتح‌اله‌زاده همه چیز را به شما و امیری واگذار کرده است.


جباری جزو سرمایه‌های استقلال است و فتح‌اله‌زاده هم دوست دارد او در استقلال بماند و من هم فکر می‌کنم در این یکی، دو روز طوری جمع‌بندی کنیم که این بازیکن در استقلال بماند.


*صحبت خاصی ندارید؟


هماهنگی لازم را داریم و جا دارد از معاون باشگاه استقلال علی امیری، کادر فنی و تمام بازیکنان تشکر کنم و مطمئن باشید تیم بسیار خوب و هماهنگی را به مسابقات می‌فرستیم. از برخی رسانه‌ها توقع داریم به جای اینکه نظم استقلال را به هم بریزند به فکر کمک به ما باشند البته اگر دلشان به حال فوتبال می‌سوزد. شاید عده‌ای خط می‌گیرند اما با این حال از آنها می‌خواهم خیلی از مسائل را با هم قاطی نکنند. این را هم بگویم تمام مسئولیت‌ها در استقلال شفاف است و هیچ کس در کار دیگری دخالت نمی‌کند. امیدوارم این چند روز مشکلات مالی حل شود تا قبل از بازی با آلومینیوم هرمزگان از لحاظ روحی و بدنی به شرایط مطلوب دست پیدا کنیم.

سه شنبه 20/4/1391 - 8:51 - 0 تشکر 470799

منصور پورحیدری، رئیس کمیته فنی باشگاه استقلال آینده تیمی که برای فصل جدید بسته شده را موفق خواند و اظهار داشت: من فکر می‌کنم تیم خوبی بسته شده و کار هم خیلی به موقع شروع شد. مجموعه استقلال تا آن زمان که تهران بود تمرین‌های خوبی را پشت سر گذاشته بود. من به شخصه خیلی به آینده این استقلال خوش‌بین هستم.


پورحیدری درخصوص روزهایی که استقلال در ترکیه گذراند چنین افزود: بازی‌های تدارکاتی مهم است. استقلال نه باید به بازی اول توجه کند و نه به بازی دوم. مهم کاری است که انجام می‌شود و نتیجه حاصل شده از منظر وظایف پستی مهم است.

سه شنبه 20/4/1391 - 8:52 - 0 تشکر 470800

پورحیدری در خصوص پیوستن رودریگو توزی به استقلال این چنین صحبت‌های خود را ادامه داد: او بازیکن توانایی است و می‌تواند به استقلال کمک کند. به نظر من جنس استقلال جور شده و این تیم در هر زمانی برای قهرمانی پا در میادین می‌گذارد. فقط امیدوارم هواداران مانند همیشه حمایت خود را از استقلال دریغ نکنند و باز هم حامی این تیم عظیم و ریشه‌دار باشند.

چهارشنبه 21/4/1391 - 8:55 - 0 تشکر 471307

تیم فوتبال استقلال عصر امروز سومین دیدار تدارکاتی خود را مقابل الازیگ اسپور ترکیه برگزار کرد. استقلال این بازی را با نتیجه  4 بر 2 به سود خود به پایان رساند. گلهای استقلال را در این دیدار میلاد میداودی (2گل)، آرش برهانی و خسرو حیدری به ثمر رساندند.

چهارشنبه 21/4/1391 - 8:56 - 0 تشکر 471308

سیروس دین‌محمدی، بازیکن اسبق تیم استقلال درخصوص تاثیر اردوی ترکیه اظهار داشت: این اردو ظرف یکی، دو روز آینده تمام می‌شود و بسیار مایه مسرت است که استقلال توانست بهترین بهره را از این مدت ببرد. انجام سه بازی تدارکاتی کم چیزی نیست. هر چقدر تعداد بازی‌ها تا قبل از آغاز فصل فوتبالی بیشتر باشد تاثیرش در روندکاری یک تیم بیشتر است. استقلال در حال حاضر به هماهنگی مطلوبی رسیده و روز به روز نفراتش آماده‌تر از همیشه می‌شوند.

چهارشنبه 21/4/1391 - 8:57 - 0 تشکر 471309

هافبک اسبق تیم استقلال درخصوص پیوستن فابیو جانواریو به استقلال در ادامه تصریح کرد: اگر این اتفاق رخ دهد و جانواریو دوباره به استقلال برگردد واقعا تیم استقلال کامل خواهد شد. جانواریو بازیکن بزرگی است و حضورش می‌تواند به هر تیمی کمک کند و باعث قدرتمند شدن خط هافبک این تیم شود.


پیشکسوت تیم استقلال درخصوص آغاز لیگ که تا چند روز دیگر بازی‌ها آغاز خواهد شد، گفت: امیدوارم استقلال اولین گام را با استواری بردارد و بتواند مقابل آلومینیوم یک نتیجه درخشان کسب کند. استقلال امسال پتانسیل قهرمانی را دارد، یک کادر با تجربه با بازیکنان توانمند، پس جای نگرانی نیست.

شنبه 24/4/1391 - 13:31 - 0 تشکر 472446

روزهای مهم و سرنوشت‌ساز نقل و انتقالات، همانطور تمام شد که استقلال خواهانش بود. عقد قرارداد با بازیکنانی که همه اذعان و اقرار دارد،که از بهترین‌های فوتبال ایرانند، نشان داد که مدیریت تیمداری در استقلال از چه رتبه و مقامی در زمینه امور اجرایی و عمل به برنامه‌های هدفمند برخودار است.

شنبه 24/4/1391 - 13:31 - 0 تشکر 472447

دکتر علی فتح‌اله‌زاده که در تعبیری معنی‌دار، فصل نقل و انتقالات را به دو نیمه تقسیم کرده بود به درستی و برابر وعده‌هایش نیمه دوم را یک سره به سود استقلال به پایان برد. همگان دیدند و تصدیق کردند که استقلال، بهترین و مناسب‌ترین بازیکنان را به تیم خود اضافه کرده است و در مقابل بغرنج‌ها، اوج عقلمندی خود را به خرج داده است.

شنبه 24/4/1391 - 13:32 - 0 تشکر 472450

استقلال، در کنار کوشش پر حوصله و هدفمند برای یارگیری از همه جهات دیگر هم فرصت ‌شناسی کرده و یک روز از اوقات طلایی قبل از شروع مسابقه‌ها را از دست نداده. بیش از یک ماه تمرین صبح و عصر، ده روز از اردوی شبانه‌روزی، تراش خوردن بدن‌ها، برگزاری سه مسابقه خودشناسانه – که در بازی آخر، به غلبه بر یک تیم لیگ برتری ترکیه منجر شد- همه و همه، استقلال را در موقعیت بهتر و بالاتر قرار داده است.


دور جدید آماده‌سازی استقلال- تمرین‌های تاکتیکی و تکرار اصول ویژه بازی و برنامه‌های خاص پستی – از فردا آغاز خواهد شد

شنبه 24/4/1391 - 13:32 - 0 تشکر 472451

دکتر فتح‌اله‌زاده هم برای خسته نباشید و خدا قوت گفتن، هم برای تشکر از کوشش بی‌حد بازیکنان، هم برای تقدیر از عملکرد قلعه‌نویی و همکارانش و هم برای اعلام آغاز یک دوره از تلاش بی وقفه فردا به تمرین استقلال می‌رود تا در کنار این همه به بیان این مهم بپردازد که استقلال، در کانون توجه همگان قرار دارد، پس باید در خور این توجه بود و باید کارخانه بازیکن‌سازی برای تیم‌ملی را دوباره به کار انداخت و باید با پوشیدن مجدد پیراهن تیم‌ملی، سربازان غیرتمند تیم‌ملی در راه دشوار حضور در جام‌جهانی شد.


فتح‌اله‌زاده فردا اهداف چندگانه استقلال را که «مسابقه» قبل از آغاز رقابت‌ها را به سود خود تمام کرد، یک بار دیگر بازگویی می‌کند.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی