• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
وبلاگ نویسان (بازدید: 4076)
دوشنبه 19/4/1391 - 17:24 -0 تشکر 470544
*معرفی مسابقات وبلاگ نویسی*

بسم الله الرحمن الرحیم
سلامی گرم خدمت وبلاگ نویسان عزیز (مخصوصا تبلاگی ها)
در این بحث میخواهیم مسابقات وبلاگ نویسی را  خدمت شما عزیزان معرفی کنیم.
منتظر ارسال مسابقات جدید از طرف شما دوستان هستیم.
موفق و موید باشید.
یا حق.

دوشنبه 19/4/1391 - 18:42 - 0 تشکر 470575

جشنواره وبلاگ نویسی اسوه صبر:


به گزارش «فارسی مچ» دبیر دومین جشنواره وبلاگ نویسی اسوه صبر در مشگین شهر از برگزاری دومین سوگواره استانی وبلاگ نویسی “اسوه صبر” با محوریت حضرت زینب (س) در این شهرستان خبر داد.
توحید مهدوی در جلسه شورای هماهنگی دومین سوگواره وبلاگ نویسی اسوه صبر در مشگین شهر تصریح کرد: سوگواره وبلاگ نویسی اسوه صبر در دومین دوره خود برخلاف دور اول به صورت استانی برگزار می شود و وبلاگ نویسان استان با مراجعه به سایت این سوگواره می توانند در این جشنواره ثبت نام کنند.
وی با بیان اینکه سوگواره اسوه صبر در دو قسمت وبلاگ محور و پست محور برگزار می شود، افزود: در قسمت وبلاگ محور، وبلاگهایی با موضوعیت حضرت زینب در بخشهای شعر، مقاله، یادداشت و عکس می توانند در مسابقه شرکت کنند و در بخش پست محور بلاگرها بدون توجه به موضوع وبلاگ می توانند لینک مربوط به پست مورد نظر را در قسمت ثبت نام سایت مسابقه وارد کنند تا مورد ارزیابی هیئت داوران قرار بگیرد.
مهدوی با اشاره به بخش پست محور مسابقه گفت: در بخش پست محور شرکت کنندگان می توانند لینک یکی از پستهای منتشره از اول فروردین سال ۸۹ تا پایان مرداد ماه سال ۹۱ در مورد حضرت زینب(س) را برای شرکت در سوگواره ارسال کنند و این لینک می تواند در هر وبلاگی با موضوعهای مختلفی منتشر شده باشد.
وی با اشاره به آغاز ثبت نام در سایت این سوگواره تصریح کرد: ثبت نام وبلاگ نویسان در سایت این سوگواره آغاز شده و علاقمندان تا ۳۱ مرداد ماه می توانند با مراجعه به سایت سوگواره و پر کردن فرم، در این مسابقه فرهنگی و مذهبی شرکت کنند.
دبیر جشنواره افزود: مراسم اختتامیه سوگواره وبلاگ نویسی اسوه صبر با محوریت حضرت زینب (س) روز ۲۲ شهریور همزمان با روز وفات امام جعفر صادق(ع) در مشگین شهر برگزار و از منتخبان با اهدای لوح تقدیر، تندیس و جوایزی تجلیل به عمل می آید.
وی با اشاره به نحوه ثبت نام در مسابقه وبلاگ نویسی اسوه صبر اضافه کرد: بلاگرها با مراجعه به سایت سوگواره به آدرس www.osveyesabr.ir و کلیک بر روی منوی ثبت نام و انتخاب یکی از قسمتهای پست محور و وبلاگ محور با تکمیل مشخصات خود در مسابقه شرکت کنند که اگر به درستی فرم ثبت نام را پر کنند بعد از ارسال فرم ثبت نام ایمیل تایید ثبت نام از طرف سایت سوگواره به شرکت کنندگان ارسال می شود.

دوشنبه 19/4/1391 - 18:47 - 0 تشکر 470584

آغاز مسابقه وبلاگ نویسی شعار سال ۹۱:

به گزارش «وبلاگ نیوز» مسابقه وبلاگ نویسی شعار سال ۹۱ از سوی پایگاه خبری تحلیلی “داراب آنلاین“، در موضوعات مختلف در زمینه شعار سال برگزار می شود.


از جمله شرایط شرکت در مسابقه عنوان وبلاگ است که باید مرتبط با سال، نامگذاری شده باشد. در بخش معرفی وبلاگ عنوان ویژه شرکت در مسابقه وبلاگ نویسی سایت داراب آنلاین با عنوان تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی قید شود .


برخی موضوعات مسابقه از قبیل تحلیل بیانات مقام معظم رهبری در خصوص موضوعات مختلف اقتصادی و راهکارهای بیان شده در چند سال اخیر در جهت رشد و توسعه و پیشرفت اقتصادی، نقش فرهنگ در هویت بخشی به جامعه ایرانی برای ایجاد هویت ملی در راستای تحقق شعار سال ۱۳۹۱و بررسی علمی نقش دین و فرهنگ دینی در زمینه کار و کوشش و بررسی تحلیل های علمی در این زمینه است.


گفتنی است مهلت ارسال آدرس وبلاگ ها تا پایان تیر ماه ۹۱ است و در پایان علاوه بر لینک شدن وبلاگ ها در داراب آنلاین به ۱۰ وبلاگ نویس برتر جوایز ارزنده اهدا می شود.

دوشنبه 19/4/1391 - 18:49 - 0 تشکر 470586

جشنواره تابستانی وبلاگ‌نویسان وردپرسی:

به گزارش «وبلاگ نیوز»، سرویس وبلاگ‌نویسی “فری بلاگ” در نظر دارد در یک جشنواره تابستانی، ضمن تقدیر از فعالین عرصه وردپرس فارسی و گسترش دهندگان آن، وبلاگ نویسان را با سیستم مدیریت محتوای وردپرس آشنا نماید.


این مسابقه با محوریت سیستم مدیریت محتوای وردپرس و در موضوعاتی همچون مزایا و معایب آن، خاطرات کاربران با وردپرس، معرفی بهترین سایت های وردپرسی ایده‌های وردپرسی شما، برگزار می شود.


این جشنواره در حال حاضر بدون اهدای جوایز مادی است و به گفته برگزار کنندگان آن، جایزه اصلی “گسترش وردپرس فارسی” و “تقدیر از عوامل زحمت کش آن” و همچنین “تشویق این افراد نسبت به فعالیت بیشتر در این زمینه” اعلام شده است.


گفتنی است علاقمندان می توانند مطالب خود را در وبلاگشان منتشر کنند و لینک آن را به Info@FreeBlog.ir ارسال کنند.دوشنبه 19/4/1391 - 19:33 - 0 تشکر 470617

نخستین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی برگزار می شوداولین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی همزمان با جشنواره بین المللی امام رضا (ع) شهریور ماه امسال با مسئولیت مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال برگزار خواهد شد.

حسن علیزاده - رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: اولین جشنواره رسانه های دیجیتال رضوی با هدف گسترش فرهنگ رضوی در رسانه های دیجیتال؛ شهریور ماه امسال برگزار می شود.


وی افزود: در راستای برگزاری این جشنواره، مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال همزمان با سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی؛ برای حمایت از تولیدکنندگان داخلی با موضوعات مرتبط با فرهنگ رضوی، مشارکت و حمایت از 10عنوان نرم افزار فاخر در زمینه زندگی، سیره عملی و سیره نظری آن حضرت را در دستور کار قرار خواهد داد.


رئیس مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با بیان اینکه در این دوره توجه خاصی به حمایت از آثار چند زبانه خواهد بود، تصریح کرد: ارائه آثار باید در قالب نرم افزارهای رسانه ای، پایگاههای اینترنتی، هنرهای دیجیتال، ایده های دیجیتال رضوی و بازی های رایانه ای صورت پذیرد.


وی با اشاره به راه اندازی نمایشگاه و فروشگاه مجازی آثار ارائه شده به دبیرخانه جشنواره، به ایجاد بانک اطلاعاتی از تولید کنندگان نرم افزارهای مرتبط با موضوع رضوی اشاره کرد و گفت: سایت چند زبانه این جشنواره نیز به زودی راه اندازی خواهد شد.


علیزاده افزود: فراخوان ارسال آثار به دبیرخانه این جشنواره در روزهای آینده از سوی مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال منتشر خواهد شد و علاقمندان می توانند آثار خود را منطبق با ضوابط اعلام شده به دبیرخانه ارسال کنند.
سه شنبه 20/4/1391 - 10:20 - 0 تشکر 470864

خوبه كه دوستان عزیزی كه در این مسابقات شركت می كنند و برگزیده می شوند خبر موفقیت خودشون رو تو این تاپیك مطرح كنند .

يکشنبه 25/4/1391 - 3:1 - 0 تشکر 472746

بسم الله الرحمن الرحیمسلام علیکماین هم یک مسابقه دیگر برای شما عزیزان

به گزارش «فارسی مچ» و به نقل از خبرگزاری شبستان؛ نخستین جشنواره بزرگ وبلاگ نویسی “افق آینده” با مشارکت اداره کل اوقاف و امورخیریه استان تهران با هدف شناسایی و معرفی وبلاگ نویسان‌برتر و حمایت از ایده‌ها و استعداد‌های خلّاق و تأثیرگذار در فضای مجازی پیرامون وقف برگزار می‌شود. این جشنواره در سه محور اصلی وقف وآینده ایران، جوان وآینده ایران و دانشگاه و آینده ایران برگزار می‌شود که هر محور اصلی دارای موضوعات متعددی همچون زیارت ونیایش در جوار اماکن متبرکه، وقف و حمایت از تولید ملی، وقف و تبلیغات مدرن دین، وقف و محیط زیست، وقف و تهاجم فرهنگی وقف و جهاد علمی، وقف و علوم جدید، وقف و اقتصاد اسلامی، رسالت جوانان ایرانی در عصر حاضر، نقش جوانان در فردای ظهور، جوانان ایرانی و افق علمی آینده، تهاجم فرهنگی و جوان ایرانی، رمضان و بیداری دل‌ها کارآفرینی و اشتغال جوانان، مهاجرت جوانان، امر به معروف و نهی از منکراست.

بنابر گزارش روابط عمومی اوقاف استان تهران، این گزارش می‌افزاید: قالب موضوعی جهت شرکت در این جشنواره شامل عکس، داستان، مصاحبه، شعر، مقاله، خاطره وکلیپ می‌باشد که شرکت کنندگان در این رشته‌ها می‌توانند آثار خود را ارسال کنند. 
شایان ذکر است علاقه مندان می‌توانند تا نیمه ماه مبارک رمضان جهت ثبت نام وشرکت در اولین جشنواره وبلاگ‌نویسی به پایگاه www.ifblog.ir مراجعه کنند.
 لازم بذکر است جوایز نخستین جشنواره بزرگ وبلاگ نویسی “افق آینده” شامل لپ تاپ، تبلت، کمک هزینه سفرهای زیارتی، سکه بهار آزادی، دوربین دیجیتالی و ده‌ها جایزه نقدی و اقلام فرهنگی است.
علاوه بر هدایای فوق، به نفرات اول تا پنجم جشنواره، تندیس “افق آینده” و به تمامی وبلاگ‌های برگزیده داوری، لوح سپاس تقدیم می شود.
يکشنبه 25/4/1391 - 13:34 - 0 تشکر 472883

تبلاگ نویسان عزیز به گوش  باشید
به زودی مسابقه ی وبلاگ نویسی با جوایز بسیار عالی داریم.

دوشنبه 26/4/1391 - 15:18 - 0 تشکر 473341

مدیر تبلاگ گفته است :
[quote=مدیر تبلاگ;560253;472883]تبلاگ نویسان عزیز به گوش  باشید
به زودی مسابقه ی وبلاگ نویسی با جوایز بسیار عالی داریم.

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام علیکم
خبر خیلی خوبی بود.
یا حق.

چهارشنبه 28/4/1391 - 9:18 - 0 تشکر 473966

مسابقه وبلاگ‌نویسی با موضوع میراث فرهنگی

مسابقه وبلاگ‌نویسی با موضوع میراث فرهنگی در شهرکرد برگزار می شود.


فراخوان این مسابقه : ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ و به مناسبت هفته میراث فرهنگی.


علاقمندان جهت شرکت در این مسابقه تا بهمن ماه ۱۳۹۱ فرصت دارند آثار خود را با موضوع‌های میراث فرهنگی، مفاخر، مشاهیر، صنایع‌ دستی و گردشگری به دبیرخانه اداره کل میراث فرهنگی، صنایع ‌دستی و گردشگری چهارمحال و بختیاری بفرستند.


به آثار برتر از نظر طراحی، کیفیت و مرتبط بودن موضوع جوایز ارزنده‌ای اهدا می‌شود.


جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.miraschb.com مراجعه کنند.برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی