انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 436)
دوشنبه 19/4/1391 - 15:23 -0 تشکر 470519
ازدواج؛نظر شما مهم است


کاربران عزیز انجمنها با سلام و ادب
از حضور گرم شما در انجمنها سپاسگزار و خرسندیم و امیدواریم روزهای خوبی را سپری نمایید.با توجه به مشکلاتی که جامعه ما پیرامون ازدواج با آن مواجه است و با در نظر گرفتن اینکه این موضوع به دغدغه ای برای خانواده ها و اکثر جوانان ایران عزیزمان تبدیل شده است، همچنین با در نظر گرفتن تاکیدات فراوانی که در دین اسلام به این پیوند آسمانی گشته، هر کدام از نهادهای فرهنگی در تلاش هستند تا راه حل مناسبی برای مواجهه با شرایط سخت ازدواج پیدا کنند.

موسسه تبیان نیز به عنوان یک موسسه فرهنگی که در تعامل هر روزه با کاربران متعدد جوان خود می باشد وظیفه خود می داند که گامی در جهت گسترش مقوله ازدواج بردارد و در این راه نظرات شما کاربران عزیز می تواند بسیار راه گشا باشد.

لذا از تک تک شما کاربران گرامی انجمنها خواهشمندیم که در این راستا در نظرسنجی پیرامون طرح همسر گزینی موسسه تبیان شرکت کنید.

نظرات شما می تواند به بهتر بررسی کردن جنبه های مختلف این طرح کمک شایانی نماید. 

جهت ثبت نظرات خود به صفحه شخصی سرکار خانم حسینی معاونت محترم شبکه اجتماعی به آدرس زیر رفته و در نظرسنجی به مضمون آیا مایلید تبیان زیر نظر کارشناسان مذهبی و روانشناسان خبره ؛ طرح همسر گزینی را با اطلاع خانواده های کاربران میان کاربران تبیان اجرا نماید ؟ شرکت کنید.
http://www.tebyan.net/index.aspx?pid=191553&wallid=z_husseini


لطفا پس از ثبت نظر خود اگر خواستار ارائه توضیحی بیشتر در این زمینه بودید، در ذیل نظرسنجی و در قسمت نظرات، آن را ثبت نمایید.پیشاپیش از همراهی شما کمال قدردانی و سپاس را داریم.
دوشنبه 19/4/1391 - 23:36 - 0 تشکر 470724

سلااااااااااااام 

اول!

قدم فرهنگیِ بزرگ و قابل تقدیریه

احسنت

یا علی

سه شنبه 3/5/1391 - 7:23 - 0 تشکر 478393

چند روزی است که بحث شیرین ازدواج و همسریابی به تبیان کشیده شده است.
مدیرمحترم بخش شبکه اجتماعی که خودشان از جمله مدیران ارشد موسسه هم به شمار می آیند ، سرکار خانم حسینی، با درج یک نظرسنجی داغ در شبکه اجتماعی از کاربران خواسته اند نظر خود را در این رابطه بدهند. سوال نظرسنجی دقیقا این است:

آیا مایلید تبیان زیر نظر کارشناسان مذهبی و روانشناسان خبره ؛ طرح همسر گزینی را با اطلاع خانواده های کاربران میان کاربران تبیان اجرا نماید ؟

سه گزینه هم برایش درنظر گرفته شده: موافقم، مخالفم، نظری ندارم....
امروز صبح که به آخرین آمار این نظرسنجی نگاهی می انداختم موافقان همچنان بی چون و چرا در صدر بودند با 153 رای
مخالفان که البته من هم یکی شان هستم با 58 رای دوم اند و عده ای هم اظهار بی نظری (!) کرده اند. احتمالا این دسته دیگر آب از سرشان گذشته و کاری به این کارها ندارند. درگیر زندگی شده اند و احتمالا در صف مرغ! معطل. بگذریم. نگاهی به پاسخها هم انداختم.. راستش احساس کردم در شبکه اجتماعی پاسخها بیشتر به تکه پرانی و شوخی های دوستان تبیانی می گذشت ، یه استثنای چند مورد البته. 
مسلما محیط انجمنها با توجه به ماهیتش به عنوان یک انجمن تخصصی مکان مناسبتری برای ثبت دیدگاه موافقان و مخالفان و دیگر دوستان خواهد بود.....

نظراتتان رااینجا ثبت کنید

هزار دشمنم ار مي كنند قصد هلاك  گرم تو دوستي از دشمنان ندارم باك

حافظ عليه الرحمه

امضا: نيري

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی