ورزش و تندرستی (بازدید: 187)
دوشنبه 19/4/1391 - 13:48 -0 تشکر 470498
فوتبال دانش آموزان دختر در مدارس کشور راه اندازی می شود

راه اندازی رشته فوتبال دانش آموزان دختر مدارس کشور در آینده ای نزدیک،
در پایان برنامه پنجم تمام مدارس کشور مروج سلامت می شوند

دوشنبه 19/4/1391 - 13:52 - 0 تشکر 470499

مشاور عالی معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش وپرورش از راه اندازی رشته فوتبال دختران در آینده ای نزدیک خبر داد و افزود: یک سال است، فوتسال دختران در بیشتر استانها انجام می شود و ما در صدد اجرای رشته فوتبال دختران مدارس هستیم.


علی جوادی در حاشیه برگزاری سی امین دوره مسابقات دانش آموزی دانش آموزان کشور در مشهد، تصریح کرد: استعداد پسران ورزشکار دانش آموز در حد تیم ملی جوانان است و نماینده کمیته استعدادیابی مستقر در مسابقات به کشف استعدادهای دانش آموزان پرداخته و بزودی آنان به این تیم دعوت می شوند.


جوادی با بیان اینکه از دل این هم افزایی در رشته های مختلف، آینده قهرمان پدیدار می شود، افزود: معضلات اجتماعی زیادی در فضای ورزشی وجود دارد، اینها قرار است در آینده بازیکنان ملی، لیگ و الگوی اخلاقی نسل نوجوان آینده شوند.

دوشنبه 19/4/1391 - 13:52 - 0 تشکر 470500

رئیس انجمن فوتبال وزارت آموزش و پرورش با اشاره به این که 60 درصد دانش آموزان سه مقطع عضو تیم های فوتبال مدارس هستند، بیان داشت: رسیدن به ورزش قهرمانی توجه به مقاطع پایه در جوانی و نوجوانی را می طلبد.

دوشنبه 19/4/1391 - 13:53 - 0 تشکر 470501

معاون سلامت معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت گفت: 12 هزارو 500 مدرسه مروج سلامت در کشور فعال و این رقم تا سال آینده ده درصد رشد خواهد داشت و  تا پایان برنامه پنجم توسعه، کل مدارس کشور زیرپوشش این طرح قرار می گیرند.


محمد چینیان در حاشیه برگزاری سی امین دوره مسابقات پسران دانش آموز در مشهد، اظهارکرد: اولویت تشکیل مدارس مروج سلامت در دبستانهای کشور، اما بر اساس تشخیص ادارات،در مقاطع دیگر نیز قابل اجراست.


وی محدودیت این طرح را توجیه مدیران دانست و افزود:40 ساعت ضمن خدمت،ویژه آنان،انجام شده است.

دوشنبه 19/4/1391 - 13:53 - 0 تشکر 470502

چینیان اظهار داشت: باید تمام مراقبین بهداشت مدارس به آموزشهای نوین، مجهز باشند و خانواده، دانش آموزان و کل جامعه را درگیر امور بهداشت مدارس سازند.


معاون سلامت معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت،اظهار داشت: ارتقا سلامت دانش آموزان، افزایش آگاهی و ارتقا سلامت در بخش مدارس از مهمترین اهداف این حوزه است.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی