ورزش و تندرستی (بازدید: 384)
دوشنبه 19/4/1391 - 9:9 -0 تشکر 470319
اخبار امروز 19/4/91

مصاحبه قلعه‌نویی دردسرساز شد

ایسنا: امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم استقلال به کمیته انضباطی احضار و علاوه بر این احضار، حکم کمیته استیناف شکایت خبرنگاران از وی هم صادر شد.
 
به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، وی را به دلیل مصاحبه با روزنامه‌ها و رسانه‌ها با تیتر « اگر ترکی و ممبینی را جذب می‌کردیم قهرمان بودیم» و شکایت کمیته داوران از قلعه نویی با ادعای طرح تبلیغات سو و تشویش اذهان عمومی پیش از شروع فصل، روز سه شنبه 20 تیر به کمیته انضباطی احضار کرده است. عدم حضور طرفین مانع از رسیدگی نیست.
 
همچنین رای کمیته استیناف فدراسیون فوتبال درباره محکومیت وی به توبیخ کتبی و پرداخت 50 میلیون ریال به لحاظ اهانت به اهالی رسانه و خبرنگاران اعلام شد و این رای بر اساس محتویات پرونده و استدلالات مندرج در پرونده، از سوی کمیته استیناف رای صادره قطعی اعلام می‌شود.

گدای فاطمه(س)

دوشنبه 19/4/1391 - 9:10 - 0 تشکر 470321

درخواست قهرمان جهان از سارقان

فارس: سعید عبدولی درباره میزان آمادگی‌اش برای حضور در بازی‌های المپیک 2012 لندن گفت: تمرینات بسیار خوبی را پشت سر گذاشته‌ایم و در بهترین شرایطم در ماه‌های اخیر قرار دارم.

وی ادامه داد: برای کسب مدال و درخشش در المپیک بمب انگیزه‌ام. هیچ حریفی را دست کم نمی‌گیرم چون حتی آسان‌ترین رقیبان در ظاهر، هم می‌توانند خطرناک باشند.

دارنده مدال طلای کشتی فرنگی جهان تصریح کرد: از نظر وزنی مشکلی ندارم و تنها چند کیلو اضافه دارم که در اردوی پایانی با کنترل وزن بدون مشکلی سر وزن خواهم رسید.

عبدولی که چندی پیش خانه‌اش مورد دستبرد دزدان قرار گرفته و مدال‌هایش به سرقت رفته بود در این باره گفت: متأسفانه هنوز خبری از دستگیری سارقان نشده است، اما از آنها بار دیگر تقاضا می‌کنم که حداقل مدال‌هایم را پس بدهند چون ارزش مادی زیادی ندارند، اما حاصل 10 سال تلاش شبانه‌روزی من در کشتی است.

گدای فاطمه(س)

دوشنبه 19/4/1391 - 9:10 - 0 تشکر 470322

دستگیری 4 نفر در تمرین پرسپولیس

فارس: تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس نیز مانند روز گذشته با حاشیه‌های خاص خودش توسط هواداران دنبال شد.
حدود 120 هواداری که در مقابل درب ورزشگاه درفشی‌فر حضور داشتند پس از درگیری با مأموران حراست و حمله به سمت داخل ورزشگاه دست یکی از مأموران حراست ورزشگاه درفشی‌فر را شکستند.
از همین رو نیروی انتظامی با حضور پررنگ در مقابل اطراف درب ورزشگاه درفشی‌فر 4 نفر از متخلفان را دستگیر کرد و آنها را برای بازپرسی به کلانتری برد.
همچنین مأموران نیروی انتظامی در مقابل درب ورزشگاه درفشی‌فر و هواداران هشدار دادند که هرگز حق ندارند نظم و انضباط خیابان‌های اطراف ورزشگاه را به هم بریزند در صورتی که این مشکل پیش آید با متخلفان باز هم برخورد جدی خواهد شد.
این موضوع در شرایطی است که متأسفانه در چند وقت اخیر شاهد مشکلات زیادی در تمرین تیم فوتبال پرسپولیس هستیم و فقط متأسفانه چند جوانی که به عنوان مأموران حراست ورزشگاه هستند در این وسط دچار مشکلاتی شده‌اند.

گدای فاطمه(س)

دوشنبه 19/4/1391 - 9:11 - 0 تشکر 470325

خبری خوب برای هواداران پرسپولیس

خبرآنلاین : هواداران تیم فوتبال پرسپولیس که به دلیل اهانت به داور در بازی فصل گذشته با داماش گیلان دو جلسه از همراهی تیم خود در رقابت های لیگ برتر دوازدهم محروم هستند می توانند در هفته سوم به ورزشگاه آزادی بروند و تیم خودشان را تشویق کنند.
مطابق برنامه ریزی های انجام شده پرسپولیس در هفته نخست مهمان صنعت نفت آبادان است.آنها در هفته دوم باید به مصاف فجر سپاسی بروند که این بازی قطعا بدون تماشاگر انجام خواهد شد.اما در هفته سوم پرسپولیسی ها باید مقابل تیم تازه صعود کرده به لیگ برتر صف آرایی کنند.قرار شده گهر درود به دلیل اینکه هنوز ورزشگاه اختصاصی شان آماده بهره برداری نیست در لیگ برتر دوازدهم رقابت های خود را در کرج برگزار کنند.به همین دلیل و با توجه به اینکه بازی آنها در هفته سوم با پرسپولیس است،طبق سنت همیشگی این بازی در تهران برگزار خواهد شد.(بازی های تیم سایپای کرج هم با دو تیم بزرگ پایتخت در ورزشگاه آزادی برگزار می شود)با این شرایط هواداران پرسپولیس نباید مشکلی برای همراهی تیمشان در هفته سوم داشته باشند،چون تیم آنها در این بازی میزبان نیست و بر اساس دستور کمیته انضباطی هواداران پرسپولیس از دو بازی خانگی محروم هستند نه چیز دیگری.

گدای فاطمه(س)

دوشنبه 19/4/1391 - 9:12 - 0 تشکر 470329

اعلام قیمت جدید بلیط‎ها برای لیگ دوازدهم
به گزارش مهر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون فوتبال، جلسه هیات رئیسه سازمان لیگ برتر فدراسیون فوتبال امروز یکشنبه با حضور کفاشیان، محمد نبی ،آیت الهی، بهروان، کاظمی، ساکت، دهکردی، ابرقویی نژاد، شهبازی و حسینی در دفتر رئیس فدراسیون برگزار شد. در این نشست موارد مختلفی مورد بحث و تبادل نظرقرار گرفت که نتایج آن به این شرح است:

* مقرر شد هیات منصفه سازمان لیگ برتر مطابق با آیین نامه این سازمان تشکیل شود.
* هیات رئیسه سازمان لیگ برتر قیمت‎های جدید بلیط‎های فصل آتی مسابقات لیگ برتر را 30000 ریالی، 50000 ریالی و 100000 ریالی اعلام کرد.

* مقرر شد پروژه بلیط الکترونیکی لیگ برتر از فصل جاری مسابقات و به صورت آزمایشی در استادیوم آزادی اجرا شود، همچنین در خصوص راه اندازی آن در سایر استادیوم ها متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.

* مقرر شد به منظور افزایش کیفی سطح مسابقات و انجام آنالیزهای کاربردی و به صورت هدفمند دیدارهای برگزار شده در استادیوم آزادی به وسیله نرم افزار پیشرفته پرزون مورد تجزیه و تحلیل و آنالیز قرار بگیرد و نتیجه آن به صورت محرمانه به تیم‎ها ارائه شده و عملکرد داوران نیز به فدراسیون فوتبال داده خواهد شد.

* مقرر شد باشگاه‎هایی که به اشخاص حقیقی و حقوقی بدهکار هستند در اسرع وقت نسبت به تعیین تکلیف پرونده‎‏های مفتوح خود نزد کمیته انضباطی اقدام کنند و در همین راستا باشگاه‎های که دارای تراز مالی مثبت هستند از محل مطالبات آنها تسویه حساب خواهد شد. در غیر این صورت، جریمه نقدی و کسر امتیاز در دستور کار کمیته انضباطی قرار گرفته و در فصل 92-91 اجرا خواهد شد. کماکان پرداخت بدهی به قوت خود باقی است و می‎بایست تسویه حساب مالی را به کمیته انضباطی و سازمان لیگ تسلیم کنند.

گدای فاطمه(س)

دوشنبه 19/4/1391 - 9:13 - 0 تشکر 470333

پروین باز هم با دوربین۹۰ مصاحبه نکرد


فارس: تمرینات دیروز پرسپولیس با تشخیص کادر فنی پشت درب‌های بسته برگزار شد اما در پی اصرارهای مکرر هواداران شهرستانی 15 دقیقه پایانی تمرین هواداران مجوز ورود به ورزشگاه را گرفتند و با پروین، استیلی و بازیکنان به گفت‌وگو پرداختند.

* علی پروین که در تمرین امروز حضور داشت با اصرار یک دوربین تلویزیونی برای برنامه 90 جهت مصاحبه مواجه شد که اعلام کرد من با دوربین 90 مصاحبه نمی‌کنم.

* کادر فنی پرسپولیس اعلام کرد که برنامه‌های ویژه‌ای برای شب‌بازی با دربی 73 دارد. قرار است کلیپی که تهیه شده است از تیم فوتبال پرسپولیس در چند هفته گذشته که در آن باخت و بردها وجود دارد، پخش شود.

همچنین مسئولان باشگاه پرسپولیس در اردوی پرسپولیسی‌ها حضور پیدا خواهند کرد.

مسئولان پرسپولیس درصدد هستند جمعی از پیشکسوتان این تیم را شب قبل از دربی به اردوی قرمز‌پوشان ببرند تا روحیه بازیکنان بهتر شود.

گدای فاطمه(س)

دوشنبه 19/4/1391 - 9:14 - 0 تشکر 470336

انصاری‌فرد از مدیرعاملی راه‌آهن استعفا کرد
فارس: پس از اینکه دیروز اعلام شد باشگاه راه‌آهن به شرکت هواپیمایی فراز قشم فروخته شد و همچنین از امروز این باشگاه نقل و انتقال بازیکنان را آغاز کرد محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل این باشگاه از سمت خود استعفا کرد.

گدای فاطمه(س)

دوشنبه 19/4/1391 - 9:15 - 0 تشکر 470343

خلعتبری سپاهانی می شود


خبرآنلاین : رسول خروش سرپرست تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه توافقا با محمد رضا خلعتبری نهایی شده است و این بازیکن فردا به اصفهان می رود تا قراردادش را با سپاهان ثبت کند گفت:« البته ما در دوبی با محمد رضا به توافق رسیده بودیم.مشکل دیگری وجود ندارد و خلعتبری فردا یا پس فردا قراردادش را در هیئت فوتبال ثبت خواهد کرد.»


او در پاسخ به این سوال که آیا رقم قرارداد خلعتبری میلیاردی است و این اتفاق ممکن است اعتراض سایر باشگاه ها را به همراه داشته باشد این واکنش را نشان داد:«من خبری از اینکه قرارداد خلعتبری میلیاردی است یا نه ندارم.این سوال را باید مسئولان باشگاه جواب بدهند.»

گدای فاطمه(س)

دوشنبه 19/4/1391 - 9:16 - 0 تشکر 470346

پخش زنده بازی‌های المپیك از شبكه بازار


ایرنا: در حالی كه این شبكه با هدف تبلیغ كالاهای تولید داخل راه ‌اندازی شده است اما در راستای سیاستهای پوشش همه جانبه رسانه‌ای بازی های المپیك، این شبكه تلویزیونی پخش بازی‌های المپیك 2012 لندن را در دستور كار خود قرار داده است.


پخش این رویداد بزرگ ورزشی به صورت همزمان از شبكه‌های تلویزیونی بازار و ورزش با توجه به درخواست‌های پرشمار بینندگان و دامنه وسیع پوشش تصویری شبكه "بازار" در اقصی نقاط كشور صورت می‌گیرد.


المپیك تابستانی 2012 از پنجم تا 22 مرداد سال 1391 (2012 میلادی) در لندن پایتخت انگلیس برگزار می‌شود.

گدای فاطمه(س)

دوشنبه 19/4/1391 - 9:17 - 0 تشکر 470348

بازیکن سابق استقلال به راه آهن پیوست
خبرآنلاین: پیروز قربانی که سابقه بازی کردن در استقلال تهران را در کارنامه اش دارد بعد از ظهر امروز و پس از توافق با مسئولان راه آهن به این تیم پیوست.این اتفاق در حالی افتاد که پیش از قربانی،فرزاد آشوبی هم به تیم راه آهن پیوسته بود.قرارداد قربانی با راه آهن دو ساله است

گدای فاطمه(س)

دوشنبه 19/4/1391 - 9:18 - 0 تشکر 470350

دایی سرمربی راه آهن می شود
گل: علی دایی آقای گل فوتبال جهان و سرمربی سابق تیم های ملی ایران و پرسپولیس یک بار دیگر با سمت سرمربی راه آهن در لیگ برتر حضور خواهد داشت.

دایی که  از زمان کناره گیری از بازیگری بی وقفه مربیگری کرده است ، بعد از یک فصل متوسط در راه آهن دوباره هدایت این تیم را بعد از یکی دو ماه وقفه در دست خواهد گرفت.

 این در حالی است که محمد حسن انصاری فر مدیرعامل همیشگی راه آهن بعد از مصاحبه های صبح دیروز ناگهان از سمت خود استعفا داد که این مسئله احتمالا بی ارتباط به حضور دایی در راه آهن نیست. انصاری فر صبح اعلام کرده بود که سرمربی راه آهن یک پرتغالی است ، اما به نظر زور دایی بر هم تیمی سابق اش چربیده است.

 دایی در دوران مربیگری فاتح 2 جام حذفی با پرسپولیس و یک قهرمانی  لیگ با سایپا شده است . راه آهن دیروز 3 بازیکن لیگ برتری جذب کرده و حالا اگر دایی به تیم ملحق شود به عنوان همه کاره باشگاه را در دست خواهد گرفت

گدای فاطمه(س)

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی