انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 142)
دوشنبه 12/4/1391 - 11:44 -0 تشکر 468138
گاف رضا پهلوی و افشاگری­های جدید اپوزیسیون علیه وی

رضا پهلوی آدم دو چهره ای است که وقتی با رسانه های فارسی زبان مصاحبه می کند ژست تواضع می گیرد اما آن روی واقعی خود را در مصاحبه با نشریه فوکوس نشان داد.

پایگاه اینترنتی موسوم به آزادگی که به عنوان یکی از ترمینال های اپوزیسیون در خارج از کشور فعالیت می کند، ضمن انتشار تحلیل فوق تصریح کرد: شاید او فکر نمی کرد گفته هایش در مصاحبه با یک نشریه آلمانی زبان در میان فارسی زبانان منتشر شود. او در مصاحبه با رسانه های فارسی زبان اپوزیسیون، خود را یک ایرانی ساده جمهوری خواه و مخالف حمله نظامی به ایران نشان می دهد و هرگز آرزوی تاج گذاری نمی کند اما حالا معلوم شده که در مصاحبه با فوکوس خود را شاه ایران و در عین حال حامی حمله خارجی به ایران می داند. او تاج گذاری را نهایت آرزوی خود عنوان می کند و در حالی که در محافل ایرانی اپوزیسیون خود را بسیار فروتن نشان می دهد و می داد، ناگهان وقتی خود را با رسانه خارجی تنها می بیند، فروتنی را به کناری می نهد و با نهایت غرور و خود شیفتگی، خود را شاه و تنها سیاستمدار توانا می خواند.
نویسنده خاطر نشان کرد: اشتباه نکنید کسی دشمن رضا پهلوی نیست، با وجود نوع رفتار و عملکرد دوگانه او اصلا نیازی به دشمن ندارد، دشمن ایشان در درون ایشان است و اطرافیان و مشاورینی که از سیاست فقط بخش فریب و دروغش را می دانند اصرار داشتیم تا آقای رضا پهلوی خود را در فنجان سلطنت غرق نکند اما متاسفانه این کار را کرد.
از سوی دیگر پایگاه اینترنتی ایران گلوبال (وابسته به طیف دیگری از عناصر ضد انقلاب فراری) با اشاره به آبروریزی رضا پهلوی نوشت: احتمالا وی تصور نمی کرده که این مصاحبه بازتابی در فضای رسانه ای فارسی زبان داشته باشد و بنابراین هر چه دل تنگش خواسته بر زبان آورده آن چنان که صراحتی که در این مصاحبه به چشم می خورد در کمتر مصاحبه ای از رضا پهلوی می توان سراغ گرفت. اما از بد حادثه یک وبسایت فارسی زبان این مصاحبه را ترجمه کرده است. او در این مصاحبه خود را پادشاه قانونی ایران می داند و از حمله به ایران دفاع می کند.
ایران گلوبال تصریح می کند: شایسته است آقای رضا پهلوی و مشاورانش به جای این که منتقدان خویش را آماج آتشبار و ناسزاگویی سازمان یافته سازند، به خود بیاندیشند و بگویند که ایشان، سخنان نادرستی را به زبان رانده و شاید در تب و تاب سیاست و بلغمی شدن سودای فرمانروایی، حرف هایی زده که اینک از گفتن آن ها پشیمان است. بگذریم که ایشان حرف دلشان را زده و به آن چه گفته اند، باور دارند.
منبع:خبرآنلاین

گدای فاطمه(س)

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی