ورزش و تندرستی (بازدید: 748)
يکشنبه 11/4/1391 - 11:10 -0 تشکر 467791
اخبار امروز 11/4/91

آخرین جزئیات انتخاب سرمربی‌ پرسپولیس

فارس: جلسه کمیته فنی باشگاه پرسپولیس امروز با حضور محمد رویانیان، علی پروین، محمود خوردبین،‌ مجتبی محرمی، بهروز رهبری‌فرد، کاظم سیدعلیخانی، افشین پیروانی، ابراهیم‌ آشتیانی، بیوک وطن‌خواه، حمید درخشان، ضیا عربشاهی و اکبر صادقی برگزار شد.

در پایان این جلسه علی پروین اعلام کرد از بین کالدرون و مانوئل خوزه تا امشب و یا حد اکثر بعد‌از ظهر فردا یک نفر به عنوان سرمربی پرسپولیس انتخاب می‌شود. پروین تاکید کرد که شانس کالدرون بیشتر است.

متسوی فرانسوی، کالدرون آرژانتینی و مانوئل خوزه پرتغالی گزینه‌های سرمربیگری پرسپولیس بودند.

پروین: رویانیان نام مربی را امشب به من می‌گوید/ گزینه‌هایمان خارجی‌اند، دایی مطرح نیست

به گزارش مشرق،  علی پروین در پایان نشست پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس گفت: ابتدا باید از سردار رویانیان تشکر کنم. هر مدیری که به پرسپولیس می‌آمد، هیچ‌کدام از پیشکسوتان در اطراف باشگاه دیده نمی‌شدند اما امروز 10، 12 نفر از پیشکسوتان نسل قدیم و جدید دور هم جمع شدند و صحبت‌های خود را مطرح کردند.

وی در مورد انتخاب سرمربی پرسپولیس عنوان کرد: رویانیان امشب از بین دو گزینه آرژانتینی و پرتغالی (کالدرون یا مانوئل خوزه) یکی را به من اعلام می‌کند و من نام او را به پیشکسوتان باشگاه می‌گویم. هر کدام از این دو مربی انتخاب شوند، یکی دو نفر از بچه‌ها را هم کنارشان می‌گذاریم. من اسم آنها را بلد نیستم! یکی گزینه پرتغالی و دیگری آرژانتینی است که شانس مربی آرژانتینی بیشتر است.

وی در مورد شانس علی دایی برای سرمربیگری پرسپولیس گفت:‌ گزینه‌های ما خارجی هستند.

پروین در مورد اینکه زمان زیادی از دست رفته اظهار داشت: قبول دارم وقت زیادی را از دست دادیم. دنیزلی 10، 15 روز ما را سرکار گذاشت و مدام امروز و فردا می‌کرد و از این مسئله لطمه خوردیم. با آمدن مربی جدید زمان داریم.

پروین در مورد حضور نادر باقری و کرمانی مقدم به عنوان مربیان جدید پرسپولیس از سوی محسن عاشوری گفت: عاشوری اعلام کرده است؟!  از طرف چه کسی این را اعلام کرده؟ در جلسه امروز ما هیچ بحثی در مورد عاشوری نشد زیرا هر کدام از این مربیان که می‌آیند 3،4 دستیار با خودشان می‌آورند.

پروین با اشاره به کمیته فنی عنوان کرد: کمیته فنی قشنگی شده بود. بچه‌ها همه راضی بودند و امیدوارم این راه ادامه پیدا کند.

وی در مورد اینکه مثل انتخاب سرمربی فصل گذشته نشود که 4 صبح از مربی بخواهند گفت: از بین این دو گزینه، یک نفر حداکثر تا ساعت 3 و 4 فردا بعدازظهر انتخاب می‌شود.

اعضای کمیته فنی باشگاه پرسپولیس مشخص شدند

به گزارش مشرق، در پایان جلسه پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس با محمد رویانیان؛ علی پروین، بیوک وطن‌خواه، ابراهیم آشتیانی، حمید درخشان و افشین پیروانی به عنوان 5 عضو کمیته فنی باشگاه پرسپولیس انتخاب شدند.

علی پروین از سوی کمیته فنی باشگاه پرسپولیس به عنوان سخنگوی فنی این باشگاه انتخاب شد. بدین ترتیب از این به بعد فقط علی پروین در مورد مسایل فنی پرسپولیس صحبت می‌کند.

در این جلسه همچنین سعید ترابی به عنوان مسئول کمیته پیشکسوتان و پازوکی به عنوان یکی از اعضای این کمیته انتخاب شد.

پیروانی: برای مربیگری در پرسپولیس اعلام آمادگی کردم!

به گزارش مشرق، افشین پیروانی در پایان جلسه کمیته فنی باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: پرسپولیس در یارگیری حرف نداشت و خیلی خوب عمل کرد. جمع‌بندی ما امروز بر روی دو مربی خارجی بود و انشاءالله هر اتفاقی می‌افتد به نفع پرسپولیس باشد. عاشوری هم امسال و هم سال گذشته زحمت کشید اما انتخاب گزینه خارجی نتیجه‌ای بود که کمیته فنی به آن رسید.

پیروانی در مورد شایعه مربیگری خودش در پرسپولیس گفت: اکنون عضو کمیته فنی باشگاه هستم و می‌خواهم به پرسپولیس کمک کنم. البته برای مربیگری در این تیم هم اعلام آمادگی کرده‌ام. مطمئنم پرسپولیس با این بازیکنان به نتیجه دلخواهش می‌رسد.

خوردبین: همه دنبال مربی خارجی بودند/ پیشنهاد من مربی ایرانی بود

به گزارش مشرق، محمود خوردبین در پایان جلسه پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: پیشنهاد من برای سرمربیگری پرسپولیس مربی ایرانی بود اما مورد قبول واقع نشد. همه دنبال مربی خارجی بودند و اعتقاد داشتند گزینه خارجی توانمندتر است.

وی افزود: در مورد مربی ایرانی زیاد صحبت نشد و دو گزینه خارجی (کالدرون و مانوئل خوزه) انتخاب شدند که هر دو خوب هستند و امیدوارم بتوانند به پرسپولیس کمک کنند.

پروین حرف آخر را می‌زند/ از حضور کرمانی‌مقدم و باقری خبر ندارم

به گزارش مشرق، جمشید زارع قائم مقام باشگاه پرسپولیس در پایان جلسه پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس با محمد رویانیان اظهار داشت: پروین در مورد مسائل باشگاه حرف می‌زند. در مورد کرمانی‌مقدم و باقری خبر ندارم که آنها چطور به کادر فنی اضافه شدند.

وی در مورد علت لغو اردوی ترکیه گفت: این مسئله با پیشنهاد عاشوری و موافقت رویانیان انجام شد. به احترام تصمیم کمیته فنی علی پروین حرف آخر را در مورد تیم می‌زند و دنبال مسائل حاشیه‌ای نباشد نمی‌توانید آنچه را می‌خواهید بگیرید. ما دو گزینه خوب خارجی  برای مربیگری داریم.

کالدرون ۹۹ درصد سرمربی پرسپولیس است/ او تخفیف ویژه‌ای به ما داد

به گزارش مشرق، علی پروین در مورد انتخاب سرمربی پرسپولیس گفت: گابریل کالدرون به ما تخفیف ویژه داده و به احتمال 99 درصد او را سرمربی پرسپولیس بدانید. نمی‌گذارم تا صبح طول بکشد و هر چه زودتر سرمربی را انتخاب می‌کنیم.

وی در مورد کمیته فنی باشگاه پرسپولیس گفت: قطعا اگر افراد دیگری هم شایسته حضور در این کمیته باشند انتخاب می‌شوند.

وطنخواه: کمیته فنی تصمیم خوبی می‌گیرد

به گزارش مشرق، بیوک وطنخواه در پایان جلسه پیشکسوتان پرسپولیس با مدیرعامل باشگاه در جمع خبرنگاران، گفت: بعد از مدت‌ها پیشکسوتان پرسپولیس دور هم جمع شدند. از این کمیته فنی سرمربی خوبی برای پرسپولیس انتخاب می‌شود.

وی در مورد اینکه چرا در مورد گزینه ایرانی صحبت نشده، عنوان کرد: می‌خواستیم در مورد سرمربی ایرانی صحبت کنیم اما فرصت نشد. به هر حال کالدرون و خوزه مانوئل 2 گزینه هستند که با یکدیگر برای انتخاب شدن رقابت می‌کنند.

رهبری‌فرد: سرمربی پرسپولیس با این بازیکنان راحت موفق می‌شود

بهروز رهبری‌فرد در پایان جلسه پیشکسوتان باشگاه با محمد رویانیان، در جمع خبرنگاران گفت: من نظر کوچکی در مورد انتخاب سرمربی تیم دادم. به نظر من هرکسی برای سرمربیگری پرسپولیس انتخاب شود با این بازیکنانی که خریداری شده کار راحتی برای رسیدن به موفقیت دارد

گدای فاطمه(س)

يکشنبه 11/4/1391 - 11:12 - 0 تشکر 467795

قرارداد ترکمانچای آندو با قطری ها


خبرآنلاین: آندارنیک تیموریان که برای گذراندن تعطیلات به ترکیه رفته، 3 روز دیگر به تهران برمی گردد و هفت روز بعد نیز راهی دوحه خواهد شد. دوران حضور او در فوتبال قطر، از آن روز شروع خواهد شد. آندو قرار است همراه با الخریطیات، تیم جدیدش، راهی نورنبرگ آلمان شود. اما از این انتقال و اتفاقات بعد از آن حرف ها و اخباری به جا مانده که در نوع خود بسیار جالب است.


*آندو رکورد شکست


بعد از انتقال آندو به قطر، امیر قلعه نویی از او انتقاد کرد، به این دلیل که استقلال را به خاطر پول رها کرده است. تیموریان که تمایلی نداشت ماجرا کش پیدا کند، پیش از سفر به ترکیه پیش فتح ا... زاده رفت. وقتی او وارد دفتر مدیر عامل شد، پژمان منتظری هم آنجا بود. تیموریان در این دیدار به فتح ا... زاده گفت: «برای تشکر و قدردانی آمده ام. یک سال با من خوب رفتار کردید. علیرغم اینکه به من پیشنهاد خوبی داده بودید، نشد بمانم. گفته بودم پیشنهادها را باید بررسی کنم و واقعا گذشتن از پیشنهاد الخریطیات برایم غیر ممکن بود.» تیموریان رکورد نقل و انتقالات ایرانی ها در حوزه خلیج فارس را شکست. تا پیش از این علی کریمی به خاطر یک فصل بازی در الاهلی امارات دو میلیارد تومان گرفته بود ولی رقم انتقال آندو چند روز بعد از امضای قرارداد، به 3 میلیارد و 600 ملیون تومان رسید چون دلار از 1800 تومان به دو هزار تومان رسید! قرارداد آندو با قطری ها به ارزش 8/1 میلیون دلار است که اجازه نداد زیاد به استقلال فکر کند.


*فتح ا.. زاده به آندو چه گفت؟


اما قرار بود آندو در تهران یک قرارداد کهکشانی در لیگ برتر ببندد. فتح ا... زاده در مذاکراتی که با او داشت گفته بود: «حاجی جان! سفید امضا کن ولی قرارداد را من نمی نویسم. خودت مبلغ را روی قرارداد بنویس و هر چی نوشتی، به آن دست نمی زنم و می پردازم.» حتی در جلسه ای که فتح ا.. زاده با آندو داشت، مدیر عامل استقلال یک بار دیگر این حرف را تکرار کرد تا منتظری هم بشنود! فتح ا.. زاده اما به محض اینکه متوجه شد قرارداد آندو با الخریطیات یکی از قراردادهای نجومی تاریخ فوتبال ایران است، سریعا گفت: «حاجی جان پس خوب کاری کردی. ان‌شاا... که در قطر موفق باشی.» فتح ا... زاده که در این لحظه شوخی اش گرفته بود، با خنده به آندو گفت: «ان‌شاا... سال بعد من رئیس فدراسیون فوتبال می شوم و دوباره بازیکن من می شوی ولی این بار در تیم ملی!» آندو قبل از سفر به ترکیه با امیر قلعه نویی هم تماس تلفنی داشت ولی موفق نشد با او حرف بزند. تیموریان قصد دارد در بازگشت به تهران نیز این ارتباط را برقرار کند تا مبادا بین او و قلعه نویی مسئله ای وجود داشته باشد.


*قرارداد ترکمنچای


قرارداد آندو یکطرف، در طرف دیگر هم آپشن هایی که برای این قرارداد در نظر گرفته اند. او یک خانه سه خوابه در یکی از معروفترین برج های دوحه که به برج زیگزالی معروف است، می گیرد. در کنار خانه، باشگاه موظف شده یک دستگاه بی ام و X5 نیز در اختیار بازیکن ایرانی اش قرار دهد. شیخ باشگاه که 33 ساله است، به آندو گفته: «ما می خواهیم با تو استارت یک کار بزرگ را بزنیم و رفته رفته تیم خود را قدرتمندتر ببندیم.»


قرارداد آندو طوری بسته شده که حتی در صورت آسیب دیدگی و حذف شدن از لیست، تمام و کمال پولش را دریافت خواهد کرد. به تمام مزایای این قرارداد باید بلیت‌های رفت و برگشت برای آندو و خانواده اش را نیز در نظر گرفت. این بلیت ها بیزینس کلاس است.

گدای فاطمه(س)

يکشنبه 11/4/1391 - 11:13 - 0 تشکر 467796

انتخاب کالدرون در میان آرای متناقض کمیته فنی/ گزینه داخلی رای نیاورد!


خبرگزاری مهر - گروه ورزشی: اعضای کمیته فنی و برخی پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس در حالی رای به انتخاب "گابریل کالدرون" به عنوان سرمربی فصل آینده سرخپوشان دادند که در طول جلسه آرای متناقضی در مورد سرمربی آینده این تیم داشتند.


به گزارش خبرنگار مهر، نشست پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس برای مشورت در مورد انتخاب سرمربی فصل آینده سرخپوشان عصر شنبه در محل این باشگاه برگزار شد تا علاوه بر بررسی شرایط سرمربی آینده این تیم، اعضای کمیته فنی باشگاه نیز انتخاب شوند. کمیته ای که مشخص نیست پس از انتخاب سرمربی آیا بازهم به کمک باشگاه خواهد آمد یا خیر.


اما در طول جلسه‌ای که اعضای کمیته فنی و برخی پیشکسوتان باشگاه داشتند نظرات برای انتخاب گزینه مورد نظر باشگاه متناقض بود. با وجود اینکه اکثر حاضرین به حضور گزینه خارجی رای دادند اما محمود خوردبین از جمله نفراتی بود که با حضور مربی داخلی در راس کادر فنی سرخپوشان موافق بود.


با این حال در پایان این نشست اعضای کمیته فنی بر انتخاب گابریل کالدرون به عنوان سرمربی فصل آینده پرسپولیس به توافق رسیدند. البته تا قبل از این خوزه مانوئل از شانس بالاتری برخوردار بود اما قیمت بالای او باعث انصراف سرخ ها از ادامه مذاکره با وی شد.


براساس تصمیم کمیته فنی قرار است محمد رویانیان مذاکرات نهایی را با کالدرون آرژانتینی انجام دهد تا در صورت توافق نهایی وی بزودی راهی تهران شود و با حضور در تمرینات پرسپولیس، برنامه آماده سازی این تیم برای حضور در لیگ دوازدهم را پیگیری کند.


حضور کالدرون در شرایطی قطعی شده که اتفاقات روزهای گذشته پرسپولیس نشان داده باید منتظر هر اتفاق دیگری هم بود! با این حال علی پروین در پایان نشست عصر شنبه تیر خلاص را شلیک کرد و گفت که کالدرون قطعا سرمربی پرسپولیس است

گدای فاطمه(س)

يکشنبه 11/4/1391 - 11:15 - 0 تشکر 467800

کاروان المپیک ایران 53 نفره شد


روابط عمومی فدراسیون دوومیدانی: رضا قاسمی درمسابقه ماده 100 متر، با طی کردن این مسافت در مدت زمان 10 ثانیه و 24صدم ثانیه ضمن قرارگرفتن در جایگاه نخست سهمیه ورودی المپیک را از آن خود کرد.


ویا چسلاواز قزاقستان با 10 ثانیه و 59 صدم ثانیه دوم و گریگوری ولادین از قزاقستان با 10ثانیه و 64 صدم ثانیه سوم شد. ورودی المپیک ماده 100متر، 10ثانیه و 18 صدم ثانیه (ورودی A )و 10 ثانیه و 24 صدم ثانیه (ورودی B)است.


تا پیش ازاین دوومیدانی ایران موفق شده بود هفت سهمیه المپیک 2012 لندن را از آن خود کند. احسان حدادی در پرتاب دیسک، کاوه موسوی در پرتاب چکش، سجاد مرادی در 800 متر، امین نیک فر در پرتاب وزنه، سجاد هاشمی آهنگری در 400 متر، لیلا رجبی در پرتاب وزنه و ابراهیم رحیمیان در ماده پیاده روی 20 کیلومترالمپیکی های ایران تا پیش از مسابقات ستارگان آسیا بودند.


مسابقات ستارگان آسیا از امروز در قزاقستان آغاز شده است. دوومیدانی کاران جهان تا هجدهم تیرماه سال جاری فرصت دارند با زدن رکوردهای تعیین شده از سوی اتحادیه بین المللی دوومیدانی، جواز حضور در المپیک 2012 لندن را کسب کنند.


با کسب سهمیه توسط قاسمی، تعداد سهمیه های ایران در سی امین دوره بازیهای المپیک لندن به 53 نفر رسید.

گدای فاطمه(س)

يکشنبه 11/4/1391 - 11:16 - 0 تشکر 467802

فرنگی‌کاران نوجوان فردا راهی قرقیزستان می‌شوند


تیم کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان فردا برای حضور در رقابتهای قهرمانی آسیا راهی قزاقستان خواهد شد.


به گزارش خبرنگار مهر، تیم کشتی فرنگی نوجوانان طبق برنامه فردا (دوشنبه 12 تیرماه) راهی شهر بیشکک قرقیزستان محل برگزاری مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا می‌شوند تا طی روزهای 15 و 16 در برابر حریفان آسیایی خود صف آرایی کنند.


تیم کشتی آزاد نوجوانان کشورمان نیز باید در روزهای 17 و 18 تیرماه با حضور در این پیکارها از عنوان قهرمانی سال گذشته خود دفاع کنند. بنا بر این گزارش برنامه کامل رقابتهای کشتی آزاد و فرنگی قهرمانی نوجوانان آسیا به شرح زیر است:


چهارشنبه 14 تیر:


ساعت 16 تا 16:30: وزن‌کشی اوزان 42، 46، 50، 54، 58، 63 و 69 کیلوگرم کشتی فرنگی


پنج‌شنبه 15 تیر:


ساعت 9 تا 12: مسابقات مقدماتی اوزان 42، 46، 50، 54، 58، 63 و 69 کیلوگرم کشتی فرنگی


ساعت 16 تا 16:30: وزن‌کشی اوزان 76، 85 و 100 کیلوگرم کشتی فرنگی


ساعت 17:30 تا 19:30: مسابقات رده‌بندی و فینال اوزان 42، 46، 50، 54، 58، 63 و 69 کیلوگرم کشتی فرنگی


جمعه 16 تیر:


ساعت 9 تا 12: مسابقات مقدماتی اوزان اوزان 76، 85 و 100 کیلوگرم کشتی فرنگی


ساعت 16 تا 16:30: وزن‌کشی اوزان 42، 46 و 50 کیلوگرم کشتی آزاد


ساعت 17 تا 19: مسابقات رده‌بندی و فینال اوزان اوزان 76، 85 و 100 کیلوگرم کشتی فرنگی


شنبه 17 تیر:


ساعت 9 تا 12: مسابقات مقدماتی اوزان 42، 46 و 50 کیلوگرم کشتی آزاد


ساعت 16 تا 16:30: وزن‌کشی اوزان 54، 58، 63، 69، 76، 85 و 100 کیلوگرم کشتی آزاد


ساعت 17 تا 19: مسابقات رده‌بندی و فینال اوزان 42، 46 و 50 کیلوگرم کشتی آزاد


یکشنبه 18 تیر:


ساعت 9 تا 12: مسابقات اوزان 54، 58، 63، 69، 76، 85 و 100 کیلوگرم کشتی آزاد


ساعت 17 تا 19: مسابقات رده‌بندی و فینال اوزان 54، 58، 63، 69، 76، 85 و 100 کیلوگرم کشتی آزاد


اختلاف ساعت قرقیزستان با ایران 90 دقیقه است به طوری که ساعت 9 به وقت قرقیزستان 7:30 به وقت ایران است.

گدای فاطمه(س)

يکشنبه 11/4/1391 - 11:18 - 0 تشکر 467803

برگزار نکردن جام‌حذفی زیان آور است/ می‌خواهند مسئولیت‌شان را کم کنند


سرمربی تیم فوتبال فجر سپاسی با انتقاد شدید از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال گفت: آقایان می‌خواهند هزینه و مسئولیت‌شان را با حذف جام حذفی کمتر کنند، در حالی که این کار برای فوتبال و جامعه زیان آور است.


محمود یاوری در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص تصمیم قطعی سازمان لیگ برای عدم برگزاری جام حذفی، تاکید کرد: ضرورت برگزاری این مسابقات "اظهر من الشمس" است و هیچ مربی و بازیکنی راضی نمی‌شود آنرا حذف کند. کم کردن چنین مسابقات و فعالیت‌هایی برای جامعه و فوتبال ما مضر است.


وی افزود: آقایان بی خود و بی جهت می‌خواهند کمتر فعالیت کنند و به همین خاطر سراغ ساده‌ترین کار ممکن رفتند. مسئولان سازمان لیگ می‌خواهند مسئولیت‌شان را کم کند و برای همین می‌نشیند و برای خودشان تصمیم می‌گیرند، اما بعدا مشخص می‌شود که چنین کاری درست نبوده است. درست مثل تصمیم فدراسیون فوتبال برای برگزاری 16 تیمی لیگ برتر.


" سازمان لیگ می‌خواهد جواب 50 میلیون ایرانی را چه بدهد"؟ یاوری با طرح این پرسش تصریح کرد: قطعا حذف جام حذفی خواسته کی‌روش نبوده است. هر کارشناسی می‌داند که چنین تصمیم خیلی بدی است. همه تیم‌ها و مربیان روی این جام حساب باز کرده‌اند تا بلکه بتوانند راحت‌تر به آسیا برسند.


سرمربی فجر یادآور شد: به نظرم آقایان مسئولیت اداری را با مسئولیت اجتماعی جابجا گرفته‌اند. مسئولیت اجتماعی ایجاب می‌کند برای سرگرم کردن جوانان و بالا رفتن هیجان در جامعه مسابقات بیشتری برگزار شود، اما مسئولیت اداری می‌گوید برای هزینه و دردسر کمتر باید دست به حذف یکی از مسابقات زد.


یاوری در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره شرایط تیم فجر گفت: خوشبختانه وضعیت تیم ما خوب است. این هفته به تهران می‌آییم و دو بازی دوستانه با تیم نفت تهران و آلومینیوم هرمزگان انجام می‌دهیم.

گدای فاطمه(س)

يکشنبه 11/4/1391 - 11:19 - 0 تشکر 467804

سرمربی پرسپولیس خارجی است/ بازیکن نمی‌تواند برای باشگاه تعیین تکلیف کند


رئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه از بین دو گزینه خارجی قطعا یکی سرمربی تیم فوتبال این باشگاه خواهد شد در مورد احتمال انتخاب علی دایی گفت: حاضرین در نشست کمیته فنی باشگاه به حضور سرمربی خارجی رای دادند.


به گزارش خبرنگار مهر، علی پروین در پایان نشست عصر امروز شنبه کمیته فنی و پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس به خبرنگاران گفت: باید از سردار رویانیان به خاطر برگزاری این نشست تشکر کنم. این برای اولین بار بود که چنین جمعی دور هم جمع می شدند تا سرمربی را انتخاب کنند.


وی در مورد این نشست گفت: حاضرین در این جلسه همگی بر روی استفاده از سرمربی خارجی اتفاق نظر داشتند و با وجود اینکه زمان زیادی به خاطر جواب دادن دنیزلی را از دست دادیم اما بازهم حدود 20 روز فرصت داریم تا تیم را برای حضور در لیگ برتر آماده کنیم.


رئیس کمیته فنی باشگاه پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که با توجه به کناره گیری دایی از سرمربیگری راه آهن آیا او گزینه سرمربیگری پرسپولیس خواهد بود گفت: همانطور که گفتم همه حاضران در این نشست روی حضور سرمربی خارجی تاکید داشتند و در این شرایط گزینه داخلی منتفی است.


پروین در پاسخ به این پرسش که شنیده شده که پس از مطرح شدن نام علی دایی برای حضور در پرسپولیس علی کریمی واکنش خوبی نداشته است گفت: اولا که چنین چیزی نبوده دوم اینکه بازیکن نمی تواند برای باشگاه تعیین تکلیف کند.


وی در مورد انتخاب نادر باقری و مرتضی کرمانی مقدم از سوی عاشوری برای حضور در کادر فنی پرسپولیس گفت: این خبر را الان از شما می شنوم. فکر نمی کنم چنین انتخابی درست باشد چرا که این جزو وظایف عاشوری نیست که کسی را به کادر فنی اضافه کند.

گدای فاطمه(س)

يکشنبه 11/4/1391 - 11:19 - 0 تشکر 467806

محمدرضا رودکی به اردوی تیم ملی جودو رفت


سرگروه تیم ملی جودو بعد از گذشت 25 روز از عمل جراحی روی زوانوی آسیب دیده خود به اردوی تیم ملی رفت.


به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا رودکی عصر شنبه با عصا به سالن جودوی آکادمی ملی المپیک رفت و از نزدیک شاهد تمرین ملی پوشان بود. اردونشینان تیم ملی هم با گرمی از رودکی استقبال کرده و وی نیز در مدت زمان حضور خود در سالن جودو، به دقت جریان تمرین را دنبال کرده و در برخی مواقع نیز به جوانان حاضر در تمرین تذکراتی می داد.


این تمرین با حضور  آرش میراسماعیلی که با عبیری و نوری زاده تمرین می کرد، سرمربیان تیم های جوانان  و نوجوانان و زیر نظر مسعود حاجی آخوندزاده برگزار شد. جواد محجوب، جودوکار المپیکی کشورمان نیز تمرین بانشاطی را با جمالی،  قاسمی نژاد و نصیرپور انجام داد.


براساس اعلام پزشکان، رودکی از روز شنبه راه رفتن بدون عصا را آغاز کرده و با آب درمانی روند بهبودی خود را دنبال خواهد کرد.

گدای فاطمه(س)

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی