سينما و تلویزیون (بازدید: 152)
پنج شنبه 8/4/1391 - 13:20 -0 تشکر 466940
درخواست سینماگران از نیروی انتظامی

مشرق: 7 نفر از سینما گران در نامه‌ای به سردار كارگر معاون اجتماعی ناجا خواستار تشكیل نشستی برای رفع سوءتفاهمات شدند.

در این نامه آمده است: در روزهای اخیر شاهد برخی اظهار نظرها از سوی مسولین محترم نیروی انتظامی در خصوص سینما و بعضی از همکارانمان بودیم که بخشی از این اظهار نظرها موجبات برخی سوء تفاهم ها و ابهامات را فراهم آورده است.

امضاءكنندگان نامه می‌افزایند: از آنجا که در مجموعه معادلات اجتماعی ، نقش سینماگران و به ویژه بازیگران بسیار تعیین کننده است و از طرفی عمده فعالان این حوزه برای پیشبرد سینمای کشور بنای تعامل با دستگاه های اجرایی و انتظامی را دارند ، لذا پیشنهاد می شود در خلال برگزاری جلسه ای رو در رو با جمعی از سینماگران، ضمن ایجاد گفت و گو، سعی در حل ابهامات و مشکلات به وجود آمده فرمایید.

این نامه توسط آقایان داود رشیدی، محمدعلی سجادی، داریوش فرهنگ، سیروس الوند، محمد سریر، فرهاد توحیدی و همایون اسعدیان امضاء شده است

گدای فاطمه(س)

يکشنبه 11/4/1391 - 23:41 - 0 تشکر 468071

سلام
کار خوبی کردن ... لازمه
این روزها سو ء تفاهم ها خیلی زیاد شدن

کوله بارت را ببند

شاید ابن چند سحر فرصت آخر باشد

که به مقصد برسیم

بشناسیم خدا را

و بفهمیم که یک عمر چه غافل بودیم...

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی