انجمن ها > انجمن خانواده > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
خانواده (بازدید: 4354)
چهارشنبه 7/4/1391 - 11:27 -0 تشکر 466549
اخبار حوادث خانوادگی

سلام دوستان


برای دوستانی که علاقه مند هستند حوادث خانوادگی رو ببینند این تاپیک ایجاد شد. بهتره در این مورد فقط در این مبحث بحث بشه.
البته به دوستانی که نسبت به ازدواج زیاد خوشبین نیستن توصیه می کنم این اخبار رو نخونن. کلا اگه آدم زیاد این اخبار رو بخونه کم کم دیدش منفی هم میشه.

ولی از اونجایی که چنین اخباری در انجمن ثبت میشه این مبحث ایجاد شد تا همه این اخبار ناراحت کننده در این مبحث جمع بشه و سرش هم بخوره بالای 18 سال

دوستان هر چی کمتر از این اخبار ناراحت کننده ثبت کنید بهتره، انشالله که همگی خوشبخت و سربلند و شاد باشید. 

خدا در همین نزدیکی است
چهارشنبه 17/3/1391 - 12:37 - 0 تشکر 459758

سلام

مزاحم پیامکی که زندگی را برای نوعروس تیره و تار کرده بود کسی جز تازه داماد بدبین نبود.

چندی پیش نوعروس جوانی با چهره‌ای وحشتزده و ناراحت خود را به دادسرای یافت‌آباد رساند و خواستار ردیابی یک مزاحم تلفنی شد که مرتب به وی پیامک‌های عاشقانه و تهدیدآمیز ارسال می‌کرد. این نوعروس 19 ساله به بازپرس غفاری گفت: از مدتی پیش مرد ناشناسی به من پیامک‌های عاشقانه می‌فرستد. بارها از مرد مزاحم خواستم تا دست از سرم بردارد اما فایده‌ای نداشت. وی نیمه شب‌ها برایم پیامک محبت‌آمیز می‌فرستد می‌ترسم که این پیامک‌ها زندگی‌ام را ویران کند. من تازه عروس هستم نگرانم اگر دوران عقدم تمام شود و زیر یک سقف برویم شوهرم تصورات نادرستی کند و باعث تلخی زندگی‌مان شود.

وی افزود: مرد مزاحم وقتی دید من تصمیمی برای رابطه دوستی ندارم نوع پیامک‌هایش را تغییر داد. وی الان من را تهدید می‌کند و می‌گوید اگر با وی ارتباط نداشته باشم زندگی‌ام را نابود خواهد کرد. این در حالی است که من عاشقانه همسرم و زندگی‌ام را دوست دارم و نمی‌خواهم به شوهرم خیانت کنم. تهدیدهای مرد مزاحم وضعیت روحی و روانی‌ام را آشفته کرده و با دروغ‌هایش آبروی مرا به بازی گرفته است. می‌خواهم مرد مزاحم شناسایی شود تا آرامش به زندگی‌ام برگردد.

با ادعاهای نوعروس جوان، تماس‌های تلفنی و پیامک‌های کوتاه وی تحت کنترل و بررسی قرار گرفت و مشخص شد مرد مزاحم از گوشی تلفن همراه‌های مختلف برای زن جوان پیامک ارسال کرده است. کارآگاهان با اقدامات ویژه تخصصی توانستند مرد مزاحم را دستگیر کنند. وقتی وی در برابر بازپرس غفاری قرار گرفت نوعروس نیز از در وارد شد و صحنه‌ای عجیب پیش روی همه قرار گرفت. نوعروس ادعایی کرد که هیچ‌کس باورش نمی‌شد، این دختر گفت که مرد مزاحم کسی نیست جز شوهرش که به تازگی با هم عقد کرده‌اند.

بازپرس غفاری نیز با تعجب از مرد مزاحم پرسید در این مدت برای همسرتان پیامک‌های عاشقانه و تهدیدآمیز ارسال کردید. دلیل این مزاحمت‌ها چه بوده است؟!!

مرد مزاحم که هرگز تصور نمی‌کرد دستش برای نوعروس رو شود ابتدا خود را بیگناه دانست اما وقتی دید پلیس و بازپرس مدارکی دارند که وی ارسال‌کننده پیامک‌های تهدیدآمیز از تلفن همراهش است چاره‌ای جز اعتراف ندید و گفت: قصد ایجاد مزاحمت نداشتم تنها می‌خواستم با ارسال این پیامک‌ها همسرم را امتحان کنم حالا هم خیلی پشیمانم و از همسرم درخواست بخشش دارم.

نوعروس جوان در حالی که شوکه شده بود وقتی فهمید که مرد مزاحم شوهرش بوده از بازپرس پرونده خواست که وی را بازداشت کند و اصرار کرد طلاق خواهد گرفت چراکه با شوهر بدبین و بیمار نمی‌تواند زندگی کند.

                          این نیز بگذرد.....
چهارشنبه 17/3/1391 - 12:47 - 0 تشکر 459759

سلام
ممنون از ثبت این مبحث
اه چه مرد پستی قطعا روانی و بیمار بوده
بنده خدا دختره که چقدر با وفاداری به شوهرش خودش و از مزاحم دور میکرده و مرد بازهم به کارهاش ادامه میداده مطمئن باشین که خود این مرد از اون پسرایی بوده که مدام مزاحم دخترای دیگه میشده چون هر کسی خودش که مشکل داشته باشه فکر میکنه همه هم مثل خودشن...

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

جمعه 19/3/1391 - 12:35 - 0 تشکر 460170

ع نمیدیده زنش چه متشنج شده؟
میخواسته امتحانش کنه؟
خدا شفاش بده

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
شنبه 20/3/1391 - 2:19 - 0 تشکر 460412

سلام

ای بابا عجب آدمی بوده ها

بیچاره زنه گیر چه ادمی افتاده

آخه خواهر من شکایت واسه چی؟

مگه میخوان چیکارش کنن؟

در مزاحمت تلفنی علاوه بر عمد عام باید عمد خاص هم احزار بشه

یعنی واقعا قصدش مزاحمت بوده؟!

با توجه به اینکه شوهرته این دیگه مزاحمت محسوب نمیشه

شکایت کنی روزگارتو سیاه میکنه دیگه

طلاق میگیرم؟اخه بددلی که محکمه پسند نیست

شکایت نکن میاد بیرون روزگارتو سیاه میکنه!

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

شنبه 20/3/1391 - 10:51 - 0 تشکر 460426

نه به نظر من باید طلاق بگیره چون واقعا با این مرد زندگی کردن اصلا درست نیست تازه هم اول ازدواجشون بچه که ندارن باید طلاق بگیره اونم هیچ کاری نمیتونه بکنه هر چی بترسه بدتره .

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

شنبه 20/3/1391 - 14:57 - 0 تشکر 460451

سلام
مردی که با همسر عقد کرده خودش اینطور رفتار کرده مشکل روانی داره ودیوانگی شوهر هم یکی از شروط ضمن عقد برای طلاقه..بنابراین این خانم باید طلاق بگیره..

                          این نیز بگذرد.....
سه شنبه 30/3/1391 - 12:24 - 0 تشکر 463273

پلیس آمریکا از دستگیری یک زن ۳۵ ساله  خبر داد که با ۱۴ مرد ازدواج کرده و از حساب بانکی هزاران مرد دیگر هم سوء استفاده کرده بود. به گزارش پارس ناز بابی آن فینلی پس از دستگیری به ماموران گفت که به دلیل شکست عشقی مجبور شده ۱۴ بار ازدواج کند و به دلیل مشکلات مالی از مردان درخواست استفاده و برداشت از حساب های بانکی شان را می کرده است.

http://www.irangrand.ir/uploads/admin/1391/02/31/8/aabc14ce4e.jpg

این زن ۳۵ ساله در ادامه یادآور شد: من ۹ فرزند دارم و به دلیل این که پول هایی را که از همسرانم در مصارف غیرقانونی خرج کردم، توسط ماموران پلیس دستگیر شدم. رییس پلیس ایالت آلابامای آمریکا در این باره به شبکه خبری ای بی سی نیوز، خاطرنشان کرد: این زن تاکنون بیش از یکصد هزار دلار از حساب های بانکی مردان مختلف برداشت کرده است.

http://www.irangrand.ir/uploads/admin/1391/02/31/8/6ade4707ca.jpg

علاوه بر این، اکثر افرادی که توسط این زن فریب خورده و اغفال شده اند نظامیان و ماموران ارتش آمریکا هستند.همچنین بسیاری از آنان به دلیل حفظ آبروی خود تاکنون علیه این زن شهادت نداده اند. این مقام مسئول پلیس در ادامه عنوان کرد: این زن طی دو دهه گذشته با شگردهای مختلف دست به این ازدواج ها و برداشت های غیرقانونی از حساب بانکی مردان کرده است. به طور حتم این زن جوان با اثبات تمامی جرایمش به حبس محکوم می شود.

http://www.irangrand.ir/uploads/admin/1391/02/31/8/26a4c62be9.jpg

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

جمعه 2/4/1391 - 1:32 - 0 تشکر 464351

استاد ایرانی دانشگاهی در سوئد به علت سوء ظن به همسرش لب های او را با چاقو برید و خورد!

ماموران پلیس استكهلم چندی قبل با اعلام گزارشی توسط ساكنان یكی از خیابان های جنوبی شهر استكهلم راهی آنجا شدند تا درباره نزاعی خانوادگی تحقیق كنند. آنها وقتی وارد آپارتمان موردنظر شدند زن جوانی را دیدند كه از ناحیه صورت به شدت خونریزی داشت. این زن به سرعت به بیمارستان منتقل و در همان معاینه های اولیه معلوم شد لب های او با چاقو بریده شده است.

لیس در ادامه به دستور دادستان، شوهر این زن را بازداشت كرد و معلوم شد هر دو ایرانی هستند و مرد میانسال همسر خود را به قصد انتقام جویی شكنجه كرده است.

كارآگاهان در جریان تحقیقات شان فهمیدند مرد ایرانی در سال 1370 به همراه همسر و سه فرزندش از ایران به سوئد مهاجرت كرده و بعد از مدتی در دانشگاه و موسسه تحقیقاتی «كارولینسكا» به عنوان دانشیار و محقق مشغول به كار شده و در حرفه خود به شهرت زیادی دست یافته و درآمد سالانه بالایی را برای خودش به دست آورده است.

این مرد ظاهرا زندگی آرام و معمولی داشت تا اینكه چندی قبل به علت بروز پاره ای اختلافات خانوادگی از همسرش جدا شد و فرزندان وی نیز نزد مادرشان رفتند. مرد ایرانی دو هفته بعد از طلاق، ازدواج دوم خود را به ثبت رساند. او این بار نیز با زنی ایرانی كه 20 سال از خودش كوچك تر بود ازدواج كرد.

زندگی مشترك این دو خیلی زود به آشوب و دعوا كشیده شد تا اینكه در روز حادثه آن اتفاق رخ داد. متهم 52 ساله وقتی تحت بازجویی قرار گرفت به جرمش اقرار كرد و گفت: «همسرم به من خیانت می كرد و به همین دلیل این كار را انجام دادم. بعد از ازدواج با او فهمیدم وی با مردی دیگر نیز رابطه دارد. بارها بر سر این موضوع با هم دعوا كردیم اما مشكل ما غیرقابل حل بود برای همین تصمیم گرفتم او را مجازات كنم و انتقام خودم را بگیرم. روز حادثه بعد از جر و بحث بر سر موضوع خیانت با چاقو به وی حمله كردم و لب هایش را بریدم و خوردم. این كار را طوری انجام دادم كه او دیگر نتواند با بخیه و كارهایی مثل آن خودش را درمان كند.»

متهم در اعترافاتش گفت: «من از این كار پشیمان نیستم چون فكر می كنم زنم باید به دلیل خیانتی كه كرده بود مجازات می شد.»

اعترافات مرد ایرانی كه در كمال خونسردی انجام شد این شائبه را به وجود آورد كه شاید وی به بیماری روانی مبتلا باشد به همین سبب او به بیمارستان روانی «هودینگه» واقع در جنوب استكهلم منتقل شد تا تحت آزمایش قرار بگیرد. متهم اكنون در حالی در این مركز درمانی بستری است كه همسرش نیز در بیمارستانی دیگر تحت درمان قرار دارد اما پلیس و مسوولان قضایی نام بیمارستان را مخفی نگه داشته اند تا آسیبی به زن ایرانی وارد نشود. در همین حال بازجویی ها از متهم محرمانه و پشت درهای بسته انجام خواهد شد.

منبع : سیمرغ

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

جمعه 2/4/1391 - 12:34 - 0 تشکر 464401


سلام

یا خدا

یعنی خام خام خورده یا کباب کرده یا آبپز یا شادم سرخ کرده:D

خیلی وحشتناکه

کاش رسانه ای نمیشد اینجوری آبروی ایرانی ها هم بیشتر میره!

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

جمعه 2/4/1391 - 12:35 - 0 تشکر 464402

با نام خدا و سلام
عجب استادی واقعا شاهکاری کرده برا خودش بعد هم خیلی رک اعتراف!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی