• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
ورزش و تندرستی (بازدید: 343)
يکشنبه 28/3/1391 - 20:9 -0 تشکر 462764
ریخت و پاش در پرسپولیس از کدام منابع پولی

محمد رویانیان حتی اگر اطلاعات فوتبالی‌اش کامل نباشد که البته در همین یک سال گذشته کلی بر میزان آن افزوده شده، حداقل به این اصل واقف است که برای رسیدن به ثبات مدیریتی و بهره‌مندی از محبوبیت بیشتر در این فوتبال، باید در همان اولین فصل نقل و انتقالات مدیریتش، حسابی گرد و خاک راه بیندازد.
پرسپولیسی‌ها اگر هنوز از امیر عابدینی حرف می‌زنند، به این خاطر است که او طی سال‌های حضورش در این تیم، بازیکنان بزرگی را قرمزپوش کرد.
استقلالی‌ها هم اگر نمی‌توانند براحتی از کنار نام علی فتح‌الله‌زاده بگذرند، صرفا به خاطر بمب‌هایی است که به قول این مدیر آبی، در فصل نقل و انتقالات ترکانده است. با تاسی از همین رفتار، حالا نوبت محمد رویانیان است که دستش را در جیب بدهکار پرسپولیس کند و برای تیمی که تا قبل از این ۱۱ میلیارد بدهی داشته، باز هم مبالغی جدید خرج کند.

يکشنبه 28/3/1391 - 20:10 - 0 تشکر 462765

خریدهای میلیاردی پرسپولیس رویانیان در شرایطی که سقف قانونی قراردادها با یک افزایش ۱۵ درصدی، برای بازیکنان ملی‌پوش به ۵۰۰ و برای آنهایی که ملی‌پوش نیستند به ۴۰۰ میلیون تومان رسیده است، هرچند هواداران تیم سرخپوش را به کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر پس از پنج سال امیدوار می‌کند، اما اثرات منفی‌اش شاید تا سال‌ها به این فوتبال ضربه بزند.
پرداخت یک میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان برای جذب یک مدافع ملی‌پوش و ۹۰۰ میلیون تومان برای هافبکی که تعداد بازی‌های ملی‌اش به زحمت به تعداد انگشتان دو دست می‌رسد، باعث شده که حتی علی کریمی هم که خود زمانی به دلیل امضای قرارداد یک میلیاردی با استیل‌آذین مورد انتقاد قرار داشت، زبان به انتقاد از شرایط موجود بگشاید.

يکشنبه 28/3/1391 - 20:11 - 0 تشکر 462766

از باشگاه پرسپولیس خبر می‌رسد، کاپیتان قرمزها مدیریت رویانیان را به دلیل هزینه کرد چند میلیارد تومان پول، برای خرید فقط چهار - پنج بازیکن، زیر سوال برده و حتی عنوان کرده، شاید با وجود این بازیکنان میلیاردی دیگر نیازی به حضور او در جمع قرمزها نباشد.
البته راهی را که پرسپولیس برای فصل جدید در پیش گرفته، سال گذشته استقلال و یک سال قبل از آن سپاهان رفته‌اند، اما در هیچ برهه‌ای پول مملکت برای خرید یک یا چند بازیکن فوتبالی تا این اندازه بی‌ارزش نشده بود.
به همین خاطر هم خیلی‌ها از جمله علی کفاشیان، مدیران عامل باشگاه‌ها را مقصر اصلی در تخلفات صورت گرفته در بحث سقف قرارداد می‌دانند.
رییس فدراسیون فوتبال کشورمان بدون آن‌که نامی از رویانیان و یا دیگر مدیران فوتبال کشور ببرد در این باره گفت: به نظر من اگر در سقف قرارداد تخلفاتی اتفاق می‌افتد در مرحله اول تقصیر آن بر گردن برخی مدیران باشگاه‌هاست که در این‌باره با یکدیگر رقابت غیرحرفه‌ای دارند.
فدراسیون فوتبال بر اساس بحث‌های کارشناسی سقفی را برای نقل و انتقال بازیکنان تعیین کرده و این قانون به نفع باشگاه‌هاست تا هزینه هایشان سنگین نشود. به همین خاطر هر کس سقف قرارداد را رعایت نکند، در هر مقامی باشد؛ چه مدیر و چه بازیکن، متخلف است.
البته به نظر می‌رسد این التیماتوم کفاشیان به دلیل تذکری است که از سوی وزیر ورزش دریافت کرده است.

يکشنبه 28/3/1391 - 20:11 - 0 تشکر 462767

محمد عباسی روز گذشته در واکنش به آشفتگی بازار نقل و انتقالات فوتبال با بیان این‌که انجام معاملات ضوابطی دارد و باید این ضوابط رعایت شود، گفت: متاسفانه هزینه اکثر باشگاه‌های لیگ برتر فوتبال دولتی است و به نوعی هزینه‌هایشان را از دولت دریافت می‌کنند.به همین خاطر به کفاشیان و دیگر مسوولان فدراسیون فوتبال گفته‌ام که ضوابط را با جدیت رعایت کنند.
با وجود این واکنش‌های صریح، جالب است بدانید که امسال هم تا اینجای کار، مثل سال‌های گذشته، هنوز هیچ گونه مدرکی در اختیار فدراسیون فوتبال قرار نگرفته که بخواهد بواسطه آن با متخلفان برخورد قانونی انجام دهد. این درحالی است که این روزها، مدیران سه تیم پرسپولیس، استقلال و سپاهان، بر سر جذب کریم انصاری فرد یک مزایده میلیاردی راه انداخته‌اند. مزایده‌ای که در آخرین شنیده‌ها، از عبور قیمت این بازیکن جوان از مرز ۱.۵ میلیارد تومان حکایت دارد.

يکشنبه 28/3/1391 - 20:12 - 0 تشکر 462768

قرمزها که تا اینجای کار رقمی در حدود ۱۴ میلیارد تومان برای جذب نفرات جدید و تمدید قرارداد بازیکنان فصل جدید هزینه کرده‌اند، برای جذب محمدرضا خلعتبری چیزی در حدود دو میلیارد تومان کنار گذاشته اند تا این مهاجم ریزنقش باشگاه الوصل امارات را هم به استخدام خود درآورند.
به عبارتی آنها برای بستن تیم ایده‌آل و کهکشانی خود، نزدیک به ۲۰ میلیارد تومان هزینه خواهند کرد. در این شرایط قطعا استقلال، سپاهان و حتی تراکتورسازی هم که نمی‌خواهند در کورس رقابت با پرسپولیس از این تیم جا بیفتند، بیکار نخواهند نشست و این همان عاملی است که به افزایش بی‌رویه قیمت‌ها در بازار نقل و انتقالات فوتبال ایران می‌انجامد.
البته از آنجایی که معمولا دست فدراسیون فوتبال و سازمان‌های نظارتی ذی‌ربط از به دست آوردن مدارک قابل استناد برای اثبات تخلف‌های صورت گرفته خالی است، باز هم نباید نسبت به مشاهده یک برخورد قانونی و محکم با متخلفان دلخوش کرد.

يکشنبه 28/3/1391 - 20:13 - 0 تشکر 462769 • باشگاه ها فوتبال در سایر کشورها تمام هزینه هایشان را خود تامین می کنند، از راه پخش تلوزیونی، تبلیغات، تماشاگران، فروش محصولات ورزشی، اسپانسر و ... علاوه بر آن سود آوری نیز برای صاحبان باشگاه ها نیز دارد، می خواهد خصوصی باشد و یا به صورت سهام و متعلق به طرفداران.
اما متاسفانه مدیران باشگاه های فوتبال کشورمان با ثروت ملی جولان می دهند و تیمهای کهکشانی می سازند، و با همه اینها در آخر فصل دست بسیاری شان به جامی نمی رسد. همچون تیمهای پر هزینه ای که در سال گذشته در حال سقوط به دسته پایین تر بودند با تمام طرفداران و بازیکنان گران قیمتشان. برخی مدعیان دیگر نیز در رقابتهای آسیایی دست خالی بازگشتند. همه اینها در حالی بود که یک تیم ساده با بازیکنان بسیار ارزان، با صرف هزینه بسیار پایین، جزو تیمهای دریافت کننده سهمیه آسیایی شد. آیا این زنگ خطری برای ما نیست؟

يکشنبه 28/3/1391 - 20:14 - 0 تشکر 462770

مهاجم جوان تیم ملی که برای پیوستن به پرسپولیس با مسئولان این باشگاه به توافق رسیده است آخرین سهمیه لیگ برتری این تیم خواهد بود.

به گزارش گل، کریم انصاری‌فرد به عنوان بخشی از مبلغ قراردادش با پرسپولیس یک دستگاه خودروی B.M.W مدل X6 از این باشگاه دریافت کرد.مهاجم جوان تیم ملی که برای پیوستن به پرسپولیس با مسئولان این باشگاه به توافق رسیده است آخرین سهمیه لیگ برتری این تیم خواهد بود. او از استقلال، سپاهان و تراکتورسازی هم پیشنهاد داشت اما در نهایت با سرخپوشان تهران به توافق رسید.

 رقم دقیق قرارداد کریم با پرسپولیسی‌ها هنوز فاش نشده اما این اتومبیل گرانقیمت بخشی از توافق مالی او با باشگاه جدیدش خواهد بود. البته توقع نداشته باشید که مسئولان پرسپولیس این خبر را تایید کنند. آن‌ها هنوز پرسپولیسی شدن این مهاجم را هم رسما تایید نکرده‌اند.


به گزارش فرارو، B.M.W مدل X6 خودرویی است که در بازار ایران با قیمت 350 میلیون تومان به فروش می رود. 

يکشنبه 28/3/1391 - 20:14 - 0 تشکر 462771

پیشنهاد سه میلیارد تومانی باشگاه پرسپولیس به مهدی رحمتی در شرایطی از سوی سخنگوی این باشگاه تکذیب شده که با مرور سیاست‌های گذشته رویانیان این موضوع چندان دور از ذهن هم به نظر نمی‌رسد.
هر روز که لیگ یازدهم به پایان راه نزدیک‌تر می‌شود ابعاد مبارزه پنهان رویانیان و فتح الله‌زاده مدیران دو باشگاه پرسپولیس و استقلال هم برای فصل آینده جدی‌تر می‌شود و با توجه به کنار رفتن عزیزمحمدی از سازمان لیگ این دو مدیر خیالشان راحت است که می‌توانند با دست باز پیشنهادهای نجومی خود را به بازیکنان مختلف ارائه کنند و قواعد فصل نقل و انتقالات را بر هم زنند. هر چقدر که فتح الله زاده در ابتدای لیگ یازدهم برای بستن تیم کهکشانی دست و دلبازی به خرج داد، رویانیان هم با آمدن به پرسپولیس با شوق ناشی از هیجان حضور در ورزش قدم جای پای همتای خود در باشگاه رقیب گذاشت و از دادن کارت سوخت به بازیکنان گرفته تا هدیه خودرو به برخی بازیکنان از جمله نمونه های هزینه سازی‌های مدیرعامل باشگاه پرسپولیس بود. اکنون در روزهای باقی مانده به فصل نقل و انتقالات چشم و هم چشمی میان مدیران دو باشگاه آبی و قرمز سبب شده تا آنها جذب ستارگان به هر قیمت را در دستور کار خود قرار دهند. هرچند فتح الله زاده عادت دارد بمب هایش را بی صدا منفجر کند اما رویانیان علاقه زیادی دارد تا ناخواسته خریدهای کهکشانی‌اش رسانه‌ای شوند. ابتدا بحث پیشنهاد به هادی عقیلی مطرح شد و با وجود تکذیب‌های اولیه به نظر می رسد مذاکرات دوطرفه نتیجه بخش بوده است. رقم پیشنهادی عقیلی به باشگاه العربی قطر برای تمدید قرارداد نزدیک به دو میلیارد تومان است و این یعنی آنکه این بازیکن در صورت آمدن به پرسپولیس رقمی بیش از آن را طلب خواهد کرد و اکنون هم که صحبت از پیشنهاد سه میلیاردی رویانیان به مهدی رحمتی است. هرچقدر هم که باشگاه پرسپولیس این موضوع را تکذیب کند اما سابقه رویانیان در صرف پول‌های نجومی در فوتبال نشان می‌دهد که امکان رخ دادن این اتفاق وجود دارد. هرچند که رویانیان آنقدر در فوتبال نبوده که بداند تیمی که فقط دو بازیکنش با رقم 5 میلیارد تومان جذب شوند دیگر برای او تیم نخواهد شد و سرنوشت کهکشان آقای مدیر همانند استیل آذین هدایتی از هم اکنون مشخص است. روزی که اریکسون بعد از مذاکره با مدیرعامل پرسپولیس برای حضور در این تیم ناامیدانه بیرون آمد و گفت که این آقا از فوتبال چیزی نمی‌داند اطرافیان رویانیان نگذاشتند این پیغام به او برسد اما اکنون عملکردش ثابت می‌کند که حق با اریکسون بوده است.

يکشنبه 28/3/1391 - 21:30 - 0 تشکر 462775

با نام خدا و سلام

نمی دونم چی بگم فقط می دانم که این پول ها از جیب ما هزینه می شود و هیچ بازدهی ندارد. همین و بس.
خشت اول را کج گذاشته اند و متاسفانه این دیوار کج ...............

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

دوشنبه 29/3/1391 - 18:2 - 0 تشکر 462994


نکنه زبانم لال بی حرف پیش اینا از قضییه سه هزار میلیارد کذایی آب می خوره


چه گویم که ناگفتنش بهتر است
زبان در دهان پاسبان سر است

سه شنبه 30/3/1391 - 12:3 - 0 تشکر 463264

behroozraha گفته است :
[quote=behroozraha;558041;462767]

محمد عباسی روز گذشته در واکنش به آشفتگی بازار نقل و انتقالات فوتبال با بیان این‌که انجام معاملات ضوابطی دارد و باید این ضوابط رعایت شود، گفت: متاسفانه هزینه اکثر باشگاه‌های لیگ برتر فوتبال دولتی است و به نوعی هزینه‌هایشان را از دولت دریافت می‌کنند.به همین خاطر به کفاشیان و دیگر مسوولان فدراسیون فوتبال گفته‌ام که ضوابط را با جدیت رعایت کنند.
با وجود این واکنش‌های صریح، جالب است بدانید که امسال هم تا اینجای کار، مثل سال‌های گذشته، هنوز هیچ گونه مدرکی در اختیار فدراسیون فوتبال قرار نگرفته که بخواهد بواسطه آن با متخلفان برخورد قانونی انجام دهد. این درحالی است که این روزها، مدیران سه تیم پرسپولیس، استقلال و سپاهان، بر سر جذب کریم انصاری فرد یک مزایده میلیاردی راه انداخته‌اند. مزایده‌ای که در آخرین شنیده‌ها، از عبور قیمت این بازیکن جوان از مرز ۱.۵ میلیارد تومان حکایت دارد.جناب وزیر ورزش به فکر خصوصی کردن تیمها باشن این مشکلات خود به خود حل میشه نمیخواد اولتیماتوم بدن!!!!!

               من می روم  وایا در پی من یادی از درها خواهد گذشت 
برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی