ورزش و تندرستی (بازدید: 470)
جمعه 26/3/1391 - 13:47 -0 تشکر 461988
اخبار امروز 26/3/91

آخرین وضعیت نقل و انتقالات باشگاه استقلال/ ستاره‌ها بلاتکلیف هستند!

باشگاه استقلال در شرایطی فصل نقل و انتقالات را سپری می‌کند که با وجود تلاش مدیرعامل این باشگاه، هنوز وضعیت بازیکنان تاثیرگذاری چون سیدمهدی رحمتی، کریم انصاریفرد، مجتبی جباری و آندرانیک تیموریان برای پوشیدن پیراهن آبی مشخص نشده است.

علی فتح‌الله‌زاده در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص آخرین وضعیت نقل و انتقالات در باشگاه استقلال ضمن بیان مطلب فوق گفت: من روز پنجشنبه به صورت تلفنی با آندرانیک تیموریان صحبت کردم و با مذاکرات مثبتی با او داشتم. تیموریان به من قول داده است که اگر در ایران بخواهد به فوتبال خود ادامه دهد فقط در استقلال خواهد ماند.

وی در خصوص شرایط سیدمهدی رحمتی نیز خاطرنشان کرد: چهارشنبه شب مذاکرات خوب و مفیدی را به صورت تلفنی با رحمتی انجام دادم و او از من مهلت سه روزه‌ای خواست چون می‌خواست به اتفاق خانواده‌اش به مسافرت برود تا پس از آن مذاکرات نهایی را با او انجام دهیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال ضمن اعلام بی نتیجه بودن مذاکراتش با جباری گفت: در حال حاضر با جباری به توافق مالی نرسیده‌ایم چون رقم پیشنهادی او بالاتر از آن چیزی است که مدنظر ماست. من به او گفتم می‌تواند طبق عرفی که برای بازیکنان در نظر گرفته شده با او قرارداد ببندم. قرار است جباری طی سه روز آینده در این خصوص تصمیم گیری کند.

فتح‌الله‌زاده در مورد کریم انصاریفرد نیز گفت: مذاکرات خوبی را با این بازیکن و مدیر برنامه‌هایش انجام داده‌ایم و به توافقات خوبی نیز رسیده‌ایم تا به امید خدا طی دو یا سه روز آینده با این بازیکن قرارداد ببندیم. البته دوستان ما پیشنهادات مالی وسوسه کننده‌ای را به انصاریفرد داده‌اند که بالاتر از پیشنهاد مالی ماست اما همانطور که گفتم توافقات خوبی را با این بازیکن داشته‌ایم.

وی خاطر نشان کرد: تا به امروز به طور رسمی با ایمان مبعلی، میثم بائو، قاسم دهنوی، هاشم بیک‌زاده، امیرحسین صادقی و امین منوچهری قرارداد بسته‌ایم و قرارداد بازیکنانی مانند پژمان منتظری، آرش برهانی، حنیف عمران‌زاده، محسن یوسفی و میلاد میداوودی را نیز تمدید کرده‌ایم.

وی در خصوص بازیکنان خارجی که در تمرینات تیم استقلال حضور پیدا می‌کنند، خاطرنشان کرد: دو بازیکن پرتغالی که مدنظر سرمربی تیم بودند چهارشنبه شب وارد ایران شدند تا از روز شنبه برای تست فنی در تمرینات تیم فوتبال استقلال حضور پیدا کنند. پست بازی این دو بازیکن هافبک میانی و مدافع است.

 

گدای فاطمه(س)

جمعه 26/3/1391 - 13:49 - 0 تشکر 461989

رویانیان چطور از خرید و فروش ماشین 25 میلیارد درآورده؟!/ قهرمان می‌شویم


مدیرعامل باشگاه استقلال با اشاره به اظهارات همتای خود در پرسپولیس گفت از آن زمان که آقای رویانیان گفته که از خرید و فروش اتومبیل 25 میلیارد تومان درآمد کسب کرده خیلی از نمایشگاه‌دارها به من زنگ می‌زنند و می‌گویند ایشان چطور این همه درآمدزایی کرده‌اند.


به گزارش خبرگزاری مهر، علی فتح‌الله‌زاده صبح جمعه با حضور در برنامه "ورزش و مردم" گفت:  پس از اینکه آقای رویانیان (مدیرعامل پرسولیس) اعلام کردند که با خرید و فروش ماشین کلی پول به دست آورده‌اند، از دیشب تمام بنگاهدارها با من تماس می‌گیرند و می‌گویند آقای رویانیان چطور 25 میلیارد تومان درآمد کسب کرده و به ما هم بگویند همان کار را انجام دهیم!


من و رویانیان همرزم هستیم


فتح‌الله‌زاده خاطر نشان کرد: اینکه گفته شده آقای رویانیان قرار بوده در این برنامه حضور پیدا کند تا با یکدیگر مناظره کنیم صحت ندارد چراکه ما با یکدیگر همرزم هستیم و اگر حرفی هم می‌زنیم فقط برای شوخی است تا خنده به لب جوانان بیاید. خیلی‌ها می‌خواستند ما را وارد کری‌خوانی کنند اما حضور 20 ساله در عرصه ورزش به من یاد داده که منطقی فکر کنم.


استقلال کهکشانی است


وی استقلال را تیمی کهکشانی خواند و گفت: همین که بتوانیم اسکلت تیم فعلی را حفظ کنیم خودش هنر است. جناب آقای قلعه نویی هم به دنبال ستاره نیست. ایشان 6 نام به من دادند و من با 5 بازیکن قرارداد بستم و چنانچه بتوانم با نفر ششم به توافق برسم که چه بهتر وگرنه بازیکن جایگزین را از خارج می‌آورم. سرمربی تیم ما منطقی لیست داد و بازیکنان مکمل را به خدمت گرفت.


زود است قضاوت کنیم


مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص عملکرد تیم‌ها در فصل نقل و انتقالات گفت: در حال حاضر خیلی زود است که بخواهیم در این مورد اظهارنظر کنیم. اجازه دهید وقتی زمان نقل و انتقالات تمام شد ببینیم که کدام تیم موفق عمل کرده است، اما در مجموع اعتقاد دارم که نباید پول بی‌رویه به بازیکن داد. وقتی یک بازیکن ششصد میلیون تومان دریافت می‌کند و بازیکن دیگر یک میلیارد و 300 میلیون، این باعث می‌شود که توازن تیم بر هم بریزد و مشکل ایجاد شود.


با ستاره‌ها قهرمانی قطعی نیست


وی یادآور شد: یادم می‌آید یک بار در برنامه‌ای با آقای حسین هدایتی که در آن زمان مدیرعامل باشگاه استیل آذین بودند با مجری‌گری آقای خیابانی حضور پیدا کردیم. مجری پرسید شانس کدام تیم را برای قهرمانی بیشتر می‌دانید و من از تیم‌های استقلال و پرسپولیس نام بردم. ایشان پرسیدند یعنی استیل آذین قهرمان نمی‌شود، چرا که بهترین بازیکنان را به خدمت گرفته و من گفتم به این دلیل که بازیکنان بالانس نیستند قهرمان نمی‌شود و دیدیم که تیم به دسته دوم رفت. نباید فکر کنیم که چون ستاره‌ها را گرفتیم تیم ما قهرمان می‌شود.


استقلال دو جا ضربه خورد


فتح‌الله‌زاده تاکید کرد: تیم ما در دو جا ضربه خورد. در مرحله اول اینکه خودزنی کردیم و قدرشناس خودمان نبودیم و دیگر اینکه تیم به حاشیه رفت. شما ببینید تیم ما در میانه فصل مجتبی جباری، آندرانیک تیموریان و خسرو حیدری را به علت آسیب دیدگی از دست داد با این حال قهرمان جام حذفی شدیم و از آن سو در رقابت‌های لیگ برتر هم با تفاضل گل سوم شدیم. این از نظر من نتیجه بسیار خوبی است و من باید از آقای پرویز مظلومی که خیلی خون دل خورد و نیز آقایان بهتاش فریبا، مولایی و ترابپور تشکر کنم.


آدم تنوع دوستی هستم


مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه گفته می‌شود در روزهای فرد استعفا می‌دهد و در روزهای زوج به استقلال باز می‌گردد، گفت: من اصولا آدم تنوع دوستی هستم (می خندد). کسی که در بخش کلان ورزش مدیریت کرده متوجه می شود که من چه می‌گویم. فصل جدید آغاز شده و من می‌خواهم بازیکن بگیرم. این در حالی است که از سرمربی تیم گرفته تا بازیکن تا حالا یک ریال هم به آنها پول نداده‌ایم و بودجه وزارت ورزش هم ابلاغ نشده است. اسپانسر هم تمام پول را یکجا نمی‌دهد.


می‌خواستم دست مدیران استقلال باز شود


وی افزود: من رفتم چون می‌خواستم دست مدیران استقلال باز شود چرا که دلم برای این تیم می‌سوزد. نمی‌شود که شما بیکار بنشینید و دیگران تیم ببندند. به یک مدیر 30 میلیارد می‌دهیم و به دیگری نه، در حالی که من اعتقاد دارم شرایط باید برابر باشد. وقتی ما درآمدمان 10 هست و هزینه‍مان 15 این یعنی اینکه ملوان‌ها و فجرسپاسی‌ها باید حذف شوند.


اقتصاد اسلامی بر پایه عقلانیت است


وی با طرح این پرسش که "می‌دانید چرا اقتصاد اسلامی پابرجاست؟"، گفت: چون مبتنی بر عقلانیت است. اقتصاد اروپا نابود می‌شود چون توهم دارد. یورو در حال از بین رفتن است. ما باید بپذیریم که فوتبال یک اقتصاد جهانی است. من مدیر برای اینکه مدیر بمانم می‌خواهم نظر سکوها را جلب کنم و به همین خاطر پول بی‌رویه می‌دهم. ما مدام به دنبال ستاره‌ها هستیم و اکنون می‌پرسیم که این جوان‌ها کی می‌خواهند رشد کنند؟ یک بار به فدراسیون فوتبال گفتم سقف قراردادی که شما لحاظ کرده‌اید پدر فوتبال را در می آورد اما کسی توجهی نکرد.


نمی‌خواهیم مدیون مربی و بازیکن باشیم


فتح‌الله‌زاده تاکید کرد: ما برای تیم استقلال یک سقفی را در نظر گرفته‌ایم و طبق توافق، با بازیکنان تیم قراردادم می‌بندیم. خودمان می‌توانیم در طول سال شش میلیارد درآمدزایی کنیم. با این حال باید از کمک وزارت ورزش بهره ببریم و نسبت 60 به 40 رعایت شود. نمی‌خواهیم به گونه‌ای باشد که در پایان سال به بازیکن و مربی بدهکار و مدیون باشیم.


اسم کمپ حجازی عوض نمی‌شود


مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص شایعه تغییر نام کمپ این باشگاه گفت: من با خانواده مرحوم ناصر حجازی صحبت کردم و آنها را متقاعد کردم که نام کمپ عوض نشود. استقلال پس از 30 سال در کمپ خصوصی خودش تمرین می‌کند. اما دیدید که چه حواشی ‌ای برای تیم ایجاد کردند. به عنوان مثال کسی که آمده بود گوسفند قربانی کند به عنوان چاقوکش در تیم استقلال معرفی شد. ما با هزار بدبختی این کمپ را راه اندازی کرده‌ایم و با توافقی که با خانواده حجازی داشته‌ایم نام آن عوض نخواهد شد، البته باید بگویم که کمپ هنوز به طول کامل آماده نشده است.


وضعیت انصاریفرد بزودی مشخص می‌شود


وی با اشاره به گفتگوهایش با کریم انصاریفرد گفت: مذاکراتی با کریم انصاریفرد انجام داده‌ایم که طی یک دو روز آینده نتیجه آن مشخص خواهد شد. ما یک سقفی را در نظر گرفتیم و چنانچه ایشان این سقف را بپذیرد با کمال میل آن را می‌پذیریم در غیر این صورت از جذب این مهاجم معذوریم.


قلعه نویی انسان با کرامتی است


فتح‌الله‌زاده امیر قلعه نویی را انسانی با کرامت خواند و گفت: امیر قلعه نویی چک سفید امضا کرده است و باید بگویم که انتظاری غیر از این از ایشان نداشتیم. ببینید این کارها در فوتبال زیباست و ما در فوتبال‌مان چنین چیزهایی کم داریم. بازیکنان جدید هم به من لطف داشته‌اند و من باید تاکید کنم که هنوز یک ریال هم به آنها نپرداخته‌ایم.


امسال قهرمان لیگ برتر می‌شویم


وی با امیدواری از آینده استقلال یاد کرد و گفت: ما سال گذشته موفق شدیم به عنوان قهرمانی جام حذفی دست پیدا کنیم. من چهار قهرمانی جام حذفی با استقلال در کارنامه دارم و 2 قهرمانی لیگ. سال گذشته اولین سال حضور من در استقلال پس از مدتی غیبت بود و امسال  می‌خواهیم قهرمان لیگ برتر شویم.


رحمتی می‌ماند، مجیدی هم می‌تواند برگردد


فتح‌الله‌زاده در خاتمه تصریح کرد: ما با سیدمهدی رحمتی مذاکراتی داشتیم و ایشان را در استقلال ماندنی بدانید. در مورد فرهاد مجیدی هم باید بگویم که استقلال خانه این بازیکن است. مجیدی اگر به ایران بازگردد در هیچ تیمی جز استقلال بازی نخواهد کرد.


گدای فاطمه(س)

جمعه 26/3/1391 - 13:50 - 0 تشکر 461990

آذرگون به مهر خبر داد:


هنوز تفاهم‌نامه واگذاری ملوان را امضا نکرده‌ایم/ با کلیات پیشنهادات هدایتی موافقیم


مدیرکل تربیت بدنی نیروی دریایی ارتش با اعلام اینکه هنوز تفاهم‌نامه‌ای بین هدایتی و این مجموعه امضا نشده از توافق با کلیات پیشنهادات هدایتی توسط فرمانده نیروی دریایی خبر داد.


ناخدا آذرگون، مدیرکل تربیت بدنی نیروی دریایی ارتش در خصوص آخرین نتایج مذاکرات خود با هدایتی برای واگذاری امتیاز باشگاه ملوان ضمن بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: هنوز تفاهم‌نامه‌ای بین هدایتی و ما امضا نشده است. ما پیشنهادات هدایتی را بررسی کرده‌ایم و فرمانده نیروی دریایی نیز با کلیات آن موافق است اما هنوز در برخی از موارد و بندها با یکدیگر اختلاف نظر داریم.


وی در همین خصوص افزود: قرار است در این راستا روز یکشنبه جلسه نهایی در انزلی بین نمایندگان نیروی دریایی، هدایتی و یا نماینده او و همچنین برخی از مسئولان شهر انزلی برگزار شود تا در خصوص مواردی که اختلاف نظر داریم بحث و گفتگو شود تا اگر توافق نهایی حاصل شد، تفاهم‌نامه نهایی به امضای طرفین برسد.

گدای فاطمه(س)

جمعه 26/3/1391 - 13:51 - 0 تشکر 461991

یکی از بهترین‌های کاروان ایران در المپیک خواهم بود/ وارد حاشیه نمی‌شوم


ملی پوش پیاده روی کشورمان آمادگی خود را مطلوب خواند و گفت: مطمئنم یکی از بهترین‌های کاروان ایران در المپیک 2012 لندن خواهم بود.


ابراهیم رحیمیان در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه در ارتفاعات دیزن مشغول سپری کردن تمریناتش است، تصریح کرد: به دلیل بدی آب و هوای تهران مدتی است که به همراه خسروشیری مربی‌ام برای پیگیری تمرینات به دیزین آمده‌ایم. این اردو تا حدود 20 روز دیگر ادامه خواهد داشت. البته قرار است برای برپایی اردویی تدارکاتی راهی ایتالیا شویم که هنوز حضورم در این کشور قطعی نیست.


ملی پوش پیاده روی کشورمان در خصوص شرایط خود تاکید کرد: در حال حاضر شرایط خوبی دارم. پس از رقابت‌های لیگ برتر دوومیدانی که در آن موفق به رکوردزنی شدم، مدتی را استراحت کردم. حدود یک ماهی است که مجددا تمریناتم را آغاز کرده‌ام که این روند تا زمان شروع المپیک لندن ادامه‌دار خواهد بود.


وی در پاسخ به این سئوال که "آیا در المپیک حرفی برای گفتن خواهید داشت؟"، خاطرنشان کرد: از اول یاد گرفتم که باید با هدف زندگی کنم. شرایط المپیک با هر رقابتی متفاوت است و نشان نمی‌دهد که قرار است چه اتفاقی در آن رخ دهد. حتی دیده شده است که قهرمان چهار ساله جهان در المپیک موفق ظاهر نمی‌شود. اگر قهرمان جهان هم باشم قولی مبنی بر موفقیت در المپیک نمی‌توانم، بدهم اما مطمئنم که یکی از بهترین‌های کاروان ایران خواهم بود.


رحیمیان با بیان اینکه "تا به حال هر چیزی از فدراسیون خواسته‌ایم در اختیارمان قرار داده است"، گفت: مسئولان فدراسیون گفته‌اند تا المپیک هر چیزی را که بخواهید برای‌تان فراهم می‌کنیم. فدراسیون تا این لحظه امکانات خوبی را در اختیار ما قرار داده است. به واقع فدراسیون دوومیدانی هر کاری از دستش برمی‌آید، انجام می‌دهد.


وی در خاتمه تصریح کرد: سعی می‌کنم وارد مسائل حاشیه‌ای نشوم و تنها تمرکزم را به تمرینات معطوف کنم.

گدای فاطمه(س)

جمعه 26/3/1391 - 16:45 - 0 تشکر 462045

باز هم درود بر شما
به خاطر این همه تلاش پیگیر

جمعه 26/3/1391 - 18:47 - 0 تشکر 462115

ورود سازمان بازرسی به نقل وانتقالات فوتبال


روابط عمومی سازمان بازرسی کل کشور: مصطفی پور محمدی با حضور در برنامه زنده «تهران 20» شبکه تهران، به برنامه‌های سازمان بازرسی درباره تولید اشاره کرد و گفت: سازمان بازرسی از ابتدای امسال تلاش کرده در این راستا گام برداشته و برنامه‌ریزی کند. طبق آخرین گزارش همکاران ما در سازمان بازرسی در موضوعات کلان 161 برنامه نظارت و بازرسی در مرکز و در سطح ملی و چیزی حدود 250 برنامه نظارت و بازرسی در سطح استان‌ها برای حمایت از تولید، کار و سرمایه ملی طراحی و در دست پیگیری است


پورمحمدی در پاسخ به این سؤال که برای ارتباط سازمان بازرسی کل کشور با مراکز نظارت و بازرسی سازمان‌ها و نهاد‌ها چه سیستم و مکانیزمی وجود دارد؟، گفت: هنوز سیستم و مکانیزم کاملی تعریف نشده است. چرا که این موضوع نیاز به سازوکار قانونی داشته و این طور نیست که سازمان بتواند به راحتی طرحی را برای همکاری با سایر نهادهای بازرسی و نظارت ارائه کند. البته سازمان بازرسی به این موضوع توجه داشته و معتقد است که بدون این سازوکار بخشی از کار نظارت و بازرسی عقیم و ناکام می‌ماند.


هماهنگی امر نظارت، کمک به مدیریت کشور؛ دو وظیفه شورای دستگاه‌های نظارتی


رئیس سازمان بازرسی کل کشور ادامه داد: البته حرکتی بین شش دستگاه نظارتی برون سازمانی و برون تشکیلاتی آغاز شد و با هم نشسته و ضمن توجه به اینکه دستگاه‌های مذکور دستگاه‌های فراسازمانی بوده و مسئولیت عام نظارت را بر عهده دارند سازوکاری برای هماهنگی بیشتر طراحی شد.


وی با بیان اینکه این طرح از سوی مقام معظم رهبری و رؤسای قوای سه گانه تأیید و در دستور کار قرار گرفت ادامه داد:  یک سال و نیم روی این طرح کار شد ولی با وجود آنکه مورد تأیید مقام معظم رهبری و سران سه قوه قرار گرفته نیاز بود درباره آن تعریف قانونی و شفافی انجام می‌شد. به همین خاطر سال گذشته در قانون برنامه پنجم این مسئله به قانون تبدیل شد. بر اساس آنچه قانون مشخص کرد از هر قوه نظام باید دو دستگاه نظارتی در این شورا حضور پیدا می‌کردند.


وی با بیان اینکه «سازمان بازرسی کل کشور و دیوان عدالت از قوه قضائیه»، «وزارت اطلاعات و معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور از قوه مجریه» و «معاونت نظارت مجلس و دیوان محاسبات از قوه مقننه» در شورای دستگاه‌های نظارتی عضویت دارند، ادامه داد: دو وظیفه مهم بر عهده این شورا گذاشته شد که هماهنگی امر نظارت و کمک به مدیریت کشور است.


پور محمدی تاکید کرد: قرار شد در این شورا جلوی کارهای موازی گرفته شده و پوشش نظارتی در کشور گسترده شود.


رئیس سازمان بازرسی با بیان اینکه  بعد از تدوین آیین‌نامه این قانون به سران سه قوه ارائه شد گفت:  سران قوای مقننه و قضاییه تأیید کردند و هم اکنون در اختیار رئیس قوه مجریه است و منتظریم ایشان نیز آن را ملاحظه کرده و انشاء الله به زودی به دستگاه‌ها ابلاغ کنند. مدتی هم از ارائه آن گذشته است چرا که چند ماهی است این قانون به رئیس جمهور ارائه شده است. بعد از آنکه ایشان هم آیین‌نامه آن را امضا کنند دیگر به تأیید سران سه قوه رسیده است و این شورا یک نهاد قانونی و رسمی می‌شود.


پورمحمدی با اشاره به سازوکار شورای دستگاه‌های نظارتی در استان‌ها، گفت: در استان‌ها تمام دستگاه‌های عضو این شورا نماینده ندارند. به همین خاطر در استان‌ها شورای نظارتی متشکل از «بازرس کل سازمان بازرسی کل کشور استان، مدیرکل اطلاعات استان، رئیس دیوان محاسبات استان، دادستان کل استان و معاونت برنامه‌ریزی استاندار» هستند که کار هماهنگی شورای دستگاه‌های نظارتی را در استان‌ها بر عهده دارند.


161 برنامه در سطح ملی و 250 برنامه در سطح استان‌ها برای تولید ملی


وی با بیان اینکه سازمان بازرسی کل کشور در زمینه سرمایه گذاری می‌تواند از سرمایه گذاری حمایت کند گفت:  همچنین در مسئله کار سازمان بازرسی می‌تواند جلوی عدم اجرای قوانین نسبت به کارگر و کارفرما را بگیرد. برخی از این عوامل سبب می‌شوند کارفرما برای تولید انگیزه و کارگر نیز برای کار امنیت نداشته باشد. سازمان بازرسی از ابتدای امسال تلاش کرده در این راستا گام برداشته و برنامه‌ریزی کند. در موضوعات کلان طبق آخرین گزارش 161 برنامه نظارت و بازرسی در سازمان مرکزی در سطح ملی و چیزی حدود 250 برنامه نظارت و بازرسی در سطح استان‌ها برای حمایت از تولید، کار و سرمایه ملی طراحی شده است.


 نقل وانتقالات بازیکنان فوتبال توسط سازمان بازرسی تعقیب می شود


پورمحمدی در پاسخ به سؤال مجری که می‌گفت آیا سازمان بازرسی بر پول هایی که در فصل نقل و انتقالات بازیکنان فوتبال هزینه می‌شود نظارت دارد یا خیر، گفت: این مسئله، یکی از موضوعاتی است که در حال تعقیب توسط سازمان بازرسی کل کشور است.


وی با بیان اینکه این مسئله زیر چشم‌ها و لنز دوربین رسانه ملی است گفت: اگر خلاف قانون باشد حتما با آن برخورد می‌شود. بنده معتقدم باید تمامی افکار عمومی در این زمینه حساس شده و مطالبه کنند.


پور محمدی ادامه داد: بازی اخیر تیم ملی فوتبال کشورمان رضایت بخش نبود. جامعه ورزشی ما انتظار ندارد در برابر این حجم امکانات، پول و تبلیغات چنین نتیجه‌ای کسب کنیم. باید فشار افکار عمومی ما را نظم بدهد. یعنی برای ساماندهی فوتبال کشور تنها سازمان بازرسی نباید ورود پیدا کند. افکار عمومی باید ورود کند و این را نظم ببخشد. باید مطالبات عمومی این مسئله را به یک سامان برساند. به نظر می‌رسد اگر هم افکار عمومی، رسانه‌ها، سازمان بازرسی و سایر دستگاه‌ها دست به دست هم بدهیم می‌توانیم امیدوار باشیم به جای خوبی برسیم.

گدای فاطمه(س)

جمعه 26/3/1391 - 19:48 - 0 تشکر 462136

یعنی وضع بهتر میشه؟!؟!؟!

جمعه 26/3/1391 - 22:59 - 0 تشکر 462158

من که چشمم آب نمیخوره شما چی فکر میکنید؟

گدای فاطمه(س)

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی