ورزش و تندرستی (بازدید: 729)
چهارشنبه 24/3/1391 - 11:39 -0 تشکر 461519
اخبار امروز 24/3/91

کروش: مردم انتظار دارند اپرا ببیند اما فوتبال بالا و پایین دارد/ دادگاه دارم و باید بروم پرتغال 

فوتبال ملی - سرمربی تیم ملی خودش هم می داند که مردم از روند بازی ها راضی نیستند اما...فرهاد عشوندی:به گزارش خبرآنلاین ؛ بازی تیم ملی با قطر و حال گرفته مردمی که بعد از تساوی تیم ملی در حضور 100 هزار نفر داشتند با دلخوری ورزشگاه آزادی را ترک می کردند ، بازنمایی اش در سالن کنفرانس مطبوعاتی بود . جایی که بعد از توضیحات کوتاه سرمربی تیم ملی ، سئوال ها از نحوه چینش ترکیب تیم آغاز شد. چیزی که سبب شد سرمربی بداند ، شب سختی در پیش دارد ، او می گفت متوجه این سئوال نمی شود اما سئوال اول از سئوال های بعدی ملایم تر بود. کروش سعی می کرد این طوفان را پشت سر بگذارد البته با ملایمت . انتقادها از سرمربی البته به این دلیل که این تازه اولین بازی تیم بود رنگ و روی خشونت نگرفتند اما می شد غرغرها را شنید . غرغرهایی درباره اینکه چرا تیم یک مربی بزرگ هم «علی اصغری » بازی می کند. این سئوالی بود که حتی یکی از خبرنگاران از سرمربی پرسید و سرمربی در پاسخش گفت:« وقتی بازیکنانم را در اردوها در اختیار ندارم چطور می توانید انتظار داشته باشید؟» او در کنفرانس سعی می کرد خیلی جدی پاسخ انتقادها را بدهد و تاکید کرد حتما تیم به جام جهانی می رود.

بیرون از سالن کنفرانس اما فرصتی بود تا کارلوس کروش چند سئوال کوتاه خبرآنلاین را پاسخ دهد.می پرسیم چرا این طور شد و فقط پاسخش افسوس است. آهی می کشد و می گوید:« شانس با ما یار نبود...»

و سئوال بعدی درباره نارضایتی مردم است. مردم از بازی های تیم ملی خیلی راضی نیستند اگرچه شرایط تیم ملی هنوز خیلی هم بد نیست ؛« واقعا ممنونم از مردم که ورزشگاه را پر کرده بودند و به کمک تیم ملی کشورشان آمدند. جمعیت وقتی به ورزشگاه می آیند انتظار دارند که یک اپرای زیبا را از ما ببینند اما باید بپذیریم که اینجا مسابقه فوتبال است. بالا و پایین دارد و قرار نیست که همیشه همه چیز درست و سر جایش باشد. ما در تورنمنتی هستیم که مهمترین چیزش کسب امتیاز است و باید قبل از هر چیز سعی کنیم امتیاز بگیریم.»

اما شاید داشتن طرحی برای گلزنی یا داشتن چند فوروارد بهتر...؛« بله حق با شماست. شاید اگر کمی بهتر بودیم در خط حمله...»

کروش اول صبح از ایران رفت اما او چه وقت دوباره بر می گردد؟؛« فعلا نمی توانم بگویم چه زمانی بر می گردم. کمی در پرتغال کار دارم. دارم به دنبال دادگاهم می روم. دادگاهی که مربوط  می شود به شکایت من از فدراسیون فوتبال پرتغال. باید آن کارها را انجام بهم و بعد بر می گردم.»

او درحالی دیشب از ایران رفت که بهروان گفته بود می خواهد امروز با سرمربی تیم ملی جلسه داشته باشد و برنامه بازی های لیگ را مشخص کند ؛« نه من قبلا نظراتم را در این باره گفتم و نیازی به جلسه جدید نیست و اصلا چنین جلسه ای با من هماهنگ نشده بود. »

او در پایان هم ، تاکید دارد الان با یک نتیجه نباید خیلی نگران شد همان طور که با یک برد هم نباید همه چیز را تمام شده دانست. او ماه ها قبل هم گفته بود روزهای سختی در پیش است و گفته بود الان حمایت از تیم ملی چندان کار مهمی نیست و همه باید در روزهای سختی دست تیم ملی شان را بگیرند

گدای فاطمه(س)

چهارشنبه 24/3/1391 - 11:41 - 0 تشکر 461521

علی کریمی خبر داد/ حضورم در پرسپولیس منتفی شد /رویانیان من را نخواست


لیگ برتر - جادوگر اعلام کرد که برای فصل آینده در پرسپولیس بازی نخواهد کرد.به گزارش خبرآنلاین؛پس از پایان بازی ایران و قطر علی کریمی اعلام کرد که حضورش در پرسپولیس برای فصل آینده منتفی شده است. او از دلایلش برای این اتفاق حرف می زند و می گوید:« من با سردار رویانیان مذاکره کرده ام. ما به بن بست خوردیم. ماندن من در پرسپولیس منتفی شد. امیدوارم پرپسولیس با تیمی که دارد موفق باشد. آن روزهایی که اتفاقاتی می افتد هم، پاسخگو باشند.من صحبت خاصی ندارم. ما را از لیست گذاشتند بیرون.»


او در پاسخ به این سوال که می گویند یکی از شرط های تمدید قراردادش ماندن مازیار زارع در پرسپولیس بوده است این واکنش را نشان می دهد:« از شما سوال می کنم.این مسایلی که می گوئید روزنامه ها از کجا در می آوردند ومی زنند؟ بعضی خبرنگارها جو زده هستند. آقایان تا چیزی را قطعا مطمئن نشده اید روی کاغذ نیاورید. من پیشنهادم را به باشگاه دادم. پذیرفته نشد هیچ اجباری هم نیست. پرسپولیس اختیار دارد، مسئولان اختیار دارند هر کسی را که دوست دارند بیاورند. من هم سعی می کنم دیگر درباره پرسپولیس حرفی نزنم.»


گدای فاطمه(س)

چهارشنبه 24/3/1391 - 11:43 - 0 تشکر 461522

لطفا نام کمپ استقلال را عوض کنید/ ما با چاقو کشی به دنبال استفاده از نام استقلال نیستیم / طرفداران ناصر با گل به ورزشگاه می آمدند نه چاقو 


دیگر ورزشها - همسر ناصر حجازی می گوید که طرفداران ناصر خان آدم های پرورش اندام کار نیستند.مرتضی رضایی:از اتفاقاتی که در باشگاه استقلال می افتد بی خبر است تنها شنیده که در کمپ ناصر حجازی چاقو کشی شده است و می گوید:« منتظرم فتح الله زاده از سفر بیاید تا به او زنگ بزنم و  بگویم که نام کمپ را تغییر بدهند.»این حرف بهنازشفیعی همسر ناصر حجازی است.او این را می گوید و ادامه می دهد:«من نه اخبار استقلال را دنبال می کنم و نه اخبار کمپش را.البته زمانی که آتیلا در استقلال بود برخی از اخبار این تیم را پیگیری می کردم اما حالا زیاد خودم را درگیر این مسائل نمی کنم.امروز  از طریق دوستان خانوادگی مان شنیدم که در کمپ استقلال درگیری شده است و یک سری اتفاقات دیگر هم رخ داده .موضع من و خانواده ام در این زمینه کاملا مشخص است.شخصیت و نام حجازی اصلا شایسته این نیست که در کمپی با نا او ، چاقو کشی کنند.من از طرف خانواده ام از آقای فتح الله زاده می خواهم که اگر قرار است این اتفاقات بیفتد بهتر است نام حجازی را از روی این کمپ بردارند.»


او با اشاره به اینکه در بین طرفداران حجازی کسی اهل دعوا راه انداختن نیست ، حرف هایش را این طور ادامه می دهد:« در این یک سالی که ناصر خان فوت کرده است طرفداران به من و خانواده ام ارادت خاصی داشته اند.همه آنها چشم پاک هستند و در بین شان آدم های چاقو کش دیده نمی شود. من نمی دانم ناصر خان چه زمانی طرفداران آهنین داشته است؟(منظور خانم شفیعی آدم هایی قوی هیکل است که در تمرینات استقلال دیده می شوند) طرفداران حجازی وقتی که به تمرین می آمدند با خودشان دسته گل می آورند نه چاقو و چیزهای دیگر.حجازی نه طرفداران چاقو کش دارد و نه طرفدارانی که اهل زیبایی اندام باشند.من راضی نیستم و خواهش می کنم که نام کمپ را با این شرایط تغییر دهید.»


همسر اسطوره فقید استقلال معتقد است که اگر الان خود ناصر خان هم  بود همین واکنش را نشان می داد.او در پایان می گوید:« می دانید،خانواده من از این اخلاق ها ندارند که برای رسیدن به عواید خودشان را به آب و آتش بزنند.اگر من و خانواده ام دنبال عواید و استفاده کردن از برند استقلال بودیم آدم مثل خیلی ها چاقو کش اجیر می کردیم تا آتیلا به استقلال برگردد.ناصر و آتیلا هیچ کدام از کار نام استقلال،خانه،زمین و ماشین نگرفتند.یک بار دیگر هم در پایان تاکید می کنم آنهایی که در کمپ استقلال چاقو کشی کرده اند طرفداران ما نبودند.شخصیت حجازی بالاتر از این حرف ها است که طرفدارانی اینچنینی داشته باشد.»گدای فاطمه(س)

چهارشنبه 24/3/1391 - 11:50 - 0 تشکر 461524

کروش:فکر می کنید به بازیکنانم گفته بودم به سمت دروازه خودمان شوت بزنند؟/ تیم من قابل ترحم است 


فوتبال ملی - سرمربی تیم ملی معتقد است که بازیکنان تیمش استحقاق تقدیر را دارند.به گزارش خبرآنلاین؛کنفرانس مطبوعاتی کارلوس کروش از همان ابتدا با انتقاد تند خبرنگاران همراه بود.او حرف هایش را پس از تساوی با قطر این طور شروع کرد:« توقع داشتم که بازی سختی با قطر داشته باشیم.فکر میک نم این تیم به تهران آمده بود تا فقط امتیاز بگیرد.مشکل ما این بود که نتوانستیم از موقعیت های خودمان استفاده کنیم.ما به قطری ها هیچ موقعیتی ندادیم.آنها فقط یک موقعیت داشتند که رحمتی آن را دفع کرد.فکر می کنم قطری ها خوش شانس بودند و ما این شانس را نداشتیم.»


او این را گفت و ادامه داد:«عرب ها با تفکر خاص خود بازی می کنند و این یک مشکل برای ما است.ما در طول نود دقیقه سوار بر بازی بودیم اما نتوانستیم به گل برسیم.من به ایران آمده ام تا به هدفم برسم اما با برگزاری اردو بدون بازیکنان نمی توانم به هدفم برسم. فکر می کنم بازیکنان ما کاملا به بازی مسلط بودند و استحقاق تقدیر را دارند.»


سرمربی تیم ملی در واکنش به این سوال که شما تغییرات زیادی در ترکیب تیم می دهید،آیا این به خاطر عدم شناخت شما از بازیکنان است گفت:«: نمی دانم شما در کجای دنیا زندگی می کنید. شما اگر به لیست بازیکنان تیم ملی در 6 ماه گذشته نگاه کنید 90 درصد همین بازیکنان بودند ولی 90 درصد بازیکنان ثابت در اردوها در همین مسابقه هم در بین بازیکنان ذخیره بودند تا به تیم خدمت کنند و بتوانند جای اصلی ها را بگیرند. 6 بازیکن نسبت به بازی قبلی تغییر دادیم. با همه احترامی که برای شما قائل هستم سوالتان را متوجه نمی شوم.»


وی در مورد اینکه چرا ضربات کرنر به یک شکل زده می شد و چرا امروز کسی به سمت دروازه حریف شوت نزد، گفت:« شما فکر می کنید من به بازیکنان می گویم شوت نزنند و به سمت دروازه خودمان شوت بزنند تا گل شود؟ امروز بازی کاملا یک طرفه بود و توانستیم کنترل کنیم. 70 درصد بازی دست ما بود. امروز گل نزدیم اما در آینده گل می زنیم. بازیکنانی که امشب داشتیم بهترین عملکرد دفاعی را داشتند و بیشترین گل را در آسیا زدند ولی امروز نتوانستند گلزنی کنند. اعتقاد کامل دارم که نتایج لازم را بدست می آوریم و موفق می شویم.»


او در مورد وقت کشی دروازه بان قطر گفت:« دفعه اول نبود که شاهد این بودیم و در بازی های گذشته هم این کار را می کردند. باید 10 دقیقه وقت اضافه گرفته می شد اما این کار داور است و من دخالت نمی کنم.»


گدای فاطمه(س)

چهارشنبه 24/3/1391 - 11:55 - 0 تشکر 461525

خطر محرومیت شش ملی‌پوش مقابل کره


مهر: طبق قوانین فیفا اخطارهای مرحله سوم انتخابی جام جهانی پاک نمی‌شود و این اخطارها در مرحله نهایی هم محاسبه خواهد شد.  آندارنیک تیموریان در دور گذشته بازی‌های انتخابی جام جهانی و در بازی رفت مقابل بحرین کارت زرد گرفته بود. او همچنین روز گذشته در دیدار با تیم ملی فوتبال قطر کارت زرد دیگری گرفت تا نتواند تیم ملی را در بازی بعد مقابل لبنان همراهی کند. دیدار تیم‌های ملی ایران و لبنان روز سه شنبه 21 شهریور در بیروت برگزار می‌شود.


همچنین چند ملی پوش دیگر ایران هم یک اخطاره هستند و احتمال محرومیت آنها در بازی تیم ملی برابر کره جنوبی در صورت گرفتن کارت زرد در بازی برابر لبنان وجود دارد. سید جلال حسینی، علی کریمی، مازیار زارع، غلامرضا رضایی، حسین ماهینی و خسرو حیدری بازیکنانی هستند که در دور گذشته کارت زرد گرفته‌اند و در صورت دریافت کارت زرد برابر لبنان، مسابقه بعدی را از دست خواهند داد.


البته میلاد میداوودی و جواد کاظمیان هم در مرحله سوم کارت زرد گرفته‌اند که در دور نهایی جایی در ترکیب تیم ملی نداشته‌اند. تیم‌های ملی فوتبال ایران و کره جنوبی روز 25 مهر مقابل هم قرار می‌گیرند.

گدای فاطمه(س)

چهارشنبه 24/3/1391 - 12:8 - 0 تشکر 461527

حتی یک ریال هم نگرفته‌ایم/ فجر بیشتر از پرسپولیس به حقیقی نیاز دارد


مدیرعامل باشگاه فجرسپاسی با بیان اینکه تمرینات زردپوشان شیرازی دو روزی است که آغاز شده، گفت: روی قول شفاهی مسئولان استان فارس تمرینات را شروع کردیم اما حتی یک ریال هم برای فصل بعد نگرفته‌ایم.


جعفر جعفری در گفتگو با خبرنگار مهر درباره پایان بلاتکلیفی تیم فجرسپاسی و شروع تمرینات این تیم تصریح کرد: ما فقط روی قول شفاهی مسئولان استان از جمله مدیرکل ورزش و جوانان و همچنین استاندار فارس حساب کردیم و تمرینات را استارت زدیم. آنها طبق توافقات شفاهی به ما گفتند کار را شروع کنید و نگران چیزی نباشید.


وی در ادامه افزود: قرار است کمک به تیم فجرسپاسی به صورت مشارکتی انجام گیرد. در هر صورت اگر کمکی به ما نرسد تیمداری را تعطیل می‌کنیم!


مدیرعامل فجرسپاسی شیراز درباره فهرست مازاد یاوری هم تاکید کرد: قطعا بیشتر از 14 بازیکن فصل گذشته در فجر می‌مانند. فهرست مازاد ما شامل چهار یا پنج بازیکن است و تا جایی که بتوانیم بازیکن جدید جذب می‌کنیم. در حال حاضر هم فقط مهدی رجب‌زاده به صورت رسمی از فجر رفته است و حتی جدایی کریمیان هم قطعی نیست.


جعفری در ادامه به تماس‌های محمد رویانیان، مدیرعامل باشگاه پرسپولیس برای به خدمت گرفتن رضا حقیقی هافبک تیم فجرسپاسی اشاره کرد و گفت: چراغی که به خانه رواست به مسجد حرام است. تیم فجر بیشتر از پرسپولیس به حقیقی نیاز دارد و به همین خاطر این بازیکن تا پایان قراردادش در شیراز می‌ماند.


وی همچنین در خصوص صحبت‌های محمدحسین جعفری، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی برای جذب کریم انصاریفرد، تاکید کرد: تنها تیم نظامی لیگ ما هستیم اما تراکتورسازی هم سرباز می‌گیرد. آنها پول خوبی می‌دهند و مشخص است که بهترین جا برای انصاریفرد تراکتورسازی است! وقتی این باشگاه برای گذراندن خدمت سربازی که یک وظیفه اجباری است 500 میلیون تومان می‌دهند دیگر ما باید چه کار کنیم؟!


گدای فاطمه(س)

چهارشنبه 24/3/1391 - 17:4 - 0 تشکر 461584

درود بر شما و تلاش چشگیرتان

چهارشنبه 24/3/1391 - 17:20 - 0 تشکر 461601

ممنون دوست عزیز

گدای فاطمه(س)

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی