انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 184)
سه شنبه 23/3/1391 - 13:49 -0 تشکر 461182
اخراج به خاطر زدن دگمه آسانسور!

در روزنامه دولت چه می گذرد؟/اخراج به خاطر زدن دگمه آسانسور!

سرویس سیاسی «فردا»:
مدیریت عجیب و غریب و البته مهروزانه روزنامه دولت هر از چند گاهی مسئله جدیدی را شکل می دهد . در تازه ترین مورد، اقدام یکی از خبرنگاران روزنامه ایران در فشار دادن کلیدهای سه طبقه لبه طور همزمان سبب عصبانیت علی اکبر جوانفکر سرپرست موسسه ایران و تصمیم وی برای اخراج این خبرنگار شده است.

این اقدام جوانفکر به شدت از سوی پرسنل و خبرنگاران موسسه ایران مورد انتقاد گرفته و جوانفکر هم با کوتاه نیامدن از این موضوع، از کمیته انضباطی موسسه خواسته تا هر چه زودتر یکی از خبرنگاران روزنامه ایران را به دلیل فشار دادن همزمان دگمه های 2 طبقه و معطلی 30 ثانیه ای جوانفکر در آسانسور، اخراج کنند.

علاوه بر این، جوانفکر در چندماه اخیر اقدام به صدور احکام فراوان برای چهره های بی نام و نشان و بی تجربه برای حضور در موسسه ایران کرده که این موضوع علاوه بر تحمیل هزینه های رویایی، هم به نقل محافل داخلی خبرنگاران این روزنامه تبدیل شده و به شدت در این باره از جوانفکر انتقاد می شود.

علاوه بر کاهش شدید فروش روزنامه به دلیل افت محسوس کیفیت مطالب و سیاسی شدن همه حوزه ها، برخی خبرنگاران این روزنامه که امیدی به اصلاح وضع موجود ندارند مذاکراتی را با چند مجموعه دیگر رسانه ای برای استعفا از موسسه ایران آغاز کرده اند.

جوانفكر همچنین برای آنکه بتواند درآمد اگهی های موسسه ایران را صرف اموری غیر از موسسه ایران كند، در اقدامی غیرقانونی و برخلاف قرارداد، پیمانكار سازمان اگهی ها را بركنار و یكی از افزاد حلقه خود را د ر راس این سازمان قرار داده و با حذف بسیاری از حقوق و مزایای پرسنل و گماردن مدیران ناتوان و بی نام و نشان در راس امور اداری و مالی ، كاركنان را به ستوه آورده است

گدای فاطمه(س)

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی