ورزش و تندرستی (بازدید: 408)
جمعه 19/3/1391 - 12:53 -0 تشکر 460181
خریدهای مشکوک در تیم های قلعه نویی...بائو به دلیل ۳ کارته شدن بازی برگشت این فصل شهرداری با تراکتورسازی را از دست داد ولی مدیرروستا معتقد بود بائو به عمد این بازی را از دست داده. از این دست نمونه های مشکوک در دوران مربیگری قلعه نویی کم نبوده.

اولین خرید امیر قلعه نویی برای استقلال لیگ دوازدهم، میثم بائو بود. بازیکنی که حضور در استقلال کم حاشیه نداشت وقتی بدانیم او باجناق منصور عظیمی است، دوست صمیمی قلعه نویی که می گویند همان کسی است که به مهدی رحمتی زنگ زده و گفته در استقلال دیگر جایی ندارد و از طرف قلعه نویی با بازیکنان مذاکره می کند.

نکته دیگر هم اینکه بائو به دلیل ۳ کارته شدن بازی برگشت این فصل شهرداری با تراکتورسازی را از دست داد ولی مدیرروستا معتقد بود بائو به عمد این بازی را از دست داده. از این دست نمونه های مشکوک در دوران مربیگری قلعه نویی کم نبوده.

رامین محرم نژاد

او در بازی استقلال – شموشک در لیگ چهارم یک پاس رو به عقب اشتباه به اکبرپور داد و همین توپ با ضربه سر عنایتی به تک گل استقلال در نوشهر تبدیل شد و این تیم را همچنان در کورس تعقیب و گریز با فولاد نگه داشت. محرم نژاد فصل بعد به عنوان یک سهمیه لیگ برتری به استقلال آمد ولی هرگز در طول فصل بازی نکرد.

مهدی کریمیان

ستاره برق شیراز در لیگ هشتم بود، در لیگی که شیرازی ها در نهایت سقوط کردند. کریمیان بازی با استقلال را به دلیل محرومیت از دست داد و فصل بعد به تیمی رفت که قلعه نویی روی نیمکتش بود یعنی سپاهان.

ابراهیم توره

توره که برای پرسپولیس بازی می کرد، در بازی با داماش و بعد از سوت داور، به حرکتش ادامه داد و شوت زد تا با گرفتن کارت زرد، دربی برگشت لیگ هشتم را از دست بدهد. توره هم فصل بعد به سپاهان رفت که امیر قلعه نویی را به عنوان سرمربی جذب کرده بود.

محمد نوری

قلعه نویی همیشه یکی از تحسین کنندگان بازی محمد نوری بوده و به خصوص وقتی قبل از بازی با استقلال در لیگ هشتم، سه کارته شد همه از حضورش در تیم قلعه نویی خبر دادند ولی رفتن قلعه نویی از استقلال و عدم تمایل نوری برای بازی مجدد در سپاهان باعث شد نوری به تیم قلعه نویی نرود.

ابراهیم تقی پور

محمد مایلی کهن هنوز هم می گوید، تقی پور در بازی فینال جام حذفی به استقلال برای قهرمانی کمک کرده، ادعایی که البته هرگز تایید یا تکذیب نشد. تقی پور بعد از این بازی عازم استقلال شد و در لیگ هشتم با این تیم به قهرمانی رسید.

               من می روم  وایا در پی من یادی از درها خواهد گذشت 
جمعه 19/3/1391 - 19:54 - 0 تشکر 460320

از توجه شما سپاسگزارم.
ولی معتقدم نباید به این گزینه ها توجه داشت.
به نظر من این مسائل در ظاهر مرتبط تنها بر اساس یک اتفاق به هم گره خورده وگرنه نه این بازیکن ها اخلاقی این گونه دارند که شرافت خود را زیر سئوال ببرند و نه قلعه نویی نیاز به این دارد که سابقه ی درخشان کاریش را با این مسائل پیش پا افتاده زیر سئوال
ببرد.

جمعه 19/3/1391 - 22:42 - 0 تشکر 460344

سلام
من خودم فقط در جریان مسایل ابراهیم توره و جدیدا در مورد میثم بائو هم از طریق یکی از دوستان مطلع شدم اما وقتی دنباله این موضوع رو گرفتم با این مطلب روبرو شدم که حقیقتا برای خودم هم جالب بود...

ولی بیایم با خودمون صادق باشیم:فوتبال ما هنوز ناپاکه و وقتی صحبت از اینگونه مسائل پیش میاد باورش برامون خیلی سخت نیست.

               من می روم  وایا در پی من یادی از درها خواهد گذشت 
جمعه 19/3/1391 - 23:0 - 0 تشکر 460359

بله
در این آشفته بازار دلالی و ناپاکی باید هم به هر مطلبی شک کرد.
درود بر شما و توجه ویژه تان

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی