انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 235)
جمعه 5/3/1391 - 18:3 -0 تشکر 456920
چند شوخی با امار

جمعی از آماردانان پس از جمع آوری داده های زیاد و تشکیل مدلهای پیچیده آماری به این نتیجه رسیدند که عامل اصلی طلاق، ازدواجه!!

آماردانان بریتانیا پس از تلاشهای بسیار نشان دادند که برای یک روستا از این کشور، 99 درصد افراد بیش از حد معمول انگشت دارند. آنها علت این موضوع را اینچنین بیان کردند که در این روستا 990 نفر با 10 انگشت و 10 نفر با 9 انگشت وجود دارندکه متوسط تعداد انگشتان این افراد 99/9 می باشد. بنابراین 990 نفر از این افراد که 10 انگشت دارند بیش از مقدار متوسط انگشت دارند.


اگر سر یک آماردان را در کوره و پاهایش را در یخ قرار دهید می گوید بطور متوسط حالم خوب است.

یه روز دوتا آماردان میرن فرودگاه تا به مسافرت برن. یکیشون به اون یکی میگه" از هر 10000 پرواز یکی سقوط می کنه". دومی که خیلی ترسو بوده، میگه "اگر شانس منه که حتماً این پرواز سقوط می کنه". اولی می گه "اگر خیلی می ترسی با پرواز بعدی میریم". در هر صورت این دو تصمیم می گیرن با پرواز بعدی برن! بعد از سوار شدن خلبان میگه " این هواپیما 4 موتوره است و پرواز ما 1 ساعت طول می کشه" . بعد از چند دقیقه خلبان میگه " متاسفانه یکی از موتورهای هواپیما رو از دست دادیم و پرواز ما 1 ساعت و 10 دقیقه طول می کشه". چند دقیقه بعد خلبان میگه "متاسفانه موتور دوم هواپیما رو از دست دادیم و پرواز ما 1 ساعت و 20 دقیقه طول می کشه". چند دقیقه بعد خلبان دوباره میگه " متاسفانه موتور سوم هواپیما رو هم از دست دادیم و پرواز ما 1 ساعت و 30 دقیقه طول می کشه". چند دقیقه بعد خلبان دوباره میگه "متاسفانه موتور چهارم هواپیما رو هم از دست دادیم". یکی از آماردانها سریع یک معادله رگرسیون در میاره و داد میزنه" پرواز ما 1 ساعت و 40 دقیقه طول می کشه!!!".


دانشمندان ثابت کردند که برگزاری جشن تولد آثار مثبتی در روحیه افراد دارد. اما آماردانان این عقیده را قبول ندارند، زیرا آنها با استفاده از تکنیکهای بسیار پیشرفته آماری نشان داده اند که افرادی که جشن تولد بیشتری گرفته اند پیرتر از افرادی هستند که جشن تولد کمتری گرفته اند.

هر كس كه با زندگي ميسازد ميبازد. بازندگي نساز زندگي را بساز.
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی