• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
وبلاگ نویسان (بازدید: 1940)
سه شنبه 2/3/1391 - 18:20 -0 تشکر 456058
ارتش سایبری امام نقی(imam naghi-emam naghi)

بسم رب الشهدا و الصدیقین  

در پی جسارت عده ای شیطان صفت به ساحت مقدس امام هادی امام پاکیها برآن شدیم تا ارتشی سایبری متشکل از تمام دوستداران آن امام همام و بزرگوار در شبکه اجتماعی تبیان به راه اندازیم  لذا از همه  دوستان و دلسوختگان آن امام همام تقاظا داریم با مطالب خود مارا یاری فرمایند متذکر میشوم که رویکرد ما بیشتر به سمت آموزش به دوستان واطلاع رسانی از آخرین اخبار در راستای برخورد با هتاکین میباشد

وسلام

موفق پیروز باشید

گدای فاطمه(س)

سه شنبه 2/3/1391 - 18:40 - 0 تشکر 456063

جایزه یک‌میلیاردی برای 3 اثر هنری برجسته در معرفی امام هادی(ع)

خبرگزاری فارس: با مشارکت حوزه هنری استان تهران و اتاق بازرگانی ایران جایزه هنری «ادب و هدایت» برگزار می‌شود.

 گزارش خبرگزاری فارس، در پی بی‌حرمتی صورت گرفته به ساحت امام هادی(ع) حوزه هنری استان تهران با مشارکت اتاق بازرگانی ایران در قالب جایزه هنری «ادب و هدایت» به سه اثر فاخر هنری که به معرفی هنرمندانه شخصیت و سیره این امام همام پرداخته باشند جایزه ارزنده‌ای اهداء خواهد کرد.

گروهی از فعالان اقتصادی کشور با هدف صیانت از مقام والای پیشوای دهم شیعیان جهان در اقدامی نمادین با تعهد مبلغ یک میلیارد ریال از جایزه هنری «ادب و هدایت» حمایت کرده‌اند.      

گفتنی است اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی ارسال آثار ، نحوه داوری و اعلام نتایج به زودی اطلاع رسانی خواهد شد.
منبع:خبرگذاری فارس

آدرس لینک:
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13910301001146

گدای فاطمه(س)

سه شنبه 2/3/1391 - 18:49 - 0 تشکر 456065

تعیین جایزه برای هک “کمپین یادآوری امام نقی (ع)” 

گزارش شیعه آنلاین، در پی جسارت های پی در پی بی خردان بد خاصیت به ساحت مقدس ائمه اطهار علیه السلام، سایت "تکدید" با گذاشتن جایزه (هر چند کوچک) برای هک صفحات این نابخردان، گام کوچکی در راه این جهاد الهی برمی دارد.

این سایت در مطلب خود نوشته: شما با جستجوی کلمات “امام نقی” و “نقی” امروز دیگر غربت این امام را کمتر احساس می کنید و انشاء الله با فعالیت سایت ها و وبلاگ های مذهبی تا چند ماه آینده دیگر اثری از صفحات کریه المنظر نخواهد بود. با جستجوی کلمات بالا، سایت تکدید در هر دو مورد رتبه ششم را داراست.

هکرهای عزیز می توانند با هک کردن هر یک از دو سایت ذیل به ازای هر کدام از لینک ها ۱۰۰ هزار تومان جایزه دریافت کنند.

imamnaghi.wordpress.com  و facebook.com/Emam.Naghi

گفتنی است این حرکت ۱۰۰% خودجوش است و وابسته به هیچ سازمان و ارگانی نیست و هزینه مالی از مدیران سایت تکدید تامین شده است.

گدای فاطمه(س)

سه شنبه 2/3/1391 - 19:2 - 0 تشکر 456071

درخواست انجمن‌های اسلامی دانشجویان دانشگاه‌های تهران از وزارت اطلاعات: اشد مجازات اهانت کنندگان به ائمه اطهار در هر کجای دنیا


خبرنامه دانشجویان ایران: انجمن های اسلامی دانشجویان دانشگاه های تهران در بیانیه ای تاکید کردند: ما دانشجویان ایران اسلامی، پیروان مکتب حق ائمه اطهار و دوستداران امام علی الهادی(ع) اینک در آستانه شهادت آن بزرگواراز مسئولین خواهان شناسایی دستگیری و اشد مجازات اهانت کنندگان به ائمه اطهار در هر کجای دنیا و اذناب و دنباله های داخلیشان در کشور هستیم.

به گزارش خبرنگار «خبرنامه دانشجویان ایران»، دانشجویان تاکید کردند: بدیهی است جنبش دانشجویی در صورت عدم کار جدی از سوی مسئولین این بار نیز خود وارد عرصه شده و بار دیگر به رسالت خود عمل خواهد کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ كَرِهَ الْكَافِرُونَ

ائمه معصومین علیهم السلام راه نجات و نور هدایت امت ها هستند و در این بین امام علی النقی الهادی(ع) با ارائه زیارت ارزشمند جامعه کبیره رمز بقای تشیّع در سایه الطاف و عنایات ولایت و امامت بوده است.

پس از تخریب گنبد باشکوه آن حضرت در سامرا توسط جریان سلفی وهابیت، هنوز عالم شیعه مبهوت ترمیم گنبد آن حضرت بود، که بار دیگر آن جریان ملعون با بمبگذاری در گلدسته های آن حرم مطهر، آن حریم را به ویرانه ای تبدیل کرد.

به راستی چرا بعد از تخریب مقبره آن امام همام دشمن به دنبال تخریب چهره آن امام معصوم است؟ و چرا در بین اهلبیت امام هادی مورد هجوم دشمنان قرار گرفته است؟

سیر توهین به امام هادی تقریبا یکسال است که در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی شروع شده ولی متاسفانه از ابتدای آن، شاهد هیچ گونه برخوردی از سوی مقامات مسئول نبودیم. وزارت اطلاعات، وزارت ارشاد، وزارت ارتباطات، پلیس فضای مجازی و همه کسانی که در امر موضوعات اینترنتی دخیل هستند با سکوت خود اجازه پیش روی و گستاخی این افراد را دادند.

اگر آن روزی که یک یا دو صفحه در فیس بوک این کار شنیع رو آغاز کرده بودنداز سوی پلیس فضای مجازی یا وزارت اطلاعات شناسایی و در نطفه خفه می شدند،امروز شاهد جسارت بیشتر امثال شاهین نجفی ها به امام هدایت نبودیم.

ما دانشجویان ایران اسلامی، پیروان مکتب حق ائمه اطهار و دوستداران امام علی الهادی(ع) اینک در آستانه شهادت آن بزرگواراز مسئولین خواهان شناسایی دستگیری و اشد مجازات اهانت کنندگان به ائمه اطهار در هر کجای دنیا و اذناب و دنباله های داخلیشان در کشور هستیم.

بدیهی است جنبش دانشجویی در صورت عدم کار جدی از سوی مسئولین این بار نیز خود وارد عرصه شده و بار دیگر به رسالت خود عمل خواهد کرد.

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران
انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه صنعتی شریف
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه شاهد
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس
انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه تربیت خوارزمی

گدای فاطمه(س)

سه شنبه 2/3/1391 - 21:49 - 0 تشکر 456098

مسابقه بزرگ عکاسی (افسران)

به مناسبت گرامی داشت مقام حضرت امام علی النقی علیه السلام مسابقه عکاسی در گروه فوکوس (شبکه اجتماعی افسران) برگزار میشود.

تهیه کنندگان می توانند عکس های خود را تا روز دوشنبه 8/3/1391 ساعت 12 ظهر در شبکه اجتماعی افسران گروه فوکوس به نمایش گذارند تا از میان منتخبین به 4 عکس برتر از طرف شبکه اجتماعی افسران جوایزی اهدا گردد.

تهیه کنندگاه آثار توجه داشته باشند که:

1- حتی الامکان از تصاویر با موضع معنوی خصوصا تصاویر برنامه هایی که در چند روز آینده به مناسبت امام هادی علیه السلام برگزار میشود استفاده شود

2- تصاویر باید توسط خود شخص تهیه شده و همراه با اطلاعات عکس باشد و تصاویر کپی شده فاقد اعتبار است.

3- عکس ها میبایست حتی الامکان روی سایت افسران بارگزاری شده و در گروه فوکوس به اشتراک گذاشته شود.

4- هر افسر تا پایان مهلت مسابقه میتواند تنها 5 عکس را در مسابقه شرکت دهد و بیش از این تعداد در مسابقه شرکت داده نخواهد شد.

5- حتما در عنوان تصاویر مسابقه کلمه "برای مسابقه"ذکر شود

موفق باشید.

گروه فوکوس

شبکه اجتماعی افسران

گدای فاطمه(س)

سه شنبه 2/3/1391 - 22:48 - 0 تشکر 456115

با نام خدا و سلام
سلام بر تمامی ائمه معصوم(ع)

emam naghi

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

سه شنبه 2/3/1391 - 23:0 - 0 تشکر 456117

مداخی هلالی امام هادی-النقی-emam naghi- imam naghi

لینک دانلود:http://www.4shared.com/mp3/qGXj_xDQ/emam_naghi__.html

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ**********ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
 کد مداحی برای وبلاگ


http://www.k2cod.com/cod-music/player/?type=2&files=http://iranskin.majiddownload.com/90-1/1427985243.mp3&start=1&random=0&replay=1&vol=100"> style="display:none">" target="_blank">http://www.k2cod.com">;ساخت كد آهنگ" target="_blank">http://www.k2cod.com/cod-music">;ساخت كد موزیک آنلاین

" target="_blank">http://www.k2cod.com/cod-music/f90.js">;

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ***********ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

لو گو های امام هادی

http://logoha.ir/?p=216

گدای فاطمه(س)

چهارشنبه 3/3/1391 - 3:25 - 0 تشکر 456151

alihunter1 گفته است :
[quote=alihunter1;658382;456071]تعیین جایزه برای هک “کمپین یادآوری امام نقی (ع)” 

گزارش شیعه آنلاین، در پی جسارت های پی در پی بی خردان بد خاصیت به ساحت مقدس ائمه اطهار علیه السلام، سایت "تکدید" با گذاشتن جایزه (هر چند کوچک) برای هک صفحات این نابخردان، گام کوچکی در راه این جهاد الهی برمی دارد.

این سایت در مطلب خود نوشته: شما با جستجوی کلمات “امام نقی” و “نقی” امروز دیگر غربت این امام را کمتر احساس می کنید و انشاء الله با فعالیت سایت ها و وبلاگ های مذهبی تا چند ماه آینده دیگر اثری از صفحات کریه المنظر نخواهد بود. با جستجوی کلمات بالا، سایت تکدید در هر دو مورد رتبه ششم را داراست.

هکرهای عزیز می توانند با هک کردن هر یک از دو سایت ذیل به ازای هر کدام از لینک ها ۱۰۰ هزار تومان جایزه دریافت کنند.

imamnaghi.wordpress.com  < و facebook.com/Emam.Naghi

گفتنی است این حرکت ۱۰۰% خودجوش است و وابسته به هیچ سازمان و ارگانی نیست و هزینه مالی از مدیران سایت تکدید تامین شده است.

سلام
اون صفحه فیس بوک رو نمیدونم میشه یا نه ولی اون وبلاگ رو ای کاش یه هکر هک میکرد چون هم اولین جستجوها در گوگل درباره امام نقی ع این دو لینک هستن و هم اون نویسنده وردپرسه واقعا خود شیطانه....یعنی بدترین توهین ها و تمسخرها رو میکنه
حتی عنوان این وبلاگ اونقدر زشت هست که مو به تن آدم راست میکنه....البته فیلتره ولی خب با وی پی و فیل.... میشه دیدش

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

چهارشنبه 3/3/1391 - 8:3 - 0 تشکر 456160

ضمن عرض سلام خدمت شما دوست عزیز که این بحث رو تو انجمن قرار دادی


من تو یکی از سایت ها خبری رو خووندم که تا فکر می کنم برای شما و دیگران دوستان انجمنی تاحدی خوشحال کننده باشه


به گزارش مهر، راه اندازی نخستین شبکه اجتماعی ویژه ائمه در پی توهین به ساحت مقدس امام دهم شیعیان امام علی النقی علیه السلام صورت گرفته و قرار است پنجشنبه هفته جاری همزمان با سالروز شهادت ایشان به صورت رسمی رونمایی شود.

شبکه مجازی محبان اهل بیت "هادی نت" به نشانی اینترنتی www.hadinet.ir که به وسیله مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به بهره برداری رسیده ضمن پرداختن به مسائل مذهبی و دینی نگاهی ویژه به موضوع اهل بیت خواهد داشت.

مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال با اعلام استقبال مراجعه کنندگان از این شبکه اجتماعی مذهبی تاکید کرده که پس از راه اندازی این شبکه، شبکه اجتماعی امام رضا علیه السلام نیز راه اندازی خواهد شد و افتتاح شبکه اجتماعی سایر ائمه نیز در برنامه ریزی این مرکز قرار دارد.

چهارشنبه 3/3/1391 - 8:17 - 0 تشکر 456161

جناب vahidmiladi


ظاهرا تیتر بحثون یه کم با اشکال مواجهه


یه ویرایش کنی بد نیست

چهارشنبه 3/3/1391 - 9:33 - 0 تشکر 456200

آموزش
از دوستان عزیز تقاظا دام در صورت مقدور بودن مداحی هایی که در وصف امام هادی دارن یا عکسهای با مضمون امام هادی  با اسمهای emam naghi-imam naghi در سایتهای بزرگی مثل www.4shared.com یا www.2shared.com یا سایتهای بزرگ دیگر آپلود کنن در ضمن حتما سعی کنید از دو اسم بالا استفاده چون این روزها بیشترین اسمهایی که تو گوگل سرچ میشه همین اسامی هست

گدای فاطمه(س)

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی