انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 500)
جمعه 7/4/1387 - 21:8 -0 تشکر 45557
داستان بگو تا كامل شه

به نام نقاش هست#################### من یه داستان طنزی دارم كه خودم نوشتم در مورد داستانهای هری پاتر .كه از شما می خواهم ان را كامل كنیم.البته با در نظر گرفتن همه ی فیلم ها و داستان ها و نه صرفا هری پاترخوب شوع كنید.....با عرض پوزش از جناب یاسان كه ایده این بحث با دیدن بحث داستان بگوو به ذهنم جرقه زدبرو كنار كه نسوزی در روزگاران قدیم یك زوج جوان در خارج كه البته نمیدانم كدام خارج بود همراه با پسر جوانشان زندگی می كردند اسم پدر هری جیمز بود و اسم مادر هری به دلیل مسائل اخلاقی و در خواست هری در داستان گفته نمیشود.یه روزی كه این زوج جوان قربان صدقه كوركشان می رفتند صدای در را شنیدند كه یك نفر می گفت :نفس كش.نفس هر چی جادوگر خوبه بكشششششششششلیلی و جیمز (اوه نه اسم مامانش از دهنم در رفت)به سمت صدا رفتند و با مردی خشمگین روبرو شدند جیمز گفت اسمت چیه؟میای با هم دوست شیم؟ مرد خشمگین گفت:من زورو هست و می خواهم همه ی جادوگرهای خوبو بكشم لی لی و جیمز با هم گفنند ما جادوگرهای خوبی هستم و نمی گذاریم كه تو ما را بیگناه بكشی در این لحظه زورو جادواش را به سمت انها گرفت و انها را كشت.حالا نوبت هری بود تا او را هم بكشد اما تا بالای سر هری كوچك امد.یك دل نه صد دل عاشقش شد و تصمیم گرفت تا علامت همیشگی اش را روی سر هری بگذارد تا این كه او را بكشد.اما در حین امضا كردن بود كه دستش لرزید و علامت به جای این كه شبیه  zبشه شبیه صاعقه شد این بود اول بدبختی های زوروماوییوندایلریندا################################تنها یك چیز است كه می تواند تحقق یك رویا را ناممكن كند:ترس از شكستهمیشه بدترین اثر هنری بهترین آن است زیرا یك شكست را نشان می دهد 

=======

=================

 =================================

  ماویوندایلریندا

 پرانتز باز بنویسید پرنده.پرانتز رو نبندید بگذارید پرنده آزادانه حركت كنه. (wwwhite- crowww..............

يکشنبه 6/5/1387 - 23:43 - 0 تشکر 49579

ای ول تبیانی ها

دستتون درد نكنه

اینه؟ این مزدمه؟

تا یه مشكلی پیش میاد و نمیتونم تو بحثاتون شركت كنم شما هم تو بحثام نظر نمی دید؟

بابا تو رو خدا یه نظر.........

=======

=================

 =================================

  ماویوندایلریندا

 پرانتز باز بنویسید پرنده.پرانتز رو نبندید بگذارید پرنده آزادانه حركت كنه. (wwwhite- crowww..............

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی