• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
سينما و تلویزیون (بازدید: 734)
چهارشنبه 27/2/1391 - 9:24 -0 تشکر 454129
پیام تسلیت خاله شادونه

پیام تسلیت خاله شادونه به مناسبت درگذشت سه کودک!!!

حوادث | پیام تسلیت خاله شادونه به مناسبت درگذشت سه کودک!!! همشهری آنلاین: ملیکا زارعی مجری برنامه «باغ شادونه» در پیامی درگذشت سه کودک را در خرمدره تسلیت گفت...
 

خبرآنلاین نوشت: متن پیام تسلیت ملیکا زارعی به شرح زیر است:

«برای کسی که بیش از نیمی از زندگی خویش را در راه خوشنودی و شادی کودکان سرزمینش سپری نموده و روزها و شب های خود را جز با عشق کودکان با واژه دیگری نیامیخته، چه فاجعه ای سهمگین تر از درگذشت ناگهانی سه کودک معصوم و چه خبری دردناک تر از این فاجعه تلخ و غمبار بعد از شور و شادی برنامه ای است که با حضور من به پایان رسیده.

من به دلیل عدم تخصص در امور مربوط به چگونگی برقراری نظم در ورود و خروج افراد از سالن های برگزاری نمایش و جشن، نمی دانم چرا و چگونه این اتفاق دردناک هنگام خروج از سالن شهدای خرمدره رخ داد، اما همواره با خود زمزمه می کنم ای کاش آن هنگام من نیز در سالن حضور داشتم تا با فدا کردن جان خود مانع وقوع این حادثه دلخراش می شدم.

پیام تسلیت خاله شادونه به مناسبت درگذشت سه کودک!!!

و حالا بعد از یک دنیا آه و افسوس، پس از گذشت دو روز از شنیدن خبر درگذشت عزیزان دلم، نگار صالحی، بهاره شادمهر و مهدی مولایی در حالی که نفس در سینه ام حبس شده و تلخی این فاجعه دم و بازدم را برایم رنج آور ساخته، بر آن شدم، اشک را جوهر قلم خویش نمایم و با قلبی اندوهناک وقوع این حادثه دلخراش را به خانواده های صالحی، شادمهر و مولایی و مردم خوب و محترم شهرستان های خرمدره و ابهر و به مردم کشورم که همیشه در این سال ها کنار من بوده و عشق به کودکانشان خون را در رگ هایم جاری ساخته، تسلیت گفته و در انتها از کودکان و عزیزانم می خواهم تا بهبودی احوال روح و جانم اجازه دهند، از همراهی با گروه برنامه سازم، معذور باشم.

تصویر معصومانه تان برای همیشه در قلبم حک شد.»

عصر پنجشنبه 21 اردیبهشت ماه در جشنی که در خرمدره با حضور عوامل برنامه «باغ شادونه» برگزار شد، هنگام خروج بچه ها از سالنی که مراسم جشن در آن برگزار می شد، به دلیل ازدحام جمعیت سه کودک کشته و هفت نفر مجروح شدند.

هر كس كه با زندگي ميسازد ميبازد. بازندگي نساز زندگي را بساز.
پنج شنبه 28/2/1391 - 12:54 - 0 تشکر 454544

عکس 3 کودک کشته شده در برنامه خاله شادونه !


به دلیل حضور مادران و کودکان در این مراسم، هیچ تصویری از آن وجود ندارد. اما این تصویری است که گویا در یک وبلاگ منتشر شده.

http://www.taknaz.ir/upload/68/0.875644001337150708_taknaz_ir.jpg

http://www.taknaz.ir/upload/68/0.354377001337150710_taknaz_ir.jpg

http://www.taknaz.ir/upload/68/0.771942001337150710_taknaz_ir.jpg

http://www.taknaz.ir/upload/68/0.910432001337150711_taknaz_ir.jpg

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

پنج شنبه 28/2/1391 - 20:5 - 0 تشکر 454679

نمیدونم شما تصویر پدری که توی اتاق بچش همه وسایل فرزندشو ریخته وسط و داره اشک میریزه:(:(
 واقعا چه کسی پاسخگو خواهد بود
 کودکانی که به خاطر مجری محبوبشون اومدن تا لحظاتی رو شاد سپری کنند
واقعا انصافه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هر كس كه با زندگي ميسازد ميبازد. بازندگي نساز زندگي را بساز.
جمعه 29/2/1391 - 11:2 - 0 تشکر 454760

به نظرم ایشون مقصر نیست اصلا . کسانی که مسئول نظم و برنامه ریزی این برنامه بودند مقصر هستند و باید جوابگو باشند .

 

thank you for attention

شنبه 30/2/1391 - 1:21 - 0 تشکر 454923

آخی طفلکی ها:(((

ببین الکی الکی بچه ها مردن

          کربلای جبهه ها یادش به خیر       سرزمین نینوا یادش به خیر               

 

       "شادی روح امام و شهدا صلوات"          

 

                                               

 
 
شنبه 30/2/1391 - 7:59 - 0 تشکر 454941

sardarane_eshgh گفته است :
[quote=sardarane_eshgh;461195;454923]آخی طفلکی ها:(((

ببین الکی الکی بچه ها مردن

سلام
 اره دیگه حالا بیا بگرد دنبال مقصر
 یادتونه تو یه مسابقه ورزشی بود انگشت یه سرباز مثل اینکه اسیب دید چقدر تو سیما گفتن تا اخرش با هزینه نمیدونم کی و کجا اخرش گفتن درمان کردن هی گفتن این انگشت رو
 نمیدونم چرا اصلا صدای این قضیه تو سیما بلند نشد انگار نه انگار
بابا ;جان سه تا کودک مظلوم و معصوم تو این حادثه گرفته شده
پس کو اون حرفا اون انسانیتشون
 کو کجاست چرا ازش حرفی تو سیما زده نمیشه
واقعا جای تاسف داره خودشونو برا یه انگشت کشتن ولی الان ساکتن و هیچی نمیگن:((((((

هر كس كه با زندگي ميسازد ميبازد. بازندگي نساز زندگي را بساز.
شنبه 30/2/1391 - 10:32 - 0 تشکر 454988

البته تا کسی پدر مادر نباشه نمیدونه پدر مادرهای آنها چی میکشند


مسئولین هم که هیشکی جوابگو نیست و مقصری هم پیدا نمیشه


مگر برنامه ریزان مقدار جمعیت را نمیدیدن یا نمیدونستن با کمی احساس مسئولیت در همان وسط اجرای برنامه میشد راحت مشکل را برطرف کرد ولی کو کار کارشناسی یا کسی که نگران این مسائل باشد

خدایا یکی را هم چین دهی و هم چون
یکی را هم نون جو آغشته به خون
شنبه 30/2/1391 - 16:13 - 0 تشکر 455072

F.A.A گفته است :
[quote=F.A.A;648455;454988]

البته تا کسی پدر مادر نباشه نمیدونه پدر مادرهای آنها چی میکشند


مسئولین هم که هیشکی جوابگو نیست و مقصری هم پیدا نمیشه


مگر برنامه ریزان مقدار جمعیت را نمیدیدن یا نمیدونستن با کمی احساس مسئولیت در همان وسط اجرای برنامه میشد راحت مشکل را برطرف کرد ولی کو کار کارشناسی یا کسی که نگران این مسائل باشد


 سلام
 اره دیگه مسولین فقط پول رو میبینن کاری به بقیه مسایل ندارن
 وقتی به جای 2000 ظرفیت 4000 بلیط میفروشن  میخواین احساس مسولیت هم کنند
 خوب الانم بیان پاسخگوی این پدرا و مادرا باشن دیگه :(((
 چرا برا این 4000 نفر انسان این قدر نظارت کم بود ؟؟؟؟
 چرا مسولا هیچی نمیگن ؟؟؟؟.اقعا اینم مملکته ما داریم:(:(
 واقعا شرم داره

هر كس كه با زندگي ميسازد ميبازد. بازندگي نساز زندگي را بساز.
شنبه 30/2/1391 - 20:31 - 0 تشکر 455097


والدین کودکان جان‌ باخته در حادثه هفته گذشته “خاله شادونه” بررسی علل بروز این حادثه و محاکمه عوامل دخیل در آن را خواستار شدند. در این حادثه که پنجشنبه هفته گذشته و در پی برگزاری برنامه “خاله شادونه” در شهرستان خرم‌دره به وقوع پیوست، سه کودک بر اثر ازدحام جمعیت در هنگام خروج از سالن ورزشی ۳۰۰۰ نفری شهدای خرم‌دره، جان خود را از دست دادند که در پی بروز این حادثه، والدین کودکان جان‌باخته با پیگیری‌های مستمر رسیدگی سریع به این موضوع را خواستار شدند.
“محمد شادمهر”، پدر “بهاره” جان‌باخته شش ساله این حادثه در همین رابطه می‌گوید: متأسفانه ناهماهنگی بین‌ بخشی و بی‌توجهی مسوولان امر، سبب بروز این فاجعه شد و تنها چیزی که تسلی‌ خاطر والدین را فراهم می‌کند، رسیدگی به پرونده تشکیل شده است. در این حادثه مقصر اصلی صادرکنندگان مجوز هستند که بدون توجه به سابقه فرد مجوز برپایی جشن را صادر کردند و به هیچ عنوان نظارتی بر نحوه برگزاری مراسم نداشتند. این شهروند خرم‌دره‌ای با بیان اینکه پس از بروز حادثه امکاناتی در اختیار نداشتیم که کودکان را به بیمارستان مجهز منتقل کنیم، ادامه می‌دهد: پس از اعزام آمبولانس به محل، مشاهده کردیم که این آمبولانس امکانات لازم را ندارد و پزشکی نیز حاضر نبود که به وضعیت افرادی هم‌چون “بهاره” که دچار مشکل شده بودند، رسیدگی کند. وی با بیان اینکه چرا بودجه‌ای برای خرید آمبولانس برای شهرستان‌ها اختصاص نمی‌دهند، می‌افزاید: به همه ابهامات خانواده‌های داغ‌دار باید پاسخ داده شود.شادمهر می‌گوید: فروش بلیت بیش از حد ظرفیت سالن، جای سووال است که هیچ پاسخی برای آن نداریم و نمی‌دانیم با چه منطق و مجوزی این کار انجام شد و کسی نیز مخالفتی با این موضوع نداشته و اعتراضی نکرده است. وی با اشاره به اینکه نبود پزشک متخصص در بیمارستان بوعلی خرم‌دره و آیت‌الله موسوی زنجان نیز در مرگ بهاره دخیل بود، ابراز می‌کند: در حالی که بهاره تنفس داشت، اما به این بهانه که روز تعطیل است و پزشک ساعت ۹ شیفت دارد، جان خود را از دست داد و این موضوع برای ما اصلاً قابل قبول نیست.این شهروند خرم‌دره‌ای تصریح می‌کند: فرماندار در دیدار با خانواده‌های داغ‌دار عنوان کرد که مدیریت سالن با شخص دیگری بود، اما جای تأسف دارد که به این نکته توجه نمی‌شود که پس از صدور مجوز نظارت باید انجام شود که این کار انجام نشده است. این پدر داغ‌دار به فروش بلیت بیش از حد ظرفیت اشاره می‌کند و یادآور می‌شود: چرا پیش از بروز فاجعه کسی کاری نکرد؟ در حالی که مادران حاضر در سالن عنوان می‌کنند که در زمان برگزاری مراسم مشخص بود مشکلی در کار است. وی نبود عوامل نیروی انتظامی در سالن را در زمان بروز حادثه نیز مؤثر می‌داند و می‌گوید: فرماندهان انتظامی عنوان می‌کنند که آن‌ها مسوول نظم سالن نبودند و مقرر بود امنیت بیرون از محل جشن را تأمین کنند.شادمهر با تأکید بر اینکه مرگ هر کودک یعنی از بین رفتن سرمایه ملی، ادامه می‌دهد: فرزند من به علت نبود امکانات جان خود را از دست داد و کسی در این زمینه پاسخ‌گو نیست.والدین “نگار صالحی” و “مهدی مولایی” نیز با تأکید بر برخورد با مسببان این حادثه، تعجیل در رسیدگی به پرونده را خواستار شدند.


هر كس كه با زندگي ميسازد ميبازد. بازندگي نساز زندگي را بساز.
برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی