انجمن ها > انجمن اجتماعي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
اجتماعي (بازدید: 7347)
شنبه 23/2/1391 - 17:29 -0 تشکر 452693
جایزه 100 هزاردلاری برای کشتن شاهین نجفی!

آفتاب: پایگاه خبری شیعه آنلاین برای کشتن «شاهین نجفی» مبلغ ۱۰۰ هزار دلار جایزه تعیین کرد.
 به گزارش این سایت، «شاهین نجفی» خواننده ایرانی مقیم آلمان که اخیرا آهنگی به شدت توهین آمیز به امام هادی(ع) روانه بازار کرده، به شدت خشم عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام را بر انگیخته و قلبشان را به درد آورده است. 

در پی انتشار این آهنگ توهین آمیز، حضرت آیت الله شیخ «لطف الله صافی گلپایگانی» از مراجع عظام تقلید شیعه، با صدور فتوایی حکم جسارت کنندگان به امام هادی (ع) را اعلام کرد.
 
بر همین اساس حضرت آیت الله صافی گلپایگانی در پاسخ به استفتائی در مورد توهین به ائمه و به ویژه امام هادی علیه السلام، فرمود: چنانچه اهانت و جسارت به حضرت نموده باشد مرتدند.

گفتنی است یک بانی خیر از یکی از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، وعده داده که این مبلغ را به عنوان جایزه از طرف شیعه آنلاین به قاتل این خواننده موهن تقدیم کند.

این در حالیست خواننده مذكور در مصاحبه با بی بی سی گفته است از خواندن این ترانه هیچ قصدی برای اسائه ادب به ائمه اطهار نداشته است.
 
نجفی همچنین گفته است كه این مسائل و جنجال ایجاد شده علیه او، جوسازی سیاسی است.

 
شنبه 23/2/1391 - 17:30 - 0 تشکر 452694


شاهین نجفی: کارم آگاهانه بود!!! * فیلم

طی مصاحبه اختصاصی بی بی سی فارسی با شاهین نجفی وی هتاکی خود را به ساحت مقدس ائمه معصومین (علیهم السلام) آگاهانه دانست.


به دنبال صدور فتوای آیت الله صافی گلپایگانی مبنی بر ارتداد یک خواننده هتاک که در جسارتی بی سابقه، به جد بزرگوار امام زمان، حضرت امام هادی (علیه السلام) توهین هایی شرم آور کرده است، شبکه بی بی سی فارسی با تهیه یک گزارش کاملا هدفمند و ترتیب دادن گفتگو با وی، به یاری این عنصر هتاک و دین ستیز پرداخت.
بازوی رسانه ای دولت انگلیس که شاهد شعله ور شدن خشم شیعیان و مسلمانان و تمامی دوستداران خاندان پیامبر اکرم (صلی الله علیه و آله) و جریحه دار شدن قلوب آنها می باشد در این گزارش تلاش کرد با بکارگیری شگرد کهنه "سیاسی کردن موضوع"، از گسترش نفرت ایرانی ها و مسلمانان از این هتاکی بکاهد.
گزارشگر بی بی سی با تقسیم ایرانیان به "مدافعان و طرفداران" این عنصر هتاک و مخالفان وی که خواهان اعدامش هستند، از زبان طرفداران وی این هتاکی ها را آزادی بیان عنوان کرد و با نشان دادن صحنه هایی از کنسرت های وی چنین برایش به مرثیه سرایی پرداخت: «در میان فریاد های طرفدارانش که کارهای اینچنینی را آزادی بیان می دانند، عده ای خواب خاموشی ابدی این خواننده را می بینند».
بی بی سی در ادامه با بیان این مسئله که "خبرگزاری نیمه دولتی فارس، عامل انتشار این خبر بوده است، ترانه ای از این خواننده که در دفاع از فتنه سبز خوانده بود را پخش کرد و به این ترتیب تلاش کرد با انتساب او به جریان فتنه سبز، مساله را سیاسی قلمداد کند.
بی بی سی به این گزارش هم بسنده نکرد و گفتگویی با وی ترتیب داد.
مجری بی بی سی از او پرسید: «آقای نجفی شما به خاطر این موجی که ایجاد شده و مسائل امنیتی ای که برایتان به وجود آمده نمی خواهد بگویید که کجا هستید؟ فکر می کنید الان قربانی این ماجرا هستید یا عاملش؟»
این عنصر هتاک پاسخ داد: «فعلا فکر نمی کنم که عامل یا قربانی وجود داشته باشد این فقط یک اتفاق بوده و به نظر من باید می افتاد».
وی در ادامه چنین هتاکی هایی را رسالتی برای خودش دانست و گفت: «من وقتی کاری را انجام می دهم به تبعاتش فکر نمی کنم. در واقع من رسالتی را که نسبت به خودم دارم، انجام می دهم».
مجری بی بی سی با وجود توهین های آشکار این خواننده رپ خارج نشین به مقدسات اسلامی از او پرسید که "آیا فکر می کنید به ائمه توهین کرده اید؟"
وی در جواب با نفی توهین به ائمه اطهار (سلام الله علیهم)، انتشار فتوای آیت الله صافی گلپایگانی را مسئله ای سیاسی دانست و افزود: «فکر می کنم عده ای از دوستان داخل ایران از فتوای این مرجع در جهت اهداف سیاسی خود، برای تحت تاثیر قرار دادن مردم سوء استفاده می کنند.»
این خواننده هتاک در پاسخ به این سئوال هدفمند مجری بی بی سی که "این کار به هر حال برای بعضی ها متفاوت است؟"، توهین قلمداد کردن جسارتهایش به ائمه اطهار را برداشت برخی! از مردم ایران که تحت تاثیر عربها هستند! دانست و گفت: «ممکن است این تفاوت وجود داشته باشد این به درک آدمها و دین و شرایط سیاسی و اجتماعی بر می گردد. فرقه های مختلف اسلامی به شدت نظرات متناقض و متفاوتی دارند... من به عنوان یک هنرمند کاری که به قلبم می آید باید بنویسم. یعنی من دیگر نمی آیم این را بررسی کنم که ممکن است کارم چه تبعاتی در مقابل قشری از مذهبیون داشته باشد... مذهب ملت ایران به شدت از آنچه در بین اعراب است متفاوت می باشد.»
وی در پایان،هتاکی های خود را آگاهانه دانست و گفت: «نباید انکار کنم که بخشی از کار من آگاهانه است ولی این کار آگاهانه سوار بر بخشی از کار ناآگاهانه من است.»!!
شایان ذکر است حمایت انگلیس از عناصر مرتد و هتاک به مقدسات اسلامی، برای اولین و آخرین بار نیست وبه نظر می رسد مخفیگاه سلمان رشدی عضوی دیگر پذیرفت.

لینک دانلود فیلم کیفیت WMV

(جام نیوز)

 
شنبه 23/2/1391 - 20:47 - 0 تشکر 452763

پس از به آتش کشیدن قرآن توسط کشیش جنجالی یک کلیسا در آمریکا و بازتاب رسانه ای گسترده این اقدام توسط رسانه های غربی، در روزهای گذشته یک خواننده رپ ایرانی که در خارج از کشور به سر می برد با خواندن ترانه ای به سه امام شیعیان (امام رضا (ع)، امام علی النقی (ع) و امام زمان (عج)) اهانت ها بی سابقه ای نموده است. این خواننده مورد تشویق BBC و برخی حامیان فتنه 88 قرار گرفته است .


به گزارش صراط، به دنبال جسارت شاهین نجفی، در ترانه ای به اسم "نقی"، به امام هادی (ع) حکم ارتداد او توسط آیت الله صافی صادر شد.


شنبه 23/2/1391 - 20:47 - 0 تشکر 452764
يکشنبه 24/2/1391 - 9:29 - 0 تشکر 452859

خدا لعنتش کنه. خدا در همین نزدیکی است
يکشنبه 24/2/1391 - 10:46 - 0 تشکر 452890


سایت شیعه آنلاین از دسترس خارج شد
سایت شیعه آنلاین از ساعت 08:00 امروز به علت جایزه کشتن برای کشتن شاهین نجفی(خواننده هتاک به ائمه اطهار) از دسترس کاربران خارج گردید.

مقاومت اسلامی: سایت شیعه آنلاین از ساعت 08:00 امروز(91/2/23) از دسترس کاربران خارج گردید.

شنیده ها حاکی از این است که مدعیان دفاع از آزادی عقیده !!  در سایتهای مخالف نظام و اسلام ، که به شدت از شاهین نجفی خواننده مرتد دفاع میکنند.با ارسال ایمیلهای انبوه به سرور این سایت در هلند بعلت اقدام تروریستی ! این سایت در تعیین جایزه برای کشتن این خواننده مرتد را گزارش و دیتا سنتر اقدام به بلوک کردن این سایت نموده است.

شفاف

يکشنبه 24/2/1391 - 10:51 - 0 تشکر 452901


هک شدن شیعه انلاین و درج خبر تعیین جایزه برای قتل خواننده ترانه موهن توسط هکر !روز گذشته سایت شیعه انلاین توسط یک هکر هک شد و این هکر بالا فاصله خبر تعیین جایزه برای قتل خواننده موهن را در خروجی این سایت خبری قرار داد. این هکر در این خبر کذب نوشت : یک بانی خیّر از یکی از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، وعده داده که این مبلغ را به عنوان جایزه از طرف این پایگاه خبری به قاتل این خواننده موهن تقدیم خواهد نمود .

SHIA-NEWS.COM شیعه نیوز :

به گزارش خبرنگار «شیعه نیوز»، روز گذشته سایت شیعه انلاین توسط یک هکر هک شد و این هکر بلافاصله خبر تعیین جایزه برای قتل خواننده موهن را در خروجی این سایت خبری قرار داد !


این هکر در این خبر کذب نوشت : یک بانی خیّر از یکی از کشورهای عربی حوزه خلیج فارس، وعده داده که این مبلغ را به عنوان جایزه از طرف این پایگاه خبری به قاتل این خواننده موهن تقدیم خواهد نمود .


شایان ذکر است در پی انتشار این آهنگ توهین آمیز، آیت الله «لطف الله صافی گلپایگانی» از مراجع عظام تقلید شیعه، با صدور فتوایی اقدام جسارت کنندگان به امام هادی (علیه السلام) را محکوم نموده و حکم شرعی این اقدامات را ارتداد اعلام نمودند .


هم اکنون سایت شیعه انلاین از دسترس خارج شده است و تیم فنی در حال رفع مشکلات فنی این سایت میباشند .

يکشنبه 24/2/1391 - 12:48 - 0 تشکر 452967

حتما و بزودی سزای کارش رو می بینه

به امید ظهوراقا

يکشنبه 24/2/1391 - 19:22 - 0 تشکر 453204

خدالعنتشون کنه

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
يکشنبه 24/2/1391 - 20:38 - 0 تشکر 453215

آیت‌الله مکارم شیرازی هم خواننده گستاخ را "مرتد" دانست

به دنبال گستاخی و هتاکی یک خواننده خارج نشین به ساحت مقدس امام هادی(ع) و امام عصر(عج)، اعتراض های گسترده ای در فضای مجازی و اجتماعی علیه این اقدام شنیع و وهابی‌پسند صورت گرفت و درخواست های متعددی به دفاتر مراجع تقلید برای صدور حکم ارتداد وی ارسال شد.

به گزارش جهان، حضرت آیت الله مکارم شیرازی در پاسخ به یک استفتا در این باره، هرگونه اهانت به ائمه (ع) را موجب ارتداد دانست.

متن این استفتا و پاسخ آن بدین شرح است:

بسمه تعالی

محضر مبارک مرجع تقلید جهان تشیع
حضرت آیت الله مکارم شیرازی (دامت برکاته)
با سلام و احترام؛

نظر به اینکه اخیراً فردی به نام شاهین نجفی که از خوانندگان موسیقی در خارج از کشور می باشد در قالب متن شعر و ارائه تصویری موهون به ساحت مقدس حضرت بقیه الله (روحی فداه) و امام علی النقی الهادی (علیه السلام) و گنبد مقدس حضرت علی بن موسی الرضا(علیه السلام) اهانت نموده و در جهت ترویج این اهانت فایل صوتی و تصویری آن را در پربیننده ترین سایت های اطلاع رسانی قرار داده اند.

تصویر و اصل فایل اهانت آمیز مذکور به پیوست ارسال می گردد.

خواهشمند است تکلیف شرعی شیعیان و دوست داران اهل بیت (علیهم السلام) را در این خصوص بیان فرمایید.

بسمه تعالی

هرگونه اهانت به مقام شامخ امامان معصوم (علیهم السلام) و توهین آشکار به آنها اگر توسط فرد مسلمانی صورت گیرد موجب ارتداد است و اگر توسط غیر مسلمانی باشد داخل در عنوان سابّ النبی(صلی الله علیه وآله) می باشد.

همیشه موفق باشید
ناصر مکارم شیرازی

گفتنی است، بر اساس ماده 513 قانون مجازات اسلامی "هركس به مقدسات اسلام و یا هریك از انبیاءعظام یا ائمه طاهرین (ع) یا حضرت صدیقه طاهره (س) اهانت نماید، اگر مشمول حكم سب النبی باشد اعدام می شود و درغیر این صورت به حبس از یك تا پنج سال محكوم خواهد شد."

آیت‌الله صافی گلپایگانی: این ها مرتدند

پیش از این هم، آیت‌الله صافی گلپایگانی، از مراجع عظام تقلید در پاسخ به استفتائی که در پایگاه اطلاع رسانی وی منتشر شده، جسارت کنندگان به امام هادی(ع) را "مرتد" خواند.

این مرجع تقلید در پاسخ به این استفتاء که "مدتی است عده ای اجیر شده که عمدتاْ از ضد انقلاب خارج از کشور می باشند، در فضای اینترنت؛ سایت ها و وبلاگ های خود به راحتی به امام مظلوم شیعیان حضرت امام هادی(ع) اهانت و جسارت می کنند ( طراحی جوک، کاریکاتور، فحاشی، دروغ بستن و ...) حکم این افراد چیست؟"، فرمودند: چنانچه اهانت و جسارت به حضرت نموده باشد مرتدند . والله اعلم

http://www.jahannews.com/vdcciiqix2bqim8.ala2.html

همیشه دلیل شادی کسی باش نه قسمتی از شادی او
و همیشه قسمتی از غم کسی باش نه دلیل غم او
سه شنبه 26/2/1391 - 17:53 - 0 تشکر 453967

سلام

در این فروم های آزاد دیدم که یک عده از طرفداران شاهین نجفی حرف از آزادی بیان میزنند و عنوان میکنند که آقا آزادی بیان هست و این حرفها و شماها آزادی بیان و حقوق بشر رو نمی فهمید و این قسم اباطیل.....


خب این جهل و ناآگاهی این لمپن ها از حقوق بشر نشون میده!

اصلا قوانین ایران و شرع اسلام رو میزاریم کنار

اعلامیه جهانی حقوق بشر رو میاریم وسط...چیزی که همه جهان قبولش دارن

درسته در ماده 19 میثاق بین اللملی حقوق مدنی و سیاسی ....مصوب مجمع عمومی ملل متحد در نوامبر 1966.....گفته شده:

هر كس حق آزادی عقیده و بیان دارد و حق مزبور شامل آن است كه از داشتن عقاید خود بیم و اضطرابی نداشته باشد و در كسب اطلاعات و افكار و در اخذ و انتشار آن به تمام وسایل ممكن و بدون ملاحظات مرزی آزاد باشد

و در بند 1 هم می آورد:

هیچکس را نمی توان به مناسبت عقایدش مورد مزاحمت و ترساندن قرار داد

اما چرا بند 3 رو نمیخونین؟.....بند 3 ماده 19 محدودیت هایی رو هم برای آزادی بیان قرار داده که عبارتند از:

الف) احترام به حقوق یا حیثیت دیگران
ب) حفظ امنیت یا نظم عمومی یا سلامت یا اخلاق عمومی

کلمات به کار رفته در آهنگ هم اخلاق رو زیر پا گذاشته ....که حالا نمیشه اینجااون کلمات قبیح رو ذکر کرد....هم با قسم دادن یکی از ائمه های شیعیان به کلمات مستهجن ، به مقدسات میلیون ها شیعه توهین و به حیثیتشون بی احترامی کرده

حتی این آهنگ امنیت و نظم عمومی رو هم برهم میزنه....چون آزرده خاطر شدن شیعیان و تظاهرات و اقدام به کشتن باعث برهم زده شدن امنیت عمومی میشه

پس وقتی به حقوق و حیثیت میلیون ها شیعه بی احترامی بشه(دو سه نفر نیستن که بشه نادیدشون گرفت) و هم اخلاق حسنه زیر پا گذاشته میشه این دیگه آزادی بیان نیست

فکر کنم ما بتونیم به حیوانات الفبا و چهرچوب آزادی بیان رو یاد بدیم اما به شما لمپن ها نه!

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی