• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
سينما و تلویزیون (بازدید: 901)
سه شنبه 19/2/1391 - 12:37 -0 تشکر 451737
«هفت» یک ماه تعطیل خواهد شد/به دنبال یک مجری تازه هستیم

در ادامه جریانات و حواشی حول برنامه «هفت» مدیر گروه اجتماعی شبکه سه درباره صحت و سقم شایعات به گوش رسیده توضیح داد.


نبود برنامه سینمایی، «هفت» را ماندگار کرد

فضل اله شریعت پناهی در گفت‌وگو با سینماپرس با اشاره به دلیل تداوم برنامه «هفت» در طول دو سال گفت: این برنامه با وجود نقاط قوت و ضعفی که دارد به دلیل نبود یک برنامه ثابت سینمایی همچنان حفظ شده است.

وی ادامه داد: «هفت» پس از این دو سال به یک برنامه ثابت و پایدار در زمینه سینما تبدیل شده و توانسته مخاطبان عام و خاص و خود را پیدا کند.

مدیر گروه اجتماعی شبکه 3 گفت: در حال حاضر بسیاری از بیننده‌ها اطلاعات جدید روز سینما را با این برنامه کسب می‌کنند و همچنین سینماگران نیز برای بیان مشکلات خود به این برنامه رجوع می‌کنند.


نامه به ضرغامی باعث واکنش وی شد

وی با اشاره به نامه سرگشاده 21 رسانه جبهه فرهنگی انقلاب تصریح کرد: در این بیانیه برخی از افراد دلسوز نظام، نظراتی را مطرح کردند که طی آن عزت‌اله ضرغامی نیز تذکراتی را به برنامه دادند.


نظرات شخصی جیرانی برای جهت‌گیری «هفت» اشتباه بود

شریعت‌پناهی ادامه داد: جیرانی نیز نقطه نظراتی را در زمینه این بیانیه عنوان کرد، که این نظرات کاملا شخصی بوده و بدون اطلاع ما اقدام به این کار کردند.

وی با اشاره به اظهارات جیرانی پیرامون بحث دولتی شدن سینما و اعلام جهت‌گیری برنامه «هفت» مقابل این جریان و حمایت از واگذاری سینما به صنوف واقعی گفت: «هفت» منتسب به جریان و گروه خاصی نیست و اعلام مجری برنامه در زمینه حمایت از این جریان اشتباه بوده است.

مدیر گروه اجتماعی شبکه 3 ادامه داد: برنامه «هفت» یک برنامه یکنواخت و یکسان نیست، ممکن است در این برنامه مجری و یا مهمانان حرف‌هایی را مطرح کنند که باب میل برخی از افراد نباشد؛ اما این مسئله دلیلی برای تداوم این روند نمی‌باشد. قرار نیست همیشه حرف‌هایی زده شود که عده‌ای ناراحت شوند.


هراسی از گفت‌وگوهای سازنده برای سینما نداریم

وی گفت: من با این گفته جیرانی که عرصه فرهنگ عرصه گفت‌وگو است کاملا موافق هستم؛ زیرا با این روند بسیاری از مشکلات برطرف می‌شود و در این راستا نباید هراس داشته باشیم که عده‌ای موضوعاتی را مطرح کنند که مشکل‌ساز شود.

شریعت‌پناهی افزود: هدف این گفت‌وگوها در برنامه «هفت» سازندگی در سینمای ایران است.


«هفت» آستانه نقدپذیری را افزایش داد

وی با اشاره به پایین بودن آستانه نقد مسئولان و سینماگران در ایران اظهار کرد: «هفت» سعی داشته تا در طول این مدت آستانه تحمل مسئولان و سینماگران را در زمینه نقد بالا ببرد و همچنین با باز کردن فضای نقد اجازه بیان اظهار نظرات مختلف را به افراد بدهد.


جیرانی نقدپذیری را آموزش می‌دهد

مدیر گروه اجتماعی شبکه 3 گفت: یکی از نقاط قوت جیرانی این است که هر زمان که در برنامه اشتباه کرده بود، به اشتباهات خود اعتراف کرد.

وی ادامه داد: همواره به جیرانی گفته‌ام که باید این موضوع را از خودمان شروع کنیم و نقد را قبول کنیم.


استراحت یک ماهه برنامه/ خداحافظی جیرانی با «هفت»

شریعت‌پناهی با اشاره به تغییرات احتمالی در برنامه «هفت» اظهار کرد: قرار است تغییر و تحولاتی در برنامه «هفت» رخ دهد که این امر نیازمند یک استراحت یک ماهه گروه است. برهمین اساس همزمان با شروع پخش جام ملت‌های اروپا برنامه یک ماه تعطیل می‌شود.

وی ادامه داد: به احتمال قوی با درگیر شدن جیرانی در خصوص ساخت سریالی برای شبکه یک، وی از برنامه «هفت» خداحافظی می‌کند. البته این پیشنهاد توسط جیرانی به مسئولان شبکه سه داده شده، و هنوز مورد پذیرش قرار نگرفته است. به هرحال ما برای یافتن یک مجری تازه، با افراد دیگر به مذاکره خواهیم پرداخت.

 

thank you for attention

سه شنبه 19/2/1391 - 12:40 - 0 تشکر 451738

برنامه خیلی خوبیه و اطلاعات خوبی در مورد فیلم ها به مردم میده ... ولی خداحافظی جیرانی فکر کنم ضربه بزرگی به این برنامه بزنه ....

 

thank you for attention

سه شنبه 19/2/1391 - 16:36 - 0 تشکر 451813


سلام

همونطور که نود بدون فردوسی پور نود نیست......هفت هم بدون جیرانی هفت نخواهد بود

اگه بره به احتمال خیلی زیاد سیاست های کلی برنامه هم تغییر میکنه....یعنی میشه مثل بقیه برنامه های صدا و سیما

تمجید و تحسین و همه چی آرومه من چقدر خوشحالم!

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

سه شنبه 19/2/1391 - 20:55 - 0 تشکر 451897

سلام

امیدوارم مجری جدید برنامه ی خوبی رو ارائه بده. این سری برنامه اش خوب بود ، من خودم نقد و بررسی رو دوست دارم ولی متاسفانه توی این برنامه علایق و سلایق و اعتقادات خودشون رو به خورد مخاطب میدن

 السلام علیــــــــــک یا ابا عبدالله

 

ای شیـــــعه تو را چه غــم ز طوفـــان بلا

آن جا که سفینة النجـــــــاة است حسیـــــن (ع)

 

یابن الحســـــن روحـــــــــی فداک

پنج شنبه 21/2/1391 - 13:9 - 0 تشکر 452207

فریدون جیرانی كه در روزهای اخیر گمانه زنی های مربوط به كناره گیری او از «هفت» به گوش می رسید، همچنان در این برنامه باقی می ماند.حمید پنداشته ـ مجری طرح و مدیر تولید برنامه «هفت» ـ در گفت وگویی با خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا گفت: در آخرین جلسه ای كه با حضور پورمحمدی ـ مدیر شبكه سه ـ در این زمینه برگزار شد، قرار بر این شد تا آقای جیرانی همچنان در برنامه «هفت» باقی بماند.جمعه ی این هفته نیز برنامه «هفت» با حضور جیرانی روی آنتن خواهد رفت.به گفته وی، جیرانی كه سریال «فصل بی پروایی» را در مرحله ی پیش تولید دارد، ممكن است بخش های خارج از كشور را در این سریال داشته باشد كه در آن صورت با انتخاب خود او یك نفر جایگزین جیرانی در «هفت» خواهد شد.برنامه «هفت» قرار است در طول برگزاری جام ملت های اروپا روی آنتن نرود و همزمانی «هفت» و تولید سریال جدید جیرانی نیز این گمانه زنی را به وجود آورد كه ممكن است جیرانی از «هفت» كناره گیری كند.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

پنج شنبه 21/2/1391 - 23:45 - 0 تشکر 452296

نود بدون فردوسی پور نمیشه و هفتم بدون جیرانی اصلا خوب نیست کاش خود جیرانی بر میگشت که ظاهرا دیگه بر نمیگرده!!!
امیدوارم یکی بیاد که بتونه به خوبی جیرانی باشه که البته خیلی بعیده!!!

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

جمعه 22/2/1391 - 3:0 - 0 تشکر 452318

salamzahra گفته است :
[quote=salamzahra;552640;452207]

فریدون جیرانی كه در روزهای اخیر گمانه زنی های مربوط به كناره گیری او از «هفت» به گوش می رسید، همچنان در این برنامه باقی می ماند.حمید پنداشته ـ مجری طرح و مدیر تولید برنامه «هفت» ـ در گفت وگویی با خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا گفت: در آخرین جلسه ای كه با حضور پورمحمدی ـ مدیر شبكه سه ـ در این زمینه برگزار شد، قرار بر این شد تا آقای جیرانی همچنان در برنامه «هفت» باقی بماند.جمعه ی این هفته نیز برنامه «هفت» با حضور جیرانی روی آنتن خواهد رفت.به گفته وی، جیرانی كه سریال «فصل بی پروایی» را در مرحله ی پیش تولید دارد، ممكن است بخش های خارج از كشور را در این سریال داشته باشد كه در آن صورت با انتخاب خود او یك نفر جایگزین جیرانی در «هفت» خواهد شد.برنامه «هفت» قرار است در طول برگزاری جام ملت های اروپا روی آنتن نرود و همزمانی «هفت» و تولید سریال جدید جیرانی نیز این گمانه زنی را به وجود آورد كه ممكن است جیرانی از «هفت» كناره گیری كند.
سلام

انصافا آقای پور محمدی مدیر خوبیه.....بارها شده که خواستن یه جوری فردوسی پور رو از نود حذف کنن ولی یکی از دلایل مهمی که فردوسی پور تا الان تونسته به کارش ادامه بده حمایت آقای پورمحمدی هست

ایشون تو مجموعه خنده بازار هم وقتی یه سری از مدیران و افراد مشهور از تقلیدشون ناراحت شدن از سازندگان این برنامه حمایت کردن

الانم که مانع رفتن آقای جیرانی شدن

واقعا اگر شبکه سه بهترین شبکه ایرانه یکی از دلایل مهمش همین حمایت و آزادی عملی هست که آقای پور محمدی به مجموعه زیر دستشون میدن

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

جمعه 22/2/1391 - 22:11 - 0 تشکر 452510


حمایت چهره‌های سینما از «هفت»
تعدادی از بازیگران و کارگردانان و اهالی سینمای ایران درباره تعطیلی برنامه «هفت» به رئیس سازمان صدا‌و‌سیما نامه نوشتند.

به گزارش خبرآنلاین، در این نامه که سی‌و چهار نفر از اهالی سینما آن‌را امضا کرده‌اند آمده است: دو سال قبل زمانی که برنامه زنده سینمایی«هفت» با اجرا و تهیه کنندگی فریدون جیرانی آغاز به کار کرد، به درایت شما تبریک گفتیم و شروع این برنامه را با اجرای یک سینمایی به فال نیک گرفتیم. در ادامه با همه انتقاداتی که به نحوه نقد و نقادی به این برنامه داشتیم، وجود آن را مفید و نکته مثبت آن را حضور فریدون جیرانی دانستیم.

این برنامه با فراز و نشیب دو سال را پشت سر گذاشت و از ابتدای امسال با مخاطبانی که جذب کرد برنامه‌ای بی پرواتر و جسورتر روی آنتن فرستاد. همان چیزی که از این برنامه در مقایسه با همتایش یعنی نود انتظار داشتیم، اما در کمال تعجب می‌بینیم این روند رو به جلو با عدم حمایت مدیران تلویزیون روبرو شده و در پی تعطیلی «هفت»و حذف فریدون جیرانی از این برنامه برآمده‌اند. شنیده‌هایی که هر روز بیشتر می‌شود و مخاطبان این برنامه که بخش عمده‌ای از آن اهالی سینما هستند را نگران می‌کند.

اما مختصر می‌گوییم نبود «هفت»به سود سینما نیست. امیدواریم تمام این حرف ها شایعه باشد و«هفت» با فریدون جیرانی به راهش ادامه دهد.

امضا کنندگان:

1. مسعود کیمیایی 2. داریوش مهرجویی 3. مسعودجعفری جوزانی 4. ابراهیم حاتمی کیا 5. احمدرضا درویش 6. رضا میرکریمی 7. بهروز افخمی 8. علیرضا داودنژاد 9. رسول صدر عاملی 10. علیرضا رئیسیان 11. ابوالحسن داودی 12.همایون اسعدیان 13. سعید سهیلی 14. مازیار میری 15. رامبد جوان 16. بیژن امکانیان 17. مرتضی شایسته 18. غلامرضا موسوی 19. سیدجمال ساداتیان 20. داود رشیدی 21. محمد پیرهادی 22. علی سرتیپی 23. فرشته طائرپور 24. مریلا زارعی 25.امین حیایی 26. ماهایا پطروسیان 27. مهناز افشار 28. حامد بهداد 29. محمود کلاری 30. علیرضا زرین دست 31. علیرضاامینی 32. علی معلم 33. مهدی کرم پور 34. سعید راد.

تابناک

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

شنبه 23/2/1391 - 14:30 - 0 تشکر 452623

محمود گبرلو به جای فریدون جیرانی مجری برنامه «هفت» شد و محمد خزاعی تهیه‌کنندگی برنامه را به عهده گرفت.

به گزارش خبرآنلاین، در حالی که جمعه شب آخرین برنامه «هفت» با اجرای فریدون جیرانی پخش می‌شود، مجری و تهیه‌کننده جدید این برنامه مشخص شدند. 


هفته گذشته اخباری مبنی بر رفتن فریدون جیرانی از برنامه «هفت» و تعطیلی این برنامه به مدت یک ماه منتشر شد. 


فضل‌الله شریعت‌پناهی مدیر اجتماعی شبکه سه با اشاره به بیانیه 21 رسانه و انتقاد به اجرای جیرانی، گفت: «جیرانی نیز نقطه نظراتی را در زمینه این بیانیه عنوان کرد، که این نظرات کاملا شخصی بوده و بدون اطلاع ما اقدام به این کار کردند و آقای ضرغامی نیز به جیرانی تذکر داده بود.» 


وی با اشاره به اظهارات جیرانی پیرامون بحث دولتی شدن سینما و اعلام جهت‌گیری برنامه «هفت» مقابل این جریان و حمایت از واگذاری سینما به صنوف واقعی گفت: «برنامه «هفت» منتسب به جریان و گروه خاصی نیست و اعلام مجری برنامه در زمینه حمایت از این جریان اشتباه بوده است.»


بعد از این انتقادات، فریدون جیرانی در مصاحبه با برخی رسانه‌ها اعلام کرد رفتن او از برنامه «هفت» به دلیل ساخت سریال است و هیچ تذکری هم از سوی ضرغامی به وی داده نشده. اما مسعود فراستی منتقد این برنامه در گفتگو با خبرآنلاین اعلام کرد به خاطر دو برنامه آخر انتقادات زیادی به فریدون جیرانی گرفته شد.


همچنین در هفته گذشته چند گزینه‌ احتمالی جایگزین فریدون جیرانی برای اجرای برنامه «هفت» اعلام شد. محمد خزاعی و نادر طالب‌زاده دو گزینه اجرای بودند که هر کدام این خبر را تکذیب کردند.


بالاخره گزینه نهایی اجرای برنامه «هفت» بعد از یک هفته مشخص شد و محمود گبرلو منتقد و روزنامه‌نگار جایگزین فریدون جیرانی شد.


گبرلو در اجرای جلسات سینمایی سابقه دارد و آخرین کار وی در این زمینه اجرای جلسات نقد و بررسی نشست‌های رسانه‌ای فیلم فجر سال گذشته بود.


دبیری بخش های فرهنگی و هنری چند روزنامه و خبرگزاری و سردبیری چند مجله فرهنگی از فعالیت‌های دیگر محمود گبرلوست.


 محمد خزاعی تهیه‌کننده جدید برنامه «هفت» است. او سابقه دبیری جشنواره‌های مختلف چون سی‌امین جشنواره فیلم فجر و جشنواره فیلم مقاومت را دارد.

 

thank you for attention

شنبه 23/2/1391 - 21:38 - 0 تشکر 452782

seyed68 گفته است :
[quote=seyed68;517566;452510]

حمایت چهره‌های سینما از «هفت»
تعدادی از بازیگران و کارگردانان و اهالی سینمای ایران درباره تعطیلی برنامه «هفت» به رئیس سازمان صدا‌و‌سیما نامه نوشتند.

به گزارش خبرآنلاین، در این نامه که سی‌و چهار نفر از اهالی سینما آن‌را امضا کرده‌اند آمده است: دو سال قبل زمانی که برنامه زنده سینمایی«هفت» با اجرا و تهیه کنندگی فریدون جیرانی آغاز به کار کرد، به درایت شما تبریک گفتیم و شروع این برنامه را با اجرای یک سینمایی به فال نیک گرفتیم. در ادامه با همه انتقاداتی که به نحوه نقد و نقادی به این برنامه داشتیم، وجود آن را مفید و نکته مثبت آن را حضور فریدون جیرانی دانستیم.

این برنامه با فراز و نشیب دو سال را پشت سر گذاشت و از ابتدای امسال با مخاطبانی که جذب کرد برنامه‌ای بی پرواتر و جسورتر روی آنتن فرستاد. همان چیزی که از این برنامه در مقایسه با همتایش یعنی نود انتظار داشتیم، اما در کمال تعجب می‌بینیم این روند رو به جلو با عدم حمایت مدیران تلویزیون روبرو شده و در پی تعطیلی «هفت»و حذف فریدون جیرانی از این برنامه برآمده‌اند. شنیده‌هایی که هر روز بیشتر می‌شود و مخاطبان این برنامه که بخش عمده‌ای از آن اهالی سینما هستند را نگران می‌کند.

اما مختصر می‌گوییم نبود «هفت»به سود سینما نیست. امیدواریم تمام این حرف ها شایعه باشد و«هفت» با فریدون جیرانی به راهش ادامه دهد.

امضا کنندگان:

1. مسعود کیمیایی 2. داریوش مهرجویی 3. مسعودجعفری جوزانی 4. ابراهیم حاتمی کیا 5. احمدرضا درویش 6. رضا میرکریمی 7. بهروز افخمی 8. علیرضا داودنژاد 9. رسول صدر عاملی 10. علیرضا رئیسیان 11. ابوالحسن داودی 12.همایون اسعدیان 13. سعید سهیلی 14. مازیار میری 15. رامبد جوان 16. بیژن امکانیان 17. مرتضی شایسته 18. غلامرضا موسوی 19. سیدجمال ساداتیان 20. داود رشیدی 21. محمد پیرهادی 22. علی سرتیپی 23. فرشته طائرپور 24. مریلا زارعی 25.امین حیایی 26. ماهایا پطروسیان 27. مهناز افشار 28. حامد بهداد 29. محمود کلاری 30. علیرضا زرین دست 31. علیرضاامینی 32. علی معلم 33. مهدی کرم پور 34. سعید راد.

تابناکسلام

هنرمندان که سهله...اگه کل ملت ایرانم نامه بنویسن بازم اون دستوری که داده شده باید اجرا بشه

متاسفانه این حرف ها شایعه نبود و دیشب آقای جیرانی گفت این آخرین برنامه من و تیمم هست

بدرقه صدا و سیما هم جالب بود.....من تا دوزاده شب منتظر بودم یکبارم زیر نویس نکردن که قراره پخش بشه یا نشه....آقای جیرانی هم به این مسئله اشاره کرد و به خاطر بدرقه خوب صدا و سیما ازشون تشکر کرد!!.....وقت برنامه هم قرار بوده 180 دقیقه باشه یه هو 150 دقیقه شد


مهم نیست دیگه مردم عادت کردن!

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

شنبه 23/2/1391 - 22:53 - 0 تشکر 452806

اعتراض رسایی به محتوای سیاسی برنامه هفت

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اعتراض به محتوای سیاسی برنامه ۷ گفت: روند این برنامه مورد اعتراض نخبگان سینماست و شب گذشته نیز در این برنامه بیانیه‌های سیاسی خوانده شد.


به گزارش فارس، حمید رسایی نماینده تهران و عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ظهر امروز (شنبه) در تذکر‌ شفاهی در صحن علنی مجلس، اظهار داشت: یکی از برنامه‌های صدا و سیما که در حوزه فرهنگ و سینما تأثیر فراوانی داشته است، برنامه 7 بود که روند این برنامه مورد اعتراض نخبگان سینما و دلسوزان این عرصه قرار گرفته بود.


وی ادامه داد: چند هفته گذشته این برنامه شدت زاویه‌ گرفتنش با آرمان‌هایی که اساسا سینما و برنامه 7 تریبون صدا و سیما در اختیار این برنامه قرار گرفته بود، بسیار شفاف و روشن نشان داده شد.


این نماینده مجلس افزود: بر همین اساس صدا و سیما تصمیم گرفت کادر این برنامه را تغییر دهد، اما متاسفانه شب گذشته علی‌رغم اینکه این تصمیم صدا و سیما قطعی بود اما یک بار دیگر تریبون در اختیار این آقایان قرار گرفت.


رسایی بر همین اساس تصریح کرد: همچنین علی‌رغم اینکه دائما از پشت تریبون صدا و سیما که متعلق به ملت ایران و سیاست‌ها و جهت‌گیری‌هایی که مردم کشورمان در بزنگاه‌های مختلف نشان داده‌اند، است، بارها اعلام شد که ما سیاسی نیستیم، حرکت ما سیاسی نیست و رویکرد برنامه ما سیاسی نیست اما شب گذشته در همین برنامه بیانیه‌های سیاسی خوانده شد.


وی خاطرنشان کرد: رویکرد این برنامه تاکنون نیز سیاسی بوده است و غیر از این نبوده است، لذا سؤال من از آقای ضرغامی این است که آیا با تمام برنامه‌های صدا و سیما اینگونه برخورد می‌کنند؟


این عضو کمیسیون فرهنگی مجلس از رئیس صدا و سیما پرسید که چرا اگر یک برنامه‌ای که مدیریت، تهیه‌کننده و مجری آن از نیروهای انقلاب اسلامی است، آنرا به یکباره تعطیل می‌کنند و حتی اجازه یک کلمه سخن گفتن مجدد به آن تیم نمی‌دهند اما علی‌رغم اینکه می‌دانند برنامه 7 پس از تعطیل شدن و تغییر کادر این برنامه باز هم جهت‌گیری سیاسی خواهند داشت، اما حدود 2.5 ساعت از تریبون صدا و سیما را در اختیار آن برنامه قرار می‌دهند.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی