سينما و تلویزیون (بازدید: 710)
دوشنبه 22/12/1390 - 17:57 -0 تشکر 440294
نوروز با شبکه تهران

فیلم های سینمایی نوروز 1391 شبکه تهران

 

فیلم های سینمایی و تلویزیونی" بیگانه ، شنود 2 ، توکیو بدون توقف ، مستربین پلیس می شود، چای جوشیده ، دزدان دریایی کارائیب 4، سنگام، سفرهای گالیور، یکی بود- یکی نبود، بهترین دوست من ، ناشناخته، آشپزی از صمیم قلب و هر چی خدا بخواد ، " از 29 اسفند 1390 تا 13 فروردین 1391 از شبکه تهران پخش می شود.

 

« بیگانه »

 

فیلم سینمایی « بیگانه » محصول سال 90 سیما فیلم به کارگردانی مسعود آب پرور و تهیه کنندگی محمدرضا شفیعی در ایام نوروز از شبکه تهران پخش می شود .

 

داستان فیلم مربوط به یک برج ساز به نام ملکان است که از خیلی ها پول گرفته و فرار کرده ، و باعث بدبختی خیلی ها شده است .

 

« شنود 2 »

 

فیلم سینمایی « شنود 2 » به کارگردانی فلیکس چانگ و آلن ماک محصول 2011 هنگ کنگ با ژانر حادثه ای ، هیجانی در ایام نوروز از شبکه تهران پخش می شود .

 

«توکیو بدون توقف »

 

فیلم سینمایی «توکیو بدون توقف » به کارگردانی سعید عالم زاده و تهیه کنندگی علی سرتیپی تولید 1381 ایران در ایام نوروز از شبکه تهران پخش می شود .

 

داستان فیلم در مورد برادری دیوانه، خواهری معصوم، عمه ای عجیب، پسری عاشق پرور و بلیطی برای «توكیو بدون توقف» است .

 

«مستر بین پلیس می شود»

 

فیلم سینمایی "مستربین پلیس می شود" محصول مشترک انگلیس- فرانسه – آمریکا به کارگردانی"اولیور پارکر" و با نقش آفرینی "روان اتکینسون - روساموند پیکه - دومینیک وست" در ایام نوروز از شبکه تهران پخش می شود.

 

در این فیلم که محصول 2011 است، مستربین مامور پلیس بین الملل به دلیل عدم توانایی در انجام وظیفه در آخرین ماموریتش از کار برکنار شده و برای آموزش های تقویت ذهن به کره های برفی شرق سفر کرده است ،اما به او خبر می دهند که برای ماموریت جدیدی دوباره باید به پلیس بین الملل بپیوندد. قرار است یکی از روسای پلیس بین الملل حین یک مذاکره به قتل برسد و مستر بین باید اطلاعاتی درباره چند و چون آن گرفته  وجلوی قتل را بگیرد. ...

 

« چای جوشیده »

 

فیلم سینمایی « چای جوشیده » به کارگردانی و تهیه کنندگی افشین صادقی محصول سال 90 سیما فیلم در ایام نوروز از شبکه تهران پخش می شود .

 

در خلاصه داستان فیلم آمده : اکبر رکنی مرد متمولی است که همسرش و دخترش را در یک تصادف از دست داده و تنها پسرش بهزاد برایش باقی مانده ؛ بهزاد با سارا ( دختر خاله اش ) نامزد است . پدر سارا ( طلوعی ) سرهنگ دایره جنایی است . بهزاد با یکی از کارگران ساختمان درگیر شده و باعث کشته شدن او می گردد .

 

«دزدان دریایی کارائیب 4»

 

فیلم سینمایی " دزدان دریایی کارائیب 4" به کارگردانی "راب مارشال" از شبکه تهران پخش می شود.

 

"جانی دپ - پنه لوپه کروز- یان مک شاین" در فیلم سینمایی " دزدان دریایی کارائیب 4" محصول سال 2011 آمریکا به عنوان بازیگران اصلی به ایفای نقش پرداختند.

 

در خلاصه داستان فیلم آمده:جک اسپارو قهرمان این فیلم آمریکایی ( جانی دپ ) در ادامه ماجراجویی هایش این بار توسط نامزدش، آنجلیکا ( پنه لوپه کروز ) فریب می خورد و به کشتی پدرش بلک بیرد ( ایان مک شین ) آورده می شود. بلک بیرد از اسپارو می خواهد تا نقشه محل سرچشمه جوانی را به او نشان دهد. چون ظاهراً اسپارو تنها کسی است که به خوبی این محل را می شناسد. ...

 

«سنگام»

 

بینندگان شبکه تهران، فیلم سینمایی" سنگام" به کارگردانی "روهیت شتی" ،محصول سال 2011 کشور هندوستان رامی توانندبابازی  " آجی دوگان - کاجول آگاروال- پرکاش راج" تماشاکنند.

 

در این فیلم خواهید دید: بازرس راکش کادام یک مامور پلیس با وجدان و وظیفه شناس که تلاش کرده جلوی رفتارهای خلاف قانون جی کانت شیکره را بگیرد. با نفوذ سیاسی که جی کانت در هندوستان دارد برایش پاپوش دوخته شده و به خیانت و قانون شکنی متهم می شود. راکش کادام در اثر فشارهای ناشی از این رسوایی ناعادلانه سکته می کند و می میرد. ...

 

«سفرهای گالیور»

 

فیلم سینمایی "سفرهای گالیور " به  کارگردانی "راب لترمن" محصول سال 2010 آمریکا  ، در نوروز 1391 مهمان خانه های بینندگان شبکه تهران است.

 

در این فیلم با بازی"جک بلاک- امیلی بلانت - جیسون سگل" خواهیددید: گالیور ( جک بلاک )  روزنامه نگاری است که در یک سفر دریایی برای تهیه ی گزارش کشتی اش دچار طوفان می شود و او را به جزیره ای ناشناخته می برد. او به زودی در می یابد که این جزیره مسکونی است و ساکنانی دارد اما ساکنان این جزیره معمولی نیستند .آنها کوتوله های ریزی هستند که نامشان لی لی پوت است. جک غول پیکر اکنون در بین آنها پذیرفته شده است و ماجرای گالیور آغاز می شود ....

 

«یکی بود، یکی نبود»

 

فیلم تلویزیونی "یکی بود، یکی نبود" اثر "عاطفه خادم الرضا"، کارگردان زن ایرانی است که با بازی " مجید مظفری- پیام دهکردی- روشنک عجمیان - نیکی نصیری نیا - فریبا جدی کار" از قاب شبکه تهران تماشایی می شود.

 

داستان فیلم به تهیه کنندگی از این قرار است که : شهرزاد دختری شش ساله است که به همراه والدینش به خانه جدیدشان نقل مکان می کند .خانه آنها در ساختمانی واقع شده که باب طبع شهرزاد نمی باشد. او که دوستان خوبی در ساختمان قبلی داشته در ابتدای ورود با دیدن اوضاع ساختمان و همسایه ها احساس بدی پیدا می کند .

 

«بهترین دوست من»

 

فیلم سینمایی " بهترین دوست من " به کارگردانی "پاتریک لکونته" و با بازی " دانیل آتوئل- دنی بون - زولی گایت" ، محصول سال 2006 فرانسه از شبکه تهران پخش می شود.

 

در خلاصه  داستان فیلم آمده : فرانسیس مرد گالری داری است که با کاترین شریک است . او وضع مالی خوبی دارد ، او  در حراجی گلدان گرانقیمتی را با مشارکت کارترین خریداری می کند. روزی کاترین به فرانسیس می گوید که او واقعا هیچ دوستی ندارد، اما فرانسیس نمی پذیرد و قرار می گذارند اگر فرانسیس ظرف مدت یک هفته صمیمی ترین دوستش را معرفی کند. گلدان کاملا مال او می شود  و در غیر این صورت به کاترین می رسد.

 

«ناشناخته»

 

"ناشناخته" به کارگردانی"جیمز کولت سرا" و با بازی" لیم نیسون - دایان کراگر- جنواری جونز" عنوان فیلم سینمایی است که در ایام نوروز از شبکه تهران پخش می شود.

 

ناشناخته قصه مردی است که خود را دکتر و محقق می داند و به همراه همسرش برای یک سخنرانی بزرگ به کشور اروپایی سفر می کند . اما پیش از آنکه به هتل برسد تمامی مدارک و اسنادش را در فرودگاه گم می کند. او برای یافتن مدارکش به سمت فرودگاه برمی گردد، اما در راه دچار حادثه ای می شود ...

این فیلم محصول مشترک آمریکا، انگلیس، آلمان، فرانسه، کانادا، ژاپن در سال 2011 است.

 

«آشپزی از صمیم قلب»

 

فیلم سینمایی"آشپزی از صمیم قلب" اثری از "جیمز هاکینگ" در سال 2011 با بازی "جان آترباری- پاملا بینز- لی بوردمن"ساخته شده است.

 

در خلاصه داستان فیلم آمده : راب هالی یک سر آشپز بسیار موفق است که با همسرش فرانسواز و دخترش میشل زندگی خوشبختی دارند. اما فرانسواز در یک تصادف اتومبیل می میرد و راب هم در غم مرگ همسرش توانایی سابق خود را در آشپزی از دست می دهد . چند سال بعد راب تلاش می کند زندگی را از سر بگیرد و بار دیگر بارقه های توانایی سابقش را نشان می دهد...

 

«هر چی خدا بخواد»

 

"هر چی خدا بخواد" فیلم درام- کمدی ایرانی است که در نوروز از شبکه تهران پخش می شود.

 

داستان این فیلم به کارگردانی " نوید میهن دوست" و با بازی "رضا عطاران- حامد كمیلی - ترانه علیدوستی  - سعید آقاخانی" درباره پیرمرد و پیرزنی است که  به طور مرموزی در جزیره كیش می میرند و اجسادشان ناپدید می شود ، بازماندگان آنها برای پیدا كردن و بردن اجساد به جزیره می آیند. حالا نوبت آنهاست تا با اتفاق های فراوانی روبرو شوند. حضور بستگان آنها همه چیز را پیچیده تر می كند.

 

معاونت سیما

 

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

دوشنبه 22/12/1390 - 18:17 - 0 تشکر 440299

شبکه تهران سیما در تعطیلات نوروز گزیده‌ای از فیلم‌های سینمای بین‌الملل و آثار ایرانی را  هر روز ساعت 13:30روانه آنتن می‌کند.

ردیف

روز پخش

تاریخ

نام فیلم (اولیه)

نام بین المللی

کارگردان

ژانر

محصول

خلاصه

1

سه شنبه

(شب چهارشنبه سوری)

23/12/1390

ساعت 20:45

مهاجمین

Predators

Nimród Antal

حادثه ای، ماجراجویی، تخیلی

آمریکا، 2010

داستان عده ای خلافکار است که هر کدام تخصصی دارد و دولت آمریکا برای نابودی آنها آنها را با چتر به یک سیاره ای ناشناخته می اندازد و آنها باید برای نجات خود از دست مهاجمین فضایی تلاش کنند.

2

جمعه

26/12/1390

ساعت 13:30

یک اسم

--------

کارگردان: بیژن میرباقری

تهیه کننده : محمد داودی

خانوادگی

سیما فیلم، 1390

مریم و حامد زن و شوهری هستند که بچه دار نمی شوند، از طریق آی وی اف قصد بچه دار شدن دارند. در مسیر رسیدن به آزمایشگاه تصادف کرده و حامد می میرد. مریم بعد از فوت شوهرش می خواهد همان بچه را داشته باشد.

3

شنبه

27/12/1390

ساعت 20:45

بیگانه

--------

کارگردان: مسعود آب پرور

تهیه کننده : محمدرضا شفیعی

خانوادگی

سیما فیلم، 1390

داستان مربوط به یک برج ساز به نام ملکان است که از خیلی ها پول گرفته و فرار کرده، و باعث بدبختی خیلی ها شده است.

4

یکشنبه

28/12/1390

ساعت 20:45

شنود 2

Overheard 2

Felix Chong, Alan Mak

حادثه ای، هیجانی

چین، هنگ کنگ، 2011

داستان پلیسی

5

دوشنبه

29/12/1390

ساعت 13:30

توکیو بدون توقف

تهیه کننده:

علی سرتیپی

کارگردان:

سعید عالم زاده

طنز

ایران، 1381

برادری دیوانه، خواهری معصوم، عمه ای عجیب، پسری عاشق پرور و بلیطی برای «توكیو بدون تو.قف» .

6

سه شنبه

1/1/1391

ساعت 13:30

پسر آدم، دختر حوا

تهیه کننده:

سعید حاجی میری

کارگردان:

رامبد جوان

طنز

ایران، 1387

مینا بزرگمهر و فرهود زندی دو وكیل جوان و تازه كار هستند كه به شكلی ناخواسته و به دلیل فریب كاری دو بنگاه معاملات ملكی، سر از یك ساختمان درمی آورند و ناچار می شوند یك آپارتمان را با شراكت هم اجاره كنند. آنها هر یك دفتر وكالت خود را سر و سامان می دهند، اما همواره با هم در مشاجره و رقابت هستند.

7

چهارشنبه

2/1/1391

ساعت 13:30

مستربین پلیس می شود

Johnny English Reborn

Oliver Parker

طنز، ماجراجویی، هیجانی

آمریکا، انگلیس، فرانسه، 2011

در این فیلم مستربین نقش یک مأمور مخفی را بازی می کند که به دنبال یک تبهکار چینی است. ولی در آخر متوجه می شود که همه خرابکاریها زیر نظر ملکه انگلیس است.

8

پنجشنبه

3/1/1391

ساعت 13:30

چای جوشیده

---------

کارگردان: افشین صادقی

تهیه کننده : افشین صادقی

پلیسی

سیما فیلم، 1390

اکبر رکنی مرد متمولی است که همسرش و دخترش را در یک تصادف از دست داده و تنها پسرش بهزاد برایش باقی مانده؛ بهزاد با سارا (دختر خاله اش) نامزد است. پدر سارا (طلوعی) سرهنگ دایره جنایی است. بهزاد با یکی از کارگران ساختمان درگیر شده و باعث کشته شدن او می گردد.

9

جمعه

4/1/1391

ساعت 13:30

دزدان دریایی کارائیب 4

Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides

Rob Marshall

حادثه ای، ماجراجویی، فانتزی

آمریکا، 2011

جک اسپارو ( جانی دپ ) در ادامه ماجراجویی هایش این بار توسط نامزدش، آنجلیکا ( پنه لوپه کروز ) فریب می خورد و به کشتی پدرش بلک بیرد ( ایان مک شین ) آورده می شود. بلک بیرد از اسپارو می خواهد تا نقشه محل سرچشمه جوانی را به او نشان دهد چون ظاهراً اسپارو تنها کسی است که به خوبی این محل را می شناسد. اسپارو ناچار می شود تا پیشنهاد بلک بیرد را بپذیرد.

10

شنبه

5/1/1391

ساعت 13:30

سنگام

Singham

Rohit Shetty

حادثه ای، خانوادگی، جنایی

هند، 2011

یک گانگستر تحقیر شده از نفوذ و قدرت خودش برای ترور یک افسر جسور، با تجربه و وظیفه شناس استفاده می کند.

11

یکشنبه

6/1/1391

ساعت 13:30

سفرهای گالیور

Gulliver"s Travels

Rob Letterman

طنز، ماجراجویی، فانتزی

آمریکا، 2010

گالیور ( جک بلاک ) روزنامه نگار است که در یک سفر دریایی برای تهیه ی گزارش کشتی اش دچار طوفان می شود و او را به جزیره ی ای ناشناخته می برد.او به زودی در می یابد که این جزیره مسکونی است و ساکنانی دارد اما ساکنان این جزیره معمولی نیستند آنها کوتوله های ریزی هستند که نامشان لی لی پوت است. جک غول پیکر اکنون در بین آنها پذیرفته شده است و ماجرای گالیور آغاز می شود.

12

دوشنبه

7/1/1391

ساعت 13:30

یکی بود، یکی نبود

تهیه کننده:

مجید مظفری

کارگردان:

عاطفه خادم الرضا

خانوادگی

شبکه تهران، 1390

درباره خانواده کوچکی است که راوی آن دختر بچه شش ساله‌ای به نام شهرزاد است و داستان از اسباب‌کشی این خانواده کوچک به محله دیگری آغاز می‌شود و...

13

سه شنبه

8/1/1391

ساعت 13:30

بهترین دوست من

My Best Friend

Patrice Leconte

خانوادگی

فرانسه، 2006

فرانسیس مرد گالری داری است که با کاترین شریک است . او وضع مالی خوبی دارد ، او در حراجی گلدان گرانقیمتی را با مشارکت کارترین خریداری می کند. روزی کاترین به فرانسیس می گوید که او واقعا هیچ دوستی ندارد اما فرانسیس نمی پذیرد و قرار می گذارند اگر فرانسیس ظرف مدت یک هفته صمیمی ترین دوستش را معرفی کند گلدان کاملا مال او می شود و در غیر اینصورت به کاترین می رسد.

14

چهارشنبه

9/1/1391

ساعت 13:30

رؤیای پرواز

Love Birds

Paul Murphy

طنز

نیوزیلند، 2011

داستان مردیست که فکر می کند خیلی خوشبخت است، تا اینکه نامزدش از او جدا می شود و او در این حین اردک مجروحی را می یابد و تصمیم می گیرد برای او لانه ای درست کرده و او را خوب نماید.

15

پنجشنبه

10/1/1391

ساعت 13:30

ناشناخته

Unknown

Jaume Collet-Serra

معمایی، هیجانی، درام

آمریکا، انگلیس، آلمان، فرانسه، کانادا، ژاپن، 2011

مردی که به کما رفته بود حالا باز به دنیا باز گشته است و میخواهد حقیقت های قبلی زندگی خود را بداند و او حتی همسر خود را به یاد نمی آورد و با کمک یک زن جوان میخواهد علت را جویا شود.

16

جمعه

11/1/1391

ساعت 13:30

آشپزی از صمیم قلب

Love"s Kitchen

James Hacking

طنز

انگلیس، 2011

یک سرآشپز که در یک رستوران در لندن کار میکند با همسرش مشکل پیدا میکند و

17

شنبه

12/1/1391

ساعت 13:30

هر چی خدا بخواد

تهیه کننده:

پرویز شهبازی

کارگردان:

نوید میهن دوست

طنز

ایران، 1389

پیرمرد و پیرزنی به طور مرموزی در جزیره كیش می میرند و اجسادشان ناپدید می شود، بازماندگان آنها برای پیدا كردن و بردن اجساد به جزیره می آیند.

18

یکشنبه

13/1/1391

ساعت 13:30

داروی مرگبار

Athena: Goddess of War

Hwang Jung-Hyun, Kim Myung-jun

حادثه ای

کره جنوبی، 2011

داستان زوجی سارق و حرفه ای است که پلیس به دنبال آنهاست.

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

دوشنبه 22/12/1390 - 18:24 - 0 تشکر 440301

ویژه برنامه های" آفرینش"  ، "مستند 5" ، "سكانس برتر"،" انسان و حیوانات" ، "انسان و طبیعت" از واحد تامین برنامه در ایام نوروز به روی آنتن می رود.

 به گزارش روابط عمومی شبكه تهران،واحد تامین برنامه ویژه برنامه های" آفرینش" به تهیه كنندگی مهدی سیفی چارانی ، "مستند 5" به تهیه كنندگی یاسر نامی ، "سكانس برتر"به تهیه كنندگی سعید احمدزاده ،" انسان و حیوانات" ، "انسان و طبیعت" برای مخاطبان شبكه در نظر دارد.

"آفرینش"،  برنامه علمی ودر عین حال معرفتی ودینی در راستای افزایش آگاهی بیننده است که  بر اساس مستندهای فاخر وویژه طبیعت وحیات وحش بر اساس آیات قرآن تهیه می شود. این برنامه در یك  فرصت 30 دقیقه ای نمایش داده می شود.

"سكانس برتر"،این برنامه 10 دقیقه ای آرشیوی از مجموعه سریال های پخش شده صدا و سیما است که در ابتدای این برنامه به معرفی اثر، زمان تولید و پخش آن  ، عوامل سریال می پردازد و بعد از آن قسمت های شاد و جذاب آن برای بینندگان نمایش داده می شود.  

برنامه" انسان وطبیعت" در باره انسانی است که در شرایط سخت طبیعت با مشکلات دست وپنجه نرم می کند وبر آنها غلبه می کند،مدت این برنامه ٤٠ دقیقه است.

برنامه" مستند انسان" وحیوان رویکردی در جهت سازگاری انسان جستجوگر وعلاقمند به محیط زیست ودنیای وحش پیرامون خود دارد.

"مستند5" نیز به منظور  آشنا كردن مخاطبان  با مستندهای جذاب و تاثیرگذار همراه با شگفتی های خلقت است كه در یك فرصت 45 دقیقه ای تهیه شده است.

شبکه تهران

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

دوشنبه 22/12/1390 - 18:25 - 0 تشکر 440302

گروه دانش واقتصاد ویژه برنامه های " یك گاز سیب"   و" بررسی تحولات اقتصادی  در سال90  را برای مخاطبان پخش می نماید." 

به گزارش روابط عمومی شبكه تهران ،گروه دانش واقتصاد ویژه برنامه های " یك گاز سیب" به تهیه كنندگی علیرضا عاصم یوسفی  و" بررسی تحولات اقتصادی  در سال 90"  به تهیه كنندگی مهدی دزیانی  را برای مخاطبان در نظر گرفته است.

برنامه" یك گازسیب"  یك آیتم رئال گرافیكی 40 قسمتی است كه محتوای آن توصیه های بهداشتی پزشكی در حوزه تغذیه در ایام نوروز است .این برنامه به مدت 2 دقیقه پخش می شود.

"بررسی تحولات اقتصادی سال 90" عنوان برنامه دیگری از گروه اقتصاد و دانش شبكه است كه در 13 قسمت به مدت20 دقیقه بر روی آنتن می رود . گزارش مردمی ، تحلیل كارشناس اقتصادی حول محور موضوع برنامه و توصیه های اقتصادی به شهروندان بخش های دیگر این برنامه را شامل می شود.

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

دوشنبه 22/12/1390 - 18:25 - 0 تشکر 440303

گروه تفریحات و سرگرمی ویژه برنامه های" نغمه ها "، "ورزش  90 " ،" برترین های ورزشی دنیا   "  و" تبریك سال نو هنرمند ان و بازیگران سریال های نوروزی" را برای پركردن اوقات فراغت شهروندان تهرانی در ایام نوروز در نظر گرفته است.

گروه تفریحات و سرگرمی ویژه برنامه های" نغمه ها "به تهیه كنندگی مرتضی مومنی  ، "ورزش  90 " به تهیه كنندگی شهرام نسترن راد،" برترین های ورزشی دنیا به تهیه كنندگی مهدی واعظی  "  و" تبریك سال نو هنرمند ان و بازیگران سریال های نوروزی" را برای پركردن اوقات فراغت شهروندان تهرانی در ایام نوروز در نظر گرفته است

ورزش 90:

"ورزش 90"با قالب ترکیبی به بررسی عملکرد فدراسیونهای مختلف مانند  کشتی، فوتبال، والیبال، تکواندو، کشتی و...  در یك فرصت 20 دقیقه ای می پردازد.

نغمه ها:

"نغمه ها" با قالب موسیقی و تصویر و با هدف معرفی موسیقی مناطق مختلف ایران و ایجاد فضایی مفرح و شاد در یك فرصت 25 دقیقه بر روی آنتن می رود.

پخش برترین های رشته های ورزشی دنیا

در این برنامه كه زمان آن 5 دقیقه است. بهترین رویدادهای رشته های ورزشی دنیا نمایش داده می شود.

مانند بهترین گل های فوتبال دنیا در سال گذشته  ، بهترین ركورد وزنه برداری .....

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

سه شنبه 23/12/1390 - 14:11 - 0 تشکر 440628

سلام به دوست خوب خودم

ممنون سید جان ....

 

thank you for attention

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی