• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 875)
پنج شنبه 20/11/1390 - 20:12 -0 تشکر 429090
چگونه از همسر خود كدبانو بسازیم؟!!!!!!!!!

خیلی از خانم ها از كمك نكردن آقایون در كارهای منزل گله دارند.بهترین كار این است خودتان دست به كار شوید!البته این بار وضع فرق می كند.قرار نیست باز شما كارهای خانه را انجام دهید.می خواهیم به شما یاد بدهیم چگونه می شود از یك شوهر یك كدبانوی خانگی ساخت!

 1- یك روزنه كافی است

كافی است  یكبار همسرتان جهت زحمتی كه در خانه می كشید دل بسوزاند.ضربه كاری را می توانید در همین لحظه وارد كرده واورا برای شستن یك قاشق یا ریختن یك استكان چای روزانه روانه آشپزخانه كنید .از یاد نبرید انجام كارهای بزرگ با همین قدمهای كوچك صورت می پذیرد!

 

2- پمپا‍ژه انگیزه

برای كد بانو كردن مرد خانه باید به او انگیزه داد.مدام به همسرتان بگویید:تو می تونی!باوركنید معجزه این جمله آنقدر زیاد است كه همسرشما قادر خواهد بود ظرفهای باقیمانده از یك مهمانی 30نفره  را یك كله بشوید خشك كند ودوباره در جای اول خود قرار دهد!

 

3-اجازه اشتباه بدهید

همه آدمها در كار خود دچار اشتباه می شوند وهمسر شما از این قاعده مستثنا نیست.منتها مراقب به او فرصت اشتباه كردن راداد! پیشنهاد می كنیم در چند ماه اول بار دیگر از ظروف قدیمی (ترجیحا پلاستیكی یا روحی !)خود در آشپرخانه استفاده كنید.در این صورت خطر شكسته شدن از سر ظرفهای پیركس وچینی آشپزخانه موقع ظرف شستن همسرتان دور می شود.پس از مدتی می توانید چند بشقاب یا پیركس لب پریده به او بدهید تا نحوه شستن وخشك كردن این ظرفها را هم كم كم یاد بگیرد!

 

4-ارائه راهنمایی

تجربیات خود را در خانه از همسرتان دریغ نكنید.مثلا در یك صبح جمعه تعطیل در حالی كه روی كاناپه در حال گوش كردن به آهنگ دلخواهتان هستید وسیب قرمزی را گاز می زنید خیلی آرام وشمرده به همسرتان یاد بدهید كه موقه ریختن لباس های  كثیف در ماشین لباس شویی لباسهای تیره وروشن را از هم جدا كند !اگر همسرتان خواست  با جاروبرقی خانه را تمیز كند به او یاد بدهید فعلا اتاق های دیگر را تمیز كند تا صدای جاروبرقی مزاحم تلویزیون دیدن شما نشود!

 

5-تشكر

هیچ وقت تشكر از همسرتان را فراموش نكنید.به این فكر نكنید موقعی كه او هیچوقت از شما به خاطرانجام  كارهای منزل تشكر نكرده است!به این فكر كنید با كارهمسر دوكاره كه ساخته اید كلی وقت اضافی برای رقتن به ورزش صبحگاهی  تور یك روزه شهر گردی با دوستان وشركت در انواع جلسات مثبت اندیشی با دختر خاله اینا وغیره....پیدا كرده اید! به جان خودم پیدا كردن این همه اوقات فراغت به یك تشكر خشك وخالی می ارزد!

 

6-بهره برداری از كد بانوی جدی

دتبریك خالصانه مارا بپذیرید.كدبانوی شما آماده بهره برداری است!شما موفق شدید در یك زمان كوتاه همسر خود را با كار منزل آشتی بدهید .از آشپزی گرفته تا خرید منزل شستن الببسه جارو كردن  وحتی گردگیری وسایل داخل بوفه پذیرایی!

خدا نکنه تا آدم نشدیم دنیا بهمون رو کنه

کربلا کربلا اللهم الرزقنا

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین (ع)

جمعه 21/11/1390 - 12:34 - 0 تشکر 429398

چگونه از توطئه همسر خود فرار کنیم؟!!!!!!!!!

خیلی از آقایون وقتی به منزل میان میبینن خانمشون بسیار دل پری داشته و از صغری و الی کبری گفته و همچنین شروع به عملی کردن آموزه هی خانم نکای گرامی میکنند.از آن جهت که وقت اقایان کم بوده نکات کنکوری و تستی را برایان بازگو میکنیم که این در 254135461 از مردان روی زمین(که مقدار اندکی هستند و باقی در بهشت و در آسمانها هستند) آزمایش شده:

♦وقتی خانم شما به شما میگویید عزیزم خسته ام میشه یه لیوان چایی بیاری؟
شعاع چشمهای خود را در حدی که میتوانید باز کرده و با همان حالتی که با بدهکار خود صبح حرف زدید بگویید من صبح تا شب از بوق سگ تا جون آدمیزاد(بگذریم!!) کار میکنم به امید همین یه لیوان چایی تو...اینم از من دریغ میکنی؟
(دقت کنید اول لحن شما طلبکارانه و خشن ناک بود و در آخر شما انسانی مظلوم و تشنه محبت بودید....اینکارتان تاثیر بسزایی در چایی ریختن خانمتان دارد)

♦وقتی به شما میگوید عزیزم حوصلم سر رفت میشه شام بریم بیرون پیتزا و فست فود؟
شما لحظه ای درنگ نکنید و بگویید خانم به نظرم اندامت هنوز خیلی چاقه...یکم به فکر باش(با این کار تا دو هفته در امانید از خرج اضافه ولی حواستان باشد که زیاده روی نکنید زیرا ممکن است آنقدر از غذا دروی کند خود شما هم ناهار نداشته باشید)

♦وقتی به شما میگویید که مادرم امشب مارو دعوت کرد خونش و شما هم حوصله اون جکای بی مزه ی برادر خانمتون و شوخی های ضایع پدرخانمتون رو ندارین:
به این دلیل که این موضوع بسیار سخت بوده و از مورد بالا بدتر بوده مورد بالا را بهانه کنید و به پیتزا متوسل شوید و بگویید به یاد دوران قدیمی است و یاد باد آن روزگاران(چون خانم محترمه به هیچ وجه مادر خود را به پیتزای شما نمیفروشد ولی اگر پای خاطرات و یاد روزای قدیم باشد ....)

♦مورد آخری که در مورد من و نکای گرامی مشترک بوده:
بهره برداری از کدبانوی جدید:
یعنی اگر توسط راهکارهای ارائه شده از پس خانم عزیز بر نیامدید به فکر یک کدبانوی جدید باشید:))

من از اين كوه بالا خواهم رفت.ميگويند ارتفاعش زياد است.راهش طولاني و شيب دار است,پر از صخره و صعود به آن بيش از حد دشوار است.كارخودم است.از آن بالا خواهم رفت.به زودي مرا خواهي ديد كه از قله برايتان دست تكان ميدهم يا از فرط تلاش بر دامنه جان ميسپارم

جمعه 21/11/1390 - 12:58 - 0 تشکر 429402

وا
آدم زن میگیره که زن چیکار کنه پس؟

ههههههه

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
جمعه 21/11/1390 - 16:25 - 0 تشکر 429443

[quote=soltan_azdad;507077;429398]چگونه از توطئه همسر خود فرار کنیم؟!!!!!!!!!

خیلی از آقایون وقتی به منزل میان میبینن خانمشون بسیار دل پری داشته و از صغری و الی کبری گفته و همچنین شروع به عملی کردن آموزه هی خانم نکای گرامی میکنند.از آن جهت که وقت اقایان کم بوده نکات کنکوری و تستی را برایان بازگو میکنیم که این در 254135461 از مردان روی زمین(که مقدار اندکی هستند و باقی در بهشت و در آسمانها هستند) آزمایش شده:خدا یه ذره اعتماد به نفس به ما بده :))چقدرخودشون رو تحویل می گیرن:))

♦وقتی خانم شما به شما میگویید عزیزم خسته ام میشه یه لیوان چایی بیاری؟
شعاع چشمهای خود را در حدی که میتوانید باز کرده و با همان حالتی که با بدهکار خود صبح حرف زدید بگویید من صبح تا شب از بوق سگ تا جون آدمیزاد(بگذریم!!) کار میکنم به امید همین یه لیوان چایی تو...اینم از من دریغ میکنی؟
(دقت کنید اول لحن شما طلبکارانه و خشن ناک بود و در آخر شما انسانی مظلوم و تشنه محبت بودید....اینکارتان تاثیر بسزایی در چایی ریختن خانمتان دارد)دیگه اینم از اخلاق بد آقایونه زبون خوش حالیشون نمی شه که.....خدا صبر بده به خانوما:(...♦وقتی به شما میگوید عزیزم حوصلم سر رفت میشه شام بریم بیرون پیتزا و فست فود؟
شما لحظه ای درنگ نکنید و بگویید خانم به نظرم اندامت هنوز خیلی چاقه...یکم به فکر باش(با این کار تا دو هفته در امانید از خرج اضافه ولی حواستان باشد که زیاده روی نکنید زیرا ممکن است آنقدر از غذا دروی کند خود شما هم ناهار نداشته باشید)اینم از سخاوت آقایون...ماشالله هرچی اخلاق بد تو دنیاهست همه جمع شده تواین جماعت...تو این مرحله اگه خانومتون نرفت خونه باباش خدا رو شکرکنید:)♦وقتی به شما میگویید که مادرم امشب مارو دعوت کرد خونش و شما هم حوصله اون جکای بی مزه ی برادر خانمتون و شوخی های ضایع پدرخانمتون رو ندارین:
به این دلیل که این موضوع بسیار سخت بوده و از مورد بالا بدتر بوده مورد بالا را بهانه کنید و به پیتزا متوسل شوید و بگویید به یاد دوران قدیمی است و یاد باد آن روزگاران(چون خانم محترمه به هیچ وجه مادر خود را به پیتزای شما نمیفروشد ولی اگر پای خاطرات و یاد روزای قدیم باشد ....)خیلی هم اون جوکا بامزه است...اخلاق شما بده آقـــــــــا....اِ..... نمیدونم آقایون هر وقت دلشون می خواد دست تو جیب مبارکشون می کنن...:))


♦مورد آخری که در مورد من و نکای گرامی مشترک بوده:
بهره برداری از کدبانوی جدید:
یعنی اگر توسط راهکارهای ارائه شده از پس خانم عزیز بر نیامدید به فکر یک کدبانوی جدید باشید:))البته اگه به شما زن بدن...تو این آشفته بازار کسی برای شما آقایون تره هم خورد نمیکنه:))

امواج زندگی را بپذیر حتی اگر گاهی تو را به عمق ببرد، ماهی آسوده که بر سطح آبها می بینی مرده است!
جمعه 21/11/1390 - 19:13 - 0 تشکر 429482

بنام خدا
سلام
سلطان گرامی دوران خشونت گذشت.....با خشونت نه تنها از چایی خبری نیست باید فكر مهریه رو هم بكنید می دونید دیگه قیمت سكه چنده؟؟!!!!

jtayebe گرامی این آموزشهای در مواقع ضروری برای آقایون لازمه........
samare93 گرامی ممنون

خدا نکنه تا آدم نشدیم دنیا بهمون رو کنه

کربلا کربلا اللهم الرزقنا

السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین (ع)

جمعه 21/11/1390 - 23:40 - 0 تشکر 429612

چگونه از توطئه همسر خود فرار کنیم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حدود 356234857از مردان به شدت موزی بوده و اصلا آداب زندگی را بلد نبوده و هر گونه ترفندی میزنند تا به همسران خود ظلم کنند!!!!
بنابراین چند روش برای سربراه کردن این افراد پیشنهاد میکنیم:
1-وقتی ایشان به منزل تشریف آورده ابتدا با روی خوش به ایشان خوش آمد گفته و ایشان را دعوت به صرف چای نموده
2-بعد از صرف چای از حال و احوال ایشان پرسیده و برایشان آرزوی موفقیت کرده
3-اینجا بدلیل ماجرای "کپه عدس"این بزرگوار اصلا بروی خود نیاورده و از حال شما نپرسیده
4-خونسردی خود را حفظ نموده و بپرسید:دوست نداری بدونی خانومت امروز چیکار کرده؟!
5-بدلیل ماجرای "کپه عدس"ایشان میگن:چیکا کردی؟حتما رفتی خرید دیگه یه مشت خرت و پرت گرفتی و جیب منو آتیش زدی!!!!
6-خونسردی خود را حفظ کردی لبخندی زده و بگین:یه هدیه خوب برات گرفتم عزیزم.:-) تقدیم با عشق به همسر گلم:-)
7-آقا چشماشون گرد شده :-0 و میفرمایند:چی میخوای؟!باز چیشده؟!دیگه چیکا کردی؟!(بدلیل موضوع "کپه عدس")
8-با لبخند:-) میگین:وقتی شما حرمت زندگی و پیوند رو متوجه نمیشین من سعی میکنم کار شما رو انجام بدم!!!
9-آقا میفرمایند خب حالا ببینم چی خریدی؟!!(اخمو اما توی دلشون نیش تا بناگوش باز!!!!)
10-کادو را تحویل داده ایشان روبان قرمز را باز نموده و با یک کارت خیلی زیبا روبرو میشوند :

همسرم مهربانم
ای عزیزتر از جانم
ای گل یاس من
غنچه ناز من
مونس و محرم راز من
با تو هستم صورت ماه من
با توی ای مرد رویای من
یادت آید خانه ام آمدی
داد زدی زار زدی
خود را به خاک به آب و آتش زدی
گفتی تورو میخوام
بی تو هیچم بی تو عین پیتم
به تو میمیرم ناز من
تو هستی همه راز من
نفسی برای من
شعله ی گرمای من
یادت آید آخرش رام شدم
خانه بر خاک شدم
آمدم نفس شدم
من هوای خانه ات زن دردانه ات
همدم غصه و درد و ماتمت
من سبوی اشک دیده ات
تکیه گاه قامت خمیده ات شدم؟!!
حال با من چه ها میکنی
زجر ها میدهی
نا مهربانی ها کنی
دل من خسته شده
گرچه من زنم
مهربانم
صادقم
عاشق و دل ساده ام
اما نیست چار هام
مهرم بده دل بکن از کاشانه ام
حال آدم میشوی یا بگیرم خانه ات؟!!

11-دستکش دو لایه رز مریم زرد نارنجی را برداشته به طرف آشپزحانه رفته و میفرمایند نفسم چای میل داری یا قهوه؟!! نازگلم میخوای بستنی بیارم واست؟!
12-در چشمان شما نگاه کرده و میگویند:من چقد عاشقتم!!!!!!

13-این موجچود موزی همچنان قلب تیره خود را دارد بنابراین چشم و گوش خود را باز نموده و مراقب باشید.

از پله های ابر

پایین می آید

بی ذوقی نکن چتر سیاه!

    (M.V.M

جمعه 21/11/1390 - 23:43 - 0 تشکر 429615

بهره برداری از کدبانوی جدید:
یعنی اگر پس راهکار ارائه شده از پس این موجود موزی برنیامدید ابتدا کفگیر را برداشته بر سر ایشان کوبیده و ایشان را از خانه بیرون نموده.

از پله های ابر

پایین می آید

بی ذوقی نکن چتر سیاه!

    (M.V.M

شنبه 22/11/1390 - 1:7 - 0 تشکر 429673

soltan_azdad گفته است :
[quote=soltan_azdad;507077;429398]چگونه از توطئه همسر خود فرار کنیم؟!!!!!!!!!

خیلی از آقایون وقتی به منزل میان میبینن خانمشون بسیار دل پری داشته و از صغری و الی کبری گفته و همچنین شروع به عملی کردن آموزه هی خانم نکای گرامی میکنند.از آن جهت که وقت اقایان کم بوده نکات کنکوری و تستی را برایان بازگو میکنیم که این در 254135461 از مردان روی زمین(که مقدار اندکی هستند و باقی در بهشت و در آسمانها هستند) آزمایش شده:

♦وقتی خانم شما به شما میگویید عزیزم خسته ام میشه یه لیوان چایی بیاری؟
شعاع چشمهای خود را در حدی که میتوانید باز کرده و با همان حالتی که با بدهکار خود صبح حرف زدید بگویید من صبح تا شب از بوق سگ تا جون آدمیزاد(بگذریم!!) کار میکنم به امید همین یه لیوان چایی تو...اینم از من دریغ میکنی؟
(دقت کنید اول لحن شما طلبکارانه و خشن ناک بود و در آخر شما انسانی مظلوم و تشنه محبت بودید....اینکارتان تاثیر بسزایی در چایی ریختن خانمتان دارد)

♦وقتی به شما میگوید عزیزم حوصلم سر رفت میشه شام بریم بیرون پیتزا و فست فود؟
شما لحظه ای درنگ نکنید و بگویید خانم به نظرم اندامت هنوز خیلی چاقه...یکم به فکر باش(با این کار تا دو هفته در امانید از خرج اضافه ولی حواستان باشد که زیاده روی نکنید زیرا ممکن است آنقدر از غذا دروی کند خود شما هم ناهار نداشته باشید)

♦وقتی به شما میگویید که مادرم امشب مارو دعوت کرد خونش و شما هم حوصله اون جکای بی مزه ی برادر خانمتون و شوخی های ضایع پدرخانمتون رو ندارین:
به این دلیل که این موضوع بسیار سخت بوده و از مورد بالا بدتر بوده مورد بالا را بهانه کنید و به پیتزا متوسل شوید و بگویید به یاد دوران قدیمی است و یاد باد آن روزگاران(چون خانم محترمه به هیچ وجه مادر خود را به پیتزای شما نمیفروشد ولی اگر پای خاطرات و یاد روزای قدیم باشد ....)

♦مورد آخری که در مورد من و نکای گرامی مشترک بوده:
بهره برداری از کدبانوی جدید:
یعنی اگر توسط راهکارهای ارائه شده از پس خانم عزیز بر نیامدید به فکر یک کدبانوی جدید باشید:))

با همش موافقم

این آخری هم که دیگه حرف نداشت 

شنبه 22/11/1390 - 1:12 - 0 تشکر 429677

mitra_mvm گفته است :
[quote=mitra_mvm;699606;429612]چگونه از توطئه همسر خود فرار کنیم؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حدود 356234857از مردان به شدت موزی بوده و اصلا آداب زندگی را بلد نبوده و هر گونه ترفندی میزنند تا به همسران خود ظلم کنند!!!!
بنابراین چند روش برای سربراه کردن این افراد پیشنهاد میکنیم:
1-وقتی ایشان به منزل تشریف آورده ابتدا با روی خوش به ایشان خوش آمد گفته و ایشان را دعوت به صرف چای نموده
2-بعد از صرف چای از حال و احوال ایشان پرسیده و برایشان آرزوی موفقیت کرده
3-اینجا بدلیل ماجرای "کپه عدس"این بزرگوار اصلا بروی خود نیاورده و از حال شما نپرسیده
4-خونسردی خود را حفظ نموده و بپرسید:دوست نداری بدونی خانومت امروز چیکار کرده؟!
5-بدلیل ماجرای "کپه عدس"ایشان میگن:چیکا کردی؟حتما رفتی خرید دیگه یه مشت خرت و پرت گرفتی و جیب منو آتیش زدی!!!!
6-خونسردی خود را حفظ کردی لبخندی زده و بگین:یه هدیه خوب برات گرفتم عزیزم.:-) تقدیم با عشق به همسر گلم:-)
7-آقا چشماشون گرد شده :-0 و میفرمایند:چی میخوای؟!باز چیشده؟!دیگه چیکا کردی؟!(بدلیل موضوع "کپه عدس")
8-با لبخند:-) میگین:وقتی شما حرمت زندگی و پیوند رو متوجه نمیشین من سعی میکنم کار شما رو انجام بدم!!!
9-آقا میفرمایند خب حالا ببینم چی خریدی؟!!(اخمو اما توی دلشون نیش تا بناگوش باز!!!!)
10-کادو را تحویل داده ایشان روبان قرمز را باز نموده و با یک کارت خیلی زیبا روبرو میشوند :

همسرم مهربانم
ای عزیزتر از جانم
ای گل یاس من
غنچه ناز من
مونس و محرم راز من
با تو هستم صورت ماه من
با توی ای مرد رویای من
یادت آید خانه ام آمدی
داد زدی زار زدی
خود را به خاک به آب و آتش زدی
گفتی تورو میخوام
بی تو هیچم بی تو عین پیتم
به تو میمیرم ناز من
تو هستی همه راز من
نفسی برای من
شعله ی گرمای من
یادت آید آخرش رام شدم
خانه بر خاک شدم
آمدم نفس شدم
من هوای خانه ات زن دردانه ات
همدم غصه و درد و ماتمت
من سبوی اشک دیده ات
تکیه گاه قامت خمیده ات شدم؟!!
حال با من چه ها میکنی
زجر ها میدهی
نا مهربانی ها کنی
دل من خسته شده
گرچه من زنم
مهربانم
صادقم
عاشق و دل ساده ام
اما نیست چار هام
مهرم بده دل بکن از کاشانه ام
حال آدم میشوی یا بگیرم خانه ات؟!!

11-دستکش دو لایه رز مریم زرد نارنجی را برداشته به طرف آشپزحانه رفته و میفرمایند نفسم چای میل داری یا قهوه؟!! نازگلم میخوای بستنی بیارم واست؟!
12-در چشمان شما نگاه کرده و میگویند:من چقد عاشقتم!!!!!!

13-این موجود موزی همچنان قلب تیره خود را دارد بنابراین چشم و گوش خود را باز نموده و مراقب باشید.

بیش از حد بی طرفانه و عدالت محور نبود؟! خوب کمی از حقوق خانوما دفاع می کردین، جا بود که.

شنبه 22/11/1390 - 14:2 - 0 تشکر 429762

شما آقایون فقط دارین خودتونو گول میذنین...وگرنه تا یه خانومتون بگه فلان!!! بیا این وسیله رو بردار ،بیاخونه روجارو بکش،ظرف بشور، عین بوووووق میپرید کمک می کنید ...:))

امواج زندگی را بپذیر حتی اگر گاهی تو را به عمق ببرد، ماهی آسوده که بر سطح آبها می بینی مرده است!
شنبه 22/11/1390 - 14:11 - 0 تشکر 429766

سلام....واااااای میترا جان...شاهکار بودااااا....اون کپه عدس هم خیلی خوب اومدی:))))
این آقایون هرچی خانوما لطف کنن اصلا حالیشون نیست....به خاطر همون ماجرا!!!!دییییییییییییییییییییییییی

امواج زندگی را بپذیر حتی اگر گاهی تو را به عمق ببرد، ماهی آسوده که بر سطح آبها می بینی مرده است!
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی