انجمن ها > انجمن نصف جهان > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
نصف جهان (بازدید: 1267)
شنبه 24/10/1390 - 11:45 -0 تشکر 416693
آیت الله مظاهری تحت عمل جراحی

اوایل دی ماه با خبر شدیم كه سایت اطلاع رسانی آیت الله مظاهری -زعیم عالیقدر حوزه علمیه اصفهان و از مراجع تقلید خبر دادند كه جلسات درس ایشان به دلیل كسالت تا اطلاع ثانوی تعطیل است

بلافاصله خبر رسید كه معظم له در بیمارستان الزهرا اصفهان بستری و پس از مدت كوتاهی برای تكمیل روند درمان به تهران منتقل شه اند.

ضمن التماس دعای خیر برای شفای عاجل این معلم اخلاق از تمامی دوستان ،توجه شما را به آخرین وضعیت جسمانی ایشان جلب می كنیم.....

 

 

 

  Te-3.jpg

بسمه‌تعالی

مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی مظاهری«مدّظلّه‌العالی» که پس از عارضۀ بیماری، برای تکمیل درمان در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده بودند، با الطاف خداوند متعال و دعای خیر مؤمنین، بعدازظهر روز پنج شنبه 15/10/1390 تحت عمل جراحی موفقیّت‌آمیز قرار گرفته و  هم اکنون حال عمومی معظّم‌له مساعد است.

از همگان ملتمس دعای خیر هستیم.

 

 

 

 

منبع: پایگاه اطلاع رسانی دفتر ایت الله مظاهری


 

هزار دشمنم ار مي كنند قصد هلاك  گرم تو دوستي از دشمنان ندارم باك

حافظ عليه الرحمه

امضا: نيري

شنبه 24/10/1390 - 11:51 - 0 تشکر 416695

حضرت آیت‌الله هاشمی شاهرودی رئیس هیأت عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه‌گانه، شامگاه پنجشنبه 15/10/1390 از مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی مظاهری«مدظلّه‌العالی» در یکی از بیمارستان‌های تهران عیادت کرده و برای سلامتی و شفای ایشات دعا کردند.

حجت‌‌الاسلام والمسلمین محمّدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظّم رهبری، صبح روز پنج شنبه 15/10/1390 از مرجع عالیقدر حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری«مدظلّه‌العالی» که در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری می‌باشند عیادت کرد و در جریان روند تکمیل درمان معظّم‌له قرار گرفت.

هزار دشمنم ار مي كنند قصد هلاك  گرم تو دوستي از دشمنان ندارم باك

حافظ عليه الرحمه

امضا: نيري

شنبه 24/10/1390 - 11:53 - 0 تشکر 416698

====================================================


A.Hashemi.jpg

حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح روز جمعه 16/10/1390ازمرجع عالیقدر حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری«مدظلّه‌العالی» که در یکی از بیمارستان های تهران بستری هستند عیادت کرده و در جریان سیر درمان ایشان قرار گرفتند.

آیت‌الله العظمی مظاهری در این دیدار با ابراز تشکّر از حضرت آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، ایشان را یکی از استوانه‌های انقلاب اسلامی و دارای روحیه‌ای سرشار از اخلاص دانسته و برای سلامت و توفیق و تأییدات ایشان دعا کردند.

آیت‌الله هاشمی رفسنجانی نیز در این ملاقات با بیان اینکه آیت الله العظمی مظاهری همواره یکی از شخصیت های صاحب نام و دارای جایگاه ویژۀ علمی و اخلاقی در حوزۀ علمیه بوده‌اند برای ایشان شفای عاجل و سلامتی کامل طلب کردند.

=====================

D.Larijani.jpg

آقای دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی، پیش از ظهر روز جمعه 16/10/1390 از مرجع عالیقدر حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری«مدظلّه‌العالی» در بیمارستان محلّ بستری معظّم‌له عیادت کرده و در جریان سیر درمان ایشان قرار گرفت. آقای دکتر لاریجانی در این ملاقات با دعا برای سلامتی و طول عمر حضرت آیت الله العظمی مظاهری، شفای عاجل ایشان را از خداوند تعالی مسألت کرد.


حجت‌السلام والمسلمین آقای حاج سید حسن خمینی عصر روز جمعه، 16/10/1390، با مراجعه به بیمارستان محلّ بستری مرجع عالیقدر حضرت آیت الله العظمی مظاهری«مدظلّه‌العالی»، از معظّم‌له عیادت کرد.

در این دیدار که حضرت آیت الله موسوی بجنوردی و همچنین حجج اسلام والمسلمین آقایان حاج سید یاسر و حاج سید علی خمینی نیز حضور داشتند، آیت الله العظمی مظاهری با بیان این مطلب که حجت الاسلام والمسلمین حاج سید حسن خمینی و برادران بزرگوارشان، از ثمرات شجرۀ طیّبۀ امام راحل عظیم الشّأن«قدّس‌سرّه‌الشّریف» هستند، از فضل علمی و همچنین روحیّات اخلاقی حجت الاسلام والمسلمین حاج سید حسن خمینی تجلیل کرده و بر ضرورت استمرار فعالیّت‌های حوزوی و برنامه‌های علمی ایشان در حوزۀ علمیّۀ قم تأکید نمودند. در این ملاقات حجت الاسلام والمسلمین حاج سید حسن خمینی نیز ضمن تشکّر از توجه و اظهار محبّت همیشگی آیت الله العظمی مظاهری، شفای کامل و طول عمر ایشان را از خداوند متعال مسألت کرد.


=====================هزار دشمنم ار مي كنند قصد هلاك  گرم تو دوستي از دشمنان ندارم باك

حافظ عليه الرحمه

امضا: نيري

شنبه 24/10/1390 - 12:1 - 0 تشکر 416699

آیت الله محمدی ری‌شهری عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح شنبه17/10/1390 از مرجع عالیقدر حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری«مدّظلّه‌العالی» عیادت کرد و برای ایشان آرزوی سلامتی و شفای کامل نمود.

آیت‌الله العظمی مظاهری نیز با تجلیل ار خدمات علمی و پژوهشی آیت الله محمدی ری‌شهری در احیاء و ترویج معارف اهل بیت عصمت و طهارت«علهیم‌السلام» استمرار توفیقات ایشان در این زمینه را از خداوند تعالی مسألت کردند.


===========================

هزار دشمنم ار مي كنند قصد هلاك  گرم تو دوستي از دشمنان ندارم باك

حافظ عليه الرحمه

امضا: نيري

شنبه 24/10/1390 - 12:4 - 0 تشکر 416700


=========================

A.Larijani.jpg

آیت الله آملی لاریجانی رییس قوه قضاییه پیش از ظهر یکشنبه 18/10/1390 از مرجع عالیقدر حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری«مدظلّه‌العالی» در بیمارستان محلّ بستری معظّم‌له عیادت کرد.

در این ملاقات، آیت الله آملی لاریجانی از حضرت آیت الله العظمی مظاهری به عنوان مرجعی که با هجرت از حوزۀ علمیۀ قم به حوزۀ علمیۀ اصفهان، منشأ رشد و رونق علمی و اخلاقی آن حوزۀ کهن شدند یاد کرده و طول عمر و شفای کامل معظم‌له را از خداوند مسألت نمود.

حضرت آیت الله العظمی مظاهری نیز در این دیدار با توجّه به مسئولیت خطیر و سنگین آیت الله آملی لاریجانی، برای توفیق و تأیید هرچه بیشتر ایشان دعا کردند

=====================

حضرت آیت الله جنتّی دبیر شواری نگهبان، صبح یکشنبه 18/10/1390 از مرجع عالیقدر حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری«مدظلّه‌العالی» عیادت کردند.حضرت آیت الله واعظ طبسی تولیت معزّز آستان قدس رضوی و نماینده محترم ولی فقیه در خراسان، بعدازظهر یکشنبه 18/10/1390، در گفتگوی تلفنی با حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری، ضمن استفسار از سلامت معظم‌له، شفای عاجل ایشان را از خداوند تعالی مسألت کردند.

حضرت آیت الله امینی پیش از ظهر یکشنبه 18/10/1390 ،در گفتگوی تلفنی با حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری ، ضمن استفسار از سلامت معظّم له، شفای عاجل ایشان را از خداوند تعالی مسألت کردند.


هزار دشمنم ار مي كنند قصد هلاك  گرم تو دوستي از دشمنان ندارم باك

حافظ عليه الرحمه

امضا: نيري

شنبه 24/10/1390 - 12:5 - 0 تشکر 416701


حضرت آیت الله مصباح یزدی، صبح دوشنبه 19/10/1390 از مرجع عالیقدر حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری«مدظلّه‌العالی» عیادت کردند.

هزار دشمنم ار مي كنند قصد هلاك  گرم تو دوستي از دشمنان ندارم باك

حافظ عليه الرحمه

امضا: نيري

شنبه 24/10/1390 - 12:6 - 0 تشکر 416702

=======================

A.Khamenei-2.jpg


رهبر معّظم انقلاب اسلامی«مدّظلّه‌العالی» شامگاه سه شنبه 20/10/1390 در یکی از بیمارستان‌های تهران از معظّم‌‌له عیادت کردند.


هزار دشمنم ار مي كنند قصد هلاك  گرم تو دوستي از دشمنان ندارم باك

حافظ عليه الرحمه

امضا: نيري

شنبه 24/10/1390 - 12:7 - 0 تشکر 416703

========================

حجت الاسلام والمسلمین ناطق نوری رییس دفتر بازرسی مقام معظّم رهبری، صبح سه شنبه 20/10/1390 از مرجع عالیقدر حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری«مدظلّه‌العالی» عیادت نمود.


هزار دشمنم ار مي كنند قصد هلاك  گرم تو دوستي از دشمنان ندارم باك

حافظ عليه الرحمه

امضا: نيري

شنبه 24/10/1390 - 12:11 - 0 تشکر 416705

حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ حسن صافی گلپایگانی از جانب حضرت آیت الله العظمی صافی گلپایگانی«مدظلّه‌العالی» عصر جمعه23/10/1390، از حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری عیادت کرد.

 =========================

آقای دکتر حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی،شامگاه جمعه 23/10/1390، از مرجع عالیقدر حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری«مدظلّه‌العالی» عیادت نمود.

حضرت آیت الله یزدی، رییس جامعۀ مدرّسین و دبیر شورای عالی حوزه‌های علمیّه ظهر پنجشنبه 22/10/1390 در گفتگوی تلفنی با حضرت آیت‌الله العظمی مظاهری، ضمن استفسار از سلامت معظّم‌له، شفای عاجل ایشان را از خداوند تعالی مسألت کردند.


هزار دشمنم ار مي كنند قصد هلاك  گرم تو دوستي از دشمنان ندارم باك

حافظ عليه الرحمه

امضا: نيري

شنبه 24/10/1390 - 14:30 - 0 تشکر 416770

سلام
عه چه خبر بوده بیمارستان همه رفتن عیادت خدا را شکر انشاءاله هر چه زودتر مرخص بشن ممنون از اطلاع رسانیتون

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

شنبه 24/10/1390 - 15:2 - 0 تشکر 416773

سلام

خدا شفای کامل و عاجل به این عالم یزرگوار عنایت کنه.

یکی از دوستانم که در حوزه ی قم درس میخونه میگفت شما اصفهانیا قدر آیت الله مظاهری رو ندارین ولی ایشون هر وقت میان قم جمعیت زیادی پای منبر ایشون میرن.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی