سينما و تلویزیون (بازدید: 465)
چهارشنبه 21/10/1390 - 18:0 -0 تشکر 415524
فیلم های سینمایی تلویزیون در اربعین حسینی

شبکه یک
به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «خاطرات یخی» به کارگردانی پیه آنتونی هیروز محصول سال 2009 کشور فرانسه، پنجشنبه 22 دی ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما روی آنتن می‌رود.

درخلاصه داستان فیلم با بازی یانیس بارا بان آمده: در پی کشف جنازه یک مردجوان در میان یخچال‌های برفی کوهستان، پلیس جستجوی خود را آغاز می‌کند. جنازه مربوط به مرد جوانی به نام برتراند سانتانی است که پانزده سال قبل خبر گمشدن او به اداره پلیس داده شده بود. بازجویی از خانواده برتراند نشان می‌داد که آنها در همه این سال‌ها منتظر بازگشت پسر خود بودند.


*****************************
فیلم سینمایی «شکار در شهر» پنجشنبه 22 دی ماه ساعت 24 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
داستان فیلم سینمایی «شکاردرشهر» محصول سال 1911 کشور آمریکا از این قرار است که: یک کاراگاه خشن نیروی پلیس، آدمکشی دیوانه را دستگیر می‌کند. دادگاه او را به دلیل فقدان شواهد کافی آزاد می‌کند و کاراگاه دست به انتقام شخصی می‌زند.

کلینت ایستهود و هری گوزدینو درفیلم سینمایی «شکاردرشهر» به کارگردانی هری حولیان فینگ بازی کرده‌اند.

*****************************
فیلم تلویزیونی «نخل گریان» به کارگردانی پناه برخدا رضایی و تهیه‌کنندگی روح اله حجازی جمعه 23 دی ماه ساعت 16 ازشبکه یک سیما پخش خواهد شد.
داستان فیلم تلویزیونی «نخل گریان» با بازی لاله اسکندری و کوروش زارعی درمورد دختری به نام فاطمه است که با مادرش در نخلستانی زندگی می‌کنند که مدعیان فراوانی دارد. کریم، پدر فاطمه درگیرودار درگیری‌های آبادان برای دفاع از خاکش، همسر باردارش را رها کرده و به دل دشمن می‌زند.


*****************************

جمعه 23 دی ماه ساعت 24 فیلم تلویزیونی «راه» به کارگردانی کاوه سجادی حسینی و با بازی بابک حمیدیان و بهنازجعفری از شبکه یک سیما بازپخش می‌شود.


*****************************
شنبه 24 دی ماه مصادف با اربعین حسینی فیلم تلویزیونی «سجده عشق» به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی سعید منتظرالمهدی ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش خواهدشد.

در خلاصه داستان فیلم آمده: مراد بعد ازسه سال از زندان آزاد می‌شود. مراسم عزاداری و سوگواری سالارشهیدان امام حسین (ع) برپاست. او سراغ خانواده و اقوام خود می‌رود، اما از طرف آنها طرد شده و مورد بی مهری قرارمی گیرد، اما درلحظه آخر، بزرگ خانواده (عمویش) یک موقعیت در اختیارش می‌گذارد.رامبد شکرابی، سیاوش طهمورث، سعید علیخانی و سعیده عرب درفیلم تلویزیونی «سجده عشق» به ایفای نقش پرداختند.

 


 

 

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 21/10/1390 - 18:1 - 0 تشکر 415525

شبکه دو
فیلم سینمایی «فرشته کوچک» پنجشنبه 22دی ماه ساعت 14:30 ازشبکه دو پخش می‌شود.

در خلاصه داستان این فیلم آمده: «تام» پسربچه‌ای است که به یک ماشین زمان دست پیدا می‌کند و به پنجاه سال قبل، به دوران جنگ جهانی دوم می‌رود. او به یک دهکده‌ای وارد می‌شود و با دختربچه‌ای به نام «می» آشنا می‌شود. خانواده «می» در اثر بمباران هوایی دشمن، کشته شده‌اند و او از نظر روحی، در حالت بدی قرار دارد.
جولی کاکس و میتو بیرد در فیلم سینمایی «فرشته کوچک» محصول سال 2002 کشور انگلستان به کارگردانی و تهیه کنندگی هارلی کاکلیس ایفای نقش کرده‌اند.

****************************

شبکه دو سیما برای روزجمعه 23 دی ماه ساعت 17:30 فیلم سینمایی «عشق پدرانه» به کارگردانی ایموگن کیمل و تهیه کنندگی استفان یاکوب و جولین تویسن، محصول سال 2009 کشور آلمان را برای پخش درنظر گرفته است.
داستان فیلم با بازی بتینا کوفر، تینا رولند و یوو بوم در مورد زنی به نام کریستینه است که درگیر پرونده اختلاف خانوادگی بهترین دوستش می‌شود. «یودیت» به دلیل اختلاف با همسرش چند ماهی است که از اوجدا شده و «مارکو» پسر 8 ساله آنها نزد مادر زندگی می‌کند و پدرش فلیکس چند باردرهفته او را می‌بیند. وقتی «یودیت» متوجه می‌شود که «فلیکس» درخواست حضانت مارکو را داده است، برای مبارزه با همسر سابقش تمام تلاشش را می‌کند تا مارکو را برای همیشه پیش خود نگه دارد.

****************************

فیلم تلویزیونی «افسانه خورشید (از پیمان تا پیوند)» به کارگردانی و تهیه کنندگی عباس رنجبر جمعه 23 دی ماه ساعت 23 از شبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم آمده: پیمان که همسرش پیوند را از دست داده بود با تنها فرزندش پریا زندگی می‌کند. پیمان دچار بیماری تنفسی است و در شرایط دشواری به سر می‌برد. او با موتورش مسافربری می‌کند و در یک اغذیه فروشی نیز مشغول است. او تلاش می‌کند تا از نظر فرهنگی برای دخترش پریاشرایط مطلوب و مساعدی رافراهم کند.

آتش تقی پور، مینا نوروزی و هدایت هاشمی به عنوان بازیگران اصلی در فیلم تلویزیونی «افسانه خورشید (از پیمان تا پیوند)» ایفای نقش کرده‌اند.


****************************
شنبه 24 آذرماه مصادف با اربعین حسینی ساعت 17:30فیلم تلویزیونی «گهواره خالی» به کارگردانی شهرزاد سالمی و تهیه کنندگی سپهر محمدی از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

داستان درباره دو برادر به نام‌های حسین و امیر عباس است. آنها تلاش دارند تا با کمک دوستانشان در محل، به مادر یک شهید برای برگزاری هیئت عزاداری امام حسین (ع) کمک کنند. حسین و امیرعباس یک شب در حال رفتن به خانه، به پیرزنی برمی خورند که در حال زدن پارچه سیاه برسر در منزلش است. آنها به او کمک می‌کنند تا پارچه را به دیوار نصب کند. در همین حین دو برادر متوجه می‌شوند که او مادر یکی از رزمندگان دوران دفاع مقدس است که ازسرنوشت پسرش خبری ندارد و منتظر رسیدن خبری از او است.


مریم کاویانی، حسن اسدی، حسین سالمی و امیرعباس سالمی درفیلم تلویزیونی«گهواره خالی» به ایفای نقش پرداختند.


آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 21/10/1390 - 18:3 - 0 تشکر 415528

شبکه سه
پنجشنبه 22 دی ماه ساعت 10:15 فیلم سینمایی «مردان سیاهپوش» با بازی تامی لی جونز و ویل اسمیت به کارگردانی باری سوننفیلد ازشبکه سه سیما بازپخش خواهد شد.


****************************
فیلم سینمایی «بازرس مورس (افعی)» به کارگردانی جان مدن پنجشنبه 22 دی ماه ساعت 15:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

داستان فیلم با بازی جوهان توان و کوین واتلی از این قراراست که: یکی از دو استاد دانشگاه که قرار بود در یک مناظره شرکت داشته باشند، کشته می‌شوند. پلیس در ابتدا فکر می‌کند که احتمالا رقابتی درمیان بوده وبرای جلوگیری ازمناظره به قتل رسیده امادرادامه تحقیقات متوجه می‌شود که قراربودنفردوم کشته شود.
فیلم سینمایی «بازرس مورس(افعی)» محصول سال 2000 در کشورهای آمریکاوانگلیس ساخته شده است.

****************************
پنجشنبه 22 دی ماه ساعت 19 فیلم سینمایی «داستان سی بیسکیت» به کارگردانی دیوید بوتلر و تهیه کنندگی ویلیام جکسون ازشبکه سه سیما پخش­ خواهد شد.

دراین فیلم با بازی شرلی تمپل، بارری فیتز جرالد و لاون آمده: شان که مربی پرورش اسب است به همراه برادرزاده اش مارگارت برای ازبین بردن خاطرات تلخ تصادف برادر مارگارت درمسابقات اسب سواری به آمریکا می‌روند. شان در آنجا به پرورش اسب در مزرعه میلفورد می‌پردازد. «سی بیسکیت» کره اسبی است که جرج سرمربی سوارکاران می‌خواهد بفروشد، اما شان مخالفت می‌کند.


فیلم سینمایی «داستان سی بیسکیت» محصول سال 1949 در کشور آمریکا ساخته شده است.

****************************
جمعه 23 دی ماه ساعت 10:15 فیلم سینمایی «سقوط جک» به کارگردانی پاول تانتر محصول سال 2011 از شبکه سه سیما بازپخش می‌شود.


****************************
جمعه 23 دی ماه ساعت 14:15فیلم سینمایی «شیر سیاه» به کارگردانی وولگان مورنبرگ روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: سه جوان سیاهپوست اهل نیجریه به اتریش مهاجرت کرده‌اند. اداره مهاجرت درخواست آنها را نپذیرفته است، ولی حضور موقت آنها در یک تیم فوتبال محلی باعث دلبستگی آنها با سایر اعضای تیم و مربی آن می‌شود.


وولفگان بی وهوش گان در فیلم سینمایی «شیرسیاه» محصول سال 2008 اتریش بازی کرده‌اند.

****************************
فیلم سینمایی «هرگز رهایم نکن» جمعه 23 دی ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما می‌شود.

در این فیلم با بازی کی راکنیتلی و کری مولیگان می‌بینیم: عده‌ای از کودکان نمونه‌سازی شده از روی افراد دیگر برای استفاده جهت پیوند اعضا در مدرسه هیلشام در حال آموزش هستند. آنها طوری تربیت می‌شوند که اغلب به چیزی جز ماموریت خود فکر نمی‌کنند.

فیلم سینمایی «هرگز رهایم نکن» به کارگردانی مارک رومانک محصول سال 2010 در کشورهای آمریکا و انگلستان ساخته شده است.


****************************
فیلم سینمایی «دست تقدیر» به کارگردانی تانرتوونه، شنبه 24 دی ماه ساعت 10:30 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در فیلم سینمایی «دست تقدیر» با بازی ازرتونکا و لونت آکونت خواهید دید: دو دوست در اداره پلیس کار می‌کنند و بازرس هستند. پدر فرد بازرس که دارای زمین کشاورزی است با گروهی از زمین‌خوارهای شهر درگیر و کشته می‌شود. بازرس بعد از چند سال هنوز قاتل پدرش را دستگیر نکرده، متوجه می‌شود، پدر دختر مورد علاقه‌اش قاتل پدرش است.

****************************
فیلم تلویزیونی «اربعین» به کارگردانی علیرضا رزازی فر و تهیه کنندگی محمد صدری شنبه 24 دی ماه ساعت 14:15 مصادف با اربعین حسینی روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

داستان این فیلم با بازی شقایق فراهانی و داوود مقامی در مورد آزاده‌ای به نام علی است که سال‌ها عمر خود را در اسارت رژیم بعثی درعراق گذرانده است. او که پس از بازگشت از اسارت همسر خود را نیز از دست داده است در انزوا به سرمی برد. خواهرزاده علی، جوانی است که از خارج بازگشته و قصد دارد در ارتباط با رشته تحصیلی خود در خارج از کشور گزارشی ازعراق تهیه کند.آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 21/10/1390 - 18:4 - 0 تشکر 415529

شبکه چهار
فیلم سینمایی «ماچوکا» پنجشنبه 22 دی ماه ساعت 15:30 از شبکه چهارسیما بازپخش می‌شود.
مانیاس کوئر و آریل مانیالانو در فیلم سینمایی «ماچولا» به کارگردانی آندره وودی محصول سال 2004 کشور شیلی به ایفای نقش پرداختند.


****************************
فیلم سینمایی «در جستجوی ریچارد» جمعه 23 دی ماه ساعت 12 از شبکه چهارسیما پخش می‌شود.
در فیلم سینمایی «درجستجوی ریچارد» به کارگردانی و با بازی آل پاچینو محصول سال 1996 کشور آمریکا می‌بینیم: آل پاچینو تصمیم می‌گیرد نمایشنامه «ریچارد سوم شکسپیر» را به تصویر بکشد. او پس از انتخاب بازیگران به میان مردم می‌رود و از آنان درباره «شکسپیر» می‌پرسد. تمرینات و جلسات بحث و گفتگو درباره ی شخصیت‌ها هم چنان ادامه دارد، اما در این میان تهیه کنندگان از این روال کار به تنگ می‌آیند.

****************************
فیلم سینمایی «ناتاشا برای زندگی تلاش کن» جمعه 23 دی ماه ساعت 20:30 درقالب برنامه «سینما 4» از شبکه چهارسیما پخش می­شود.

دراین فیلم می‌بینیم: ناتاشا دختری نوجوان است که بیماری شده و پزشکان تشخیص می‌دهند که او سرطان دارد. والدین او پس از عیادت از کودکان سرطانی تحت معالجه منقلب شده و از جراحی دختر سر باز می‌زنند. تا این که یکی از دوستان آنها پیشنهاد می‌کند او را تحت درمان‌های ذهنی طب سوزنی قرار دهند. اما وضعیت دختر وخیم تر می‌شود.
فیلم سینمایی «ناتاشا برای زندگی تلاش کن» محصول سال 1996 درکشورآلمان ساخته شده است.

****************************

شنبه 24 دی ماه ساعت 20:30 فیلم سینمایی «تصمیم گیری درون ابرها» از شبکه چهار سیما پخش خواهد شد.
در این فیلم می‌بینیم: خانمی که خلبان یک بوئینگ مسافری است، در آخرین پروازش با رعد و برق‌های شدید مواجه می‌شود که باعث اختلال در پرواز و فرود اضطراری این خلبان می‌شود. او طی جلسه‌ای از کار برکنار شده و از پدرش که در این جلسه سمتی داشته دلخور می‌شود، اما سعی می‌کند ثابت کند که جو ناپایدار باعث این فرود اضطراری بوده بنابراین به گروه تحقیقاتی می‌پیوندد.

والری نیهاس، جان سیسنیوک و مکس تیدوف درفیلم سینمایی «تصمیم گیری درون ابرها» محصول سال 2009 کشور آلمان بازی کرده‌اند.


آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 21/10/1390 - 18:6 - 0 تشکر 415530

شبکه تهران
نیمیشن «زکریای رازی» به کارگردانی فرشاد شفیعی، از تولیدات مرکز فرهنگی هنری صبا پنجشنبه 22 دی ماه ساعت 13:30درقالب برنامه «تماشاخانه» ازشبکه تهران پخش می‌شود.

این انیمیشن درباره زندگی محمد بن زکریای رازی، کاشف الکل است که علاوه بر دانستن علومی چون شیمی، فلسفه و موسیقی، طبیب حاذقی نیز بود. تا جایی که پس از درمان امیر سامانی، توانست با حمایت مالی او بیمارستانی در ری تاسیس کند. رازی در سال 250 قمری به دنیا آمد و بر اثر انجام آزمایشات شیمیایی بینایی خود را از دست داد.


****************************

30 دقیقه بامداد روزجمعه 23 دی ماه فیلم سینمایی «فراز» به کارگردانی کاری اندروز، ازشبکه تهران پخش می‌شود.
جسیکا لاندز، جولیانا جیل، رایان دونوهو و لاندن لی بوریون درفیلم سینمایی «فراز» محصول سال 2010 کشورهای آمریکا و کانادا به ایفای نقش پرداخته‌اند.


****************************
فیلم سینمایی «بخاطر او» به کارگردانی فرد کاوایی ساعت 13:30 روز جمعه 23 دی ماه از شبکه تهران پخش می‌شود.
داستان فیلم در مورد زن و شوهری به نام‌های «نیرا» و «ژولین» می‌باشد که با داشتن پسری کوچک خوشبختی شان کامل تر شده است. عمرکوتاه این خوشبختی با افتادن نیرا در دام اتهام یک قتل به پایان می‌رسد و ژولین درطول سه سال تلاش می‌کند تا هم از پسرش نگهداری کند و هم در دادگاه برای نجات نیرا تلاش کند.

وینسنت لندن، دایان کروگر، لنسلوت روث و اولیور مارشال در فیلم سینمایی «بخاطر او» محصول سال 2008 کشورهای فرانسه و اسپانیا بازی کرده‌اند.


***********************
انیمیشن «مروارید سرخ» به کارگردانی بهروز سلطانی فر از تولیدات مرکز فرهنگی هنری صبا، روز شنبه 24 دی ماه ساعت 8:30 دی ماه در قالب برنامه «تماشاخانه» از شبکه تهران پخش می‌شود.

داستان این انیمیشن درباره صیادی جنوبی به نام یونس بوده که از طریق صید ماهی و صدف امرار معاش می‌کند. یونس به اعماق دریا نفوذ کرده و مرواریدی سرخ را پیدا می‌کند. این اتفاق موجب می‌شود که او به دنبال دلیل رنگ غیر عادی این مروارید باشد.


****************************

فیلم تلویزیونی «با چشمان باز» به کارگردانی نوید میهن دوست و تهیه کنندگی اکبر تحویلیان شنبه 24 دی ماه ساعت 13:30 دی ماه از شبکه تهران پخش می‌شود.

درخلاصه داستان فیلم با بازی رضا ایرانمنش، مینا نوروزی، علیرضا علیا، روژان آریامنش و نازنین پیرکاری آمده: بهزاد بعد ازسال‌ها به آرزویش می‌رسد و زائرکربلا می‌شود. لحظه‌های آخر متوجه می‌شود، تاریخ گذرنامه اش به پایان رسیده و امکان رفتن برایش نیست. در راه برگشت به منزل دو پسر را می‌بیند که دختر جوانی را به زورکتک سوار ماشین می‌کنند.


****************************
فیلم سینمایی «ستاره» به کارگردانی نیکلای لبدو ساعت 20:45 روز شنبه 24 دی ماه از شبکه تهران پخش می‌شود.
داستان فیلم براساس رمانی به نام «ایپونی موس» است که نوشته امانوئل کازاکویچ است. در تابستان سال 1944 ارتش نازی یک گروه نظامی به نام وایکینگ را برای اشغال روسیه فرستاده است که موفق شده‌اند قسمتی ازخاک روسیه رادرحالی اشغال کنندکه تعدادبیشماری کشته می‌شوند.ایگورپترنکو، آرتیوم سیما کین و آلکسی پنین درفیلم سینمایی«ستاره» محصول سال 2002 روسیه بازی کرده‌اند.


آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 21/10/1390 - 18:7 - 0 تشکر 415531

شبکه شما
فیلم تلویزیونی «مثل نسیم» پنجشنبه 22 دی ماه ساعت 23:45 از شبکه شما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: محمود قرار است برای انتقال تجربیاتش در زمینه مبارزه با اشرار به آذربایجان غربی منتقل شود و همسرش فرنازمخالف این امر است. فرزاد برادر فرناز که ظاهراً فردی موفق و تحصیلکرده است به تازگی در دام مواد مخدر گرفتار شده است. فرنازعلی رغم میل باطنی همسرش را همراهی و با او به ارومیه مهاجرت می‌کند. در آن جا محمود به دوست و همرزم دوران جبهه اش رضا بر می‌خورد و فرناز با همسر وی «آیلار» آشنا می‌شود.

فیلم تلویزیونی «مثل نسیم» به کارگردانی احد عبادی و تهیه کنندگی سید ایرج فتاح ازتولیدات سال جاری صداوسیمای مرکزآذربایجان غربی است.


****************************
فیلم تلویزیونی «وقت خوب رفتن» به کارگردانی عباس مرادیان و تهیه کنندگی هادی افشار، جمعه 23 دی ماه ساعت 13:30 از شبکه شما روی آنتن می‌­رود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: فردی به نام صابر، مهندسی را به همراه همسر و دخترش به گروگان می‌گیرد که از تعهداتش به عنوان مسئول یک پروژه ی ساختمانی و پیش فروش یکی از واحدها تخطی کرده است. صابر بخشی از کارهای خلاف مهندس را در برابرهمسر او افشا می‌کند، اما مهندس خود را از اتهامات مبرا می‌داند.
********************
فیلم تلویزیونی «نمایش تمام شد» به کارگردانی افشین علیزاده و تهیه کنندگی فرزادیحیوی شنبه24 دی ماه مصادف بااربعین حسینی ساعت 13:30 از شبکه شما پخش می‌شود.


درخلاصه داستان فیلم بابازی کیوان محمودنژاد، هادی افتخارزاده، بیتاآزادی ووحیدمنافی آمده: احمد دانش آموخته تئاتر وتولدیافته درخانواده‌ای تعزیه گردان است، درحال حاضربرای تامین هزینه درمان برادرجانبازش محمودکه درگذشته شبیه خوان حضرت ابوالفضل (ع) بوده مسافرکشی می‌کند. روزی او از سوی سحر محرابی برای ایفای شبیه خوان حضرت ابوالفضل (ع) در تعزیه‌ای باشیوه نوین به دانشکده دعوت می‌شود.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

شنبه 24/10/1390 - 23:53 - 0 تشکر 416954

سلام
بعضی هاشون رو که وقت کردم ببینم جالب بودن
ممنون

کوله بارت را ببند

شاید ابن چند سحر فرصت آخر باشد

که به مقصد برسیم

بشناسیم خدا را

و بفهمیم که یک عمر چه غافل بودیم...

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی