انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 332)
سه شنبه 13/10/1390 - 2:7 -0 تشکر 411291
حیوانات آنلاین___طنز

یک یک ....دو دو...یک دو سه آزمایش می کنیم یک دو سه...جناب مار اگه میشه اکوی اینو یه ذره کم کنید و صداشو هم بیشتر کنید که همه بشنون.

چشم جناب جغد الان درستش می کنم

الان صدای من به همه می رسه؟

بله جناب جغد

صدای من به همه می رسه؟

بله جناب جغد!!!

خوب خیر مقدم عرض می کنم خدمت حیوانات گرامی که امروز دعوت مارو پذیرفتن و منت بر دیده و بال ما گذاشتن و دعوت این حیوون حقیر رو رد نکردن.وجا داره یه سلام ویژه عرض کنم خدمت جناب آقای شیرکه تازه به جمع ما ملحق شدن و با این حالشون از اون ور جنگل بلند شدن و تشریف آوردن که در این جشن ما شرکت کنند.همه ی شما کما بیش می دانید که چرا گفتم امروز دور هم جمع بشید ولی جهت یاد آوری عرض می کنم!حیوانات گرامی امروز دهکده ی ما هم متصل به شبکه های اینترنتی خواهد شد و شما از این به بعد خواهید توانست در سراسر جنگل با استفاده از سیستم وایرلس کارهای علمی _تحقیقی و تفریحی خودتون رو انجام بدید ولی جان هر کی که دوست دارید از این فن آوری نوین درست استفاده کنید و سایت های اونجوری نرید و اگه ببینم وبشنوم که کسی چنین کاری کرده علاوه بر جریمه ی نقدی به مدت سی روز ازنعمت اینترنت محروم خواهد بود.

[شیر]جناب جغد من معتقدم که بود ونبود اینترنت هیچ فرقی به حال ما و دهکده مون نداره و هیچ کدوم از ما کامپیوتریا لپ تاپ نداریم که بتونیم از این فن آوری نوین استفاده کنیم و عملاً فقط خرج اضافی برای دهکده مون به دنبال داره و من از همین جا اعلام می کنم که با این ریخت وپاش های اضافی مخالفم

[گاو]ماااااااااااا هم با نظر جناب شیر موافقیم. بود و نبود اینترنت توی دهکده مون هیچ نفعی به حال ما نداره؛مگر اینکه یک مرکز انفور ماتیک یا کافی نتی وسط جنگل ایجاد کنید تا همه بتونن از اینترنت استفاده کنن.

[جغد پیر]حیوانات عزیز نگران نباشید ما فکر همه جاشو کردیم.ما برای شما سه تا کافی نت خواهیم زد؛یکی این ور جنگل یکی اون ور جنگل و یکی هم وسط جنگل؛و برای حیوانات عزیز که لپ تاپ دارند یا خواهند خرید سعی می کنیم که سیستم وایلس در سراسر جنگل راه اندازی بشه تا حیوانات از این بابت مشکلی نداشته باشند.خوب الان از میان حیوانات عزیز کسی لپ تاپ نداره تا ما اینترنتمون رو امتحان کنیم؟   

[سنجاب]جناب جغد فقط آقای لاک پشت دارن و خبرها حاکی از اینه که دیشب راه افتادن و هنوز هم تو راه ان و اینطور که معلومه تا سه روز دیگه هم نمی رسن

[جغد پیر]خوب یه اس ام اسی بهشون بزنید تا سرع تر حرکت کنند.

[سنجاب]جناب جغد گوشی من خاموشه یعنی خاموش نیست خرابه؛دیروز داشتم باهاش بازی می کردم از بالای درخت افتاد پایین و نابود شدو فکر نکنم دیگه درست بشه

[میمون]خوب همینه دیگه جناب سنجاب؛گوشی ساخت حیوانات چین بگیری انتظار بیشتر از این هم نباید داشته باشی دو روز بیشتر دوام نمیاره.

[سنجاب]نه اینکه گوشی شما ساخت اصل جنگل های فنلانده؟

[میمون]پس چی...تازه لمسی هم هست چند باز از بالای درخت نارگیل افتاده هیچیش نشده

[جغد پیر]دوستان عزیز ول کنید این حرفارو من که گوشی ندارم چی باید بگم؟ یکی زنگ بزنه به آقای لاک پشت ببنیم کجا مونده؟

[گاو]ماااااااااااا زنگ زدیم میگه مشترک مورد نظر خاموشه

[جغدپیر]نکنه اتفاقی براش افتاده باشه؟

[خانم خرگوش]وای نکنه مرده باشه؟حالا خودش هیچ!!!اگه لپ تاپ رو نیاره ما چطوری اینترنتمون رو امتحان کنیم؟

[همسر لاک پشت]زبونتو گاز بگیر خانم خرگوش؛یه بار دیگه پشت سر شوهر من حرف بزنی میزنم ناکارت می کنم!!

[کلاغ]قار..قار..خبر فوری...خبر فوری..اینقدر تو سرو کله یهم نزنید آقای لاک پشت رسیدن.

[همسر لاک پشت]جناب کلاغ پس کو؟ من که هر چی دارم زور می زنم کامی رو نمی بینم؟

[جغد پیر]راست میگه جناب کلاغ پس کو آقای لاک پشت؟

[کلاغ]جناب جغد من فقط خواستم یه ذره جو عوض بشه؛دیدم خانم خرگوش و همسر لاک پشت دارن با هم دعوا می کنن خواستم یه ذره شوخی کنم و با هم بخندیم و خوش باشیم

[خانم خرگوش]ههههههه خیلی بی مزه بودآقای کلاغ قبلانا با مزه تر از این بودی!  

[شیر]جناب کلاغ شما از این به بعد سعی کن جو رو عوض نکنی کلاغ جان.

[کلاغ]ای بابا حالا بیا و خوبی کن بشکنه این منقار که نمک نداره!!

[روباه]حالا دیگه ما رو دست می ندازی جناب کلاغ؟مثل اینکه یادت رفته سوم راهنمایی از من چطوری گول خوردی و اون پنیر رو ازت کش رفتم و آبروت پیش همه ی بچه ها رفت؟

[کلاغ]جناب روباه خودت هم میدونی که اون روز من حال خوبی نداشتم و تو از این فرصت استفاده کردی ومنو فریب دادی؛در ضمن مگه یادت رفته من تلافی شو سرت در آوردم مگه یادت رفته اون روز که تو پایین درخت بودی و می خواستی با گوشیت یه شماره بگیری ولی گوشیت آنتن نمی داد؛من بهت گفتم که بالای درخت خوب آنتن میده؛مثل اینکه یادت رفته من گوشی رو ازت گرفتم و چقدر گریه کردی و دلم به حالت سوخت و بهت پس دادم.

[جغد پیر]جناب کلاغ و آقای روباه؛این حرفا رو ول کنید؛هرچی بوده گذشته و حتی این داستان شما رو از کتاب درسی سوم دبستان هم حذف کردن.حالا من نمی دونم شما برای چی دارین بحث می کنید؟ااا بچه ها فکر کنم آقای لاک پشت رو دیدم...آره داره میاد؛بالاخره اومد اون ور دریاچه رو نگاه کنید...

[همسر لاک پشت]راست میگه بالاخره کامی جون رسید

[خانم خرگوش]تازه رسیده اون ور دریاچه تا بیاد و برسه این ور دو روز طول می کشه

[همسر لاک پشت]یه باز بهت تذکر دادم به همسر من تیکه ننداز.

[خانم خرگوش]بابا مگه من چی گفتم؟شما چقدر حساسید خانم لاک پشت!!

[خانم لاک پشت]همینی که هست؛من رو همسرم تعصب دارم واجازه نمی دم کسی بهش توهین کنه

_سلام اینجا چه خبرشده؟باز با کی داری دعوا می کنی نیلو جون؟؟هزار بار بهت گفتم عصبی نشو برای لاک ات ضرر داره

[همسر لاک پشت]آخه نبودی کامی جون داشتن پشت سرت حرف می زدن و مسخره ات می کردن

[جغد پیر]نه بابا اینطوری نیست آقای لاک پشت؛بچه ها داشتن با هم شوخی می کردن.خوب آقای لاک پشت کجا بودید چرا دیر کردید؟

[لاک پشت]هیچی بابا!!!داشتم توی راه می اومدم که یه اس ام اس از جناب خفاش رسید که وایرلس جنگل راه اندازی شده سریع خودتو برسون؛منم یه لحظه اونجا نشستم تا امتحان کنم ببینم اینترنت وصل میشه یا نه؛سرگرم دنیای مجازی شدم وبرای ساعاتی دنیای حقیقی رو فراموش کردم

[جغد پیر]خوب وصل شدید به اینترنت یا نه؟

]لاک پشت]بله جناب جغد ولی سرعتش خیلی پایین بود....همینطوری که داشتم توی اینترنت سیر می کردم به سایتی برخورد کردم که نظرم رو جلب کرد وبرام خیلی جالب بود

[همسر لاک پشت]چی دیدی همسر عزیزم؟

[لاک پشت]تو یه سایتی زده بود حیواناتی که قصد ادامه ی تحصیل دارن می تونن تو اون سایت ثبت نام کرده و مدارکشون رو ارسال کنن و امتحان بدن و در صورت قبولی می فرستنشون خارج برای ادامه ی تحصیل و بورسیه شون می کنن و امکانات رفاهی و همه چی بهشون می دن.

[جغد پیر]خوب این که خیلی عالیه جناب لاک پشت.حیوانات دهکده ی ما می تونن برن و تخصص کسب کنن  ومتناسب با اون تخصصشون ورشته شون توی دهکده مون کار کنن وبرای پیشرفت دهکده مون قدم بردارن......

ادامه دارد.......

در ادامه ی داستان با ما همراه باشید اتفاقات جالب تری خواهد افتاد......

 

 

 

سه شنبه 13/10/1390 - 22:51 - 0 تشکر 411932

سلام
جالب بود، یعنی هست، چون ادامه داره
ممنون

سه شنبه 13/10/1390 - 22:52 - 0 تشکر 411933

سلام
ممنون جالب بود

هر كس كه با زندگي ميسازد ميبازد. بازندگي نساز زندگي را بساز.
چهارشنبه 14/10/1390 - 0:24 - 0 تشکر 411986

سلام
خیلی قشنگه.
ممنون

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی