انجمن ها > انجمن دانش آموزی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
دانش آموزی (بازدید: 490)
جمعه 2/10/1390 - 12:11 -0 تشکر 405431
نقش عوامل منحرف کننده در جوانان

آمریکا و سایر کشور های استعمارگر از بدو شکل گیری انقلاب تا به حل به هر طریقی سعی کرده اند تا مانع وحدت راسخ ایرانیان شوند بدین سبب چند سالی است که به فکر جنگ نرم افتاده اند. جنگی که زخمی هایش بدون درمان و اثر هایش جاودان است. شهیدان و مجروحان این جنگ روزی جوانان پاک و بی ریا بودند که حال با دسیسه ی فریبنده کشورهای غربی بی اساس و بی راده شده اند.دریکی از کتابهای اعتقادی خواندم که رهبر فرانسه طی اعامیّه ای به مردم فرانسه گفت:اگر می خواهید ایرانیان را به زر سلطه ی خود ببرید باید آنا را به چای عادت دهید.از آن پس در هر خانه ای صندوقی نصب شد که مردم فرانسه یک چهلم درآمد ماهیانه خود را در آن جمع آوری می کردند. پس از چند سال رهبر فرانسه دستور داد تا صندوق ها را جمع آوری کرده و با پولهایش چای را در ایران رواج دهند، بدین گونه فرانسویان که عقده ای دیرینه از مسلمانان ایرانی داشتند،عقده ی خود را خالی نمودند. از آن پس رهبر فرانسه به مردم تبریک گفت و اضافه کرد: وقتی میبینم که فرزندان ایرانی هنگام صبح بدون هیچ معطلی چای موخورند و به مدرسه میروند، خوشنود می شوم از نقشه ی عملی شده مان.لازم بذکر است که آیت الله محمد تقی بهلول که درآن زمان شاهد این نقشه بودند؛ازسنّ 7 سالگی تا آخر عمر لب به چای نزدند. این اقدان فرانسه مقدمه ای بود برای امروز که شاهد ماهواره ها،ارتباطات نامشروع بین دختران و پسران،عکس ها و فیلم های مستعجل و ... هستیم.آیا نباید فکری اساسی برای مقابله با این جنگ خطرناک کرد؟

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی