سينما و تلویزیون (بازدید: 590)
يکشنبه 22/8/1390 - 20:38 -0 تشکر 387342
فیلم‌های تلویزیون در عید غدیر خم

*** شـبـکـه یــک

 

به گزارش سرویس تلویزیون ایسنا، فیلم تلویزیونی « وقت طلایی » به کارگردانی صادق کرمیار و تهیه کنندگی محمد رضا خجسته ریگی دوشنبه ‌٢٣ آبان ماه مصادف با شب عید سعید غدیرخم، ساعت ‌٢٢ ازشبکه یک سیما پخش می شود. درخلاصه داستان فیلم آمده: آرش (وکیل) و سحر( داندانپزشک) دو زوج هستند که با هم اختلاف داشته و قصد جدایی دارند و در این بین یکی ازموکلین آرش به نام سیروس به دلیل اینکه آرش وکیل همسر او شده و باعث می شود همسرش طلاق بگیرد ، درپی انتقام جویی از آرش است. سروش صحت، بهاره رهنما و شهرزاد صفوی در فیلم تلویزیونی «وقت طلایی» بازی کرده‌اند.

 

فیلم سینمایی «سه روزبعد» به کارگردانی یال هاگیس، محصول سال ‌٢٠١٠ آمریکا ساعت یک و‌٣٠ دقیقه بامداد سه شنبه ـ ‌٢٤ آبان ماه ـ از شبکه یک سیما پخش می شود. در خلاصه داستان فیلم آمده : جان به همراه همسرش لارا وپسرکوچکشان ،زندگی آرامی دارند.یک شب که لارا بااتومبیلش به خانه بازمی گردد. بی آن که متوجه شود باقاتل یکی ازهمکارانش برخوردکرده ودست خونی قاتل، لباس او را آغشته می کند و صبح روزبعد پلیس به گمان اینکه لاراقاتل بوده اورادستگیرمی کند.

 

فیلم تلویزیونی «همه چی رو به راهه» به کارگردانی حجت ذیجودی و تهیه‌کنندگی عباس رافعی سه شنبه ‌٢٤ آبان ماه ساعت‌١٥:40 از شبکه یک سیما پخش می شود. داستان فیلم درباره "بابک و سارا" زن و شوهری است که هر دو در رشته هتل داری تحصیل کرده و در یک هتل مشغول بکارند .آنها با وجود داشتن فرزندی ده ساله در آستانه طلاق قرار دارند.پس از آنکه سارا مدیر تشریفات می شود رابطه آنها بغرنج تر می شود. در این اوضاع بابک تحت تاثیر یک اتفاق ، قابلیت این را پیدا می کند که ذهن زنها را بخواند و این ماجرا به او کمک می کند تا از زوایای پنهان ذهن سارا و دختر و خواهرانش که دراین مدت ازآنها دور بوده، آگاه شود و رابطه آنها اصلاح شود. رامتین خداپناهی، نگین صدق گویا، ساعد هدایتی، فرهاد بشارتی، غزال جزایری و رابعه اسکویی در فیلم تلویزیونی «همه چی رو به راهه » محصول سال ‌٨٨ گروه فیلم های تلویزیونی شبكه یک بازی کرده انـد.

 

فیلم تلویزیونی «قباله» سه شنبه ‌٢٤ آبان ماه ساعت ‌٢٢ ازشبکه یک سیما پخش می شود.

درخلاصه داستان فیلم آمده: رضا منوچهری دفتردار است. او که سال ها پیش یکی ازجعل کننده های معروف به نام نازی را لو داده و او طی اتفاقاتی فوت کرده است و اکنون بعد از سال ها، صابری ( که دوست نازی است) به اتفاق وی درپی گفتن انتقام ازمنوچهری هستند. سعید نیکپور، علی دهکردی، سعید داخ، الهام کردا و افسانه ناصری در فیلم تلویزیونی «قباله» به کارگردانی سید محسن یوسفی و تهیه کنندگی سید علیرضا طباطبایی بازی کرده اند.

 

سه شنبه ‌٢٤ آبان ماه ساعت ‌٢٤ فیلم سینمایی « مهریه بی بی » ازشبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم آمده : بی بی برای نجات کوکب ازیک ازدواج اجباری سند قطعی زمینی را که مهریه اش است برای فروش به بنگاه معاملات ملکی اسدی می برد. دلال دیگری به نام شکوری که ازمدت ها پیش در پی خرید این زمین بود ، پی می برد که بی بی ازقیمت واقعی زمینش بی اطلاع است. زنده یاداسماعیل داورفر، علیرضا خمسه، جهانبخش سلطانیان، پروین دخت یزدانیان، سعید امیر سلیمانی و کمند امیرسلیمانی در فیلم سینمایی «مهریه بی بی» به کارگردانی اصغر هاشمی و تهیه‌کنندگی محمد برسوزیان و اصغرهاشمی هنرمندی کرده اند.

 

*** شـبـکـه دو

 

انیمیشن «جنگجوی آواره» سه شنبه ‌٢٤ آبان ماه ساعت ‌١٧:30 ازشبکـه دو سیما پخش خواهد شد.

در این انیمیشن خواهید دید: خانواده ای از موش ها در خانه سروانتس که نویسنده دن کیشوت است زندگی می کنند. پدر این خانواده داستان هایی که سروانتس ازدن کیشوت می نویسد را بسیار دوست می دارد و آنها را می خواند و هرباربه خانه بازمی گردد و بچه هایش را بی حوصله می بیند، آنها را دورهم جمع کرده و برایشان ازماجراجویی های دن کیشوت تعریف می کند.

 

انیمیشن «جنگجوی آواره» به کارگردانی آنتونیو زوررا و تهیه کنندگی آنتونیو زوررا و کامرون پرز محصول سال‌٢٠١٠ در کشور اسپانیا ساخته شده است.

فیلم تلویزیونی «مسیر آسمان» به کارگردانی علی عطشانی و تهیه کنندگی سید محسن طباطبائی پورسه شنبه ‌٢٤ آبان ماه ساعت ‌٢٣ روی آنتن شبکـه دو سیما می رود.

 

داستان این فیلم درباره‌ی مرتضی، کارگر خدمات ترمینال حجاج است که در رویاهای خود می بیند که به حج مشرف می شود. روزی در فرودگاه، کیسه‌ای از سوغات مسافران جا می ماند و مرتضی درصدد برمی‌آید آن را به صاحبش برساند، در ادامه ماجرا مرتضی تصادف می کند و در عالم بی هوشی به حج می رود.

امیرحسین مدرس، خاطره حاتمی، مهران رجبی و شهرام عبدلی در فیلم تلویزیونی «مسیر آسمان» هنرمندی کرده اند.

 

*** شـبـکـه ســه

 

فیلم سینمایی «قبر مشترک» به کارگردانی رضا درگزی دوشنبه ـ ‌٢٣ آبان ماه ـ ساعت ‌١٩:15 روی آنتن شبکـه سه سیما می رود. در خلاصه داستان فیلم آمده: زن و مردی می خواهند علیرغم سن بالا از هم جدا شوند و خانم تقاضا داده نصف مایملک شوهرش به نام او شود. درگیری آنها بالا می گیرد. آقا سیف اله به شخصی بدهی دارد که تصمیم می گیرد با دادن سند قبری که قبلا خریده طلبکار را راضی کند. حمید لولایی و مریم امیرجلالی در فیلم سینمایی «قبرمشترک» بازی کرده‌اند.

 

فیلم سینمایی «دزدان غیر دریایی» به کارگردانی بیژن شیرمرز و تهیه‌کنندگی آمنه بصیری سه شنبه ‌٢٤ آبان ماه ساعت ‌١٠:30 از شبکه سه سیما پخش می شود.

در این فیلم با بازی محسن افشانی، علیرضا خمسه و ناصر هاشمی می بینیم: آقای رفعت در آستانه مسافرت مطلع می شود که نادر دزد سابقه دار محله از زندان آزاد شده است. نادر از طرف رفعت مامور مراقبت از خانه وی در نبودشان می شود ، اما دزدان غیردریایی نقشه دیگری دارند.

 

فیلم تلویزیونی «گلبهار» به کارگردانی محمد ابراهیم معیری و تهیه‌کنندگی پوران درخشنده سه شنبه ‌٢٤ آبان ماه ساعت ‌١٩:15 از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی ارژنگ امیرفضلی، مهران رجبی، محبوبه بیات و اسماعیل سلطانیان آمده: دختر هنرمندی به نام گلبهار متوجه می شود به بیماری ام اس مبتلا شده است. به همین دلیل مراسم ازدواج اوبه هم می خورد و دچارمشکلات روحی می شود.

 

*** شـبـکـه چـهــار

 

فیلم تلویزیونی « پیدا و پنهان » به کارگردانی حجت قاسم زاده اصل و تهیه کنندگی محمد رضا شفیعی ، سه شنبه ‌٢٤ آبان ماه ساعت ‌٢٠:30 ازشبکه چهارسیما پخش خواهد شد .

پریوش نظریه و مهرداد ضیایی به عنوان بازیگر اصلی دراین فیلم ایفای نقش کرده اند. داستان یک روز زن میانسالی با تمام دغدغه های یک زن ، یک مادر و یک همسر، مریم دخترش باردار است و پسرش سرباز و دوستش قرار است دربیمارستان جراحی شود.

 

*** شـبـکـه تـهــران

 

فیلم سینمایی «نبرد سرنوشت ساز» به کارگردانی وو ـ پینگ یوئن، دوشنبه ‌٢٣ آبان ماه ساعت ‌٢٠:45 از شبکه تهران سیما پخش خواهد شد.

 

در خلاصه داستان فیلم می بینیم: طی یک نبرد در دوران سلسه کینگ چین در سال ‌١٨٦١ جنگجویی به نام سوچان موفق می شود که جان پسر حاکم را نجات دهد و پسر حاکم به او وعده حکومت بریک منطقه چین را می دهد. اما سوچان ترجیح می دهد که این مقام را به دوست بسیار نزدیکش یوان واگذار کند و سپس با یینگ خواهر یوان ازدواج کند و در انزوا از دنیای سیاست به تمرینات رزمی ووشو بپردازد.

مان چئو ک چیو، ژون شو، اندی اون و میشله یوه به عنوان بازیگران اصلی دراین فیلم محصول ‌٢٠١٠ چین ایفای نقش کرده اند.

 

انیمیشن «خوش قدم» سه شنبه ـ ‌٢٤ آبان ماه ـ ساعت ‌٩ صبح در قالب برنامه «تماشا خانه» از شبکه تهران پخش می شود.

داستان این انیمیشن با بازی الیجاه وود، بریتانی مورفی و هوگو جک من در مورد امپراطوری پنگوئن ها درقطب جنوب است. در دنیای پنگوئن ها اگر کسی نتواند خوب آواز بخواند از گروه طرد می شود. «مومبل» پنگوئنی است که خود را بدترین آوازخوان دنیا می داند، این ضعف پنگوئن منجر به ترک کردن خانه و رویارویی با ماجراهای جالبی می شود. انیمیشن «خوش قدم» به کارگردانی جورج میلرپ محصول سال ‌٢٠٠٦ درکشوراسترالیا ساخته شده است.

 

فیلم سینمایی «ماجراجویی بزرگ پی وی» به کارگردانی تیم بارتون سه شنبه ‌٢٤ آبان ماه ساعت ‌١٣:30 از شبکه تهران پخش می شود. دراین فیلم با بازی پائول ریوبنس، الیزابت دایلی، مارک هولتون و داینی سلینجر آمده: پی وی مردیست با روحیات بچگانه که زندگی فانتزی دارد. او دوچرخه خارق العاده ای دارد که تنها مونس او بوده و به آن عشق می ورزد. فرانسیس که جوان پولداریست و او نیز روحیات بچاگانه ای دارد، به شدت به دنبال این دوچرخه است. درنهایت فرانسیس دوچرخه را از طریق دادن پول به فردی می دزدد. پی وی برای یافتن دو چرخه به هردری می زند.

فیلم سینمایی «ماجراجویی بزرگ پی وی» محصول سال ‌١٩٨٥ در کشورآمریکا ساخته شده است.

 

فیلم سینمایی «جا مانده» به کارگردانی بهروز شفیعی و تهیه‌کنندگی امیر واجد سمیعی سه شنبه ـ ‌٢٤ آبان ماه ـ ساعت ‌٢٠ و ‌٤٥ دقیقه از شبکه تهران روی آنتن می‌رود. داستان این فیلم درباره‌ی خانواده پرجمعیت آقا حجت، سرایدار یک شرکت است. او برای اولین بارهمراه خانواده به یک عروسی اعیانی مربوط به مهندس کامران ، رئیس شرکتی که در آن کارمی کند ، دعوت می شود. برای آن ها درمسیررفت و برگشت و حضور درمهمانی حوادث با مزه ای رقم می خورد که پایه و اساس فیلم را تشکیل می دهد.

 

*** شـبـکـه شمـا

 

فیلم تلویزیونی «نیمکتی برای دو نفر» به کارگردانی محمد باقری‌نیکو و تهیه‌کنندگی عباس عادلی سه‌شنبه ـ ‌٢٤ آبان ماه ـ ساعت ‌١٢:15از شبکه شما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی ثریا قاسمی، بهزاد فراهانی، محمد رضا غیاث‌آبادی، عاطفه کرم بخش، حسام‌الدین باتمانی، سهیلا کلیایی و سمیرا حاجی فتحعلی می‌بینیم: دخترعمو و پسرعموی پیری که از کودکی به هم علاقه‌مند بودند، ولی به هم نرسیدند درروستایی زندگی می‌کنند که زمینی ازپدربزرگشان به آنها ارث می رسد که در صورت ازدواج به آنها تعلق پیدا می‌کند، اما یکی از آنها دراوج پیری در رشته پزشکی قبول می شود و تصمیم دارد زمین را به درمانگاه تبدیل کند.

ایسنا

 

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

دوشنبه 23/8/1390 - 0:12 - 0 تشکر 387454

دست شما درد نکنه.

 

« معجزه خبر نمی کند، با احتیاط ناامید شوید ! »

 

چهارشنبه 25/8/1390 - 16:4 - 0 تشکر 388620

سلام
به نظر میاد که فیلم های بالا قشنگتر و بهتر باشن نسبت به فیلم های اون هفته
من که کلا هیچ فیلمی رو ندیدم:D

شاید تقدیر قابل تغییرنباشد،اما تغییر قابل تقدیر است.
چهارشنبه 25/8/1390 - 23:31 - 0 تشکر 388867

سلام
ممنون از اطلاع رسانیتون

کوله بارت را ببند

شاید ابن چند سحر فرصت آخر باشد

که به مقصد برسیم

بشناسیم خدا را

و بفهمیم که یک عمر چه غافل بودیم...

جمعه 27/8/1390 - 19:41 - 0 تشکر 389655

سلام
خواهش میشه

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی