انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 289)
شنبه 30/7/1390 - 13:44 -0 تشکر 378488
فیلم جالب...

از دوران كودكی ,استعداد كافی برای فیلم سازی داشتم.تازگی ها میخواستم در یك مسابقه ی فیلم سازی شركت كنم.و چون اخر هفته میخواستم با پدر و مادرم به خانه ی خاله ام برویم ,دور بینم را هم همراه خودم اوردم تا از چیز های جالب فیلم بگیرم و برای ان مسابقه بفرستم.از قضا, دختر و پسر خاله ام میخواستند برای مدرسه ی هنرشان یك نمایش اجرا كنند و میخواستند موقع تمرین, من هم نمایش ان ها را ببینم ونظر بدهم, اما تاكید كردند كه نباید از ان نمایش فیلم بگیرم.

من؟فكر میكنید من حاضر بودم لقمه ی به ان بزرگی را از دست بدهم؟نمایششان عالی بود و اگر من از ان فیلم میگرفتم به نفع من هم میشد.

وقتی نمایش شروع شد,من دوربینم را جایی دور از چشم انها گذاشتم تا فیلم بگیرد. نمایش بدون هیچ ایرادی اجرا شد و من مطمئن بودم كه اگر ان فیلم را برای مسابقه بفرستم,حتما" برنده خواهم شد.فیلم را بدون هیچ نگاه كردنی به آن فرستادم.خیلی از خودم مطمئن بودم.

تا این كه نتیجه امد.

در نامه نوشته بود:

خانم مایلی جفرسون:

با عرض پوزش باید به اطلاعشما برسانیم كه فیلم شما از همه لحاظ خسته كننده و نا معمول بود.ما فیلم را برای شما فرستادیم.امید واریم دفعه ی بعد بیشتر تلاش كرده و از یك موضوع به مدت 20 دقیقه فیلم نگیرید.

چی؟خسته كننده؟نا معمول؟فیلم را گذاشتم تا انرا ببینم.باورم نمیشد.

تمام مدت از سقف فیلم گرفته بودم.........................................................!

هر كس كه با زندگي ميسازد ميبازد. بازندگي نساز زندگي را بساز.
شنبه 30/7/1390 - 15:29 - 0 تشکر 378519

هه هه هه هه هه ..... قشنگ بود

شنبه 30/7/1390 - 17:13 - 0 تشکر 378584

سلام
چه جالب، خوب از خانم مایلی جفرسون (نه به خاطر مایلی جفرسون بودنش، بلکه به خاطر خانوم بودنش) انتظاری جز این نمی رفت.همین که دوربینو روشن کرده بود، خیلی جای تشویق داره!
بی شوخی مطلب جالبی بود.دستتون بی بلا
یا علی

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی