انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 590)
شنبه 23/7/1390 - 21:2 -0 تشکر 375071
اگر رییس جمهور بیاید، مطهری بر می گردد

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به مذاکراتش با علی مطهری برای پس گرفتن استعفایش گفت: مطهری شروطی را برای پس گرفتن استعفایش مطرح کرده است.

محمد دهقان گفت: در مذاکراتی که با علی مطهری صورت گرفت، وی اعلام کرد در صورتی استعفای خود را پس می گیرد که هفته آینده سوال از رئیس جمهور - احمدی نژاد - در صحن مجلس شورای اسلامی مطرح شود.

نماینده مردم چناران و طرقبه در مجلس با تاکید بر اینکه مطهری هنوز به صورت رسمی استعفا نداده است، افزود: استعفای مطهری زمانی رسمی خواهد شد که این استعفا به رئیس مجلس شورای اسلامی تحویل داده شود.

وی با اشاره به اینکه علت استعفای مطهری اعتراض وی به عملکرد هیأت رئیسه در به جریان نینداختن سوال از رئیس جمهور در صحن علنی مجلس است، گفت: مطهری معتقد است هیأت رئیسه اجازه نداده سوال از رئیس جمهور در صحن به جریان بیفتد و هیأت رئیسه امضای نمایندگان را از طرح سوال پس گرفتند.

عضو هیأت رئیسه مجلس با تاکید بر اینکه انصراف نمایندگان از طرح سوال از رئیس جمهور مانع از طرح این سوال در صحن علنی مجلس شده است، گفت: استعفای مطهری برای رسمیت یافتن باید به رئیس مجلس تقدیم شود؛ بنابراین خبرهای موجود درباره تقدیم استعفای وی به هیأت رئیسه نمایانگر رسمیت یافتن استعفای مطهری نیست.

 امروز علی مطهری استعفای خود را تقدیم هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی کرده است.

طرح سوال از رئیس جمهور 5 تیرماه با 100 امضا توسط علی مطهری از طراحان اصلی این سوال، به هیأت رئیسه مجلس تقدیم شد. این طرح طبق آئین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی با امضای یک چهارم نمایندگان یعنی 73 نفر قابل طرح است.

منبع: مهر

هرگز اين چهار چيز را در زندگيت نشكن

.......................اعتماد ، قول ، رابطه و قلب ؛

.....................................يرا اينها وقتي مي شكنند صدا ندارند ، اما درد بسياري دارند ...

...چارلز ديكنز ...
پنج شنبه 28/7/1390 - 15:55 - 0 تشکر 377539

ایشون بفرمایند زمین خودشون رو شخم بزنند

شنبه 7/8/1390 - 12:11 - 0 تشکر 381035

به نظر من هم باید از رئیس جمهور درباره جریان انحرافی و تورم و بیکاری و سیاست خارجی سوال کرد.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی