وبلاگ نویسان (بازدید: 764)
شنبه 23/7/1390 - 6:10 -0 تشکر 374836
رسانه های دیجیتال و معرفی برترین پایگاهها

بخش پایگاه های اینترنتی با ۷۲اثر برگزیده، رکورد را شکست

به گزارش خبرنگار ستاد خبری پنجمین نمایشگاه و جشنواره رسانه های دیجیتال، در بخش برترین پایگاه فرهنگ و اندیشه، "گفت و گوی دینی و کانون گفت و گوی قرآنی" عنوان رتبه اول و "گروه سایبری ترویج حجاب و عفاف" عنوان شایسته تقدیر کسب کردند.

در بخش برترین پایگاه مروج اسلام و معارف اهل بیت، از "پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله العظمی مکارم شیرازی" به عنوان رتبه اول و سایت "راسخون" به عنوان رتبه دوم تقدیر شد.

در بخش برترین پایگاه اندیشه های انقلاب اسلامی و اندیشه های امام و ولایت فقیه، از "پایگاه جامع تبلیغات ذی طوی" به عنوان رتبه اول و از "پایگاه وبلاگ نویسان ارزشی پاونا" و "شناخت رهبری" مشترکا به عنوان رتبه دوم قدردانی شد. در همین بخش، "مؤسسه فرهنگی و پژوهشی اندیشه و بصیرت" و "بسیج مازندران" به عنوان آثار شایسته تقدیر معرفی شدند.

جایزه رتبه دوم در بخش برترین پایگاه مبلغ و مروج فرهنگ ایثار، شهادت و دفاع مقدس، به "قافله شهدا" و جایزه رتبه سوم به "خین" اهدا شده و "مؤسسه شهیدان اهل قلم" و "امیران قافله شهادت" شایسته تقدیر اعلام شد. هیئت داوران در این بخش اثری را به عنوان رتبه اول معرفی نکرد.

در بخش برترین پایگاه مبلغ و مروج ایران شناسی، از "مرکز مطالعات خلیج فارس" به عنوان رتبه اول و "بیابان های ایران" به عنوان رتبه دوم و "نمای ایران" به عنوان رتبه سوم تقدیر شد.

در بخش برترین پایگاه هنری، از "نگارخانه ایران رسانه اجتماعی هنرمندان" به عنوان رتبه اول و "عزیزی هنر" به عنوان رتبه دوم و "پرشین گرافیک پورتال عکس و گرافیک ایرانیان" به عنوان رتبه سوم تقدیر شد.

رتبه های اول و سوم در بخش برترین پایگاه ادبی و مروج خط و زبان فارسی، به ترتیب، به "تارنمای رسمی گسترش زبان و ادبیات" و "تاریخ شفاهی" تعلق گرفت و "گنجوی" شایسته تقدیر اعلام شد.

در بخش برترین پایگاه مبلغ و مروج فرهنگ مهدویت، از "تارنمای رسمی مسجد مقدس جمکران" به عنوان رتبه اول و "پایگاه اطلاع رسانی شمس ولایت" به عنوان رتبه دوم تقدیر کردند.

"تارنمای تخصصی بانوان و دختران ایرانی" در بخش برترین پایگاه مبلغ و مروج سبک زندگی اسلامی ایرانی، شایسته تقدیر معرفی شد.

در بخش برترین پایگاه معرفی فرهنگ اسلامی ایرانی به مخاطب خارجی، هیات داوران "مجمع جهانی تقریب مذاهب" را به عنوان رتبه اول و "مجمع جهانی اتحاد دانشجویان جهان اسلام- رحماء" را به عنوان رتبه دوم معرفی و "راهنمای سفر و گردشگری در ایران" را شایسته تقدیر معرفی کردند.

جایزه رتبه اول در بخش برترین خدمات دهنده پست الکترونیک ایرانی، به "میهن میل" تعلق گرفت. دراین بخش، "ایمیل فارسی میل فا"، "پست الکترونیکی ایران"، "پست الکترونیک صبا" و "پست الکترونیک دانش آموزان اصفهان" شایسته تقدیر شدند.

همچنین هیات داوران از "پایگاه اطلاع رسانی کتابخانه های ایران" به عنوان رتبه اول و "موتور جستجوی دانلود راوک" به عنوان رتبه دوم در بخش برترین جستجوگر تقدیر کرده و "موتور جستجوی ریسمون" و "جستجوگر جسجو" را شایسته تقدیر شناختند.

هیئت داوران در بخش برترین خدمات دهنده وبلاگ و میکروبلاگ، "سرویس رایگان وبلاگ فارسی بلاگ اسکای" را به عنوان در رتبه اول و "سرویس وبلاگ دهی پلاکفا" را به عنوان رتبه دوم و "نی‌نی وبلاگ" را به عنوان رتبه سوم معرفی کردند. همچنین، "سامانه وبلاگ مدارس" و "سرویس وبلاگ دهی ایران بلاگ وب" و "سرویس دهنده فتوبلاگ فارسی پروپیک نت" را شایسته تقدیر اعلام کردند.

در بخش برترین خدمات دهنده گفت و گوی اینترنتی (چت و تالارهای گفت و گو)، عنوان رتبه دوم به"انجمن های ایران پردیس" و عنوان رتبه سوم به "انجمن اندیشمندان جوان" تعلق گرفت. "انجمن علمی و تخصصی زحل" و تالارهای گفت و گوی پی سی ورد" نیز شایسته تقدیر اعلام شد.

در بخش برترین خدمات دهنده شبکه های اجتماعی، از "جامعه مجازی کلوب" به عنوان رتبه اول و "جامعه مجازی هم‌میهن" به عنوان رتبه دوم و "افسران جنگ نرم" به عنوان رتبه سوم تقدیر شد.

"شبکه اجتماعی اندیشگر" نیز شایسته تقدیر معرفی شد.

عنوان رتبه اول در بخش برترین ارائه کننده آموزشی الکترونیک، به هیچ اثری تعلق نگرفت؛ اما هیئت داوران در این بخش، "تارنمای آموزش و اطلاع رسانی شیمی" را به عنوان رتبه دوم و "پایگاه اینترنتی نجاتگر" را به عنوان رتبه سوم معرفی کرد.

عناوین رتبه اول و دوم و سوم در بخش برترین پایگاه با مخاطب کودک و نوجوان، به ترتیب، به "تارنمای زنگوله" و "سرزمین مجازی کودکان تبیان" و "تارنمای فارسی کودکان" تعلق گرفت و "بچه مسلمون" شایسته تقدیر اعلام شد.

در بخش برترین پایگاه با مخاطب جوان، از "کانون اندیشه جوان" به عنوان رتبه دوم و "جوان امروز" به عنوان رتبه سوم تقدیر شد. هیئت داوران "انجمن صنفی گویندگان جوان تهران" را شایسته تقدیر اعلام کرد؛ اما رتبه اول را به هیچ اثری اختصاص نداد.

در بخش برترین پایگاه با مخاطب خانواده، "باشگاه همسران جوان" شایسته تقدیر اعلام شد.

از "شبکه رشد" به عنوان رتبه اول و "بانک اطلاعات نشریات کشور" به عنوان رتبه دوم در بخش برترین دایرة المعارف (دانش نامه) و فرهنگ لغت برخط تقدیر گردید. در این بخش، "فرهنگ واژگان فارسی به فارسی" شایسته تقدیر اعلام شد.

در بخش برترین پایگاه علمی و فناوری، جایزه رتبه اول را به "پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران" و جایزه رتبه سوم به "پورتال علمی دانشجویان ایران" اهدا گردید. "پایگاه فناوری هیتنا" نیز شایسته تقدیر معرفی شد.

هیئت داوران در بخش برترین پایگاه معرفی مناطق کشور (مفاخر، فرهنگ، گردشگری)، رتبه های اول و دوم را به "پایگاه تخصصی گردشگری خراسان رضوی" و "سامانه اینترنتی روستای بالاجاده" اختصاص دادند.

در آخر، در بخش برترین پایگاه در حوزه بهداشت و سلامت، از "بانک تخصصی ویدئوی سلامت" به عنوان رتبه دوم و "مؤسسه تحقیقات آموزشی و پیشگیری سرطان" به عنوان رتبه سوم تقدیر کرده و "پورتال پزشکی ورزشی ایران" را شایسته تقدیر اعلام کردند.

منبع 

   

مدیر انجمن حوزه علمیه 

تماس بامن:

forum:www.mahdiyavar.mihanbb.com

e-mail:ya_lasaratelhosain@yahoo.com


 

شنبه 23/7/1390 - 6:11 - 0 تشکر 374837

با سلام و درود
این مطلب رو در قسمت وبلاگ نویسان ثبت کردم
چون خیلی ها دوست دارند با پایگاههای خوب آشنا بشوند
هم برا محتوا خوبه و هم برای لینک کردن
این ها رو می تونید نامش از گوگل سرچ کنید و به پایگاه مزبور برسید
شادباشید

   

مدیر انجمن حوزه علمیه 

تماس بامن:

forum:www.mahdiyavar.mihanbb.com

e-mail:ya_lasaratelhosain@yahoo.com


 

شنبه 23/7/1390 - 20:39 - 0 تشکر 375051

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام علیکم

با تشکر از شهادت عزیز به خاطر ایجاد بحث

داوری آثار رسانه های دیجیتال واقعا حرف نداره و کاملا تخصصی انجام می گیرد هر پایگاهی که جز اثار برتر انتخاب شده بدون شک برتری خاصی با سایر رقبای خود داشته است.

موفق و موید باشید.

یا حق. 

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی