• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
فرهنگ پایداری (بازدید: 686)
شنبه 16/7/1390 - 19:26 -0 تشکر 373165
انتشار دوباره ماهنامه امتداد

رضا مصطفوی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در خصوص انتشار دوباره ماهنامه «امتداد»، نشریه فرهنگ و ادبیات مقاومت و نهضت جهانی اسلام، اظهار داشت: از تیرماه سال جاری  مؤسسه طلایه‌داران نور آفاق، صاحب امتیازی این ماهنامه را پذیرفت و از این پس این ماهنامه با حمایت بنیاد خاتم‌الاوصیا (ص) منتشر می‌شود.

وی با اشاره به تغییرات محتوایی در دوره جدید ماهنامه «امتداد» از راه‌اندازی سرویس‌های «خاکریز خودی»، «خاکریز دیروز» و «خاکریز امروز» در این مجله خبر داد و گفت: برای ارائه یک اثر فرهنگی قابل توجه و حرفه‌ای‌تر، از همکاری نیروهای بیشتری بهره‌ گرفته‌ایم.

سردبیر ماهنامه «امتداد» گفت: این نشریه در حوزه‌ «خاکریز دیروز» به موضوعات انقلاب اسلامی، دفاع مقدس، مقاومت و جهاد اصغر می‌پردازد؛ در حوزه «خاکریز امروز» نیز جهاد نرم، مقاومت، دفاع و هجوم فرهنگی، ابزارهای مبارزه با جنگ امروز را در برمی‌گیرد و در حوزه «خاکریز خودی» موضوعات مرتبط با جهان اسلام، بیداری اسلامی، نهضت جهانی اسلام، دشمن شناسی و استکبارستیزی را مورد بررسی قرار می‌دهد.

وی با بیان اینکه انتشار ماهنامه «امتداد» به دلیل توقف انتشار بیش از 4 ماه، با ریزش نسبی در میان مخاطبان روبرو بوده است، گفت: ماهنامه «امتداد» پرمخاطب‌ترین نشریه کشور در حوزه فرهنگ و دفاع مقدس بوده که نزدیک به 40هزار مشترک داشته است.

مصطفوی خاطرنشان کرد: در ماه‌های اخیر با انتشار خبر تعطیلی امتداد، ریزشی در تعداد مشترکان ایجاد شده که برای جبران این ریزش، شماره جدید ماهنامه «امتداد» را برای تمام مشترکان در اقصی نقاط کشور، ارسال می‌کنیم تا در جریان انتشار دوباره آن قرار بگیرند و به حلقه مشترکان امتداد بپیوندند.

وی ابراز امیدواری کرد که امتداد در دو، سه ماه آینده بتواند دوباره رکورددار نشریات فرهنگی کشور باشد.

خوشا شهیدان و خوشا آنان که با یاد شهیدان زنده اند

جمعه 22/7/1390 - 13:50 - 0 تشکر 374442

ماهنامه خوبیه تازگی ها خوندم البته از سایتش ماهنامه های قبلیش رو
میتونید از زیر لینک بخونید ماهنامه های قبلی رو
http://emtedad.ir/index.aspx?siteid=1&pageid=185

سه شنبه 10/8/1390 - 13:30 - 0 تشکر 381958

جدیدترین شماره ماهنامه امتداد با مطالب زیرمنتشر شد:

جلد دو / سنگر انفرادی / علمدار / هفته دفاع مقدس، از جُنگ ماست‌خوری تا میتینگ روشنفكری / پرواز جنگ بر بال خیال / مسیر زردِ بنفش / DNA، پلاك پنهان شهیدان / عباس! روزی كه برف‌های كردستان رابرای غسل شهادت ذوب كردی، شهیدشدی / امروز چگونه شهید شویم / حسینِ(ع) مسیحی، مریمِ مسلمان! / معراج / و امروز... عیارها / شهادت با بمب شیمیایی می‌خواهم / سرداران واقعی، شب اول رفتند / دیگر دستی به سرش نكشیدم / تپش قلب از پست امدادی تا اتاق جراحی / نگاه / صدای تیر خلاص‌ها را می‌شنیدم / وصیتی كه خون، ناتمامش گذاشت / علی؛ یكی از هفتاد دلاور / مدال‌های پنهان شریف / ردپای یك ستاره در آسمان شهادت / راز آه سوختۀ محمد... / موشکی را که به سوی ما می‌آمد دیدم / پالانیزه كردن، مأموریتی برای مش برزو / خمپاره‌انداز پیشانی سفید / چشمان بستة دنیا، بر چشمان بسته‌شدة شهیدان ما / این درس گریه داشت / ساده‌های صریح و صمیمی 3 / چه كسی سفارت عراق را منفجر كرد؟ / چه كسی سفارت عراق را منفجر كرد؟ / الجزیره؛ شبكه‌ای كه گاهی كور می‌شود / به پیش ای ایران!‌ ما با توییم، با جان‌وتن / ایران؛ آخرین تصمیم صهیونیست‌ها / آیت‌الله خامنه‌ای، چهرة جدید خاورمیانه / امروز طالوت‌ها به میدان آمده‌اند / فردا با نصفه‌روز، كار صهیونیست‌ها را تمام می‌كنیم / بیداری اسلامی؛ فصل بازگشت به فطرت و حقیقت / چه شد كه رفتیم... / چه شد كه برگشتیم... / بی‌سیم‌چی / اخبار جهاد و شهادت / اخبار كتاب و جبهة فرهنگی انقلاب اسلامی / التماس دعا /

خوشا شهیدان و خوشا آنان که با یاد شهیدان زنده اند

چهارشنبه 9/9/1390 - 14:39 - 0 تشکر 394665

 شماره جدید (2+64) امتداد با مطالب متنوع و گوناگون از جبهه‌های دیروز و امروز منتشر شد.

مطالب«خاكریز خودی»،نگاهی به خاطرات، زندگی‌نامه‌ها و... از شهدا، جانبازان و رزمندگان هشت سال دفاع مقدس دارد.خاطرات شهید«حاج یونس زنگی‌آبادی»،خاطرات آزاده«علی‌اكبر غلامی»،زندگی‌نامه شهید«حسین مولودزاده»خاطرات خانم عنصری از روزهای پُر تب وتاب جنگ و... از مطالب این قسمت هستند.

اخبار جنگ، خودسازی، معرفی كتاب، هم‌سنگری، سنگر دانشگاه، اطلاعات عملیات، نفوذی‌ها و... از جمله عناوین خاکریز امروز هستند.

مطالب «خاكریز خودی» كه نگاهی دارد به مسائل روز دنیای اسلام و جهان، قصد دارد مخاطب را با مسائل روز جهان اسلام و دنیا بیش‌تر آشنا كند.«فلسطین؛ بهار عربی یا جبهه حقیقی»،«سوریه؛طعمه‌ای برای سلفی‌ها» و... از جمله‌ مطالب این قسمت هستند.

خوشا شهیدان و خوشا آنان که با یاد شهیدان زنده اند

شنبه 12/9/1390 - 6:52 - 0 تشکر 395851

سلام
دستتون درد نکنه

يکشنبه 18/10/1390 - 14:8 - 0 تشکر 414062

شماره 67 ماهنامه امتداد با مطالب زیر منتشر شد:


سحرخیزی رهبری / حاج قاسم!رسیدیم ما رفتیم/ شهادت به ترتیب شماره/ راز گریه های غریب فرمانده/ تاریخ شهادتش را خودش انتخاب کرده بود/ دوکوهه ی بین کربلا و ظهور/ جراحی که بر رگ های بریده بوسه زد و مطالب خواندنی دیگر

خوشا شهیدان و خوشا آنان که با یاد شهیدان زنده اند

يکشنبه 18/10/1390 - 14:31 - 0 تشکر 414084

سلام

ممنون امتداد از معرفی ماهنامه

اینا چه جوریه؟

          کربلای جبهه ها یادش به خیر       سرزمین نینوا یادش به خیر               

 

       "شادی روح امام و شهدا صلوات"          

 

                                               

 
 
يکشنبه 18/10/1390 - 15:29 - 0 تشکر 414107

sardarane_eshgh گفته است :
[quote=sardarane_eshgh;461195;414084]

اینا چه جوریه؟

سلام همسنگری سرداران عشق

متوجه منظورتون نشدم. چی چه جوریه؟ 

خوشا شهیدان و خوشا آنان که با یاد شهیدان زنده اند

يکشنبه 18/10/1390 - 16:57 - 0 تشکر 414124

emtedad64 گفته است :

سلام همسنگری سرداران عشق

متوجه منظورتون نشدم. چی چه جوریه؟ 

sardarane_eshgh گفته است :
[quote=emtedad64;311429;414107]

[quote=sardarane_eshgh;461195;414084]

اینا چه جوریه؟

یعنی اینکه خاطره است خوندنیه؟ چه جوریه؟

          کربلای جبهه ها یادش به خیر       سرزمین نینوا یادش به خیر               

 

       "شادی روح امام و شهدا صلوات"          

 

                                               

 
 
يکشنبه 18/10/1390 - 18:21 - 0 تشکر 414158

هم خاطره هم روایت،مصاحبه و ... اینم لینک شماره جدید امتداد:

http://www.emtedadmags.com/index.asp?Mag=2

اگه به دلتون نشست حتما مشترکش بشین.

خوشا شهیدان و خوشا آنان که با یاد شهیدان زنده اند

يکشنبه 18/10/1390 - 21:53 - 0 تشکر 414231

دل نشینه. توصیه می کنم بخونید.

تنت به ناز طبيبان نيازمند مباد

it is god who cures 

مدير انجمن بهداشت و سلامت

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی