انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 482)
پنج شنبه 29/1/1387 - 15:27 -0 تشکر 37213
شما هم بخونیین خوشتون میاد و میگین خدا جون شکرت

روزها گذشت وگنجشك با خدا هیچ نگفت فرشتگان سراغش را ازخدا گرفتند وخدا هربار به فرشتگان اینگونه  میگفت :می اید من تنها گوشی هستم كه غصه هایش رامی شنود ویگانه قلبی ام كه دردهایش را در خود نگه می داردوسرانجام گنجشك روی شاخه ای از درخت دنیا نشست فرشتگان چشم به لبهایش دوختندگنجشك هیچ نگفت وخدا لب به سخن گشود:" با من بگو از انچه سنگینی سینه توست."گنجشك گفت: لانه كوچكی داشتم ارامگاه خستگی هایم بود وسرپناه بی كسی اما تو همان راهم از من گرفتی    این توفان بی موقع چه بود؟چه می خواستی از خانه محقرم كجای دنیا را گرفته بود ؟وسنگینی بغضی راه بر كلامش بستسكوتی درعرش طنین انداز شدفرشتگان همه سر به زیر انداختندخدا گفت : ماری درراه لانه ات بود خواب بودی باد را گفتم تا لانه ات را واژگون كندانگاه تو از كمین مارپر گشودیگنجشك خیره در خدایی خدا مانده بودخدا گفت :وچه بسیار بلاها كه به واسطه محبتم از تو دور كردم و تو ندانسته به دشمنیم برخاستی اشك در دیدگان گنجشك نشسته بودناگاه چیزی در درونش فرو ریخت های های گریه هایش ملكوت خدا را پر كرد  

سبو بشکست و دل بشکست و جام باده هم بشکست/خدایا بخت من امشب چه بشکن بشکنی دارد

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی