وبلاگ نویسان (بازدید: 462)
چهارشنبه 23/6/1390 - 10:0 -0 تشکر 365723
آخرین پست وبلاگ من:مسیحیت و ماهواره

حمد و سپاس خدایی را که دست عربده جویان بیگانه و بیگانه پرستان زبون را کوتاه میکند.
طرح جمع آوری ماهواره اس . منم گفتم بد نیست مطلبی در مورد مسیحیت وماهواره بنویسم
یکی از ابزار مدرن و موثر در عرصه تبلیغی دشمنان ماهواره اس / امروزه تمام مکاتب بشری ازین وسیله برای گسترش نفوذشون استفاده میکنند / عمده کانالهای ماهواره ای با هدف تخریب افکار جامعه و دور کردن جوامع اسلامی از فرهنگ اهل بیت (ع) طراحی و سازماندهی شده است که از میان کانالهای قابل دریافت اکثرا به تبلیغ ادیان و گروهها و نحله ها اختصاص یافته اند که برای ترویج و تبشیر دینشون و افکار انحرافیشون چندین شبکه فارسی رو هم تاسیس کردن .
درین میان مبلغان مسیحی هم برای ترویج دین خود بی نصیب نمانده و فعالیت های ماهواره ای زیادی علیه اسلام و مسلمین انجام داده اند که حتی امروزه شبکه هایی از قبیل شبکه نجات ؛ محبت ؛ sat 7 parsi  ؛ بیست و چاهار ساعته در حال فعالیتند و شبکه های هم به صورت پاره وقت مثل تپش و امید ایران
شبکه های نیز برای کودکان وجود دارد که هدفی جز نمایش دادن کارتونهای مستهجن و اسلام زداییو تبلیغ آموزه های مسیحی به کودکان مسلمان ندارند ؛ این شبکه ها علاوه بر کارتونهایی که عموما در تضاد با مبانی اخلاقی ماست به فرهنگ سازی و ارزشهای لیبرالی و اومانیستی غرب در ذهنیت اطفال ایرانی میکند و آنرا شیفته زندگی آمریکایی میکند .
یکی دیگر از شبکه های ماهواره ای شبکه فارسی وان (1) است که سریال ها و فیلمهایی رو پخش میکنند که مخالف با آموزه های اسلامی و دینمونه / تماشای تصاویر مبتذل ذهن و اندیشه انسان رو تسخیر میکنه و پایه های اعتقادی  رو فرو میریزه و به تیع باعث فروپاشی زندگی شخصی و اجتماعی فرد نیز میشه.
به وضوح ماهیت هدفمند این شبکه ها در فضای جنگ نرم که خیلی آرام و خاموش حرکت میکنه ؛ تسخیر افکار خانواده های مسلمانه !
شبکه های رقص و موسیقیو مد لباس و ....
شبکه هایی با هداف سیاسی و تخریب اصل ولایت فقیه ....
شبکه هایی که سیاه نمایی و ترویج مصرف گرایی و تن آرایی ... شبکه های بی بند و باری و استفاده از وا‍ژه آزادی ....   ...................    تا بعد

http://mokashefeyemasih.parsiblog.com/

 
نقد مسیحیت تحریف شده
 
 
 
 
يکشنبه 17/7/1390 - 17:1 - 0 تشکر 373376

سلام
آخرش باجمع آوری ماهواره موافقین یا مخالف؟

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی