سينما و تلویزیون (بازدید: 189)
سه شنبه 22/6/1390 - 22:51 -0 تشکر 365587
فیلم های تلویزیونی با قیمت نازلی خریداری می شود

فیلم های تلویزیونی با قیمت نازلی خریداری می شود
شهرری- یك كارگردان كه نخستین تله فیلم خود را آماده پخش دارد، گفت: متاسفانه صدا و سیما اینگونه فیلم ها را با قیمت نازلی خریداری می كند و این امر موجب بروز مشكلات برای تهیه كنندگان می شود.
فیلم های تلویزیونی با قیمت نازلی خریداری می شود
"منصور یزدانی" روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تله فیلم "رانده شده" را در گونه پلیسی - جنایی آماده پخش در نمایش خانگی دارم.
وی به انجام تمام مراحل ساخت این فیلم اشاره كرد و ادامه داد: با شبكه های دو و سه سیما برای فروش فیلم صحبت شده و آنها نیز برای پخش این فیلم در هفته نیروی انتظامی اظهار تمایل كرده اند اما با قیمت پایین و كمتری آنرا خریداری می كنند.
یزدانی كه دانش آموخته رشته نمایش و بازیگری است،هزینه ساخت فیلم رانده شده را 850 میلیون ریال عنوان كرد و گفت: برای فروش مناسب اثر یادشده در شبكه نمایش خانگی می بایست ازطریق شركت های خصوصی و با صرف هزینه زیاد برای چاپ عكس و پوستر تبلیغاتی و توزیع آن در سطح استانها و فروشگاهها اقدام كنم.
كارگردان فیلم تلویزیونی رانده شده با یادآوری اینكه متاسفانه تكثیر غیر مجاز و عرضه قاچاق فیلم های سینمایی عادی شده است، گفت: پخش فیلم به استانها و فروشگاهها باید ظرف مدت یك هفته انجام شود چرا كه پس از مدت یادشده، فروش قاچاق و كپی غیرمجاز آثار، فروش آن را كاهش می دهد.
بازیگر فیلم های آكواریم، صدای زنده و راز ققنوس همچنین در خصوص اویلن تجربه كارگردانی خود گفت: فیلم رانده شده دارای مضمونی اجتماعی بوده و به موضوع تولید و پخش مواد مخدر شیشه می پردازد.
یزدانی ادامه داد: این فیلم روایتگر یك سرگرد نیروی انتظامی است كه پیگیر پرونده ای مواد مخدر بوده و در راه دستگیری اعضای یك باند خطرناك به شهادت می رسد و همكارش تحقیقات او را تكمیل و قاچاقچیان را گرفتار می كند.
به گفته وی، لیلا بوشهری، سیامك اشعریون، فرحناز منافی ظاهر، غلامرضا اصانلو، مصطفی علیایی، امید متقی، بهار رسولی و پریسا احمد در فیلم تلویزیونی رانده شده ایفای نقش كردند.

قدرت کلماتت را بالا ببر نه صدایت را!
این باران است که باعث رشد گل ها می شود نه رعد و برق!!!


برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی