انجمن ها > انجمن طنز و سرگرمی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
طنز و سرگرمی (بازدید: 210)
دوشنبه 14/6/1390 - 7:33 -0 تشکر 362674
كمك به مصدوم در هنگام خفگی

کمک به مصدوم در هنگام خفگی(طنز)


مواد لازم :

- یک فروند مصدوم رو به موت
- لازانیا با پنیر اضافه به مقدار لازم
- یک عدد گردو با پوست
- یک جفت پا (ترجیحاْ شماره 43)
- یک دستگاه پمپ باد
- یک تخته پارچه سفید در ابعاد مصدوم
- یک فقره تلفن

دستور عمل :

ابتدا مصدوم مورد نظر را برای شام به منزل خود دعوت میکنیم که در این قسمت میتونیم از مادر شوهر ، خواهر زن ، یا یک دوست طلبکار و..... استفاده کنیم ( لازم به ذکر این نکته در اینجا می باشد که برخورد ما با مصدوم باید کاملاْ طبیعی و به دور از هر گونه دستپاچگی باشد تا بویی از ماجرا برده نشود !) در مرحله بعدی باید برای شام مقداری لازانیا با پنیر اضافی آماده کنیم که در این مرحله باید گردو را در زیر پنیر اضافی کاملاْ مخفی کنیم بطوریکه مصدوم متوجه آن نشود و محل آن را به دقت به خاطر بسپاریم و آن را به همراه لازانیا به خورد مصدوم می دهیم .....در این قسمت دست و پا زدن مصدوم شروع می شود و او را چند دقیقه به همین حالت نگه می داریم تا هوای آن کاملاْ خارج شود و سپس بنا بر سلیقه امداد رسان می شود به چند طریق عمل کرد ..... ما در این وضعیت میتونیم از یک جفت پا استفاده کنیم که از ارتفاع یک متری به همراه صاحب پا بر روی شکم مصدوم پریده می شود بطوریکه که چشمانش کاملاْ از حدقه در بیاید که من این راه را توصیه نمی کنم چون حتی اگر باعث بیرون آمدن گردو از حلق مصدوم شود ولی دارای عوارض دیگری من جمله چپ شدن چشم مصدوم ? بوجود آمدن زحم معده مزمن کلیوی و باقالی و انتقال ویروس اچ آی وی و همینطور رشد یرقان در زیر غدد تحت لنفاوی می شود .....در صورت مفید نبودن این قسمت امداد رسان می تواند مرحله دیگری از کمکهای اولیه یعنی استفاده از پمپ باد را آغاز کند که در این مرحله پس از وصل کردن قسمت ابتدایی دستگاه به قسمت انتهایی مصدوم آن را روی درجه آخر روشن می کنیم بطوریکه باد شدیدی در آن قسمت بوزد که در پاره ای از نقاط همراه با بارش تگرگ و مه خواهد بود .....و منتظر میمونیم تا باد حاصله از انتهای مصدوم باعث در آمدن گردو از گلوی او بشود که باز هم احتمال این امر به دلیل مبارزه منفی معده بیمار و وزش باد دیگری بر خلاف باد اولیه بسیار پایین است......پس از طی این مراحل کار دیگری از دست ما بر نمی آید و میتوانیم از یک قطعه پارچه سفید که قبلاْ آن را تهیه کرده ایم استفاده کنیم و بوسیله آن روی مصدوم را بپوشانیم تا وضعیت نافرم مرحوم باعث کور شدن اشتهای ما نشود و پس از میل نمودن شام میتوانیم با مرکز فوریتهای پزشکی تماس حاصل نموده و درخواست یک فروند آمبولانس نعش کش بکنیم.......تذکر مهم اینکه از قبول کردن شام دوستان و آشنایانی که احتمالاْ میخوان سر به تنتون نباشه اکیداْ خودداری نمایید .......

توصیه های دکتر علفی را جدی بگیرید !

هر كس كه با زندگي ميسازد ميبازد. بازندگي نساز زندگي را بساز.
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی