• مشکی
 • سفید
 • سبز
 • آبی
 • قرمز
 • نارنجی
 • بنفش
 • طلایی
انجمن ها > انجمن سياسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
سياسي (بازدید: 882)
شنبه 29/5/1390 - 19:40 -0 تشکر 356073
جبهه پایداری دومین بیانیه خود را منتشر کرد
تصویر بزرگ
تبیین فلسفه تشکیل جبهه پایداری و ویژگی‌های اعضای آن/ پرداختن بیش از حد و زودهنگام به انتخابات مصلحت نیست/ جریان منحرف در پی تکرار سناریوی توهین به مقدسات است
جبهه پایداری انقلاب اسلامی که اولین بیانیه خود را سه هفته قبل در همایش اعلام موجودیت منتشر کرده بود، امروز در دومین بیانیه، به تبیین موضع خود در قبال مسائل جاری اعم از اینکه اعضای جبهه پایداری چه کسانی هستند، پرداختن و ورود زودهنگام به مسائل انتخاباتی، وحدت، ویژه‌نامه روزنامه جریان انحرافی و روز قدس پرداخت.

به گزارش رجانیوز، در این بیانیه از ارسال پیام‌های دلگرم کننده علما از سراسر کشور خبر داده و بر این اساس تأکید شده است که این پیام‌ها وظیفه و مسئولیت جبهه پایداری را سنگین‌تر می‌کند.

اما در شرایطی که برخی جریان‌ها اصرار دارند که اعلام موجودیت جبهه پایداری یک حرکت انتخاباتی است، در دومین بیانیه این جبهه تصریح شده است که "جبهه پایداری در اصل به‌منظور پیشگیری از سرخوردگی و خروج از بلاتکلیفی نیروهای اصیل انقلاب که تعهد بیشتری در پایبندی به اصول نظام و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری دارند، تشکیل شده است" در عین حال، افزوده شده است که این جبهه در فضای انتخابات هم روشنگری‌های خود را حسب وظیفه، با الهام از کلام نورانی رهبری عزیز خواهد داشت.

متن کامل این بیانیه در ادامه آمده است:

«بسم الله الرحمن الرحیم

انَّ الَّذِینَ قَالُوا رَبُّنَا اللَّهُ ثُمَّ اسْتَقَامُوا فَلَا خَوْفٌ عَلَیهِمْ وَلَا هُمْ یحْزَنُونَ (احقاف 13)

امام خمینی (ره): در شب قدر، مسلمانان با شب زنده داری و مناجات خود از قید بندگی غیر خدای تعالی که شیاطین جن و انس اند، رها شده و به عبودیت خداوند در می آیند و در روز قدس که آخرین روزهای شهرالله اعظم است سزاوار است که مسلمانان جهان از قید اسارت و بردگی شیاطین بزرگ و ابرقدرت ها رها شده و به قدرت لایزال الله بپیوندند و دست جنایتکاران تاریخ را از کشورهای مستضعفان قطع و رشته طمع آنان را بگسلانند.     "صحیفه نور ج15 ص59"

ملت شریف مومن و بصیر ایران اسلامی

انقلاب اسلامی ایران بیش از سه دهه راست قامت، با شکوه و عظمت خیره‌کننده در مقابل دیدگان جهانیان با طراوت تمام در جهت گسترش فرهنگ آرمانی توحید و عدالت نقش‌آفرینی می‌کند و یکی از ثمرات روشن و غیر قابل انکار آن موج بیداری و استکبار ستیزی ملل اسلامی در منطقه و سایر ملت‌ها در جهان است.

ملت شریف و هوشیار ایران با درک حساسیت‌های زمان در تمامی فراز و فرودهای حوادث 33 ساله در حفظ شعارهای اصیل این نهضت الهی که میراث گرانبهای امام راحل (قدس سره) است، با مجاهدت‌های بی دریغ و بذل جان و مال از این کیان بزرگ محافظت نموده است و با عقلانیت قابل تحسین از مرکز ثقل پایداری انقلاب که همان پایگاه ولایت عظما ی فقیه می‌باشد، پاسداری کرده و در فتنه‌ها و توطئه‌های پیچ در پیچ، با دشمن داخل و خارج به مقابله برخاسته و با استقامت و پایداری کم نظیر خصم شیطان صفت را در همه‌ی مراحل تهاجم و توطئه زمین‌گیر نموده است.

ملت رشید ایران به این معنا خوب توجه دارد که مبارزه با جهانخواران و ایادی داخلی آن به‌دلیل نقشه های پیچیده و مزورانه‌ی آن‌ها، پیچیدگی خاص می‌خواهد و با سادگی به مصاف خصم دون نباید رفت. فلذا سلاح موثر امروز ما در مبارزه حسب فرمایش ولی امر عزیزمان داشتن بصیرت و آگاهی از پیچیدگی اوضاع سیاسی خارج و داخل است و دشمن هر روز با ترفند جدیدی این تقابل را آرایش می‌دهد.

گاهی اتفاق می‌افتد دشمن در مقابله با نظام، آرایش خود را با ترکیب خودی و غیر خودی تنظیم می‌کند و با فریب افکار عمومی تحت عنوان دفاع از نظام و انقلاب ظاهر می‌شود. گاهی ممکن است جریان انحرافی و فتنه در لباس خیرخواهی ظاهر شود. باید هوشیار بود و پشت نقاب مصلحت نمایانه دشمن چهره واقعی او را نظاره کرد و با تبیین حقایق، پرده از فریبکاری‌ها و خدعه و نیرنگ‌های دشمن قسم خورده برانداخت.

امروز تبیین حقایق یک نگاه استراتژیک در مسایل است که رهبری عزیزمان بر آن تاکید دارد. در شرایط کنونی، روشنگری و بیان عمق حوادث و مسائل از اهم ضروریات است و در این خصوص هر چه گفته یا نوشته شود، امری حیاتی جهت بقا و سلامت  نظام و انقلاب به شمار می آید.

مشاهده حضور هوشمندانه و با بصیرت زائدالوصف شما عزیزان در همایش ششم مرداد جبهه پایداری انقلاب اسلامی  و استقبال بی‌نظیر و پشتیبانی‌های گرم و صمیمانه امت بصیر و فهیم و ولایت‌مدار از سراسر کشور و تذکرات توام با هوشیاری خیل عظیم حزب‌الله در جهت پرهیز از هرگونه معامله گری سیاسی در آینده فعالیت این جبهه را قدر می نهیم و ضمن تشکر از شما امت حزب الله و فقهای فرزانه که باحضور بزرگوارانه و ارسال پیام خود به همایش موجبات دلگرمی و امید واری و سر افرازی اعضای جبهه پایداری را در سراسر کشور فراهم کردند، اعلام می داریم که بیانات حکیمانه وحمایت‌های بی دریغ آن سروران ارجمند موجب احساس هر چه بیشتر سنگینی بار مسولیت بر دوش‌مان شد لذا در جهت تبیین بیشتر مسایل موار د زیر را به استحضار ملت شریف می رسانیم:

1- جبهه پایداری انقلاب اسلامی تحت رهنمود و هدایت فقیهان وارسته جهت انسجام نیروهای اصیل و ولایی اعلام موجودیت نموده است و استمرار این حرکت انشاءالله پایدار خواهد بود. فلذا اعلام می‌داریم جبهه پایداری انقلاب اسلامی در اصل به‌منظور پیشگیری از سرخوردگی و خروج از بلاتکلیفی نیروهای اصیل انقلاب که تعهد بیشتری در پایبندی به اصول نظام و آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری دارند، تشکیل شده است هرچند در فضای انتخابات هم روشنگری‌های خود را حسب وظیفه، با الهام از کلام نورانی رهبری عزیزمان خواهد داشت.

2- از آنجایی‌که شکل گیری این جبهه با نگاه غیرحزبی بوده و فلذا اعضای آن را تمامی عزیزانی تشکیل می دهند که در سراسر کشور پایبند بر شعارهای اصیل اعلام شده مبتنی بر شاخص‌های مکتب امام هستندو در فتنه 88 مشارکت نداشته و یا فتنه را همراهی نکرده و یا با سکوت خود به استمرار آن کمک ننموده و موضع شفاف در مقابل فتنه داشته و جزو خواص بی‌بصیرت مردود نباشند و  نیز با جریان انحرافی همراهی و موافقت نداشته باشند و همچنین تابع احزاب باطلی چون جریان کارگزاران غرب زده و اصلاح‌طلبان دین ستیز نباشند.

3- همچنانکه در بیانیه اول اعلام گردید، گفتمان جبهه پایداری همان گفتمان امام و رهبری است و بر اصول مورد تأیید رهبری گرانقدر تأکید دارد و به دنبال اصولگرایی حقیقی و راستین است و مطالبات آن، مطالبات امام، رهبری، شهدا و امت حزب الله است. فلذا نگاه حزبی و گروهی به این جبهه دور از واقعیت است.

4- این جبهه پرداختن بیش از حد نیاز و زودهنگام به مسئله انتخابات را مصلحت نمی داند و معتقد است نباید فضای کشور را بیش از حد انتخاباتی کرد تا خدای ناکرده فضای خدمتگزاری تحت تأثیر فعالیت‌های سیاسی شود لکن حسب وظیفه در مقابل آرایش‌های سیاسی با در نظر گرفتن صرفه و صلاح نظام به‌موقع اعلام نظر خواهد کرد. فلذا اهم امور از نظر این جبهه مساله تبیین حقایق مورد نظر رهبری عزیز و انسجام بخشیدن به خیل عظیم نیروهای مخلص و دلداده به نظام و انقلاب می باشد.

5- جبهه پایداری هر ندای حق طلبانه را با عمق جان گوش می‌کند و با تمسک به سلوک رهبر فرزانه، از اظهار نظرها و انتقادها و فریادهای حق جویانه آحاد امت حزب الله همچون ندای آن دانشجوی شجاع و بصیر در محضر ولی فقیه استقبال می‌کند و معتقد است این فریادها به منزله زنگ بیدار باشی است که به موقع به صدا در می آید و همگان را دعوت به تامّل و دقت در جهت گیری ها می نماید تا عنداللزوم در نگاه خود نسبت به مسائل مختلف سیاسی و اجتماعی تجدید نظر نمایند و با بی توجهی نسبت به مسائل اصلی نظام و انقلاب، موجبات تضعیف انگیزه های انقلابی و اسلامی در عمق روح و جان حزب الله را فراهم نکنند و با پذیرش انتقادها و استماع تذکرات دلسوزانه اقشار مختلف به‌ویژه جوانان پر شور انقلابی، حضور موثر این عناصر ارزشمند را در صحنه تقویت نمایند.

6- این جبهه شدیداً به استراتژی وحدت امت معتقد است و بر آن پافشاری می‌کند و وحدت را رمز پیروزی می‌داند و وحدت را در بین امت تقویت می کند و انشقاق در صفوف ملت را موجب خسران و شکست می‌داند و هرگونه معامله بر سر منافع ملت را از عوامل شکست وحدت می شمارد و معتقد است ساز و کار وحدت را از رهبری باید آموخت و این امر میسر نمی شود الا اینکه در سلوک سیاسی خود تماما از رهبری گرانقدر تبعیت نماییم و رهنمودهای معظم له را در کلیه کردارهای سیاسی خود نصب العین خود قراردهیم.

7- در حکومت اسلامی همه امور بر محور ولایت دارای معنی و اعتبار است و نظام اعتقادی شیعه بر این اساس استوار است. هرفعالیتی و هر تفکری خارج از حوزه‌ی ولایت‌مداری باطل اعلام شده و ولایت‌مداری شاخص ارزشمندی است که ظهور آن در کردار انسان‌ها میسر است، و میزان ایمان هر کسی در عمل قابل اندازه‌گیری است چراکه در بیان ممکن است نفاق بر واقعیت عقاید افراد سایه افکند.

8- هرچند روزهایی از انتشار ویژه نامه موهن خاتون گذشته است، اما از آنجا که به نظر می رسد جریان حاشیه ساز و منحرف، در پی تکرار متواتر این سناریو با ابعاد گسترده تر و همراه با هتاکی به برخی دیگر از مقدسات است، ضمن تقبیح انتشار مطالب شبهه ناک مندرج در این ویژه نامه، به اطلاع می‌رساند فراتر از اهانت ها و مطالب انحرافی موجود در آن، هدف اصلی این جریان، ایجاد اغتشاش و جلوگیری از به ثمر رسیدن تلاش های خدمتگزاران دلسوز و حقیقی دولت و دیگر ارکان نظام در سال جهاد اقتصادی است.

ما معتقدیم  به یاری خداوند تبارک و تعالی، بی اعتنایی هوشمندانه به این اقدامات در عین شناخت و تبیین منطقی مبانی انحرافی آن و تمرکز بر مسائل اصلی و پرهیز از مطالب فرعی در این برهه از زمان، نقشه های تفرقه افکنانه این جریان حاشیه ساز را نقش بر آب خواهد ساخت و بدان جهت که این گروه حیات خود را تنها در پناه آشوب آفرینی می‌بیند، در پی آن است که  فضای فکری جامعه را از توجه به مسائل اساسی جهان اسلام به ویژه در آستانه روز قدس منحرف گرداند.

از این رو از همه برادران و خواهران مؤمن صمیمانه استدعا داریم همه فریادهای بلند خود را در روز قدس بر سر مستکبران عالم به ویژه رژیم اشغالگر قدس و حامیان آمریکایی و اروپایی آن و مزدوران داخلی آنها که ننگ اقدامات متعفّن آنها در قدس سال 1388 پاک شدنی نیست، برآورند و حمایت همیشگی خود را از مسلمین به‌پا خواسته سراسر جهان به ویژه در کشورهای بحرین، یمن و مصر و فلسطین عزیز بار دیگر با صدای رسا به رخ جهانیان بکشانند.

روز قدس فرصت مغتنمی است تا بر پیمان خود در اطاعت از ولی امر مسلمین و عمل به دستورات وحدت بخش ایشان و بر  انزجار همیشگی از فتنه گرانی که رژیم اشغالگر قدس به آنها دل بسته بود و آنها نیز بسان پیاده نظام مستکبران شعارهای رادیو اسرائیل را تکرار کردند، پافشاری کنیم و با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری ضمن هوشیاری و آمادگی کامل، در مقابل تحرکات و نقشه های شوم استکبار جهانی و ایادی داخلی آنها یعنی جریان فتنه، مردانه و استواربایستیم.

با آرزوی قبولی طاعات و پیروزی نهایی مسلمین جهان

جبهه پایداری انقلاب اسلامی»

دوشنبه 31/5/1390 - 15:27 - 0 تشکر 356949

به نام خدا
این جبهه بهترین گروه اصولگراست و بخاطر حضور آیت‌الله مصباح و بعضی عزیزان دیگه نگاه دینی و ارزشی (و نه سیاسی و حزبی) حاکم بر تصمیمهاست
یا علی
در پناه حق

همیشه دلیل شادی کسی باش نه قسمتی از شادی او
و همیشه قسمتی از غم کسی باش نه دلیل غم او
دوشنبه 31/5/1390 - 22:2 - 0 تشکر 357116

سلام
من زیاد اهل حزب و این مسایل نیستم ولی شناختن رو دوست دارم.
تا اینجا خبرهایی که ازشون خوندم انشالله که همیشه طبق همین رویه پیش برن ... خاصه که افراد شریفی هم حمایت می کنند

دوشنبه 31/5/1390 - 22:11 - 0 تشکر 357118

نه پس فکر کردید من هستم !!!!!: d
من هم به خاطر گل روی آیت الله مصباح وآیت الله خوشوقت این مطلب را اینجا گذاشتم

سه شنبه 1/6/1390 - 19:1 - 0 تشکر 357464

هجمه علیه جبهه پایداری از سوی ارادتمندان به هاشمی رفسنجانی صورت می‌گیرد

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس گفت: دوستان متدین مراقب باشند بازی آقای هاشمی را نخورند چرا که در چنین شرایطی فردی جز هاشمی‌رفسنجانی خوشحال نیست و این هجمه‌ها به جبهه پایداری از سوی باهنر، بادامچیان و غفوری‌فردی مطرح شد که به هاشمی ارادت دارند.

مهدی کوچک‌زاده نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با فارس، با اشاره به برخی اظهارنظرهای رسانه‌ای علیه جبهه پایداری و اظهارات کاتوزیان مبنی بر منتسب بودن این جبهه به مشایی، اظهار داشت: دلیل این رفتارها برای ما نیز سؤال است چرا که اخیراً افراد اصلی و مسئول در جبهه پایداری هیچ موضعی در رسانه‌ها نداشته‌اند اما مشخص نیست چرا آقایان بادامچیان، غفوری‌فرد‌ و حبیبی اینگونه برآشفته شده و هرچه که می‌خواهند در قبال این جبهه بیان می‌کنند.

وی افزود: شاید آنها مصلحتی دیده‌اند که برای حفظ وحدت باید بخشی از اجتماع حذف شود تا آنها بتوانند به وحدت برسند.

کوچک زاده با بیان اینکه کاتوزیان قابل نیست که درباره اظهاراتش اظهارنظر کنم، ادامه داد: مشخص نیست افرادی که سابقه ایمان و تدین‌شان احراز شده است، چرا اینگونه به یک مجموعه متدین که دغدغه وحدت جریان اصولگرایی را به معنای واقعی دارند، هجمه می‌کنند؟

وی خاطر نشان کرد: دست مرموزی بین دوستانی که اخیراً علیه جبهه پایداری هجمه کرده‌اند، دیده می‌شود و آنها با نفوذ درصدد ایجاد اختلاف بین روحانیت و رابطه روحانیت و مردم هستند.

*هجمه‌ به جبهه پایداری نشان‌دهنده سادگی این افراد است

وی با بیان اینکه تجلیل و ستایش از آیت‌الله مهدوی‌کنی و در عین حال هجمه‌ به تشکیلاتی که رهبری معنوی آن را آیت الله خوشوقت و آیت‌الله مصباح برعهده دارند، نشان دهنده نفوذ برخی افراد و سوء‌استفاده از سادگی آنهاست، گفت: این افراد برای نمایش و ادعای اختلاف بین روحانیت نفوذ کرده‌اند در حالی که اصلاً چنین چیزی وجود ندارد.

کوچک زاده اضافه کرد: کسانی که شرایط امروز برای آنها خوشایند نیست و فرزندانشان به انگلیس فرار کرده‌اند از ایجاد چنین فضایی خوشحال هستند از این رو دوستان باید مراقبت کنند تا بازی کسانی را نخورند که جرقه‌های اولیه فتنه را با «نامه بدون سلام و والسلام» به رهبری کلید زدند.

وی در خصوص عقبه اجتماعی و مردمی جبهه پایداری، عنوان کرد: خود این آقایان که عقبه اجتماعی جبهه پایداری را زیر سوال می‌بردند، بهتر از هر کس می‌دانند که قبل از تشکیل جبهه پایداری در کمیته 8+7 دو نفر به پایداری اختصاص داشت، از این رو اگر این جبهه دارای عقبه اجتماعی نیست، آنها به چه دلیل خود را ملزم کردند که دو جایگاه در کمیته 15 نفره برای مجموعه‌ای که بعداً تشکیل شد، رزرو کنند؟

عضو فراکسیون اصولگرایان مجلس با تأکید براینکه هجمه‌‌کنندگان علیه جبهه پایداری فریب کسانی را خوردند که فکر می‌کنند می‌توانند با این کارها نظام را به چالش بکشند، اظهار داشت: مردم در دو انتخابات گذشته به آنها بی‌توجهی کردند و به دلیل رویگردانی مردم از این آقایان، آنها به هر حربه‌ای برای شکاف و تفرقه بین اصولگرایان متوسل می‌شوند.

* هجمه علیه جبهه پایداری بی‌منطقی و خلاف وحدت است

وی تأکید کرد: دوستان متدین مراقب باشند بازی آقای هاشمی را نخورند چرا که در چنین شرایطی فردی جز هاشمی‌رفسنجانی خوشحال نیست و این هجمه‌ها به جبهه پایداری از سوی باهنر، بادامچیان و غفوری‌فردی مطرح شد که به هاشمی ارادت دارند.

کوچک زاده افزود: سابقه رفتار باهنر و غفوری‌فرد در فتنه روشن است بنابراین اگر این افراد موضع خود را بعداً تغییر دادند، رفتار آنها در انتخابات هیچ‌گاه از یادها نمی‌رود.

وی در خاتمه تصریح کرد: در حال حاضر اگر این دوستان دلسوز وحدت هستند باید مشخص کنند خودشان و افرادی همچون کاتوزیان با چه منطق و توجیهی به جبهه پایداری هجوم کرده و هر حرف بیجایی را در رسانه‌ها پخش می‌کنند.

چهارشنبه 2/6/1390 - 13:5 - 0 تشکر 357656

ملاک تشخیص حق افراد خوش نام و موجه نیستند
بیاد به اعضای محترم جبهه پایدرای این را یاد اوری کرد که اگر می خواهی به سخنان و اوامر دلسوزانه ی امام خامنه ای بی اعتنایی کنید راه به جایی نمی برید.
این که اینها چیزی را جریان انحرافی نامیده اند که اقا در موردش فرمود ((اینها اختلاف نظر در چهارچوب نظام است و باید با مخالفان خود با عدالت رفتار کرد ))
همین جای تامل و نگرانی دارد

چهارشنبه 2/6/1390 - 18:47 - 0 تشکر 357834

لینخو چون گفته است :
[quote=لینخو چون;240526;357656]ملاک تشخیص حق افراد خوش نام و موجه نیستند
بیاد به اعضای محترم جبهه پایدرای این را یاد اوری کرد که اگر می خواهی به سخنان و اوامر دلسوزانه ی امام خامنه ای بی اعتنایی کنید راه به جایی نمی برید.
این که اینها چیزی را جریان انحرافی نامیده اند که اقا در موردش فرمود ((اینها اختلاف نظر در چهارچوب نظام است و باید با مخالفان خود با عدالت رفتار کرد ))
همین جای تامل و نگرانی دارد

جناب لیخو چون بحث افراد مطرح نیست در حال حاظر در بین اصولگرایان شما پیداكنید جریانی را كه در فتنه موضع قاطع گرفته باشد ودر این چندسال اخیر با استفاده از نام اصولگرایی از پشت خنجر به اصولگرایان نزده باشد سعی در انحراف جریان اصیل اصولگرایی هم نداشته باشد بنده هرچقدر تامل می كنم به جز این گروه كسی را پیدا نمی كنم
بله حضرت اقا فرمودند در نقد مخالفان تقوار را رعایت كنیم ولی نفرمودند اشكالات را نبنیم در نظر داشته باشید در طول دوسال واندی كه از عمر دولت دهم می گذرد ایشان دوبار از اختیارات ولایت اسفاده كرده اندوهر دوبار هم در برخورد با میدان دادن به این جریان بوده است شمادر كلمه انحرافی مشكل دارید فعلا این جریان با این نام معروفند اگرمعیار بیانات امام خامنه ای می باشد نگاهی به متن بیانیه بیندازید متوجه می شوید كه این متن روشنگری است نه بی تقوایی در برابر مخالف.
امااگر به صورت ساده هم بخواهیم به مساله نگاه كنیم با جدا كردن رییس جمهور از جریانی كه با نام انحرافی مشهور است از بین طیف های اصول گرایان (شهردار تهران ، رییس مجلس ، موتلفه، ... وانحرافی ها وآیت الله مصباح و... )اگر بخواهیم یك گروه را پیدا كنیم كه به جریان اصیل اصولگرایی پایبند بوده باشد همین افرادی هستند كه نامشان در جبهه پایداری به چشم می خورد بله شاید در بین این افراد باشند كسانی كه درنقد مخالفان تندروی هایی داشته باشند اما هنوز آمار اشتباهات این گروه بسیار كمتر وپایین تر ازسایرین است همچنانكه هنوز احمدی ن‍ژاد برسایر كاندیدا های سال 88 برتری دارد.

چهارشنبه 2/6/1390 - 20:58 - 0 تشکر 357861

لینخو چون گفته است :
[quote=لینخو چون;240526;357656]ملاک تشخیص حق افراد خوش نام و موجه نیستند
بیاد به اعضای محترم جبهه پایدرای این را یاد اوری کرد که اگر می خواهی به سخنان و اوامر دلسوزانه ی امام خامنه ای بی اعتنایی کنید راه به جایی نمی برید.
این که اینها چیزی را جریان انحرافی نامیده اند که اقا در موردش فرمود ((اینها اختلاف نظر در چهارچوب نظام است و باید با مخالفان خود با عدالت رفتار کرد ))
همین جای تامل و نگرانی دارد

سلام گرامی 

اگر مقصودت شما بنده ی حقیر بود من در نظرم اول نوشتم که با توجه خبرهایی که ازشون خوندم و در اخر جمله اورد بخاطر افرادی که حمایت می کنند.
فکر  نکنم معیارم اشخاص بودند.
عزیز حزب الله؛ حزبی است که اگر ازهر جا غافل بشه از همونجا ضربه می خوره ، حقیقت اینه که اگر از همین انحرافات داخل دولت غفلت می شد الان وضع بدتری داشتیم.
من خودم نه برای دامن زدن به بازار داغ نقدهایی که به اسم جریان انحرافی مطالبی در انجمن گذاشتم که هدفم بود که فردا به این متهم نشیم که چرا ساکت بودی؟
و الا من معتقد بودم که اینها سنگر هایی هست برای فریب ما، تا از سنگرهای اصلی جنگ نرم غافل بشیم.
درست مثل رمالی ها و این قضایا.
یه عده رو به جریان انحرافی و یه عده رو مسایل فراماسونری و یه عده رو به رمالی و یه عده ... مشغول می کنند و مگر ما خودمون رو در راز طالب زاده ی گرامی پیدا کنیم.

وقتی تلاشهامون با چیزایی که می بینیم مطابقت نداره یعنی گرا اشتباهه.
اینهمه در سطح سایبر به شیطان پرستی و ماسون ها گیر می دن بچه ها؛ ولی می بینیم اینا خطر نیستن چون کسی ماسون یا شیطان پرست نشده برعکس مردم دارن سراغ لایف استایل های غربی می رن؛ حتی دیگه دنبال ایسم ها هم نیستن ... دنبال لایف استایل ها به عنوان میوه و ثمره ی نظریه های روانشناسی و فلسفی غربی هستن که با رسانه ها به خورد مردم داده میشه و حتی رسانه ملی هم کمکشون می کنه.
جنگ نرم هست باید سنگر فرهنگی رو فتح کرد، امروز تهدید فراماسونی و انحرافی و اینها نیست، مسئله پیچیده تر هست.
تهدید یعنی فساد اقتصادی و بانک ربا محور، تهدید یعنی قبح زدایی دشمن از گناههای اجتماعی.

یا علی

پنج شنبه 3/6/1390 - 7:21 - 0 تشکر 357991

خانم نسیم سحری:
نمی توان گفت چون فلان علامه یا فلان عالم بزرگوار ا ز گروهی حمایت می کنند پس ان جریان بر حق است.ایت الله مصباح خیلی برای من هم محترم است و سابقه ی درخشان ایشان با انحرافات گذشته (و بعضی انحرافات کنونی)را نمی توان انکار کرد .اما ملاک ما برای تشخیص راستی و درسی وزن کردن با خود حق است نه اشخاص.
این که می گویید به خاطر گل روی فلانی چه معنایی دارد؟
اما اصلا تمام بحث اصلی ما روی همین جریان خیالی انحرافی است.سخنان امام خامنه ای برای ما ملاک است.وقتی ااعضای محترم جبهه پایداری با مواضع رهبر انقلاب هماهنگ نیستند بلکه عملا خلاف راه و اوامر ایشان قدم برمی دارند چه فرقی با دیگران دارند؟سخنان اقا واضح نیست؟سخنا ن اما م خامنه ای را در اول فروردین نخواندید؟در دیدار مردم فارس چطور؟در دیدار سپاه چطور؟ در سخنرانی در قضیه ی وزارت اطلاعات و جریان خانه نشینی چطور؟در حرم مطهر امام راحل چطور؟در دیدار با قوه قضاییه چطور؟در دیدار اخیر با مسئولان سه قوه چطور؟چیزی را که اقا اختلاف سلیقه نامیدند را این افراد موجه و خوش نام هم ردیف فتنه 88 نامیده و تکفیر می کنند.وقتی رسانه ی غیر رسمی این گروه رجا نیوز است من چه بگویم ؟حسبنا الله و نعم الوکیل
سخنان اقا واضح است.اما این که اینها هی می گویند جریان انحرافی جریان انحرافی از کجا سرچشمه می گیرد؟به جز نزدیکان اقای هاشمی؟؟؟
همین را سربسته بگویم هر کس این تعابیر را به کار ببرد ناخواسته به اقای هاشمی خدمت کرده .
((ما که گفتیم این دولت منحرف و فاسد و انحرافی است .کی بود که از این دولت حمایت کرد ؟ پس این شخص عدالت ندارد پس شایستگی رهبری را ندارد))
چه چیزی باعث شد که امام خامنه ای در جزیان توهین به رییس جمهور این قدر خون دل بخورند؟و با مجلسیان این طور عجیب برخورد کنند؟.چه چیزی باعث شد که اقای حسینیان که اتفاقا خودش هم همین تعابیر موهومی را به کار می برد بگوید به عمرم این قدر اقا را ناراحت ندیده بودم؟بله چیزی جز کینه ونفرت غیر الهی به بهانه ی انتقاد از جزیان خیالی نبود.حرف ها بسیار است.اما کو گوش شنوا؟شما حسبا کنید حضرت اقا چقدر در این چند ماه به طور غیر مستقیم به اقای شریعتمداری تذکر داده اند؟اصلا همین بحث دروغین ولایت ناپذیری دکتر احمدی نژاد .سخن بسیار اس ت و گوش شنوا اندک.

پنج شنبه 3/6/1390 - 7:32 - 0 تشکر 357992

دوست من جناب سها
وقتی همه فکر و ذکر بچه حزب اللهی ها و برخی علمای عزیز را بردند طرف به اصطلاح جریان منحرف دیگر سخن گفتن از بانک ربا و فساد اقتصادی و فعالیت های دشمن بیشتر تبدیل به یک شعار تشریفاتی میشه.
دقت کنید این اعتقاد شما و سخنانی که در جواب این حقیر دادید با اولویت های جبهه پایداری روزنامه کیهان خبرگزاری رجا نیوز و موضع گیری ایت الله مصباح و ایت االله مکارم و....بسیار تفاوت دارده.
پایه گذار این گرای اشتباهی که بود که باعث شد طبق سخنان امام خامنه ای مواضع خودی ها را بمباران کنیم؟؟

پنج شنبه 3/6/1390 - 8:51 - 0 تشکر 357995

لینخو چون گفته است :
[quote=لینخو چون;240526;357992]دوست من جناب سها
وقتی همه فکر و ذکر بچه حزب اللهی ها و برخی علمای عزیز را بردند طرف به اصطلاح جریان منحرف دیگر سخن گفتن از بانک ربا و فساد اقتصادی و فعالیت های دشمن بیشتر تبدیل به یک شعار تشریفاتی میشه.
دقت کنید این اعتقاد شما و سخنانی که در جواب این حقیر دادید با اولویت های جبهه پایداری روزنامه کیهان خبرگزاری رجا نیوز و موضع گیری ایت الله مصباح و ایت االله مکارم و....بسیار تفاوت دارده.
پایه گذار این گرای اشتباهی که بود که باعث شد طبق سخنان امام خامنه ای مواضع خودی ها را بمباران کنیم؟؟

سلام.
موضع گیری در برابر انحرافی که پیش امده بود مشکلی نداشت. فردی که قبلا هم حرفایی میزد ولی اکثر علما سکوت می کردند تا جبهه ی خودی به قول شما بمباران نشه ... ولی این عدم بمباران جبهه ی خودی نباید دلیل بستن کلام بر نقد پدرانه به جبهه ی خودی بشه ... خود امام هم نقد رو بد ندونستن.به هرحال اگر بنا باشه دولت رو بی عیب بدونیم خودمون به ضعفش کمک کردیم.
دیدیم که کودک پرحرف دولت، ساکت شد و حجم عظیمی از مشکلات حاشیه ای دولت کم شد.

جبهه ی پایداری به نظرم باید می بود، چون اصولگرایی که امروز شاهدشم نمی تونست حزب اللهی رو قانع کنه.نمی شه مرز بندی ها دونست.
اظهارات نزدیک انتخابات بعضی از همین اصولگراها رو که می خونی می مونی چی بگی. بالاخره سرخوردگی سیاسی امت حزب الله باید مدیریت می شد.

راجع به شعار تشریفاتی هم باید عرض کنم، که راجع به فساد و بانک و تهاجم دشمن، شما باید دنبال انگیزه ها باشیم ببینیم اگر انگیزه نیست یعنی بله بچه ها رو غافل کردیم با این گرای اشتباهی، ولی می شه جهت داد به این انگیزه ها کما اینکه این انگیزه در رسانه هم نمود پیدا کرده توضیح نمی دم.
اما موضع گیری علمایی که در قبال انحرافات فرمودید، نه خیر شما ببینید بالاخره یه تهدید بود که فعالیتی داشتند که خبرها رو دنبال کنید سر قضیه ی وزیر اطلاعات خود رهبری هم ورود پیدا کردند، واگر برای ساکت کردن اینها تلاشی نمی شد، بعد باید می پرسیدیم که چرا عمارهای رهبر سکوت کرده بودند؟


برو به انجمن
فعالترین ها در هفته گذشته
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی