ورزش و تندرستی (بازدید: 476)
چهارشنبه 19/5/1390 - 16:51 -0 تشکر 350710
عذر خواهی علی کریمی

- سایت شخصی علی کریمی نوشت:

علی کریمی کاپیتان پرسپولیس در خصوص بازی با شاهین گفت: شرایط آب و هوایی در بوشهر تاثیر منفی روی عملکرد هر دو تیم داشت به خصوص ما که به آن وضعیت عادت نداشتیم. با این حال تا قبل از گل اول آنها بازی در اختیار ما بود و فرصتی به حریف ندادیم اما متاسفانه مثل بازی با ملوان روی اشتباهات فردی گل‌ خوردیم که اگر دقت می‌کردیم نتیجه تساوی دور از دسترس نبود. 
وی در مورد تعویض شدنش گفت: در آن شرایط آب و هوایی بازی کردن خیلی مشکل بود و به نظرم کادرفنی بهترین تصمیم را گرفت و یک بازیکن تازه نفس را به زمین فرستاد. من بارها گفته‌ام که مهم نتیجه گرفتن تیم است نه بازی کردن شخص. 
کریمی در مورد انتقادها از بازی در پست غیر تخصصی‌اش گفت: اینکه من کجا بازی کنم فقط به نظر سرمربی تیم بستگی دارد و برای خودم این اهمیت دارد که مثمرثمر باشم. به هر حال با توجه به شرایط بازی و تغییر سیستم‌هایی که مربی در نظر می‌گیرد یک بازیکن فقط موظف به انجام وظیفه‌اش است. 
وی در خصوص بازی پنجشنبه این هفته با شهرداری تبریز گفت: ما در دو بازی قبلی امتیازهای با ارزشی را از دست دادیم که به سهم خودم ازهواداران عذرخواهی می‌کنم. با احترام به تیم خوب شهرداری تبریز، چاره‌ای جز پیروزی نداریم و امیدوارم هواداران هم مثل همیشه ما را تنها نگذارند. 

پنج شنبه 20/5/1390 - 0:5 - 0 تشکر 350887

پرسپولیس کم کم میره جلو تا به هدفش برسه
آخر فصل پرسپولیس رو می بینیم

شاید تقدیر قابل تغییرنباشد،اما تغییر قابل تقدیر است.
پنج شنبه 20/5/1390 - 0:7 - 0 تشکر 350891

فقط راه آهن و علی دایی

شنبه 29/5/1390 - 21:47 - 0 تشکر 356117

فقط استقلال

عده ای دائم مینالند که گل سرخ خار دارد، ما باید شاد باشیم که خارها گل دارند.
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی