سينما و تلویزیون (بازدید: 674)
چهارشنبه 19/5/1390 - 11:0 -0 تشکر 350508
رامبد جوان یک تنه اخراجی ها را پایین کشید

 مجموع فروش "ورود آقایان ممنوع" با فروش 50 میلیون تومانی روز پنج شنبه 13 مرداد به عدد 2.330.000.000 تومانی رسید و موفق شد "اخراجی های 3" را کنار زده و در صدر جدول فروش سال 1390 سینماهای تهران بایستد.

"اینجا بدون من"
نیز در اكران ویژه رمضان دو میلیون تومان افزایش فروش نسبت به هفته گذشته داشته؛ «سیزده 59 » نیز با شش سینما به فروش 185 میلیون تومانی دست یافته است.

مدیرعامل فیلمیران گفت: استقبال مردم از «ورود آقایان ممنوع» در طرح ویژه اكران ماه مبارك رمضان بی نظیر بوده است.

وی ادامه داد: «ورود آقایان ممنوع» به كارگردانی رامبد جوان اكنون در تهران 27 سینما در اختیار دارد و به فروش دو میلیارد و 330 میلیون تومانی رسیده است. هم‌چنین این فیلم در شهرستان‌ها نیز فروشی یك میلیارد و 400 میلیون تومانی داشته است. در واقع «ورود آقایان ممنوع» در كل كشور به فروش سه میلیارد و 730 میلیون تومانی دست یافته است.وی استقبال مردم از نمایش «ورود آقایان ممنوع» در طرح ویژه اكران ماه مبارك رمضان را بسیار خوب دانست و عنوان كرد: شب گذشته - پنج شنبه 13 مردادماه - «ورود آقایان ممنوع» در تهران فروشی 50 میلیون تومانی داشت كه برای فیلمی در هفته هشتم نمایش آن فوق العاده است. به نظر می‌رسد استقبال مردم از طرح اكران ویژه ماه مبارك رمضان مخصوصا در پردیس‌های سینمایی خیلی خوب بوده است. به عنوان مثال روز گذشته پردیس «ملت» اگرچه بلیت‌ها را با تخفیف می‌فروخت اما تنها برای «ورود آقایان ممنوع» هفت میلیون تومان بلیت فروخته شده است.

سرتیپی همچنین درباره فروش «سیزده 59» نیز بیان كرد: «سیزده 59 » كه در تهران شش سینما در اختیار دارد به فروش 185 میلیون تومانی دست یافته است.

سعید سعدی تهیه كننده "اینجا بدون من" نیز در گفت‌وگویی از استقبال خوب مخاطبان از این فیلم در طرح ویژه اكران ماه مبارك رمضان خبر داد.

سعدی درباره‌ی فروش «اینجا بدون من» گفت: «اینجا بدون من» به كارگردانی بهرام توكلی كه 13 سینما را در تهران دارد شب گذشته حدود 19 میلیون تومان فروش داشته است. در كل فروش این فیلم در تهران از 300 میلیون تومان گذشته است. همچنین فروش شهرستان‌ها نیز به 50 میلیون تومان رسیده است.

وی درباره استقبال مخاطبان از «اینجا بدون من» در طرح ویژه اكران ماه رمضان اظهار كرد: استقبال مردم از نمایش فیلم در طرح ویژه اكران‌ فیلم‌های سینمایی در ماه مبارك رمضان بسیار خوب بوده است. «اینجا بدون من» در پردیس‌های ملت، آزادی، و اریكه ایرانیان فروش بسیار خوبی داشته تا آنجا كه فروش آن تنها در پردیس «ملت» نسبت به هفته گذشته دو میلیون تومان افزایش داشته است.

همچنین مختاری - از عوامل پخش هدایت فیلم - درباره فروش روزهای گذشته «سوت پایان» گفت: «سوت پایان» به كارگردانی نیكی كریمی در تهران 12 سینما در اختیار دارد و در طی دو روز اكران خود به فروش 10 میلیون تومانی دست یافته است.

وی ادامه داد: البته «سوت پایان» هنوز در شهرستان‌ها اكران نشده و ما منتظر بودیم بازخوردهای نمایش فیلم را در تهران بگیریم و سپس برای اكران آن در شهرستان‌ها اقدام كنیم. به نظرم با توجه به فروش دو روز گذشته و استقبالی كه مردم از این فیلم كرده‌اند، در روزهای آینده اكران سینماهای شهرستان نیز به جمع سینماهای اكران‌كننده «سوت پایان» اضافه شود.پاكستانی - یكی دیگر از عوامل پخش هدایت فیلم - هم با اشاره به استقبال بسیار خوب مخاطبان از «سوت پایان» در طرح ویژه اكران ماه مبارك رمضان خاطرنشان كرد: ما شب گذشته با خانم نیكی كریمی در سینما آزادی حاضر بودیم و از نزدیك واكنش مخاطبان را نسبت به این فیلم دیدیم. این واكنش‌ها تا حدی خوب بود كه خانم كریمی تصمیم گرفتند امشب هم در سینما «آزادی» حاضر شوند و فیلم را در كنار مخاطبان ببینند.

مختاری در ادامه درباره فروش «آقا یوسف» نیز عنوان كرد: تعداد سینماهای نمایش‌دهنده «آقا یوسف» از روز چهارشنبه به 10 سینما در تهران كاهش یافته است. در مجموع فروش این فیلم در تهران تا شب گذشته به 150 میلیون تومان رسیده و در شهرستان‌ها هم كه «آقا یوسف» پنج سینما در اختیار دارد، حدود 14 میلیون تومان فروش داشته است.

وی ادامه داد: «آقا یوسف» در حال سپری كردن هفته سوم خود است و از چهارشنبه این هفته وارد هفته چهارم اكران می‌شود.

مختاری همچنین با بیان این‌كه «قصه پریا» دیگر در تهران سینمایی در اختیار ندارد، اظهار كرد: «قصه پریا» به كارگردانی فریدون جیرانی تنها در یكی از سانس‌های فوق‌العاده سینما «آزادی» به نمایش درمی‌آید و به تدریج كپی فیلم‌هایی كه در سینماهای تهران به نمایش درمی‌آمد، به شهرستان‌ها منتقل می‌شود.

او درباره فروش این فیلم بیان كرد: «قصه پریا» تا كنون در تهران به فروش تقریبی 340 میلیون تومان دست یافته و در شهرستان‌ها نیز برای این فیلم 130 میلیون تومان بلیت فروخته شده است. در مجموع «قصه پریا» تا كنون به فروشی معادل 470 میلیون تومان دست یافته است.
لیست ده فیلم پرفروش تاریخ سینمای ایران (به لحاظ بهای بلیط):
1 - اخراجی های 2 / 3.757.000.000 تومان
2 - ورود آقایان ممنوع / 2.330.000.000 تومان
3 - اخراجی های 3 / 2.272.000.000 تومان
4 - جدایی نادر از سیمین / 2.081.000.000 تومان
5 - ملک سلیمان / 1.590.000.000 تومان
6 - اخراجی های 1 / 1.318.000.000 تومان
7 - درباره الی / 1.157.000.000 تومان
8 - دایره زنگی / 1.128.000.000 تومان
9 - توفیق اجباری / 1.068.000.000 تومان
10 - چارچنگولی / 1.036.000.000 تومان

منبع: سی نت

هرگز اين چهار چيز را در زندگيت نشكن

.......................اعتماد ، قول ، رابطه و قلب ؛

.....................................يرا اينها وقتي مي شكنند صدا ندارند ، اما درد بسياري دارند ...

...چارلز ديكنز ...
چهارشنبه 19/5/1390 - 11:48 - 0 تشکر 350542

سلام
ایول خوشمان آمد
البته خوب ورود آقایان ممنوع هم باحال بود حداقل از اخراجی ها سر تره به نظر من

 

غرق نعمتیم ؛ حالیمون نیست ...

الهی رضا برضائک!

 
چهارشنبه 19/5/1390 - 12:2 - 0 تشکر 350553

سلام :
هرکسی این فیلم رو دیده ازش تعریف کرده ... کارهای رامبد جوان همیشه زیباست ...

 

thank you for attention

چهارشنبه 19/5/1390 - 15:29 - 0 تشکر 350669

واقعا به رامبد جوان تبریک می گم.بالا خره یک حریف اخراجی ها شد.

چهارشنبه 19/5/1390 - 15:53 - 0 تشکر 350684

افرین به رامبد جوان
ولی فیلم نیکی کریمی چه قدر کم فروش کرده

چهارشنبه 19/5/1390 - 17:13 - 0 تشکر 350727

خیلی جالبه که اینقدر فروخت فکر کنم هیچکس حدس نمیزد این حد از فروششو.
ولی واقعا خیلی خیلی قشنگه ارزش دیدن داره

به سایت وبلاگ سیتی بیاید و تجربیات وبلاگ نویسی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

www.weblogcity.ir

 

چهارشنبه 19/5/1390 - 19:9 - 0 تشکر 350797

بسی خوشحال شدیم

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

شنبه 22/5/1390 - 20:32 - 0 تشکر 352178

ورود آقاین ممنوع از مرز ۴/۵ میلیارد گذشت

علی سرتیپی مدیر عامل فیلمیران در گفت وگو با ایسنا ضمن این که استقبال مردم از «ورود آقایان ممنوع» در طرح ویژه اکران ماه مبارک رمضان را کم سابقه دانست‌، توضیح داد: «ورود آقایان ممنوع» به کارگردانی رامبد جوان اکنون در تهران به فروش ۲ میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان رسیده است.

«سوت پایان » به کارگردانی نیکی کریمی که به مرز فروش ۶۰ میلیون تومان رسیده است تنها در شامگاه ۲۰ مرداد ماه توانست ۱۰ میلیون تومان فروش کند.

سعید پاکستانی از هدایت فیلم‌ به ایسنا گفت:‌ شب گذشته ۲۰ مرداد ماه، «سوت پایان» با استقبال بی‌نظیر مخاطبان مواجه شد و سه سانس فوق العاده را پشت سر گذاشت و در این شب ۱۰ میلیون تومان فروش کرد.

وی با اشاره به حضور مستمر نیکی کریمی در گیشه سینما آزادی، گفت: این در حالی است که علاوه بر کارگردان «سوت پایان»، شب گذشته گوهر خیر اندیش نیز در کنار نیکی کریمی قرار گرفت و به فروش بلیت مشغول شد. سامان مقدم و علی قربان‌زاده نیز از دیگر میهمانان ویژه‌ی شامگاه ۲۰ مرداد ماه بودند.

پاکستانی درباره‌ی فروش «آقا یوسف» نیز توضیح داد: آقا یوسف که تاکنون به مرز ۱۵۰ میلیون تومان رسیده است شب گذشته نیز ۴ میلیون و نیم فروش داشت.

وی درباره‌ی اکران «آقا یوسف» در شهرستان‌ها یادآور شد:‌ اکران گسترده‌ی این فیلم در شهرستان‌ها از فردا آغاز می‌شود و تا پایان ماه مبارک رمضان بر پرده‌ی سینماها باقی می‌ماند.

به گزارش ایسنا، اکران «آقا یوسف» به کارگردانی علی رفیعی از پنج هفته پیش در شش سینمای تهران آغاز شده است.

********

ورود آقایان ممنوع» تا به امروز ـ۲۱ مرداد ماه ـ به فروش ۴ میلیارد و ۶۰ میلیون تومانی دست یافته است.

علی سرتیپی مدیر عامل فیلمیران در گفت وگو با ایسنا ضمن این که استقبال مردم از «ورود آقایان ممنوع» در طرح ویژه اکران ماه مبارک رمضان را کم سابقه دانست‌، توضیح داد: «ورود آقایان ممنوع» به کارگردانی رامبد جوان اکنون در تهران به فروش ۲ میلیارد و ۵۴۰ میلیون تومان رسیده است.

همچنین این فیلم در شهرستان‌ها فروش معادل ۱ میلیارد و ۵۲۰ میلیون تومان داشته است.

سرتیپی همچنین درباره‌ی فروش «سیزده ۵۹» که در تهران ۶ سینما در اختیار دارد گفت: این فیلم به فروش ۱۹۵ میلیون تومان رسیده و در شهرستان‌ها فروش ۱۱۰ میلیون تومانی داشته است.

مدیر عالم فیلمیران از استقبال بی‌نظیر از اکران دوم «جدایی نادر از سیمین» نیز خبر داد و افزود:«جدایی نادر از سیمین» که بر پرده‌ی سینماهای «عصر جدید » و «ایران » رفته است هر شب فروش ۹۰۰ هزار تومان را تجربه کرده است.

هرگز اين چهار چيز را در زندگيت نشكن

.......................اعتماد ، قول ، رابطه و قلب ؛

.....................................يرا اينها وقتي مي شكنند صدا ندارند ، اما درد بسياري دارند ...

...چارلز ديكنز ...
دوشنبه 24/5/1390 - 2:0 - 0 تشکر 352893

فیلم ورود اقایان فقط تا اخر وقت سه شنبه روی پرده هاست پیشنهاد میکنم کسایی که تا حالا ندیدن این چندروزو از دست ندن

به سایت وبلاگ سیتی بیاید و تجربیات وبلاگ نویسی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

www.weblogcity.ir

 

شنبه 29/5/1390 - 12:10 - 0 تشکر 355806

با نام خدا و سلام
کارای رامبد جوان و بازی رضا عطاران معرکه هست

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

شنبه 29/5/1390 - 17:32 - 0 تشکر 355960

عجب فروشی داشته
البته من همه کارهای رامبد جوان رو دوست ندارم اما خوب اکثرا خوبن

شاید تقدیر قابل تغییرنباشد،اما تغییر قابل تقدیر است.
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی