سينما و تلویزیون (بازدید: 262)
شنبه 8/5/1390 - 9:51 -0 تشکر 345428
روزی‌ که مایلی‌کهن در سینما کتک خورد !

محمد مایلی کهن سرمربی اسبق تیم ملی و از چهره های اصولگرای ورزش ایران به طرح خاطره ای از دوران کودکی خود پرداخت که خواندن آن خالی از لطف نیست.

مدیر فنی باشگاه پرسپولیس می گوید: « کلاس ششم درس می خواندم و برای کمک خرج تحصیل و زندگی ام، بعضی مواقع سراغ سینماهای شلوغ می رفتم و بلیت سینما می خریدم و به صورت بازار سیاه می فروختم. یک روز داخل یک اتوبوس دو طبقه نشسته بودم و در مسیر خیابان طالقانی کنونی در حال حرکت بودم که ناگهان از مقابل یک سینما عبور کردم؛ دیدم صف سینما شلوغ است؛ فیلم «12 مرد خبیث» اکران شده بود. وقتی اتوبوس به ایستگاه بعدی رسید سریع پیاده شدم و خودم را به سینما رساندم و سه بلیت خریدم تا در بازار سیاه بفروشم. دو بلیت را فروختم و در حین فروش بلیت سوم ماموران سینما که آن زمان خودشان کار فروش بلیت در بازار سیاه را انجام می دادند، مرا دیدند و به داخل سینما بردند و در اتاقی شروع کردند به ضرب و شتم من. از آنجا که نمی خواستم مرحوم مادرم که مرا با رنج و مرارت بزرگ کرده بود، سر و صورتم را زخمی ببیند، دستم را گذاشتم روی صورتم و آنها هم در حال کتک زدنم بودند. در همین حال مشت یکی از آنها به کتاب درسی ام که زیر پیراهنم قایم کرده بودم خورد و فکر کرد باز هم بلیت پنهان کرده ام. وقتی کتابم را دیدند و پرسیدند درس می خوانم؟ به آنها گفتم بخاطر کمک خرج تحصیلی ام بلیت ها را در بازار سیاه فروخته ام، دلشان به رحم آمد. بلیت سوم را فروختند و پولش را به من دادند، سپس مرا به قسمت ویژه سینما بردند تا فیلم را تماشا کنم و یک ساندویچ یک متری با خیارشور که آن روزها آرزوی خوردنش را داشتم به من دادند و خلاصه نشستم و فیلم را تا آخر تماشا کردم و بعد با خوشحالی به منزل رفتم؛ خوشبختانه مادرم متوجه نشد که کتک خورده ام.»

 

thank you for attention

شنبه 8/5/1390 - 9:52 - 0 تشکر 345429

سلام :
بعضی خاطره ها در عین تلخی چقدر واسه آدم شیرین هستند .

 

thank you for attention

شنبه 8/5/1390 - 18:25 - 0 تشکر 345682

با نام خدا و سلام
خیلی جالب بود فکر کردم تازگیها ایشون را ماساژ دادن آخه این روزا بازار بزن بزن و چاقو کشی داغه

«اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم» 

رواق منظر چشم من آشیانه توست         کرم نما و فرود آ که خانه خانه توست

انجمن تعلیم و تربیتیها 

يکشنبه 9/5/1390 - 20:27 - 0 تشکر 346127

تلفات سینما خیلی زیاده ها

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

دوشنبه 10/5/1390 - 17:57 - 0 تشکر 346507

ساندویچ یه متری؟.....کنایه از بلندیه یا واقعا یه متر بوده؟

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی