سينما و تلویزیون (بازدید: 525)
پنج شنبه 6/5/1390 - 10:58 -0 تشکر 344728
فیلم های سینمایی آخر هفته

به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی «دو فـیـلم بـا یک بلـیـط» به کارگردانی و نویسندگی داریـوش فـرهـنـگ پنجشنبه 6 مرداد ماه ساعت 16 ازشبکـه یک سیما پخش می‌شــود.
در خـلاصه داستـان فیـلـم با بازی داریوش فرهنگ، افسانه بایگان، مهدی هاشمی، شهلا ریاحی و شاهرخ سخایی آمــده: یك كارگردان بعد از سال‌ها از آمریكا برگشته تا نخستین فیلم خود را بسازد.


********************

فیلم سینمایی
«آخرین پیام» به کارگردانی جاناتان هیپ محصول سال 2002 کشورهای آمریکا و کانادا پنجشنبه 6 مرداد ماه ساعت 22 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی استیون بولدین و تام اسکریت آمده: «با انفجار یک شرکت شیمیایی به نام لنینگ، نگهبان به تعقیب سه ناشناس می‌پردازد که دو تا ازآنها فرار کرده و سومی زنی به نام «آلسین اندرسون»، کشته می‌شود. پس از چند روزنگهبان شرکت لنینگ با انفجاریک بمب در ماشینش به قتل می‌رسد. «ای تی اف» که قسمت رسیدگی به جرائم سنگین در آمریکاست، مامور رسیدگی به این پرونده می‌شود.


********************

فیلم سینمایی
«هفت سامورایی» به کارگردانی آکیرو کوروساوا پنجشنبه 6 مرداد ماه ساعت 24 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده: یک روستای دور افتاده در ژاپن تحت ظلم و ستم اربابان قرار دارد. روستائیان به کمک هفت سامورایی بی‌نام و نشان که از کوهستان به کمک آنها شتافته‌اند برعلیه اربابان ظلم و جور قیام کرده و پیروز می‌شوند.

فیلم سینمایی «هفت سامورایی» با بازی تاکشی شیمورا و توشیرو میفونه محصول سال 1954 کشور ژاپن است.


***********************

فیلم سینمایی
«ارثیه» به کارگردانی کاظم بلوچی جمعه 7 مرداد ماه ساعت 16 از شبکه یک سیما پخش می‌شود.
در این فیلم با بازی مصطفی طاری، رضا بابک، مرتضی احمدی، رقیه چهره آزاد، زنده یاد حسین پناهی و محمود بنفشه خواه خواهید دید: مرد متمکنی، که از خصایل و رفتار د و فرزندش گلایه دارد، قبل ازمرگ به آنها می‌گوید که ثروتش را با گلدان عتیقه‌ای تعویض و در جایی پنهان کرده است و در صورتی که رفتار هر یک از فرزندانش نیکوتر باشد، از طریق آدم‌هایی که وکیل او هستند، به وی تعلق می‌گیرد.


***********************

فیلم سینمایی
«هیاهوی بچه» به کارگردانی چارلز شایر محصول سال 1994 آمریکا جمعه 7 مرداد ماه ساعت 24 ازشبکه­ یک سیما پخش می‌شود.
درخلاصه داستان فیلم با بازی دایان کتین و سم شپرد آمده: «کیت» زنی است که در یک شرکت بزرگ و زنجیره‌ای تهیه غذا، سمت مهمی دارد و روز به روز امکان موفقیت‌های بیشتری را نیزپیدا می‌کند. یک اتفاق، موجب می‌شود زندگی کیت دگرگون شود و آن این که، یک زوج از اقوام دورکیت طی سانحه‌ای فوت می‌کنند و کیت تنها فامیل بچه‌ای است که از این زوج باقی مانده است. طبق وصیت اقوام فوت شده کیت، او باید سرپرستی دختر بچه‌ای به نام الیزابت را بپذیرد.


 

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

پنج شنبه 6/5/1390 - 11:2 - 0 تشکر 344730


شبکه دو

پنجشنبه 6 مرداد ماه ساعت 14:30 فیلم سینمایی
«رویای لیپل» به کارگردانی لارس بوشل در قالب برنامه «سینما آفتاب» ازشبکه دو سیما پخش می‌شود.
در این فیلم بابازی کارل الکساندرسیدِل، آمریتا چیما خواهید دید: لیپل پسربچه حدوداً هشت ساله‌ای است که پدرش در آستانه سفر به کشوری دیگر برای شرکت درمسابقه آشپزی است و برای مراقبت از او درطول مدت سفرش، پرستاری استخدام می­کند. پرستارکه فردی سختگیر و بداخلاق است به محض ورود به منزل آنها شروع به سختگیری درباره امور لیپل می‌کند. پدر لیپل که از علاقه فرزندش به سرزمین‌های شرق و داستان‌ها و افسانه‌های آموزنده آن آگاه است، قبل از رفتن کتابی از داستانهای هزار و یکشب را برای لیپل تهیه می‌کند.


فیلم سینمایی «رویای لیپل» به تهیه کنندگی اولریش لیمر محصول سال 2009 آلمان است.


**********************

فیلم سینمایی
«شنونده شب» محصول سال 2006 کشور آمریکا به کارگردانی پاتریک استتنر و تهیه کنندگی جیل فوتلیک ماه 15 دقیقه بامداد روز جمعه 7 مرداد ماه در قالب برنامه «سینما مهتاب» بر روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.
داستان فیلم با بازی رابین ویلیامز، تونی كالِت و راری كالكین ازاین قرار است که: گابریل نون نویسنده ای است كه با قبول پیشنهاد ناشرش برای خواندن دست نوشته یک رمان با سرگذشت پرتلاطمی آشنا می شود. این رمان درباره پسر سیزده ساله‌ای به نام پیت لوگاند است که مورد آزار قرارگرفته است. گابریل تصمیم می‌گیرد پسرک را پیدا کند. گابریل درمی‌یابد که پیت از سوی زنی به نام دانا به فرزندی پذیرفته شده است.


*************************

فیلم سینمایی
«راز دریاچه» به کارگردانی میشل رویتز و تهیه کنندگی کریستین بکرجمعه 7 مرداد ماه ساعت 17:30 ازشبکـه دو سیما روی آنتن می‌رود.
در خلاصه داستان این فیلم خواهید دید: تیم پسری دوازده ساله است که به گفته مادرش قبل از به دنیا آمدنش پدر خود را طی یک حادثه از دست داده است. تیم همانند پدرش که هرگز او را ندیده است، علاقه زیادی به جانوران ناشناخته و اسرارآمیز دارد. یکی از این جانوران هیولایی به نام لاک نِس است که شایعات زیادی در مورد وجود او در دریاچه‌ای در اسکاتلند هست.

فیلم سینمایی «رازدریاچه» محصول مشترک سال 2008 کشورهای آلمان و اتریش است.


*************************

فیلم سینمایی
«اوهام» به کارگردانی کاظم معصومی و تهیه کنندگی امیرحسین شریفی جمعه 7 مرداد ماه ساعت 23 ازشبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.
در این فیلم با بازی شهاب حسینی، بابک حمیدیان و لاله اسکندری خواهید دید: شروین به همراه نوعروسش «ستاره» برای گذراندن ماه عسل، شبانه وارد باغی ویلایی می‌شوند، همان شب ستاره گُم می‌شود و شروین با دیدن«سارا» همسر سابقش فکر می‌کند که نوعروسش توسط سارا ربوده شده است.
آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

پنج شنبه 6/5/1390 - 11:5 - 0 تشکر 344732

شـبـکـه سـه

فیلم سینمایی
«پادشاه دیوانه 3» به کارگردانی دیوید کارسون محصول سال 2000 کشورهای آلمان، انگلیس و آمریکا با بازی کیمبرلی ویلیامز، پاسلی واسکوت کوهن پنجشنبه 6 مرداد ماه ساعت 11:30 از شبکه سه سیما بازپخش می‌شود.

************************

فیلم سینمایی
«بازرس مورس» به کارگردانی هربرت ویس پنجشنبه 6 مرداد ماه ساعت 16 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.
دراین فیلم خواهید دید: مردی به نام کوئین به بعضی از افراد سندیکایی شک می‌کند و کوئین به طرزمشکوکی به قتل می‌رسد. مورس در تحقیق از افراد سندیکاست و به سرنخ‌هایی می‌رسد.

جوهان توان و کوین واتلی در فیلم سینمایی «بازرس مورس» محصول سال 2000 آمریکا و انگلستان به ایفای نقش پرداخته‌اند.


************************

فیلم سینمایی
«ظهر شانگهای» به کارگردانی تام دی پنجشنبه 6 مرداد ماه ساعت 19 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم خواهید دید: یکی از مخالفان امپراتور چین دختر او را می‌رباید و جکی چان که یکی از نیروهای گارد سلطنتی است برای آزادی او اقدام می‌کند و پس از گذشتن از مشکلات فراوان در نهایت شاهزاده را نجات می‌دهد.

جکی چان و اوون ویلسن در فیلم سینمایی «ظهر شانگهای» محصول سال 2000 کشورهای آمریکا و هنگ کنگ بازی کرده‌اند.


************************

فیلم سینمایی
«داستان پلیس» پنجشنبه 6 مرداد ماه ساعت 24 از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.
در این فیلم می‌بینیم: پرونده قاتلی به نام بریسون که تازه از زندان فرار کرده است به بازرس خبره‌ای سپرده می‌شود. بریسون در منزل یکی از دوستانش مخفی شده است. او به رستوران شخصی که او را به پلیس معرفی کرده می‌رود و او را می‌کشد. بعد از آن دست به سرقت از محل‌های مختلف می‌زند.


الن دلون و جان لویس در فیلم سینمایی «داستان پلیس» به کارگردانی جاکواس دری محصول سال 1975 کشور فرانسه به ایفای نقش پرداخته‌اند.


************************

فیلم سینمایی
«سرعت مرگ بار» به کارگردانی کیم باس جمعه 7 مرداد ماه ساعت 11:30 از شبکه سه سیما باز پخش می‌شود.
فیلم سینمایی «سرعت مرگ بار» محصول سال 2010 در کشور آمریکا ساخته شده است.

************************

فیلم سینمایی
«جوزی ولز» جمعه 7 مرداد ماه ساعت 15 ازشبکه سه سیما پخش می‌شود.
درخلاصه داستان فیلم آمده: چند شهروند عادی انگلیسی که هر یک به نوعی به وسیله تبهکاران مورد آزار قرار گرفته‌اند با تشکیل یک گروه به مقابله با اشرار می‌پردازند. آنها تصمیم می‌گیرند، عدالت را خوشان در مورد جانیان اجرا کنند. ولی هویت یکی از آنها توسط پلیس شناسایی می‌شود.

دنی دیول و سین بیون در فیلم سینمایی «جوزی ولز» به کارگردانی نیک لاو محصول سال 2007 کشور انگلستان به ایفای نقش پرداخته‌اند.


*************************

فیلم سینمایی
«نفوذی» به کارگردانی کنت گلنان جمعه 7 مرداد ماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی ریزاحمد و چارلی برووکس آمده: یک فرد خلافکاربا دوستی و آشنایی با زنی که در یک شرکت به نام «آی تی وی» کار می‌کند. می‌خواهد با اختلاس از آن شرکت سرمایه کلانی به جیب بزند

فیلم سینمایی «نفوذی» محصول سال 2008 در کشور انگلستان ساخته شده است.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

پنج شنبه 6/5/1390 - 11:7 - 0 تشکر 344733

شـبـکـه چـهـار

فیلم سینمایی
«دست‌ها روی شهر» به کارگردانی فرانچسکو رزی پنجشنبه 6مرداد ماه ساعت 11:30ازشبکه چهارسیما پخش می‌شود.
فیلم سینمایی «دست‌ها روی شهر» داستان به سازبفروشی است که در شهرداری ناپل نفوذ دارد. نقشه گسترش شهر را به نحوی طراحی کرده است که گسترش شهر به سمت زمینه‌های او و دوستانش در شمال شهر باشد. همزمان در محله فقیرنشین شهر با فروریختن یک ساختمان قدیمی بر اثر لرزش‌های ناشی از عملیات ساختمانی چند نفر کشته می‌شوند.

رود استایگر و گویدو آلبرتی در فیلم سینمایی «دست‌ها روی شهر» محصول سال 1963 کشور ایتالیا در ژانر سیاسی و اجتماعی بازی کرده‌اند.


************************

فیلم سینمایی
«فال قهوه» به کارگردانی فرزادموتمن وتهیه کنندگی مهدی گلی زاده و با بازی اشکان خطیبی و شبنم قلی خانی پنجشنبه 6 مرداد ساعت15:30ازشبکه چهارسیما بازپخش می‌شود.

***********************

فیلم سینمایی
«مسیر ایرلندی» به کارگردانی کن لوچ، محصول سال 2011 کشورهای انگلستان، فرانسه و بلژیک جمعه 7 مرداد ساعت 20:30 در قالب برنامه «سینما 4» از شبکه چهارسیما پخش می‌شود.


در خلاصه داستان فیلم با بازی مارک ووماک، آندره لویی، جاتن بیشاپ، تریوور ویلیامز، جف بل وجک فورچون آمده: فرگوس که قبلاً برای یک شرکت امنیتی انگلیسی در عراق کار می‌کرده از مرگ عزیزترین دوست و همکارش فرانکی خبردار می‌شود، ولی شواهدی او را به شک می‌اندازد. فرانکی پیش از مرگش موبایل یک عراقی را برای فرگوس می‌فرستد که حاوی فیلمی از صحنه تیراندازی ماموران امنیتی به یک تاکسی و قتل زن و بچه داخل تاکسی است.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

پنج شنبه 6/5/1390 - 11:8 - 0 تشکر 344734

شـبـکـه تـهــران

پنجشنبه 6 مرداد ماه ساعت 13:30 فیلم سینمایی
«درجستجوی نمو» به کارگردانی اندرو استیسون و لی آنکریچ محصول سال 2003 کشورهای استرالیا و آمریکا در قالب برنامه «تماشاخانه» از شبکه تهران پخش می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: نمو دلقک ماهی کوچکی است که پدرش به خاطر مرگ مادر او نسبت به حفاظت از وی بسیار حساس شده به طوری که تقریباً همه جا با وی می‌رود و حتی روز اول مدرسه با نمو می‌رود ولی نمو در یک لحظه غفلت توسط انسان‌ها گیر می‌افتد.
**************************
فیلم سینمایی
«پرستار ویژه» به کارگردانی آدام شانکمن 30 دقیقه بامداد روز جمعه 7 مرداد ماه از شبکه تهران پخش خواهد شد.
داستان فیلم از این قرار است: به یک افسر ارشد ارتش «ستوان شین» عملیاتی محول می‌شود تا «پرفسور پلامر» را از چنگ تبهکارنجات دهد. «پرفسور پلامر» دانشمندی است که واکسنی برای یک بیماری قریب الوقوع کشف کرده است و گروه تبهکاربه خاطر ارزش مادی زیاد واکسن به دنبال فرمول آن هستند.

فیلم سینمایی «پرستار ویژه» محصول سال 2005 کشورهای کانادا و آمریکا و با بازی وین دیزل، بریتانی اسنو و مکس ترییوت ساخته شده است.


***********************

فیلم سینمایی
«خیابان مین» به کارگردانی جان دویل محصول سال 2010 آمریکا جمعه 7 مرداد ساعت 13:30 ازشبکه تهران روی آنتن خواهد رفت.


در خلاصه داستان فیلم با بازی کالین فرث، امبرتامبلین و اورلاندبلوم آمده: هریس یک کارمند پلیس در شهر کوچک رو به ورشکستگی است و با دختری به نام مری نامزد است. اما مری قصد به هم زدن نامزدی اش را با هریس دارد. او می‌خواهد با هاوارد رئیس شرکتش ازدواج کند.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

پنج شنبه 6/5/1390 - 11:40 - 0 تشکر 344754

ممنون . فکر کنم فیلم دو فـیـلم بـا یک بلـیـط باید قشنگ باشه . مرسی

 

thank you for attention

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی