سينما و تلویزیون (بازدید: 428)
چهارشنبه 29/4/1390 - 22:22 -0 تشکر 341984
فیلم های سینمایی آخر هفته

شبکه یک
به گزارش روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی
«باران جهنمی» به کارگردانی كریستوفیر تابوری پنجشنبه 30 تیرماه ساعت 16 ازشبکه یک سیما روی آنتن می‌‌رود.
در خلاصه داستان فیلم آمده: آنا كه شهردار شهر كوچكی است به همراه جك عزادار فرزندی هستند كه به تازگی او را از دست داده‌اند. مرگ پسرشوك بزرگی به زندگی خانوادگی آنها وارد کرده است. آنا كه برای خرید به فروشگاه شهر مراجعه كرده ناگهان با انفجار فروشگاه و زخمی و كشته شدن مردم مواجه می‌شود. سنگ‌های آسمانی سرگردان در فضا به سمت زمین در حركتند و در شهر كوچك آنها با زمین برخورد می‌كنند.

فیلم سینمایی «باران جهنمی» محصول سال 2007 کانادا و آمریکا است.
 ***********************

 فیلم سینمایی «محکومیت» به کارگردانی تونی گلد وین محصول سال 2010 کشور آمریکا پنجشنبه 30 تیرماه ساعت 22 از شبکه‌ یک سیما پخش‌ می‌شود.
در خلاصه داستان فیلم با بازی هیلاری سوانک آمده: «بتی» که به همراه همسر و فرزندش در شهر کوچکی زندگی می‌کند، دانشجوی رشته حقوق دانشگاه است. برادرش «کنی» که یک خلافکارخرده پا است به اتهام قتل دستگیرمی شود. با شهادت دروغ همسرش دادگاه او را متهم به حبس ابد می‌کند. بتی به برادرش قول می‌دهد تا او را آزاد کند.

**************************
 

فیلم سینمایی «خواستگاری» جمعه 31 تیرماه ساعت 9 صبح ازشبکه‌ یک سیما پخش‌ می‌شود.
در این فیلم با بازی زنده یاد هادی اسلامی، ثریا قاسمی، اسماعیل محرابی، مصطفی طاری و ثریا حکمت خواهید دید: پیرمردی به نام جواد جلالی با داشتن چندین فرزند و نوه بر اثر تشویق دوستان تصمیم می‌گیرد پس از سی سال که از فوت همسرش گذشته، از نو ازدواج کند. او با پیرزنی، که همسن و سال خود اوست، آشنا می‌شود، آن دو به رغم مخالفت فرزندان و آشنایان پای سفره عقد می‌نشینند.

فیلم سینمایی «خواستگاری» به کارگردانی مهدی فخیم زاده و تهیه کنندگی علی اکبر مزینانی ساخته شده است.

****************************

فیلم سینمایی
«حادثه در کندوان» به کارگردانی جهانگیر جهانگیری جمعه 31 تیرماه ساعت 16ازشبکه‌ یک سیما پخش‌ می‌شود.
درخلاصه داستان فیلم بابازی چنگیز وثوقی، فتحعلی اویسی و هانیه مرتضایی آمده: گروهی سارق حرفه‌ای به ایران می‌آیند و در کنار تونل کندوان دست به سرقت از اتومبیل‌ها می‌زنند. سرقت در مراسم عروسی و نیز یک بانک، توسط گروه تکرار می شود و از میان آنها، «منصور خالدار» شناخته می‌شود که نامزد دختری به نام زهره است. پدر زهره، اتابخش که از خارج دستور می‌گیرد، رئیس باند در ایران است.

****************************

فیلم سینمایی
«بی باک» به کارگردانی نیل جردن محصول سال 2007 کشور آمریکا جمعه 31 تیرماه ساعت 24 ازشبکه‌ یک سیما پخش‌ می‌شود.


در این فیلم با بازی جودی فوستر و ترنس هاورد آمده: «اریکا» گوینده پرطرفدار رادیو در برنامه شبانه است. او به همراه نامزدش «دیوید» برای پیاده روی به پارک کنارخانه خود می‌روند. به طور اتفاقی آنها توسط چند ولگرد محاصره شده و به شدت کتک می‌خورند. او به شدت زخمی شده و «دیوید» بر اثر جراحات وارده کشته می‌شود.

 

 
 

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 29/4/1390 - 22:29 - 0 تشکر 341985

شبکه دو
فیلم سینمایی
«نسخه سحرآمیز» پنجشنبه 30 تیرماه ساعت 14:30 در قالب برنامه «سینما آفتاب» از شبکه‌ دوسیما پخش‌ می‌شود.
در این فیلم آمده: پسر نوجوانی پس از وحشتی که از بودن در یک مکان مخروبه در یک شب تاریک برایش ایجاد می‌شود، تمام موهایش می‌ریزد و برای به دست آوردن مجدد موهایش تمام سعیش را می‌کند تا اینکه در خواب یک نسخه به او پیشنهاد می‌شود.

فیلم سینمایی «نسخه سحرآمیز» به کارگردانی میشل روبو و تهیه کنندگی راک دیمرز محصول سال 1985 کشور کانادا است.

*************************

فیلم سینمایی
«جلیقه ضد گلوله» محصول مشترک آلمان و آمریکا در سال 2007 به کارگردانی گری لیولی و تهیه کنندگی استیو کلارک هال جمعه 31 تیرماه ساعت 20 دقیقه بامداد در قالب برنامه «سینما مهتاب» بر روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.
داستان فیلم با بازی چازپلامین تری و تیل اس ویگر از این قرار است که: جان ریدلی یک بادی گارد اخراجی است که مامور حفاظت از لی ماکس ول که یک قاتل بین‌المللی است می‌شود. جان بیش از همه از ماکس‌ول متنفر است، چرا که در گذشته او عامل مرگ یکی از شخصیت‌های برجسته سیاسی بوده که جان مسئولیت حفاظت از او را بر عهده داشته است.

*************************

فیلم سینمایی
«پله ماشین پلیس ماجراجو» به کارگردانی راسموس آسیور تسن و تهیه کنندگی اگه آبرگه جمعه 31 تیرماه ساعت 17:30 ازشبکه دو سیما روی آنتن ‌می‌رود.
درخلاصه داستان این انیمیشن خواهید دید: پله یک ماشین پلیس سخنگو است و در یک حادثه برق گرفتگی به یک ماشین برقی تبدیل می‌شود، دو نفر تحت عنوان بسته بندی آب اقدام به دزدی آب‌های ذخیره شهر و ساختن سدی غیرقانونی می‌کنند، فرمانده پلیس در جریان این اتفاق قرار می گیرد، اما به علت اشکالات قانونی نمی‌تواند اقدام کند.

«پله ماشین پلیس ماجراجو» محصول سال 2009 کشور نروژ است.

****************************

فیلم سینمایی
«تحفه ها» به کارگردانی ابراهیم حیدری زاده و تهیه کنندگی محمود عبداللهی جمعه 31 تیرماه ساعت 23 ازشبکه دو سیما روی آنتن می‌رود.


در این فیلم با بازی مهدی فتحی، حمید جبلی و سعید پورصمیمی خواهید دید: حشمت آدم بی سوادی است که در سال‌های جنگ جهانی اول با احتکار قند و شکر و فروش آنها پول زیادی جمع می‌کند و به پایتخت می‌رود و در آنجا کارخانه‌ای تاسیس می‌کند. سپس به توصیه آدم بی سوادی به نام توسل در سودای نمایندگی مجلس برمی آید.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 29/4/1390 - 22:31 - 0 تشکر 341987

شبکه سه
فیلم سینمایی
«فرار بزرگ» به کارگردانی جوهان استورکس پنجشنبه 30 تیرماه ساعت محصول سال 1963 کشور آمریکا 11:30 از شبکه سه سیما بازپخش می‌شود.
************************
فیلم سینمایی
«بازرس مورس» به کارگردانی هربرت ویس پنجشنبه 30 تیرماه ساعت 16 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم خواهید دید: برای انتخاب رئیس دانشگاه معروفی بین دو نفر رقابتی وجود دارد. یکی از آنان که صاحب ملک و خانه اشرافی است، در کلیسای خصوصی اش جسدی پیدا می‌شود که پس از بررسی‌ها مشخص می‌شود ضرباتی به سرش زده شده است.

جوهان توان و کوین واتلی در فیلم سینمایی «بازرس مورس» محصول سال 2000 آمریکا و انگلستان به ایفای نقش پرداخته‌اند.

*************************

فیلم سینمایی
«گمشده در تاریکی» به کارگردانی مازیار میری و تهیه کنندگی علیرضا رئیسیان پنجشنبه 30 تیرماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
در این فیلم خواهید دید: آزاد پسر آقای هاشمی با شرکت‌های هرمی کار می کند و در آنجا با دختری آشنا می‌شود و دل به او می‌بندد، اما در چند روزی که به خانه نمی‌رود، اعضای خانواده آزاد از غیبت فرزندشان نگران شده و سعی می‌کنند او را پیدا کنند.

مسعود رایگان، رویا تیموریان، رامین راستاد و حسن پورشیرازی درفیلم سینمایی «گمشده در تاریکی» بازی کرده‌اند.

*************************

فیلم سینمایی
«آرواره ها» به کارگردانی استیون اسپیلبرگ پنجشنبه 30 تیرماه ساعت 24 از شبکه سه سیما روی آنتن می‌رود.
در این فیلم می‌بینیم: در شهرک ساحلی، کوسه سفید بزرگی با حملاتش آب‌های ساحل را نا امن کرده است و گروه کوچکی مصمم می‌شوند تا آن را آشکار کنند.

روی اس جدر و رابرت شاو در فیلم سینمایی «آرواره ها» محصول سال 1975 آمریکا به ایفای نقش پرداختند.
****************************
فیلم سینمایی
«خروس جنگی» با بازی مریلا زارعی، رضا عطاران و زنده یاد کیومرث ملک مطیعی جمعه 31 تیرماه ساعت 11:30 به کارگردانی سید مسعود اطیابی ازشبکه سه سیما بازپخش می‌شود.
************************

فیلم سینمایی
«نینجای تنها» جمعه 31 تیرماه ساعت 15 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.
داستان فیلم در مورد کاموی نینجای جوان، بی باک، شکست ناپذیری است که از گروه خود جدا شده و به تنهایی آواره کوه و جنگل و دریاست. او در طول راه مجبور به کشتن افرادی می‌شود که او را تحت تعقیب دارند. در همین حین خانواده‌ای او را از دریا نجات می‌دهند.
کنیجی ماتسویاما و کویو کو در فیلم سینمایی«نینجای تنها» به کارگردانی یوجی منای محصول سال 2009 کشور ژاپن به ایفای نقش پرداخته‌اند.

************************

فیلم سینمایی
«سرعت مرگ بار» به کارگردانی کیم باس جمعه 31 تیرماه ساعت 19 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.


در خلاصه داستان فیلم با بازی اندروکی گان و براندون کوئین آمده: چند نفر با هواپیمای جت خود هم به خاطر هیجانش وهم به خاطر پول، اقدام به جابجایی مواد مخدر و قاچاق چیزهای دیگر با هواپیماهای خود می‌کنند تا اینکه دختری وارد گروه اینها می‌شود و اطلاعاتی به دست می‌آورد.
فیلم سینمایی «سرعت مرگ بار» محصول سال 2010 درکشورآمریکا ساخته شده است.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 29/4/1390 - 22:33 - 0 تشکر 341989

شبکه چهار
پنجشنبه 30 تیرماه ساعت 15:30 فیلم سینمایی
«الماس 13» با بازی آسیا آرجنتو، الیور مارشال و جرارد دیپاردیو، محصول کشورهای فرانسه و بلژیک درسال 2009 ازشبکه چهار سیما باز پخش می‌شود.
*************************

فیلم سینمایی
«کنعان» به کارگردانی مانی حقیقی و تهیه کنندگی اصغر فرهادی، جمعه 31 تیرساعت 20:30 در قالب برنامه «سینما 4» از شبکه چهارسیما پخش می‌شود.
داستان فیلم سینمایی «کنعان» درباره زن جوانی است که قصد دارد از همسرش جدا شود و برای ادامه تحصیل به خارج برود. خواهرش که ساکن کشور آلمان است، به ایران برمی گردد. دختر جوان متوجه می‌شود که خواهرش قبلاً خودکشی کرده است.


محمدرضا فروتن، ترانه علیدوستی، افسانه بایگان و بهرام رادان درفیلم سینمایی «کنعان» بازی کرده‌اند.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 29/4/1390 - 22:36 - 0 تشکر 341990


شبکه تهران
فیلم سینمایی
«دزد عروسک‌ها» به کارگردانی محمدرضا هنرمند پنجشنبه 30 تیرماه ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش می‌شود.


در این فیلم خواهید دید: مادر لیلا و بهرام قرار است با گرفتن وام مسکن و خریداری یک خانه بچه هایش را از دردسرهای صاحب خانه شان، خورخور، نجات دهد. اما عجوزه که بیرون از شهر زندگی می‌کند و نمی‌خواهد آنها روی آرامش به خود ببینند. پسرش گنجو را وادار می‌سازد تا پول آنها را برباید.

*********************************

فیلم سینمایی
«عدالت کور» به کارگردانی میکی دی کوفجمعه 31 تیرماه ساعت 13:30 از شبکه تهران پخش می‌شود.
داستان فیلم سینمایی «عدالت کور» به زندگی دو دوست اختصاص دارد که در کودکی با هم عهد دوستی می‌بندند و در اواسط عمر خویش به فریاد یکدیگر می رسند. در ابتدای فیلم ما صحنه‌ای از این عهد را می‌بینیم و به یکباره به سن چهل سالگی آنها می‌رسیم. یکی از این دو دوست ازدواج کرده و فرزند و حتی نوه دارد. اما بنا به دلایلی به زندان افتاده و در آستانه مرگ قرار دارد. دوست دوم به کار فیلمسازی مشغول است و ازدواج نکرده است و هنگامی که از گرفتاری‌های دوستش با خبر می شود، پرونده‌های او را بررسی می‌کند.


ورونیکا همل، میمی روگرز، کالوس گومز، برایان مارکینسون و جفری دیان مورگان در فیلم سینمایی «عدالت کور» محصول سال 1996 کشور آمریکا به ایفای نقش پرداخته‌اند. 

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 29/4/1390 - 22:41 - 0 تشکر 341993

سلام

اتاق عمل گرامی متاسفانه هیچ کدوم از عکس هایی که قرار داده بودم نشان داده نشد .


موفق باشید و سربلند

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

پنج شنبه 30/4/1390 - 8:24 - 0 تشکر 342023

سلام به سلام زهرای عزیز
اشکالی نداره ، دست گلتون درد نکنه ...
فیلم خروس جنگی رو که تازه از تلوزیون پخش کرده بودند باز دوباره ...

 

thank you for attention

پنج شنبه 30/4/1390 - 13:2 - 0 تشکر 342075


فیلم خروس جنگی رو که تازه از تلوزیون پخش کرده بودند باز دوباره ...[/quote]

سلام

خوب دیگه فکر میکنند که بهترین فیلم هفته پیش بوده دوباره براش باز پخش گذاشتند .

 موفق باشید و سربلند

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی