سينما و تلویزیون (بازدید: 152)
دوشنبه 30/3/1390 - 20:18 -0 تشکر 340443
شبكه آموزش متحول می شود

  مدیر شبكه آموزش از تغییر و تحول برنامه‌های این شبكه از مهر ماه امسال خبر داد و گفت: برای اولین بار رویدادهای آموزشی جامعه از شبكه آموزش اطلاع‌رسانی می‌شود.  
به گزارش سرویس تلویزیون ایسنا، محمد مهدی قاسمی در گفت‌وگویی به اهداف مورد نیاز شبكه اشاره كرد و گفت: ما به عنوان مجری سیاست‌های سازمان، تلاش داریم تا به نحو احسن سیاست‌ها را اجرا كنیم ولی قاعدتا با رویكرد جدید قرار است شبكه، شبكه‌ی آموزشی باشد و بتواند مخاطبان را گسترش دهد.   وی در ادامه افزود: شبكه آموزش قرار است از حوزه آكادمی و تخصصی خارج و به سمت آموزش‌های همگانی سوق پیدا كند كه این رویكرد مولفه‌ها و موضوعات خاصی را می‌طلبد.
  مدیر شبكه آموزش با تاكید بر جذب مخاطب و رضایت مخاطب از برنامه‌های شبكه آموزش، گفت: شبكه آموزش در جهت برنامه‌سازی با ساختارهای جذاب و متنوع حركت خواهد كرد و نگاه‌ها در این حركت اجرایی‌تر می شود.   قاسمی با اشاره به این كه تغییر ساختار در شبكه نداریم، گفت: برنامه‌های شبكه نیاز به بازنگری دارد و در ساختار برنامه‌ها تغییراتی ایجاد می شود و به سمت موضوعات به‌روز و جذاب خواهیم رفت و مباحثی كه برای عموم جامعه كاربردی باشد، دنبال خواهد شد.
  مدیر شبكه آموزش اظهار كرد: تمام موضوعات آموزشی برای مخاطبان كودك تا بزرگسال و میانسال و اقشار مختلف جوانان، كودكان، زنان، فرهیختگان و دانشجویان و... در برنامه‌های شبكه آموزش مورد توجه قرار خواهد گرفت.   قاسمی با تاكید بر آموزش غیرمستقیم در برنامه‌های شبكه آموزش، گفت: آموزش غیرمستقیم همچنان در برنامه ریزی شبكه قرار دارد ولی به دنبال این موضوع هستیم كه این نگاه آموزشی با موضوعات متنوع جذابیت بیشتری برای عموم جامعه با ساخت مجموعه های نمایشی باشد.  
مدیر شبكه آموزش از تغییر و تحول برنامه های شبكه آموزش در مهرماه امسال خبر داد و گفت: مهمترین هدفی كه شبكه آموزش دنبال می‌كند و از مهرماه امسال تحقق می یابد، این است كه مدت زمان برنامه‌ها را كاهش و ریتم برنامه‌ها را تند كنیم و موضوعات جذاب و مورد نیاز مخاطب در برنامه‌ها گنجانده شود.   وی همچنین بیان كرد: برای اولین بار قرار است رویدادهای آموزشی جامعه در شبكه آموزش اطلاع‌رسانی شود تا قشر دانشگاهی و اساتید دانشگاه‌ها و عموم مخاطبان از رویدادهای آموزشی روزمره با خبر شوند.  
قاسمی اظهار كرد: قرار است برنامه‌های مناسبتی به صورت ویژه‌تر تولید شود و مباحث گفتگومحور كه چندان جذابیتی برای مخاطب ندارد، حذف شود. همچنین با توجه به نیاز و نگاه مخاطب عام، برنامه‌های چالشی در موضوعات مختلف از جمله خانواده، آموزش، سلامت و موضوعات اجتماعی در برنامه‌ریزی مورد تاكید است.  
منبع : ایسنا   

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

سه شنبه 31/3/1390 - 16:9 - 0 تشکر 334437

مرسي ياس کبود... خوف بود...

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
سه شنبه 31/3/1390 - 17:42 - 0 تشکر 334534

اميد وارم مستنند هايش زياد بشه

___________________________________________________________________________________________________
یا امام حـــــــــــــین
مهدی جــــــــــــــان بیا
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی