سينما و تلویزیون (بازدید: 749)
يکشنبه 22/3/1390 - 20:49 -0 تشکر 340341
آغاز دوبله‌ سری جدید كلید اسرار

  ناصر نظامی از آغاز دوبله‌ی سری جدید سریال تركی «كلید اسرار» خبر داد.

این مدیر دوبلاژ در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس تلویزیون خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: دوبله‌ی سری جدید سریال «كلید اسرار» را مدت دو هفته است كه آغاز كرده‌ایم و فكر می‌كنم هفت الی هشت ماه زمان می‌برد تا به پایان برسد.

به گفته‌ی وی سری جدید «كلید اسرار» كه در واقع سری سوم محسوب می‌شود، 150 قسمت است.  

وی همچنین خبر داد: دوبله‌ی فیلم سینمایی «گل» به پایان رسیده است، ولی از زمان پخش آن اطلاعی ندارم. سینمایی «گل» درباره‌ی همان گل معروف فوتبال است كه جام جهانی، فوتبالیست‌ها و گذشته‌های فوتبال را به تصویر می‌كشد. فیلم سینمایی «گل» حدود 20 گوینده دارد. نظامی ادامه داد: هم‌چنین دوبله‌ی فیلم سینمایی دیگری با عنوان «نینجاها» هم به پایان رسیده است كه به ‌زودی از تلویزیون پخش می‌شود.

منبع : ایسنا  

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

يکشنبه 15/3/1390 - 13:58 - 0 تشکر 327565

بنام خداي خوبم سلام اکثريت ما ايرانيان به اين موضوع معتقد هستيم که انقلاب ما و آرمان هاي درست و حقيقي آن زمينه اي برا حکومت اسلامي و انشاالله مهدوي است... قصد داريم در اين مبحث... جايگاه زنان را در انقلاب اسلامي و انقلاب مهدوي بررسي کنيم

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
يکشنبه 15/3/1390 - 14:1 - 0 تشکر 327566

بنام خداي مهربونم سلام لطفا" همگي به اين حديث توجه کنيم: امام باقر - عليه السلام - در تفسير آيه 148 سوره بقره به جابر بن يزيد جعفي در خصوص ياران حضرت مهدي - عجل الله فرجه الشريف - مي‏فرمايد: «و يجيي‏ء و الله ثلاث ماة و بضعة عشر رجلا فيهم خمسون امراة يجتمعون بمكة علي غير ميعاد قوعا كقزع الحزيف يتبع بعضهم و هي الاية التي قال الله اين ما تكونوا يات بكم الله جميعا ان الله علي كل شي‏ء قدير» . سوگند به خداوند، سيصد و سيزده تن كه پنجاه نفر از آنان زنند، بي‏هيچ قرار قبلي در مكه گرد مي‏آيند و اين است معناي آيه شريف: هر كجا باشيد، خداوند شما را حاضر مي‏كند; زيرا او بر هر كاري توانا است .

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
يکشنبه 15/3/1390 - 14:6 - 0 تشکر 327568

بنام خداي صبورم سلام نقش حكومت اسلامي قبل از بر پايي حكومت مهدي - عجل الله فرجه الشريف - بارور ساختن باور زن به خويش، رهانيدن وي از سراب‏هاي كاذب ايسم‏ها و ايست‏ها و اعطاي حقوق اجتماعي به وي تا مرز آسيب نديدن گوهر وجودي او است . در حكومت مهدي - عجل الله فرجه الشريف - از سويي نگرش جامعه به زن و از سوي ديگر نگرش زن به خود تغيير مي‏يابد . حكومت مهدي (عج) به لحاظ فراگير بودن، امنيت‏شغلي براي زن را فراهم مي‏آورد و زن در سايه سار اين امنيت نگرش و امنيت كاري، از توان ينيت‏بخشيدن به ايده‏ها و انديشه‏هايش بهره‏مند مي‏شود . زن در حكومت مهدي - عجل الله فرجه الشريف - به جايگاه رفيع و واقعي خود دست مي‏يابد . شايد رمز رجعت زنان بزرگ موحد و حضور آنان در ساختار حكومتي مهدي - عجل الله فرجه الشريف - ، شكوفا ساختن استعدادهاي آنان باشد; استعدادهايي كه در حكومت‏هاي ديگر توان بروز نيافتند . رجعت 400 زن در كنار 800 مرد با حضرت عيسي - عليه السلام - و نيز رجعت زناني چون ام‏ايمن، حبابه و البيه، سميه، و ام‏خالد در اين راستا قابل تحليل مي‏نمايد . گذشته از رجعت اين زنان كه بي‏شك در حكومت امام زمان - عجل الله فرجه الشريف - از جايگاه محوري و مسؤوليت‏هاي كليدي برخوردار خواهند بود ، وجود 50 زن در ميان 313 تن ياور امام عصر - عجل الله فرجه الشريف - كه هر يك در عبوديت، زهد و پارسايي و خلاقيت و كارآمدي سر آمد افراد بشرند و روايات آن‏ها را اميران مي‏خوانند ، نشان دهنده رسيدن زن به جايگاه حقيقي خود است .

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
يکشنبه 15/3/1390 - 14:7 - 0 تشکر 327569

بنام خداي خوبم سلام مقام و جايگاه زن تنها در حكومت امام زمان (عج) شناخته مي‏شود . در اين حكومت است كه زن به جايگاه حقوقي و حقيقي خود دست مي‏يابد . در اين حكومت نگرش مردان به زنان دگرگون مي‏شود; شعور فكري زن بدان‏جا مي‏رسد كه به « زن بودنش افتخار مي‏كند » و هرگز خود را با مرد نمي‏سنجد .

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
يکشنبه 15/3/1390 - 14:23 - 0 تشکر 327570

بنام خداي عزيزم سلام امام باقر(ع) مي فرمايند: ( به خدا سوگند 313 تن که بين آنان 50 زن نيز هستند،در مکه اجتماع مي کنند ) . بحار الانوار ج52،ص223.  اين موضوع دو نکته را روشن مي سازد: اول اينکه، زنان در زمان ظهور ،شخصيت واقعي خويش را باز خواهند يافت، و به عنوان کارگزاران اصليِ اين تحول عظيم ، در جامعه جهاني شرکت خواهند داشت. اين موضوع اهميت ويژه اي دارد که ارزش واقعي ، وتوانمندي زن را مي رساند ( البته در صورتي که انسانهايي خود ساخته باشند ). نکته دوم اين که : زنان اگر در جهاد،به طور مستقيم هم شرکت نکنند در ديگر پست ها و مسئوليت ها مي توانند شرکت کنند، هم چنين در گسترش فرهنگ اسلامي و آموزش معارف الاهي و ترويج حکومت مهدوي ،نقش هاي اصلي و برجسته اي را بر عهده بگيرند. اين موضوع ، والايي ومقام زن و حد بالاي رشد و تکامل او را روشن مي سازد ، پس زنان بايداز هم اکنون با معيارهاي دقيق اسلامي و اخلاقي ، شخصيت خودر ا بسازند، و در بُعد علم و عمل تکامل يابند، و بدانند که هم اکنون نيز مسئوليت هاي بزرگي بر عهده دارند،ودر آينده نيز نقش هاي اصولي تري خواهند داشت . لذا بايد در تر بيت خود بکوشند ، تا پيش از ظهور در جامع? زنان منتظر قرار بگيرند. بنابر اين ،زنان بايد افتخار کنند و بدانند که مي توانند از ياران حضرت صاحب الزمان (عج) قرار گيرند، واينکه در بين 313 نفر کارگزار حضرت، 50 نفر آن زن باشد، ارزش ويژه بانوان را مي رساند، و افتخاري بزرگي براي آنهاست. البته بايد توجه داشت که ياري رساندن زنان به حضرت - بر خلاف آنچه در ذهن هاست -، فقط منحصر به جبهه وجنگ نيست ؛ بلکه عرصه هاي مختلفي همچون فرهنگ و سياست ، امور اجتماعي وتربيتي را نيز در بر مي گيرد . لذا زنان در حوزه هايي که با حفظ کرامت آنها تناسب دارد مي توانند ايفاي نقش کنند. نکته اي که فکر مي کنم ذکر آن در اينجا لازم باشد اين است: که متأسفانه در جامعه کنوني ، به خانم هايي که در منزل با نهايت اخلاص و جديٌت به کارهاي خانه و تربيت فرزند مي پردازند، نگاه درستي ندارند، در صورتيکه ديدگاه اسلام نسبت به زن اينطور نيست، چرا که پيامبر ما (ص) مي فرمايند: « بهشت زير پاي مادران است » مستدرک الوسايل ،ج15، ص180. و اين عظمت مادران را مي رساند،مادراني که سعي دارند با تربييت فرزنداني که در گهواره دارند، سربازان وياراني را براي مهدي فاطمه (س) پرورش دهند ، پس مي توان گفت، اين مادران نه تنها گهواره، بلکه جهاني را تکان مي دهند!!. البته بايد جامعه و همسران نيز با رعايت حقوق زنان ، آنها را در اين امر خطير و مهم ياري کنند وحقوق آنها را ناديده نگيرند.

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
يکشنبه 15/3/1390 - 15:30 - 0 تشکر 327587

به نام خدا با سلام وعرض ادب ممنون از مطالب زيبا و مفيدتون انشاءالله که بانوان ما با تاسي از بانوان اهل بيت عصمت وطهارت هميشه مهدوي باشند. اللهم عجل لوليک الفرج

   

مدیر انجمن حوزه علمیه 

تماس بامن:

forum:www.mahdiyavar.mihanbb.com

e-mail:ya_lasaratelhosain@yahoo.com


 

يکشنبه 15/3/1390 - 19:58 - 0 تشکر 327678

سلام ممنون طيبه جان... جاي اين بحث خالي بود من به شخصه اعتقاد دارم به اين سخن كه پشت هر مرد موفقي زني وجود داره. چون زن با مهر و محبت و صبر خودش و هم چنين با تربيت كردن (چه فرزند و چه برادر و چه شوهر) باعث پيشرفت ميشه... خانم هاي خانه دار كه تمام جون و توانشون رو ميذارن براي بچه ها و همسرشون و از همه ي موقعيت هايي كه خودشون مي تونستن داشته باشند ميزنن و عرصه ي علم و دين و پيشرفت رو براي اهل منزل فراهم ميكنن، اينها بخاطر اين كارهاشون واقعا شايسته ي بهشتند... اگه الگوي ما حضرت زهرا باشه.. اگه تو زندگي چشم بپوشيم به كمبودها خب خيلي چيزا حله.... اي خدا.... هيي...دلم گرفت يهو.... كاش همه قدر اين نعمت رو -مادر- رو بدونيم... ياعلي

 السلام علیــــــــــک یا ابا عبدالله

 

ای شیـــــعه تو را چه غــم ز طوفـــان بلا

آن جا که سفینة النجـــــــاة است حسیـــــن (ع)

 

یابن الحســـــن روحـــــــــی فداک

چهارشنبه 18/3/1390 - 11:15 - 0 تشکر 328692

سلام در موردصندلي سينما من خودم هم همين مشکل رو دارم !! ولي خوب به نظر من هر کي زودتر بره روي صندلي بشينه دسته صندلي ماله اونه !!! در مورد خود پرداز هم راست ميگي چند روز پيش داشتم با کارتم انتقال وجه ميدادم ( حالا وجهش چقدر بود : 470 ريال !! ) آقايي که پشت سرم بود بيشتر از من براي انتقال وجه فعاليت ميکرد !!! :-)

 

جاده دوستی پایانی ندارد، اگر بیایی و همسفرم باشی

 

http://img1.tebyan.net/Big/1391/09/fbc019f9a0b44c799f5f3ee58ba495e3.jpg 

 

چهارشنبه 18/3/1390 - 13:1 - 0 تشکر 328739

حتما اين جا ايران است ني دونم!!!

چهارشنبه 18/3/1390 - 13:7 - 0 تشکر 328743

سلام ممنون بعضي هاش واقعا به جا بود و جاي تاسف داشت

 

غرق نعمتیم ؛ حالیمون نیست ...

الهی رضا برضائک!

 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی