سينما و تلویزیون (بازدید: 1220)
سه شنبه 21/4/1390 - 20:20 -0 تشکر 338514
اولین عکس از بفرمایید شام ایرانی

 

 

 
اولین عکس از بفرمایید شام ایرانی

 

در اولین قسمت از برنامه بفرمایید شام ایرانی ,شقایق دهقان مقابل بهاره رهنما و دیگر بازیگران سینما قرار می گیرند.

 در بفرمایید شام ایرانی که هدف آن نشان دادن فرهنگ و آداب درست کشور ایران می باشد,از بازیگران زن سینمای ایران همچون:شقایق دهقان,بهاره رهنما و...استفاده شده است. اولین قسمت از این برنامه به زودی در نمایش خانگی توزیع خواهد شد.

 

 

 

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 22/4/1390 - 1:24 - 0 تشکر 338600

من نمونه ایرانی(البته اونور آبی) و نمونه ترکیه ای بفرمایید شام رو دیدم....باید این نمونه وطنی هم جالب باشه!

 

 

يه سري به خدا بزنيم

خيلي زود

بي بهانه...

چهارشنبه 22/4/1390 - 9:2 - 0 تشکر 338646

سلام :
فیلم های شبکه خانگی معمولا زیاد جالب نیست و کیفیت تصویری بالایی هم نداره امیدوارم این فیلم جالب باشه

 

thank you for attention

يکشنبه 26/4/1390 - 13:15 - 0 تشکر 340834

کیفیت هاشون که خوب شده مخصوصا 6 ماه اخیر که به شکل دی وی دی ارائه میدن.
اما چون نمیزارن یه سری اتفاقا بیفته من فکر نمیکنم محبوبیت نمونه های مشابه رو به دست بیاره

به سایت وبلاگ سیتی بیاید و تجربیات وبلاگ نویسی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید.

www.weblogcity.ir

 

چهارشنبه 5/11/1390 - 13:47 - 0 تشکر 421520

اولین قسمت از «بفرمایید شام ایرانی» از هفته آینده به شبکه نمایش خانگی عرضه خواهد شد.


«بفرمایید شام ایرانی» که به نویسندگی و کارگردانی بیژن بیرنگ ساخته شده است، بنا بوده پاسخی باشد به برنامه ای با همین نام که از یکی از شبکه های ماهواره ای فارسی زبان روی آنتن میرود.


بیرنگ سعی زیادی کرده تا برنامه ای مفرح و در عین حال منطبق با آموزه های اخلاقی ایرانی را تولید کند و در این مسیر وی از مشاوره های تعدادی از سینماگران ایرانی هم بهره برده است.


تقریبا از اواخر هفته گذشته بود که پوسترهای تبلیغی مرتبط با این مجموعه در ویدیوکلوپها نصب شد و از ابتدای هفته آینده هم قسمت اول ابن مجموعه به بازار عرضه خواهد شد.آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 5/11/1390 - 19:31 - 0 تشکر 421664

سلام
کاشکی به جای تقلید از شبکه های ماهواره ای
نوآوری می کردند و کاری جدید ارائه می کردن

لبخند تنها گلی است که خار ندارد .
-------------------------------------------------

 

سه شنبه 11/11/1390 - 19:21 - 0 تشکر 424372

نشست خبری مجموعه «شام ایرانی» با حضور «بیژن بیرنگ» کارگردان این مجموعه و «حسین حاجی بیگی» نماینده شرکت سینما ۲۴ که تهیه کنندگی مجموعه «شام ایرانی» را برعهده دارد، برگزار شد.


حاجی بیگی در این نشست گفت: اولین قسمت مجموعه «شام ایرانی» فردا در کشور توزیع خواهد شد.


وی در ادامه در خصوص این مسابقه گفت: این مسابقه فیلمنامه مشخصی ندارد و بازیگرها باید خودشان کار را جلو ببرند و اکثر مواقع این کار رئال بوده و پیش بینی نشده است.


وی در خصوص ارائه این طرح به وزارت ارشاد گفت: زمانی که «شام ایرانی» را به ارشاد ارائه کردیم، در حد یک طرح کوچک بود که با توجه به سابقه آقای بیرنگ توقع داشتند کار فرهنگی باشد و ما نیز باید به جنبه اقتصادی کار توجه می کردیم.


* «بفرمایید شام» شبکه «من و تو» فرهنگ ایرانی ندارد


حاجی بیگی در خصوص برنامه ای که از شبکه «من و تو» پخش می شود و شبیه برنامه «شام ایرانی» است، گفت: معتقدیم که برنامه ای که از «من و تو» پخش می شود فرهنگ ایرانی ندارد، پس باید این کار را انجام می دادیم تا فرهنگ جمع بودن در خانواده های ایرانی احیا شود.


وی در خصوص کپی این برنامه، گفت: شبکه نمایش خانگی درگیر بحث کپی رایت است زیرا ۳ تا ۱۰ برابر انتشار این مجموعه «شام ایرانی» کپی خواهد شد که این مطلب در بلند مدت به شبکه های خصوصی مثل ما ضربه خواهد زد.


حاجی بیگی درباره جایزه این مسابقه گفت: جایزه این مجموعه مسابقه ای به صورت پلکانی است و در هر قسمت دیده می شود که هر فرد چند امتیاز برنده شده است. به نوعی جایزه بر اساس سخاوت افراد شرکت کننده است.


بنابراین گزارش، در ادامه این نشست «بیژن بیرنگ» در خصوص مجموعه «شام ایرانی» گفت: خیلی ها معتقدند مجموعه «شام ایرانی» شبیه یا کپی شده از برنامه «بفرمایید شام» که از شبکه «من و تو» پخش می شود است، اما من معتقدم این برنامه فرمتی جداگانه یا الهام گرفته از همین برنامه «بفرمایید شام» است.


بیرنگ در خصوص تغییر مدیوم تلویزیون به شبکه نمایش خانگی گفت: در تغییر مدیوم از تلویزیون به شبکه نمایش خانگی خیلی از مسائل تغییر می کند، به همین دلیل باید تلاش می کردیم تا این افراد برای مخاطبان جذابیت داشته باشند تا ما بتوانیم هزینه ای که برای این کار صرف شده است را به سرمایه گذار خصوصی بازگردانیم.


این کارگردان تلویزیون گفت: بعد از پخش هر برنامه ای متوجه اشکالات آن مجموعه شدیم، به همین دلیل منتظریم تا اولین بخش از این مجموعه در شبکه نمایش خانگی توزیع شود تا مشکلات سری اول را متوجه شویم.


بیرنگ گفت: برای مسابقه هایی که این گونه است، مردم عادی بیشتر از هنرمندان مناسب هستند اما اگر قرار باشد این مجموعه در شبکه نمایش خانگی به فروش برسد، مجبوریم از جذابیتی مانند هنرمندان استفاده کنیم تا آن ها ترغیب به خرید این مجموعه شوند.


کارگردان سریال «خانه سبز» گفت: اتفاقی که در این برنامه افتاده این است که به لحاظ روحی، روانی و اجتماعی، آدم ها و افکار آن ها را در کنار هم قرار می دهد، آنچه که تماشاگر از دیدن آن لذت می برد مسابقه نیست، دیدن واکنش مختلف آدم ها در برخورد با یک نقطه واحد است.


بیرنگ در ادامه خاطرنشان کرد: معتقدم این برنامه، برنامه ای آموزنده است که حرفی برای گفتن دارد، زیرا در نهایت ما به مفهوم یک سفره ایرانی می رسیم.


وی در خصوص بازی متفاوت خانم ها و آقایان در این برنامه گفت: نمی توانستیم زن ها و مردها را در این برنامه در کنار یکدیگر قرار دهیم، زیرا می خواستیم دو دنیای متفاوت مردان و زنان را به تصویر بکشیم و نمایش این تفاوت ها در این کار زیبا شده است.


بیرنگ در خصوص بازیگران این مجموعه مسابقه، گفت: خیلی از بازیگران حاضر نبودند که دوربین به داخل خانه شخصی آن ها رفته و مسابقه را آنجا ضبط کنیم اما هنرمندانی که در این مجموعه هستند رفیق و بی رودربایستی ما را به خانه های خود پذیرفتند و ترسی از نشان دادن زندگی شخصی خود به مردم نداشتند زیرا آن ها خودشان را بازی می کنند.


وی گفت: مجموعه «شام ایرانی» برای من یکی از سخت ترین کارهای بود که انجام دادم، زیرا بسیار مضطرب بودم که این کار خوب از آب درمی آید یا نه و در عین حال باید سعی می کردم که شأنیت بازیگران جلوی مردم شکسته نشود و این مجموعه مسابقه اخلاق و شخصیت خاص خود را داشته باشد.


بیرنگ در انتها اظهار داشت: آنچه که «شام ایرانی» را متفاوت می کند نگاه ما در مفهوم دور هم جمع شدن و کنار هم بودن بر سر یک سفره است.

منبع:فارسآن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 3/12/1390 - 16:16 - 0 تشکر 434710

دو قسمت جدید «شام ایرانی» تا پایان سال به دست مردم می رسد

قسمت اول این مجموعه با حضور اشکان خطیبی از یازدهم بهمن ماه منتشر شد و قسمت دوم با میزبانی رامبد جوان از روز گذشته وارد شبکه نمایش خانگی شده است.

براساس گزارش سینماپرس، قسمت سوم «شام ایرانی» تا ۱۰ روز آینده با میزبانی سروش صحت به شبکه نمایش خانگی می آید و قسمت چهارم با میزبانی مهدی پاکدل تا قبل از پایان سال جاری منتشر خواهد شد.

پخش قسمت جدید «شام ایرانی» با میزبانی رامبد جوان از روز گذشته آغاز شده است.

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست

                                     هرکجا هست خدايا به سلامت دارش

چهارشنبه 10/12/1390 - 10:44 - 0 تشکر 436800

چه جالب

بیایید لبخند را در تمام جهان مسری کنیم
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی