انجمن ها > انجمن روانشناسي > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
روانشناسي (بازدید: 518)
دوشنبه 6/4/1390 - 23:33 -0 تشکر 337674
تست روانشناسی

 

سلام  

 

تصور کنید در بیابان خشک و بی پایانی در حال راه رفتن هستید خسته،گرسنه،تشنه،پس از 5 ساعت پیاده روی......ناگهان ساختمان مجلل و با شکوهی در جلوی شما ظاهر می‌شود.

 

1 .ساختمانی که جلوی شما ظاهر شده است چیست؟ الف-یک قصر    ب- یک موزه    ج-یک هتل    د-یک بنای مذهبی (مسجد-کلیسا-......)

2. شما از چه طریقی وارد ساختمان می‌شوید؟ الف-پنجره    ب- در        ج- بالکن         د- تونل زیر زمینی  وقتی وارد ساختمان شدید آن را بسیار مجلل و باشکوه می یابید......ناگهان صدای در زدن می‌شنوید...در را باز می‌کنید و کسی را می‌بینید که واقعاً می‌خواستید با او باشید.  

3. آن شخص کیست؟ به گشتن ادامه می‌دهید...پلکانی را می‌بینید که به طبقه بالا می‌رود.  

4. مارپیچی است یا مستقیم؟ از پلکان بالا می‌رویم تعداد پله ها را می‌شمارید.  

5. چند پله بود؟(هر عددی از یک تا بی نهایت) بعد وارد اتاقی می‌شوید..........  

6. دلتان می‌خواهد این اتاق چقدر بزرگ باشد؟ الف-به اندازه یک آکواریوم  ب-به اندازه یک اتاق معمولی   ج-به اندازه یک جنگل   د-به اندازه  اقیانوس آرام  

7. دلتان می‌خواهد رنگ دیوار اتاق چه باشد؟ الف-قرمز    ب-سیاه و سفید      ج- ارغوانی      د-زرد یا پرتقالی      و-رنگ های رنگین کمان   یک میز جلوی شما ظاهر می‌شود...

8. آیا گرد- مربع- مثلث یا بدون شکل خاصی است؟ و ظرفی با 5 میوه روی آن قرار دارد: گیلاس- سیب- کیوی- طالبی-هندوانه  

9. یک میوه را انتخاب کنید....... میوه ای که انتخاب کرده اید شما را به یاد این شخص می‌اندازد...

10 .نام او را بنویسید.  

11 .شما میوه را برمی‌دارید و......... الف-بلافاصله آن را می‌خورید. ب- قسمت کرم خورده را می‌ برید و قسمت سالمش را می‌خورید. ج-آن را می‌برید و داخلش را می‌بینید که کرم خورده است و....بعد به خوردنش ادامه می‌دهید د-اگر کرم خورده باشد تمامش را دور می‌اندازید   از آن ساختمان خارج می‌شوید و 5 حیوان را می‌بینید.موش- آهو- اسب- دلفین- فیل

12. این حیوانت را به ترتیب اولویت که برایتان دارند رده بندی کنید..    

 

 

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
دوشنبه 6/4/1390 - 23:35 - 0 تشکر 337676

سلام اما... جواب: 1.نشان دهنده چيزي است که شما بيشتر از بقيه چيزها دنبال آن هستيد. قصر:ثروت           موزه:حرفه و شغل                    هتل:خانه و عشق    مکان مذهبي:اعتقادات يا زمينه رشد روحي و رواني شماست 2.نشان دهنده نوع زندگي  است که به دنبال آن هستيد. پنجره:زندگي سرشار از رويدادهاي پيش بيني نشده و شگفت انگيز در:زندگي آرام و امن بالکن:زندگي مسالمت جويانه و عاشقانه تونل زير زميني:زندگي خطرناک ولي معني دار پر از تجربه هاي متفاوت 3.فردي که پشت در مي‌بينيد همان کسي است که شما در رويارويي با مشکلات زندگي مي‌توانيد کاملاً به او اعتماد کنيد. 4.پلکان نشانه زندگي عشقي شماست پيچ در پيچ ولي زيبا - مستقيم معمولي ولي خسته کننده 5.تعدا پله ها:تعداد تلاشهايي که شما اميدواريد براي برقراري رابطه تان به عمل آوريد. 6.اندازه اتاق:ميزان ماجراجويي هر چه کوچک باشد يعني شما آدم محافظه کاري هستيد 7.رنگ اتاق شخصيت شماست: قرمز:احساساتي و پر شور      سياه و سفيد:منطقي       ارغواني:ماجراجو زرد و پرتقالي:شادمان و سرحال     رنگين کمان:شما در مورد اين که واقعاً چه هستيد شک داريد 8.شکل ميز:زاويه ديد شما را نسبت به چيزها يا موقعيت ها نشان مي دهد. مربع:ثابت و منصفانه گرد:شما مي‌خواهيد چيزها را از ديدگاه و نقطه نظر بسياري افراد ديگر ببينيد مثلث:شما مي‌خواهيد مبتکر و اصلي باشيد بي شکل:شما آدم بي اراده اي هستيد و هميشه طفره مي‌رويد 9.ميوه ها نشانگر اين هستند که شما به دنبال چه نوع دوستاني مي گرديد ميوه هاي بزرگتر نشانگر اين هستند که نمود فيزيکي و ظاهري براي شما بيشتر اهميت دارد و ميوه هاي کوچکتر به معني اين هستند که شخصيت افراد براي شما مهم است. 10.اين شخص نشانگر نوع دوستاني است که شما به دنبال او هستيد. 11. چگونگي خوردن ميوه نشانگر اين است که شما چگونه با ديگران رفتار مي‌کنيد. الف:يعني شما کينه اي از ديگران به دل نمي‌گيريد ب:يعني شما فقط نکات مثبت دوستانتان را مي‌پذيريد و از پذيرفتن نکات منفي آنها سرباز مي زنيد ج:خوردن آن عليرغم کرم خوردگي يعني نقاط قوت و ضعف ديگران را مي پذيريد د:دور انداختن يعني شما آدم بي رحمي هستيد. 12. 5 حيوان: دلفين:شغل و حرفه               فيل:خانواده اسب:عشق                       موش:انتظار و احترام آهو: دوستان شما و چيزهايي که به آن توجه داريد است.

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
سه شنبه 7/4/1390 - 22:39 - 0 تشکر 337913

تست خيلي خوبي بود . راستش من زياد به اين تست ها اعتقاد نداشتم ولي از وقتي درس روانشاني رو خوندم ديدم واقعيت داره .... و خيلي اوقات حتي براي کشف حقيقت از مجرمان هم تست هايي گرفته ميشه .... دست گلت درد نکنه

 

thank you for attention

سه شنبه 7/4/1390 - 23:5 - 0 تشکر 337931

طيبه جان ممنون . خيلي خيلي تست جالبي بود. تفسير جوابهام خيلي به نظرم دقيق و نزديک به شخصيتم بود.

خدا در همین نزدیکی است
سه شنبه 7/4/1390 - 23:17 - 0 تشکر 337943

سلام مرسي اومدين خيلي خوشحاليم استقبال شد

وَأُفَوِّضُ أَمْرِي إِلَى اللَّهِ

 
چهارشنبه 22/4/1390 - 0:2 - 0 تشکر 338574

من چنین تصوری نمیکنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

پنج شنبه 6/5/1390 - 18:2 - 0 تشکر 344861

سلام

جالب بود طیبه جان... اولش گفتی پیاده تو بیابون میرید یاد کوهنوردیمون افتادم که تو کوه و صخره زیر آفتاب بودیم :)... ممنونم.

 السلام علیــــــــــک یا ابا عبدالله

 

ای شیـــــعه تو را چه غــم ز طوفـــان بلا

آن جا که سفینة النجـــــــاة است حسیـــــن (ع)

 

یابن الحســـــن روحـــــــــی فداک

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی