سينما و تلویزیون (بازدید: 360)
شنبه 4/4/1390 - 18:55 -0 تشکر 337053
پيمان را به‌خاطر كار‌هاي خارق

پيمان را به‌خاطر كار‌هاي خارق‌العاده‌اش تحسين مي‌كردم؛ خبرگزاري فارس: بازيگر نقش «سمير» مجموعه «هشدار براي كبري 11» در نامه‌اي دير‌هنگام به همسر پيمان ابدي نوشت: دوست دارم بداني كه دوست عزيزم پيمان به‎خاطر شور و اشتياق و استعداد شگرفش در اجراي حركات و بدلكاري‌هاي خارق‌العاده، همواره مورد تحسين و ستايش من بوده و هست. به گزارش خبرنگار سينمايي فارس، «اردوان آتالاي» بازيگر نقش «سمير» مجموعه تلويزيوني «هشدار براي كبري 11» در نامه‌اي خطاب به همسر «پيمان ابدي»، درگذشت اين بدلكار سينماي ايران را كه بيش از دو سال پيش حين انجام عمليات بدلكاري جان باخت، تسليت گفت. متن اين نامه كه با كمي تاخير به دست همسر پيمان ابدي رسيده، به شرح زير است: دوست دارم بداني كه دوست عزيزم پيمان به‌خاطر شور و اشتياق و استعداد شگرفش در اجراي حركات و بدلكاري‌هاي خارق‌العاده، همواره مورد تحسين و ستايش من بوده و هست. او بارها از من دعوت كرد تا به ايران بيايم و او را ببينم؛ ولي متاسفانه به‌دليل مشغله و فشردگي كار نتوانستم به اين سفر بيايم و خوشحال مي‌شوم در اولين فرصت بتوانم جبران كنم. برايت بهترين‌ها و آينده‌اي روشن را آرزو مي‌كنم و بدان، غم و اندوه عميق اين فاجعه تكان‌دهنده در وجود من باقي مي‌ماند. به گزارش فارس، «پيمان ابدي» 16 ارديبهشت‌ماه 88، حين انجام عمليات بدلكاري تله‌فيلم «چشم‌هاي نامحسوس» درگذشت.

گاهي به آسمان خيالم عبور کن

شعر مرا نيم نگاهي مرور کن

دل مرده ام،قبول . . .!

تو اما مسيحا باش،

يک جمعه هم زيارت اهل قبور کن.

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی