انجمن ها > انجمن حوزه علميه > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
حوزه علميه (بازدید: 384)
شنبه 4/4/1390 - 9:46 -0 تشکر 336949
يک داستانک خواندم که: جوان خيلي آرام و متين

يک داستانک خواندم که: جوان خيلي آرام و متين به مرد نزديک شد و با لحني مؤدبانه گفت : ببخشيد آقا! من مي تونم يه کم به خانوم شما نگاه کنم و لذت ببرم؟ مرد که اصلا توقع چنين حرفي را نداشت و حسابي جا خورده بود، مثل آتشفشان از جا در رفت و ميان بازار و جمعيت، يقه جوان را گرفت و عصباني، طوري که رگ گردنش بيرون زده بود، او را به ديوار کوفت و فرياد زد مرديکه عوضي، مگه خودت ناموس نداري ... ( *)مي خوري تو و هفت جد آبادت ... خجالت نمي کشي؟ ... جوان امّا، خيلي آرام، بدون اينکه از رفتار و فحش هاي مرد عصبي شود و عکس العملي نشان دهد، همانطور موأدبانه و متين ادامه داد خيلي عذر مي خوام فکر نمي کردم اين همه عصبي و غيرتي شين، ديدم همه بازار دارن بدون اجازه نگاه ميکنن و لذت مي برن، من گفتم حداقل از شما اجازه بگيرم که نامردي نکرده باشم ... حالا هم يقمو ول کنين، از خيرش گذشتم مرد خشکش زد ... همانطور که يقه جوان را گرفته بود، آب دهانش را قورت داد و زير چشمي زنش را برانداز کرد ... ******** دلنوشت: واقعا چرا برخي فکر ميکنند سيرت مهم هست نه صورت. به راستي اگر تنها به وجدان اخلاقي خود نگاه کنند و ديد خود را به اجتماع و عرصه رواني جامعه بگشايند درخواهند يافت بسياري از مشکلات جوانان ناشي از بد حجابي است! حجاب نه تنها براي زن است بلکه مرد نيز بايد حدود را رعايت کند . و در جايي خواندم: بي حجاب يا بد حجابي,همچون شاخه اي بيرون از حصار باغ است كه طمع هر رهگذر را به سوي خود جلب مي كند. هر شاخه كه از باغ برون ارد سر در ميوه ان طمع كند راهگذر(1) 1.گل عفاف,جواد محمدثي,ص39 پينوشت: چهل حديث درباره پوشش زن و مرد را بخوانيد... سري هم به اينجا بزنيد! منبع: طلبه کوچک از حوزه وليعصر (عج) اينجا 

   

مدیر انجمن حوزه علمیه 

تماس بامن:

forum:www.mahdiyavar.mihanbb.com

e-mail:ya_lasaratelhosain@yahoo.com


 

دوشنبه 9/3/1390 - 16:51 - 0 تشکر 325537

عربستان رهبري مقابله با انقلابهاي عربي را بر عهده دارد نيويورک تايمز با اشاره به طرح عربستان براي اضافه کردن اردن به اتحاديه کشورهاي حاشيه خليج فارس، از تلاش اين کشور براي مقابله با بهار انقلابهاي عربي و جمهوري اسلامي ايران پرده برداشت. به گزارش فرهنگ نيوز به نقل از خبرگزاري اهل بيت(ع) – ابنا – اين روزنامه امريکايي در تحليلي از تحرکات جديد عربستان براي بقاي آل سعود در راس حکومت نوشت: عربستان سعودي تلاش دارد با طرحهايي از جمله کناره گيري مسالمت آميز عبدالله صالح از قدرت در يمن و حمايت از حضور اردن و مراکش در شوراي همکاري خليج فارس راهکاري براي حفظ حکومت خود و مقابله با خيزش اسلامي ملتهاي عرب بينديشد. اين روزنامه همچنين از تلاش عربستان براي رويارويي با سلطه ايران در منطقه خبر داد و اعلام کرد: بقاي حکومتها درمنطقه و موروثي شدن آن هدفي است که آل سعود در منطقه در پي آن است. نيويورک تايمز در تحليل خود افزود: ارسال نيروهاي نظامي به بحرين و سرکوب شيعيان اين کشور پيامي از عربستان به ايران است که ثابت کند کشورهاي حوزه خليج فارس مي توانند از منافع خود حمايت کند.

شنبه 4/4/1390 - 16:58 - 0 تشکر 337032

با سلام از رفتار اون جوان خوشم اومد. خيلي خيلي حرفش تاثير داشت. بدون اينکه چيزي از حجاب زنش بگه، منظورش رو فهموند.

 
شنبه 4/4/1390 - 22:15 - 0 تشکر 340502

متاسفانه قبح خيلي مسائل ريخته و زشتيها در نظر خيليها زيبا شده .

خدا در همین نزدیکی است
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی