انجمن ها > انجمن قرآن و عترت > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
قرآن و عترت (بازدید: 738)
جمعه 24/12/1386 - 7:3 -0 تشکر 33639
قرار عاشقی به نیمه رسید اما...

به یادت اشك از دو دیده فشانم

به ندبه هر جمعه ندبه بخوانم

كه آدینه روز حضرت توست

در این دل شوق زیارت توست

.....

سلام

خوب دوستان همراه

امروز بیستمین هفته از قرارمون هست...هر كی به خودش یه نگاهی بیاندازه و ببینه آیا تونسته اونطور كه باید تو قرار حاضر باشه یا نه؟ آیا این بیست هفته تغییری در او ایجاد كرده یا نه؟

از خدا بخواهیم كه این بیست هفته باقی مونده را كمك كنه كه اونجور كه باید منتظر اون حضرت باشیم سر قرار حاضر بشیم...اونطور كه خود حضرت می‌پسنده هفته را به یایان برسونیم و برای هفته جدید انرژی بگیریم.

امیدوارم هفته بعد با آغاز اولین هفته از نیمه دوم قرار عاشقیمون همزمان با نخستین هفته سال جدید .... یه تغییری در اعمالمون و نحوه عاشقی كردنمون ایچاد بشه...هر كی یه نیتی كنه

.

عیدتون مبارك ....حتما در لحظه سال تحویل برای هم دعا كنید.

امروز هم با دیگر ندبه خون های آن حضرت ندای این بقیه الله سر میدهیم...

راستی حضور در انتخابات یادتون نره...حتی اگه كسی رو هم قبول ندارید حتما در انتخابات شركت كنید.

.........

نمیدانم كی تو جلوه نمایی

كدامین جمعه زپرده درآیی

فراق تو كی سرآید

شب هجران كی سحر آید

پروردگارا آنگونه زنده ام بدار که نشکند دلی از زنده بودنم و آنگونه بمیران که به وجد نیاید کسی از نبودنم

جمعه 24/12/1386 - 7:43 - 0 تشکر 33643

به نام خدا

السلام علیك یا ابا عبدالله الحسین(ع)

سلام

وَ أَدْحِضْ بِهِ الْباطِلَ، وَ أَدِلْ بِهِ أَوْلِیاءَكَ، وَ أَذْلِلْ بِهِ أَعْداءَكَ، وَ صِلِ اللّهُمَّ بَیْنَنا وَ بَیْنَهُ، وُصْلَةً تُؤَدّى إِلى مُرافَقَةِ سَلَفِهِ وَاجْعَلْنا مِمَّنْ یَأْخُذُ بِحُجْزَتِهِمْ، وَ یَمْكُثُ فى ظِلِّهِمْ، وَ أَعِنّا عَلى تَأْدِیَةِ حُقُوقِهِ إِلَیْهِ، وَالْاِجْتِهادِ فى طاعَتِهِ، وَاجْتِنابِ مَعْصِیَتِهِ، وَامْنُنْ عَلَیْنا بِرِضاهُ، وَ هَبْ لَنا رَأْفَتَهُ وَ رَحْمَتَهُ، وَ دُعاءَهُ وَ خَیْرَهُ، ما نَنالُ بِهِ سَعَةً مِنْ رَحْمَتِكَ، وَ فَوْزاً عِنْدَكَ، وَاجْعَلْ صَلاتَنا بِهِ مَقْبُولَةً، وَ ذُنُوبَنا بِهِ مَغْفُورَةً، وَ دُعاءَنا بِهِ مُسْتَجاباً؛ وَاجْعَلْ أَرْزاقَنا بِهِ مَبْسُوطَةً، وَ هُمُومَنا بِهِ مَكْفِیَّةً،

و (بوسیله او) اهل باطل را محو و نابود ساز و دوستانت را با آن حضرت (به راه معرفت و سعادت) هدایت فرما و دشمنانت را به واسطه او ذلیل و خوار گردان. اى خداى منان ما او را پیوند و اتصالى كامل ده كه منتهى شود به رفاقت ما با پدرانش (در دنیا و آخرت) و ما را از آن كسان قرار ده كه چنگ به دامان آن بزرگواران زده است و در سایه آنان زیست مى كنند. و ما را در اداء حقوق آن حضرت و جهد و كوشش در طاعتش و دورى از عصیانش یارى فرما. و بر ما به رضا و خشنودى آن حضرت منّت گذار و رأفت و مهربانى و دعاى خیر و بركت وجود مقدس را به ما موهبت فرما. تا بدین واسطه ما به رحمت واسعه و فوز سعادت نزد تو نائل شویم و به واسطه (توسل) به آن حضرت، نماز (و طاعات) ما را مقبول و گناهان ما را آمرزیده و دعاى ما را مستجاب ساز؛ و همّ و غمّ ما را بواسطه او برطرف و کفایت فرما.

رونقى بى گل خندان به چمن بازنماند

یارب آن نوگل خندان به چمن بازرسان

سال نو مبارك

 

الهی به حق فاطمه ،عجل لفرج مولانا صاحب الزمان

جمعه 24/12/1386 - 10:34 - 0 تشکر 33656

.:::::::: بسم الله الرحمن الرحیم ::::::::.

سلام

"بارخدایا! تو برطرف كننده غم و اندوه و بلاها هستی و به درگاه تو درد دل و تو را به فریاد می‌طلبم، كه پاسخ شكایات نزد توست، و تو پرورگار دنیا و آخرت هستی؛ پس به فریاد رس، ای فریادرس فریاد خواهان! بنده كوچك گرفتارت را دریاب، و آقایش را نشانش ده، ای نیرومند بسیار مقتدر!"

خدایا! منم دوست دارم عاشقی كنم، ولی خودتم میدونی كه لیاقت ندارم!

خدایا! تو رو به وجود مقدس آقامون امام زمان(عج) قسمت میدم، كه لیاقتشو بهم بدی. به همه‌ی بچه‌های خوب تبیان، مخصوصاً قرآن و عطرتی‌ها!

.:::::::: жالهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ж::::::::.

وقتی میان نفس و هوس جنگ می شود

قلبم به چشم هم زدنی سنگ می شود

آقا ببخش گر که دلم گرم زندگی است

کمتر دلم برای شما تنگ می شود

جمعه 24/12/1386 - 21:45 - 0 تشکر 33731

اللهم عجل لولیک الفرجأَیْنَ الْمُعَدُّ لِقَطْعِ دَابِرِ الظَّلَمَةِ أَیْنَ الْمُنْتَظَرُ لِإِقَامَةِ الْأَمْتِ وَ الْعِوَجِ‏ كجاست آنكه براى بركندن ریشه ظالمان و ستمگران عالم مهیا گردید كجاست آنكه منتظریم اختلاف و كج رفتاریها را به راستى اصلاح كند أَیْنَ الْمُرْتَجَى لِإِزَالَةِ الْجَوْرِ وَ الْعُدْوَانِ أَیْنَ الْمُدَّخَرُ لِتَجْدِیدِ الْفَرَائِضِ وَ السُّنَنِ‏ كجاست آنكه امید داریم اساس ظلم و عدوان را از عالم براندازد و كجاست آنكه براى تجدید فرایض و سنن ذخیره است أَیْنَ الْمُتَخَیَّرُ (الْمُتَّخَذُ) لِإِعَادَةِ الْمِلَّةِ وَ الشَّرِیعَةِ أَیْنَ الْمُؤَمَّلُ لِإِحْیَاءِ الْكِتَابِ وَ حُدُودِهِ‏ كجاست آنكه براى برگردانیدن ملت و شریعت مقدس اسلام اختیار گردیده كجاست آنكه آرزومندیم كتاب آسمانى قرآن و حدود آن را احیا سازد أَیْنَ مُحْیِی مَعَالِمِ الدِّینِ وَ أَهْلِهِ أَیْنَ قَاصِمُ شَوْكَةِ الْمُعْتَدِینَ أَیْنَ هَادِمُ أَبْنِیَةِ الشِّرْكِ وَ النِّفَاقِ‏ كجاست آنكه دین و ایمان و اهل ایمان را زنده گرداند كجاست آنكه شوكت ستمكاران را درهم مى‏شكند كجاست‏آنكه بنا و سازمانهاى شرك و نفاق را ویران مى‏كند أَیْنَ مُبِیدُ أَهْلِ الْفُسُوقِ وَ الْعِصْیَانِ وَ الطُّغْیَانِ أَیْنَ حَاصِدُ فُرُوعِ الْغَیِّ وَ الشِّقَاقِ (النِّفَاقِ) كجاست آنكه اهل فسق و عصیان و ظلم و طغیان را نابود مى‏گرداند كجاست آنكه نهال گمراهى و دشمنى و عناد را از زمین بر مى‏كند الهی برسان آن که باید..........

سایت گنجینه دانلودهای رویایی

فریاد بی صدا حرف دل همه کسانی که میگویند ولی شنیده نمی شوند ...هستند ولی دیده نمی شوند ..پس تو نیز بی صدا فریاد کن....

شنبه 25/12/1386 - 9:40 - 0 تشکر 33776


هوالمعشوق
دلخوش عشق شما نیستم ای اهل زمین به خدا معشوقه من بالایی است
*****************************************
سلام
اللهم عجل لولیک الفرج
آمین...
از همگی قبول باشه...
جای آقای نظری رو هم خالی کنیم:
همگی برای هم...
یا علی از تو مدد

بگذار سرنوشت هر راهي که ميخواهد برود،راه ه من جداست
بگذار اين ابرها تا ميتوانند ببارند.... چتر من خداست
 

----------------------------------------------------------------
مسئول انجمن خانواده و صندلي داغ
 
شنبه 25/12/1386 - 10:56 - 0 تشکر 33783

سلام

قبول باشه از همگی...

هَل مِن مُعینٍ فَاُطیلَ مَعَهُ العَویلَ وَ

البُکاءَ هَل مِن جَزُوعٍ فَاُساعِدَ جَزَعَهُ

اِذا خَلا هَل قَذِیَت عَینٌ فَساعَدَتها

عَینی عَلَی القَذی...

آیا کسی هست که مرا یاری کند و

با من هم ناله شود تا بسی ناله فراق

وفریاد وفغان طولانی از دل برکشم ؟

کسی هست که جزع و زاری کند ؟

آیا چشمی میگرید تا چشم من هم

با او مساعدت کند و زار زار بگرید...

اللهم عجل لولیک الفرج...

التماس دعا

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی