سينما و تلویزیون (بازدید: 180)
چهارشنبه 1/4/1390 - 11:19 -0 تشکر 334833
مجري كه بارها و بارها در سخنان خود الفاظ را به

مجري كه بارها و بارها در سخنان خود الفاظ را به نادرست مطرح مي‌كرد پس از سخنان حجت‌الاسلام سيدعلي خميني روي سن رفته و از وي به نام سيدعلي خامنه‌اي ياد كرد كه حاضرين پس از شنيدن آن، صلوات فرستادند. فارس: آئين پاياني شانزدهمين جايزه كتاب فصل شب گذشته با حضور علي شجاعي صائين مدير عامل خانه كتاب، حجت‌الاسلام سيدعلي خميني، حجت‌الاسلام سيد محمود دعايي، و جمعي از اهالي قلم و برگزيدگان در سالن پژوهشكده فرهنگ، هنر و معماري برگزار شد. اين مراسم با حاشيه‌هايي همراه بود. * مجري كه بارها و بارها در سخنان خود الفاظ را به نادرست مطرح مي‌كرد پس از سخنان حجت‌الاسلام سيدعلي خميني روي سن رفته و از وي به نام سيدعلي خامنه‌اي ياد كرد كه حاضرين پس از شنيدن آن، صلوات فرستادند. * مجري در ادامه از صاحب‌خانه كه مسئولين برگزاري مراسم بود درخواست كرد تا امكانات خنك كننده را روشن كنند چرا كه سالن پژوهشكده فرهنگ، هنر و معماري بسيار گرم بود. * حجت‌الاسلام دعايي در اين مراسم پس از وروده نوه امام راحل به سوي سيدعلي خميني رفته و بوسه‌اي برپيشاني وي زد، سپس با قرار گرفتن بر روي سن، گفت: امام راحل (ره) همواره بر خانوداه خود احترام مي‌كرد و همواره برادر خود را پيش خود در مجلسي وارد مي‌كرد، حسن خميني هم بر اين منوال و به شيوه اين خاندان اخوي خود علي را مسئول حضور در اين جلسه كرد. * حجت الاسلام سيد علي خميني با حضور پشت سن از حاضران خواست براي امام و يادگارانش فاتحه‌اي قرائت كنند. * در ادامه آيت‌الله حسن ممدوحي از برگزيدگان بخش عرفان در اين مراسم ماجراي فردي را مطرح كرد كه با حالتي مضطر خدمت آيت‌الله بهجت رسيد و براي بيماري از خانواده اش طلب شفا مي‌كند كه ايشان خبر سلامتي را به اين فرد مي‌دهد. * در ادامه حميدزاده دبيرعلمي اين جايزه با اشاره به آمار ارسال آثار به دبيرخانه ابراز داشت: در اين دوره، از مجموع آثار منتشر شده، 7543 عنوان مورد ارزيابي قرار گرفت كه پس از داوري مرحله اول در مجموع 247 عنوان به مرحله دوم راه يافت؛ كه از ميان آثار ياد شده پس ار ازيابي دقيق علمي هر اثر توسط حداقل دو نفر ار داوران، در مجموع 21 عنوان كتاب، «برگزيده»، و 47 عنوان كتاب «شايسته تقدير» شناخته شد. وي در خاتمه با قياسي ميان دوره پانزدهم و زمستان گذشته اضافه كرد: از ميان آثار برگزيده 12 اثر تاليف، 7 اثر ترجمه و 2 اثر تحقيق و تصحيح هستند، همچنين از ميان آثار شايسته تقدير 24 اثر تاليف ، 19 اثر ترجمه و 4 اثر تصحيح هستند. از اين رو شاهد 40 درصد افزايش كمي و 50 درصد افزايش كيفي هستيم. * اما جالب اينكه بهمن دري در جمع خبرنگاران با صعه صدر به سوالات آنان پاسخ گفت و حتي با خبرنگاران به مزاح هم پرداخت و در پاسخ به فارس درباره ادغام وزارت ارشاد گفت: صفت اسلامي يك جزء ذاتي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي بوده كه نبايد حذف شود، البته بنده بعد از اين مصوبه رايزني‌هايي با نمايندگان مختلف داشتم و اين دوستان نيز وعده داده‌اند كه اين صفت را به جاي خودش برگردانند. * در خاتمه برگزيدگان شانزدهمين جايزه كتاب فصل عكسي دست جمعي گرفتند.

چهارشنبه 1/4/1390 - 16:26 - 0 تشکر 334974

سلام ممنون از اطلاع رسانيتون

 

غرق نعمتیم ؛ حالیمون نیست ...

الهی رضا برضائک!

 
برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی