انجمن ها > انجمن عمومی > صفحه اول بحث
لطفا در سایت شناسائی شوید!
عمومی (بازدید: 288)
پنج شنبه 26/3/1390 - 14:50 -0 تشکر 332192
مديركل ثبت‌ احوال استان يزد گفت: در حال حاض

مديركل ثبت‌ احوال استان يزد گفت: در حال حاضر بيش از ? ميليون ايراني ملقب به نام مبارك حضرت علي (ع) هستند. سيدمحمد طباطبايي امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در يزد اظهار داشت: بيش از ?? درصد اسامي نوزادان پسر در يزد از القاب اميرالمومنين (ع) است. وي با ارائه آماري از فراواني نام‌هاي انتخاب شده براي نوزادان يزدي افزود: از مجموع ?? هزار و ??? نوزاد متولد شده در سال گذشته در استان يزد، ?? هزار و ??? نوزاد پسر بوده‌اند كه از اين تعداد براي ?هزار و ??? نوزاد معادل ??.? درصد آنها القاب حضرت علي (ع) به عنوان نام انتخاب شده است. مديركل ثبت احوال استان يزد فراواني هر يك از اين نام‌ها را به اين شرح اعلام كرد: اميرعلي با ??? انتخاب ?.? درصد، اميرحسين با ??? انتخاب ?.? درصد، علي با ??? انتخاب ?.? درصد، اميرمحمد با ??? انتخاب ?.? درصد، عليرضا با ??? انتخاب ?.? درصد و علي‌اصغر با ???انتخاب ?.? درصد. طباطبايي همچنين افزود: در هر ساعت ??? نفر به جمعيت كشور و در هر روز ?? نفر به جمعيت استان يزد اضافه مي‌شود. وي تصريح كرد: به استناد داده‌هاي پايگاه اطلاعات جمعيتي كشور بيش از ?ميليون ايراني ملقب به القاب اميرالمومنين (ع) هستند. مديركل ثبت احوال استان يزد با بيان اينكه فاطمه و اميرعلي دو اسم اول ايرانيان در نامگذاري نوزادان در سال گذشته بوده است، نام‌هاي فاطمه و ابوالفضل را دو اسم منتخب يزدي‌ها در همين مقطع اعلام كرد.

 

  به طواف كعبه رفتم ،به حرم رهم ندادند          كه برون درچه كردي، كه درون خانه‌آئي

 

                                    

جمعه 27/3/1390 - 16:39 - 0 تشکر 332542

اين آمارها خيلي جالبن.... خيلي چيزها رو روشن مي كنن

هزار دشمنم ار مي كنند قصد هلاك  گرم تو دوستي از دشمنان ندارم باك

حافظ عليه الرحمه

امضا: نيري

جمعه 27/3/1390 - 18:3 - 0 تشکر 332555

چه جالب

برو به انجمن
انجمن فعال در هفته گذشته
مدیر فعال در هفته گذشته
آخرین مطالب
 • آلبوم تصاویر بازدید از کلیسای جلفای...
  آلبوم تصاویر بازدید اعضای انجمن نصف جهان از کلیسای جلفای اصفهان.
 • بازدید از زیباترین کلیسای جلفای اصفهان
  جمعی از کاربران انجمن نصف جهان، در روز 27 مردادماه با همکاری دفتر تبیان اصفهان، بازدیدی را از کلیسای وانک، به عمل آورده‌اند. این کلیسا، یکی از کلیساهای تاریخی اصفهان به شمار می‌رود.
 • اعضای انجمن در خانه شهید بهشتی
  خانه پدری آیت الله دکتر بهشتی در اصفهان، امروزه به نام موزه و خانه فرهنگ شهید نام‌گذاری شده است. اعضای انجمن نصف جهان، در بازدید دیگر خود، قدم به خانه شهید بهشتی گذاشته‌اند.
 • اطلاعیه برندگان جشنواره انجمن‌ها
  پس از دو ماه رقابت فشرده بین کاربران فعال انجمن‌ها، جشنواره تابستان 92 با برگزاری 5 مسابقه متنوع در تاریخ 15 مهرماه به پایان رسید و هم‌اینک، زمان اعلام برندگان نهایی این مسابقات فرارسیده است.
 • نصف جهانی‌ها در مقبره علامه مجلسی
  اعضای انجمن نصف جهان، در یك گردهمایی دیگر، از آرامگاه علامه مجلسی و میدان احیا شده‌ی امام علی (ع) اصفهان، بازدیدی را به عمل آوردند.
 • وبگردی